Mamoudou Karamoko
napastnik #9Mamoudou Karamoko jest piłkarzem występującym obecnie w Dinamo Bucuresti. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Mamoudou Karamoko
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mamoudou Karamoko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mamoudou Karamoko wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.18, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mamoudou Karamoko oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mamoudou Karamoko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mamoudou Karamoko rozegrał w barwach Dinamo Bucuresti w rumuńskiej Lidze I 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 22 minuty. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mamoudou Karamoko
Pierwszy transfer Mamoudou Karamoko w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z VfL Wolfsburg Youth do LASK-u za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mamoudou Karamoko było przejście z LASK-u do FC Kopenhagi w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Ile zarabia Mamoudou Karamoko?
Na podstawie kontraktu z Dinamo Bucuresti, Mamoudou Karamoko otrzymuje 80 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 6,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Karamoko w sierpniu 2026 to 1,5 tysiąca euro, a dziennie około 219 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Mamoudou Karamoko?
Mamoudou Karamoko najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Mamoudou Karamoko?
Wycena 26-letniego Mamoudou Karamoko według stanu na czerwiec 2022 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mamoudou Karamoko?
Mamoudou Karamoko urodził się 8 września 1999 w Paris (Francja). Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Mamoudou Karamoko – statystyki
Szczegółowe statystyki Mamoudou Karamoko w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dinamo Bucuresti. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mamoudou Karamoko
Atak
Obrona
Podania Mamoudou Karamoko
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mamoudou Karamoko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mamoudou Karamoko wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.18, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mamoudou Karamoko oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mamoudou Karamoko – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mamoudou Karamoko w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mamoudou Karamoko
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07 2026 |
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
5:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 19.07 2026 |
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
1:0 | 22' | 0 | 0 | – | ||
| 29.05 2026 |
Rumuńska Liga I, finał
|
1:2 | 55' | 1 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy
|
2:1 | 39' | 0 | 0 | – | ||
| 12.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – | ||
| 04.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 01.03 2026 |
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
0:1 | 52' | 0 | 0 | – | ||
| 21.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 16.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
1:0 | 86' | 0 | 0 | – | ||
| 04.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
2:3 | 89' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mamoudou Karamoko w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mamoudou Karamoko rozegrał w barwach Dinamo Bucuresti w rumuńskiej Lidze I 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 22 minuty. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.
Mamoudou Karamoko – transfery
W trakcie kariery Mamoudou Karamoko zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dinamo Bucuresti 2025 – obecnie
-
FC Kopenhaga 2025 – 2025
-
Ujpest 2024 – 2025
-
FC Kopenhaga 2024 – 2024
-
Fehérvár FC 2023 – 2024
-
FC Kopenhaga 2022 – 2023
-
LASK 2020 – 2022
-
VfL Wolfsburg Youth 2019 – 2020

-
Strasbourg II 2017 – 2019

-
Strasbourg U19 2016 – 2017

-
Paris FC U19 do 2016

Historia transferów Mamoudou Karamoko
Pierwszy transfer Mamoudou Karamoko w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z VfL Wolfsburg Youth do LASK-u za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mamoudou Karamoko było przejście z LASK-u do FC Kopenhagi w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Mamoudou Karamoko – forma
W ostatnich 5 meczach Mamoudou Karamoko zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 5,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Mamoudou Karamoko – zarobki
Mamoudou Karamoko gra w Dinamo Bucuresti na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 80 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2018/19 |
|
80 tys. € |
Ile zarabia Mamoudou Karamoko?
Na podstawie kontraktu z Dinamo Bucuresti, Mamoudou Karamoko otrzymuje 80 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 6,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Karamoko w sierpniu 2026 to 1,5 tysiąca euro, a dziennie około 219 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Mamoudou Karamoko – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mamoudou Karamoko wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mamoudou Karamoko na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Mamoudou Karamoko?
Wycena Mamoudou Karamoko wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Mamoudou Karamoko wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.