Lars Ritzka jest piłkarzem występującym obecnie w St. Pauli. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lars Ritzka
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Lars Ritzka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lars Ritzka wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.97, a skuteczność strzałów to 16,7%. Lars Ritzka oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lars Ritzka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lars Ritzka rozegrał w barwach St. Pauli w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 471 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Lars Ritzka?
Na podstawie kontraktu z St. Pauli, Lars Ritzka otrzymuje 470 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 39,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ritzka w listopadzie 2026 to 9 tysięcy euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro.
Czy Lars Ritzka ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lars Ritzka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lars Ritzka to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lars Ritzka?
Lars Ritzka ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Lars Ritzka?
Lars Ritzka najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lars Ritzka?
Wycena 28-letniego Lars Ritzka według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lars Ritzka?
Lars Ritzka urodził się 7 maja 1998 w Hannover w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Lars Ritzka – statystyki
Szczegółowe statystyki Lars Ritzka w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział St. Pauli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Lars Ritzka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lars Ritzka wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.97, a skuteczność strzałów to 16,7%. Lars Ritzka oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Lars Ritzka – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lars Ritzka w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:3 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:0 | 82' | 1 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 61' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 67' | 0 | 0 | ||||
|
04 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lars Ritzka w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lars Ritzka rozegrał w barwach St. Pauli w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 471 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Lars Ritzka – transfery
W trakcie kariery Lars Ritzka zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
St. Pauli 2021 – obecnie
-
Verl 2019 – 2021
-
Hannover 96 II 2017 – 2019
-
Hannover 96 U19 2015 – 2017

-
Hannover 96 U17 2014 – 2015

-
TSV Limmer U17 2013 – 2014

-
Hannover 96 Youth 2010 – 2013

-
TSV Limmer Youth do 2010

Lars Ritzka – forma
W ostatnich 5 meczach Lars Ritzka zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lars Ritzka 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73.
W ostatnich 10 meczach Lars Ritzka 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61.
W jakiej formie jest Lars Ritzka?
Lars Ritzka jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.97). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lars Ritzka – zarobki
Lars Ritzka gra w St. Pauli na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 470 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lars Ritzka w St. Pauli (2025/26)
| Rocznie | 470 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Lars Ritzka?
Na podstawie kontraktu z St. Pauli, Lars Ritzka otrzymuje 470 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 39,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ritzka w listopadzie 2026 to 9 tysięcy euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro.
Lars Ritzka – kontuzje
W trakcie kariery Lars Ritzka zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lars Ritzka
- Uraz barku 22.03.26 – 30.03.26 (9 dni)
-
Choroba
11.04.25 – 14.04.25 (4 dni)
St. Pauli opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.01.25 – 03.02.25 (10 dni)
St. Pauli opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.01.25 – 22.01.25 (13 dni)
St. Pauli opuszczone: 3 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 30.04.22 – 05.05.22 (6 dni)
- Uraz 21.04.21 – 29.04.21 (9 dni)
- Odpoczynek 09.03.21 – 09.03.21 (1 dzień)
-
Uraz
22.11.20 – 30.11.20 (9 dni)
Verl opuszczone: 2 mecze
Czy Lars Ritzka ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lars Ritzka nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lars Ritzka to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lars Ritzka – trofea
W trakcie kariery Lars Ritzka zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lars Ritzka?
Lars Ritzka zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w St. Pauli — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec — 1 raz.
Lars Ritzka – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lars Ritzka wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lars Ritzka na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lars Ritzka?
Wycena Lars Ritzka wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Lars Ritzka wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.