Robin Heusser jest piłkarzem występującym obecnie w Eintracht Braunschweig. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Robin Heusser
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Robin Heusser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Robin Heusser wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Robin Heusser oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Robin Heusser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Robin Heusser rozegrał w barwach Eintrachtu Braunschweig w 2. Bundeslidze 4 mecze. Na boisku spędził łącznie 124 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Czy Robin Heusser ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Robin Heusser nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Robin Heusser to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Robin Heusser?
Robin Heusser ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Wirtembergii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Ulmem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Robin Heusser?
Robin Heusser najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Robin Heusser?
Wycena 28-letniego Robin Heusser według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Robin Heusser?
Robin Heusser urodził się 23 maja 1998 w Aschaffenburg w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Robin Heusser – statystyki
Szczegółowe statystyki Robin Heusser w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Eintracht Braunschweig. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Robin Heusser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Robin Heusser wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.69, a skuteczność strzałów to 0,0%. Robin Heusser oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Robin Heusser – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Robin Heusser w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
2:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
1:0 | 33' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
1:0 | 24' | 0 | 0 | ||||
|
02 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
2:0 | 75' | 0 | 0 | ||||
|
24 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
0:2 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
4:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 28. kolejka
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Robin Heusser w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Robin Heusser rozegrał w barwach Eintrachtu Braunschweig w 2. Bundeslidze 4 mecze. Na boisku spędził łącznie 124 minuty. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Robin Heusser – transfery
W trakcie kariery Robin Heusser zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Eintracht Braunschweig 2025 – obecnie
-
Karlsruhe 2024 – 2025
-
SV Wehen 2022 – 2024
-
SSV Ulm 1846 2020 – 2022
-
Nurnberg II 2017 – 2020

-
Nurnberg U19 2015 – 2017

-
Nurnberg U17 2014 – 2015

-
1.FC Nürnberg Youth 2013 – 2014

-
SV Viktoria Aschaffenburg Youth do 2013

Robin Heusser – forma
W ostatnich 5 meczach Robin Heusser zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Robin Heusser ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.23.
W ostatnich 10 meczach Robin Heusser ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.47, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.15.
W jakiej formie jest Robin Heusser?
Robin Heusser jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.23 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.69). Jego dyspozycja słabnie.
Robin Heusser – kontuzje
W trakcie kariery Robin Heusser zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Robin Heusser
-
Kolano skoczka
02.08.26 – 09.10.26 (65 dni)
Eintracht Braunschweig opuszczone: 8 meczów
- Uraz 29.01.24 – 31.01.24 (3 dni)
-
Uraz barku
24.03.23 – 26.04.23 (34 dni)
SV Wehen opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
29.04.22 – 26.06.22 (59 dni)
SSV Ulm 1846 opuszczone: 2 mecze
Czy Robin Heusser ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Robin Heusser nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Robin Heusser to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Robin Heusser – trofea
W trakcie kariery Robin Heusser zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Robin Heusser?
Robin Heusser zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Ulmie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Wirtembergii — 2 razy.
Robin Heusser – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Robin Heusser wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Robin Heusser na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Robin Heusser?
Wycena Robin Heusser wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Robin Heusser wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.