Louey Farhat jest piłkarzem występującym obecnie w Karlsruhe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Louey Ben Farhat
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Louey Ben Farhat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Louey Ben Farhat wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Louey Ben Farhat oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Louey Ben Farhat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Louey Ben Farhat rozegrał w barwach Karlsruhe w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Tunezji. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 469 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Louey Ben Farhat?
Na podstawie kontraktu z Karlsruhe, Louey Ben Farhat otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Farhat w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Louey Ben Farhat ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Louey Ben Farhat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Louey Ben Farhat to złamanie kości śródstopia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Louey Ben Farhat?
Louey Ben Farhat najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Louey Ben Farhat?
Wycena 20-letniego Louey Ben Farhat według stanu na maj 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Louey Ben Farhat?
Louey Ben Farhat urodził się 19 lipca 2006 w Waiblingen w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Louey Ben Farhat – statystyki
Szczegółowe statystyki Louey Ben Farhat w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Karlsruhe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Louey Ben Farhat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Louey Ben Farhat wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Louey Ben Farhat oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Louey Ben Farhat – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Louey Ben Farhat w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
6:1 | 34' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:0 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
0:3 | 67' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:5 | 58' | 0 | 1 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Louey Ben Farhat w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Louey Ben Farhat rozegrał w barwach Karlsruhe w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Tunezji. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 469 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Louey Ben Farhat – transfery
W trakcie kariery Louey Ben Farhat zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Karlsruhe 2026 – obecnie
-
Karlsruhe 2024 – 2026
-
Karlsruher SC U19 2023 – 2024

-
Karlsruher SC U17 2022 – 2023

-
Stuttgarter Kickers Youth 2021 – 2022

-
FSV Waiblingen Youth do 2021

Louey Ben Farhat – forma
W ostatnich 5 meczach Louey Ben Farhat zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Louey Ben Farhat ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.15 — wynik poniżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Louey Ben Farhat 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Louey Ben Farhat?
Louey Ben Farhat jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.02). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Louey Ben Farhat – zarobki
Louey Ben Farhat gra w Karlsruhe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Louey Ben Farhat w Karlsruhe (2025/26)
| Rocznie | 90 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 247 € |
Ile zarabia Louey Ben Farhat?
Na podstawie kontraktu z Karlsruhe, Louey Ben Farhat otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Farhat w listopadzie 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Louey Ben Farhat – kontuzje
W trakcie kariery Louey Ben Farhat zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Louey Ben Farhat
-
Braki w przygotowaniu
18.11.25 – 01.01.26 (45 dni)
Karlsruhe opuszczone: 5 meczów
-
Złamanie kości śródstopia
22.08.25 – 18.11.25 (89 dni)
Karlsruhe opuszczone: 10 meczów
-
Uraz kostki
07.05.25 – 21.06.25 (46 dni)
Karlsruhe opuszczone: 2 mecze
Czy Louey Ben Farhat ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Louey Ben Farhat nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Louey Ben Farhat to złamanie kości śródstopia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 89 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Louey Ben Farhat – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Louey Ben Farhat wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Louey Ben Farhat na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Louey Ben Farhat?
Wycena Louey Ben Farhat wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Louey Ben Farhat wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 300 tys. €.