Forma w lidze
VfL Osnabrück w tabeli
10. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 3. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:8 bramki
1,25 gola/mecz
4 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy VfL Osnabrück
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Niemcy | 27 | napastnik | 7 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Niemcy | 28 | obrońca | 7 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,70 średnia ocena | Niemcy | 27 | napastnik | 7 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Niemcy | 27 | obrońca | 7 | 500 tys. € |
Przewidywany skład VfL Osnabrück 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

VfL Osnabrück w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 21 |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 17 |
| ··· | |||||||
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | 8 |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | 8 |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 7 |
Wyniki VfL Osnabrück
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Dynamo Drezno
1
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Holstein Kiel
1
VfL Osnabrück
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
VfL Osnabrück
1
Hertha BSC
3
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
Terminarz VfL Osnabrück
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Arminia Bielefeld
VfL Osnabrück
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:30
|
VfL Osnabrück
Greuther Fürth
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
|
|
31 Paź 13:00
|
VfL Wolfsburg
VfL Osnabrück
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery VfL Osnabrück
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kongo |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
wypożyczenie |
VfL Osnabrück to klub piłkarski z Niemiec występujący w 2. Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest Bremer Brücke, który może pomieścić 16 667 widzów. Zespół prowadzi Timo Schultz.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez VfL Osnabrück?
Klub piłkarski VfL Osnabrück zdobył w swojej historii 13 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Dolnej Saksonii oraz Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Regionalligi Nord, Amatorskie mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec Północnych.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do VfL Osnabrück trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje VfL Osnabrück w tabeli 2. Bundesligi?
VfL Osnabrück zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 13 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład VfL Osnabrück?
W wyjściowym ustawieniu VfL Osnabrück między słupkami staje J. Krumrey, a linię obrony najczęściej tworzą R. Fabinski, J. Muller oraz N. Wiemann. W środku pola grają L. Munst, F. Wagner, P. Kammerbauer, B. Jacobsen, A. Beck oraz J. Gómez, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Meissner. Trener Timo Schultz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Kiedy VfL Osnabrück gra następny mecz?
Najbliższy mecz VfL Osnabrück to spotkanie z Arminią Bielefeld, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie SchücoArena w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz VfL Osnabrück?
Ostatni mecz VfL Osnabrück to remis z Dynamem Drezno 1:1 w 2. Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Hauptmann, Fabinski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma VfL Osnabrück w tym sezonie?
Bilans VfL Osnabrück w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań VfL Osnabrück
VfL Osnabrück terminarz
Kiedy VfL Osnabrück gra następny mecz?
Najbliższy mecz VfL Osnabrück to spotkanie z Arminią Bielefeld, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie SchücoArena w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki VfL Osnabrück w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
VfL Osnabrück wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 4/14 | 5/9 | |
|
19 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 1/11 | 3/8 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:3 | 3-4-2-1 | 4/9 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
3:1 | 3-4-2-1 | 5/10 | 1/6 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:4 | 3-4-2-1 | 0/8 | 0/0 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
0:1 | 3-4-2-1 | 1/7 | 4/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
0:3 | 3-4-3 | 3/13 | 1/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
4:3 | 3-4-2-1 | 6/10 | 2/3 | |
|
16 Maj Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
3:4 | 3-4-2-1 | 3/9 | 1/2 | |
|
09 Maj Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
1:1 | 3-4-2-1 | 5/8 | 0/1 |
VfL Osnabrück ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach VfL Osnabrück zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz VfL Osnabrück?
Ostatni mecz VfL Osnabrück to remis z Dynamem Drezno 1:1 w 2. Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Hauptmann, Fabinski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
VfL Osnabrück – tabela 2. Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli 2. Bundesliga zajmuje VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027.
Miejsce VfL Osnabrück w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nurnberg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 2 |
Heidenheim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 3 |
Hertha BSC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Magdeburg
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 6 |
St. Pauli
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Darmstadt 98
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 8 |
VfL Wolfsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 5 | |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 10 |
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 11 |
VfL Osnabrück
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 12 |
Eintracht Braunschweig
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Hannover 96
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dynamo Drezno
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Karlsruhe
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 16 |
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 17 |
VfL Bochum
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 18 |
Greuther Fürth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha BSC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
Nurnberg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 7 | |
| 4 |
VfL Bochum
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 6 |
Greuther Fürth
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 7 |
Heidenheim
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Magdeburg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 9 |
Energie Cottbus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
VfL Osnabrück
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
St. Pauli
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 14 |
Hannover 96
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Dynamo Drezno
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Karlsruhe
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 17 |
Holstein Kiel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 18 |
Darmstadt 98
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje VfL Osnabrück w tabeli 2. Bundesligi?
VfL Osnabrück zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 13 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki VfL Osnabrück na tle ligi w sezonie 2026/2027.
VfL Osnabrück na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 0,86
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,86
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 17,7
- Przechwyty / mecz 10,3
- Wybicia / mecz 28,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy VfL Osnabrück
-
Robin Meissner 2
-
Niklas Wiemann 1
-
Robin Fabinski 1

-
Bjarke Jacobsen 1
-
Ismail Badjie 1

-
Daniel-Kofi Kyereh 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki VfL Osnabrück i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres VfL Osnabrück to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück Po przerwie pada 70% bramek VfL Osnabrück.Przebieg meczu VfL Osnabrück i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy VfL Osnabrück otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla VfL Osnabrück
80% bramek VfL Osnabrück pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
VfL Osnabrück zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,14.
Aktualne serie VfL Osnabrück
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów VfL Osnabrück, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
VfL Osnabrück wygra mecz Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück VfL Osnabrück nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach VfL Osnabrück
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 57% meczów VfL Osnabrück padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück Powyżej 2,5 bramki padło w 57% meczów VfL Osnabrück.VfL Osnabrück – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
VfL Osnabrück fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla VfL Osnabrück, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie VfL Osnabrück zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
VfL Osnabrück wygra mecz Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück VfL Osnabrück zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach VfL Osnabrück ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli VfL Osnabrück, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
VfL Osnabrück wygra drugą połowę meczu Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück Drugą połowę VfL Osnabrück wygrywał w 3 z 7 meczów.VfL Osnabrück – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
VfL Osnabrück oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück VfL Osnabrück oddaje 9,7 strzałów na mecz.VfL Osnabrück – posiadanie piłki
- U siebie 43,0%
- Na wyjeździe 40,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio VfL Osnabrück utrzymuje przy piłce 42,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
VfL Osnabrück wygra mecz Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück VfL Osnabrück utrzymuje średnio 42,0% posiadania piłki.VfL Osnabrück – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 38%
VfL Osnabrück wymienia średnio 401 podań na mecz przy celności 75%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
VfL Osnabrück – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,86
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto VfL Osnabrück to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück Czyste konto VfL Osnabrück zachowuje w 14% meczów.VfL Osnabrück – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
VfL Osnabrück wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 7,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück Powyżej 8,5 rożnego padło w 86% meczów VfL Osnabrück.VfL Osnabrück – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
VfL Osnabrück ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale VfL Osnabrück – 2,7.
VfL Osnabrück według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 3,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz VfL Osnabrück zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
VfL Osnabrück na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,33 1,00 | 2,33 2,00 | 2,00 2,50 |
|
9.
|
1,67 0,75 | 2,33 1,00 | 1,33 2,00 |
|
10.
|
1,00 1,33 | 1,25 1,67 | 2,00 1,67 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 1,50 2,33 | 2,00 1,67 |
|
12.
|
0,25 2,00 | 0,25 1,33 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach VfL Osnabrück
Skrajne wyniki i osiągnięcia VfL Osnabrück w tym sezonie
- Najwyższa wygrana VfL Osnabrück - Eintracht Braunschweig 3:1 2. Bundesliga, 6.09.2026
- Najwyższa porażka VfL Osnabrück - Magdeburg 0:3 2. Bundesliga, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Heidenheim - VfL Osnabrück 4:3, 2. Bundesliga, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Badjie, VfL Bochum - VfL Osnabrück 0:1, 2. Bundesliga, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Meissner, Heidenheim - VfL Osnabrück 4:3, 2. Bundesliga, 8.08.2026
Jakie statystyki ma VfL Osnabrück w tym sezonie?
Bilans VfL Osnabrück w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 42%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
VfL Osnabrück – zawodnicy
Jak wygląda kadra VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład VfL Osnabrück 3-4-2-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze VfL Osnabrück
-
Ismail Badjie Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 31 dniopuszczone: 1 mecz

Kadra VfL Osnabrück
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
27 | Niemcy | 800 tys. € | 311 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 612' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Niemcy | 1 mln € | – | 5 | 71% | 1 | 0 | 292' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
21 | Niemcy | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Niemcy | 500 tys. € | 24 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
29 | Niemcy | 1,2 mln € | 1,5 mln € | 5 | 71% | 0 | 2 | 449' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
33 | Dania | 225 tys. € | 232 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 610' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Ghana | 300 tys. € | 1,5 mln € | 5 | 71% | 1 | 0 | 147' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
29 | Niemcy | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 490' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Niemcy | 250 tys. € | 252 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | USA | 3 mln € | 360 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Niemcy | 400 tys. € | 370 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 31' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Niemcy | 600 tys. € | 140 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | Francja | 175 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Niemcy | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 42 |
|
23 | USA | 800 tys. € | 180 tys. € | 4 | 57% | 1 | 0 | 323' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Niemcy | 500 tys. € | 106 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Niemcy | 600 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Niemcy | 400 tys. € | 126 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 629' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Niemcy | 500 tys. € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 3 | 202' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
29 | Niemcy | 350 tys. € | 677 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 543' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Izrael | 350 tys. € | 204 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Kongo | 300 tys. € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Niemcy | 225 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
22 | Niemcy | 1 mln € | 370 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
23 | Niemcy | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry VfL Osnabrück
14,6 mln €
śr. 583 tys. € / zawodnika
Ile VfL Osnabrück wydaje na pensje
7 mln € rocznie
śr. 278 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Niemcy (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027
VfL Osnabrück wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry VfL Osnabrück
Jak wygląda skład VfL Osnabrück?
W wyjściowym ustawieniu VfL Osnabrück między słupkami staje J. Krumrey, a linię obrony najczęściej tworzą R. Fabinski, J. Muller oraz N. Wiemann. W środku pola grają L. Munst, F. Wagner, P. Kammerbauer, B. Jacobsen, A. Beck oraz J. Gómez, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Meissner. Trener Timo Schultz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
VfL Osnabrück – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027.
VfL Osnabrück transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
USA | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
USA | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Kongo | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Polska | 27 |
|
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Niemcy | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Sie 2026 |
|
Ghana | 30 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Szwecja | 33 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Niemcy | 28 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery VfL Osnabrück
VfL Osnabrück bilans transferowy
- -400 tys. € 2026
- +950 tys. € 2025
- -190 tys. € 2024
- +700 tys. € 2023
- -35 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii VfL Osnabrück
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski VfL Osnabrück w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do VfL Osnabrück trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
VfL Osnabrück – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski VfL Osnabrück? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez VfL Osnabrück?
Klub piłkarski VfL Osnabrück zdobył w swojej historii 13 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Dolnej Saksonii oraz Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Regionalligi Nord, Amatorskie mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec Północnych.