Danel Sinani jest piłkarzem występującym obecnie w Sampdoria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Danel Sinani
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Danel Sinani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Danel Sinani wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Danel Sinani oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Danel Sinani w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Danel Sinani rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 5 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Luksemburga. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 484 minuty. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Czy Danel Sinani ma kontuzję?
Obecnie Danel Sinani ma uraz — naciągnięcie więzadła krzyżowego — i pauzuje w Luksemburgu.
Najpoważniejszy uraz w karierze Danel Sinani to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Danel Sinani?
Danel Sinani ma na koncie 6 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Luksemburga — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z F91 Dudelange — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Danel Sinani?
Danel Sinani najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Danel Sinani?
Wycena 29-letniego Danel Sinani według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Danel Sinani?
Danel Sinani urodził się 5 kwietnia 1997 w Belgrad w Luksemburgu. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Danel Sinani – statystyki
Szczegółowe statystyki Danel Sinani w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sampdoria oraz reprezentacja Luksemburga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Danel Sinani vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Danel Sinani w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Danel Sinani wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Danel Sinani oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Danel Sinani – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Danel Sinani w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
2:1 | 20' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
2:0 | 18' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
3:1 | 53' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:2 | 87' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Sie
Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
2:0 | 85' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
2:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 32. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.0 |
Ile meczów rozegrał Danel Sinani w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Danel Sinani rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 5 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Luksemburga. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 484 minuty. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Danel Sinani – transfery
W trakcie kariery Danel Sinani zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sampdoria 2026 – obecnie
-
St. Pauli 2023 – 2026
-
Norwich City 2023 – 2023
-
Wigan Athletic 2023 – 2023
-
Norwich City 2022 – 2023
-
Huddersfield Town 2021 – 2022
-
Norwich City 2021 – 2021
-
Waasland-Beveren 2020 – 2021
-
Norwich City 2020 – 2020
-
F91 Dudelange 2017 – 2020
-
Racing FC Union Luxembourg 2014 – 2017
-
Racing FC Union Luxembourg U17 2011 – 2014

-
FC Differdingen 03 Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Danel Sinani
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 09.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 03.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.05.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.05.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 27.07.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 21.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Danel Sinani – forma
W ostatnich 5 meczach Danel Sinani zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Danel Sinani i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Wrz
Koniec
|
Bułgaria
1
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
45'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
2
Catanzaro
1
Serie B, 5. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mantova
2
Sampdoria
0
Serie B, 4. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Palermo
3
Sampdoria
1
Serie B, 3. kolejka
|
53'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sampdoria
1
Juve Stabia
2
Serie B, 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Cesena
1
Sampdoria
1
Serie B, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Cremonese
2
Sampdoria
0
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
St. Pauli
1
Freiburg
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
St. Pauli
0
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
St. Pauli
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
St. Pauli
2
Werder Brema
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
St. Pauli
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
St. Pauli
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
St. Pauli
1
RB Lipsk
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
St. Pauli
0
Hamburger SV
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
St. Pauli
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
St. Pauli
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
St. Pauli
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 11. kolejka
|
26'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Irlandia Północna
1
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Niemcy
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Freiburg
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Borussia Mönchengladbach
4
Bundesliga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Karne
|
St. Pauli
(8)
2
TSG 1899 Hoffenheim
(7)
2
Puchar Niemiec, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
St. Pauli
0
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Słowacja
2
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Werder Brema
1
St. Pauli
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
2
Augsburg
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Słowacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
1
Irlandia Północna
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hamburger SV
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
St. Pauli
3
Borussia Dortmund
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
VfL Bochum
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
St. Pauli
2
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
97'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
0
St. Pauli
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Holstein Kiel
1
St. Pauli
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
83'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
St. Pauli
1
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
St. Pauli
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 24. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
St. Pauli
0
Freiburg
1
Bundesliga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
St. Pauli
1
Augsburg
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
St. Pauli
3
Union Berlin
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
1'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
St. Pauli
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
St. Pauli
0
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
St. Pauli
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
St. Pauli
0
Werder Brema
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
St. Pauli
3
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Luksemburg
2
Irlandia Północna
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
St. Pauli
0
VfL Wolfsburg
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Białoruś
1
Luksemburg
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Bułgaria
0
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
St. Pauli
0
FSV Mainz 05
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Freiburg
0
St. Pauli
3
Bundesliga, 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Augsburg
3
St. Pauli
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Białoruś
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
St. Pauli
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hamburger SV
1
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
3
St. Pauli
4
2. Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
St. Pauli
2
Schalke 04
1
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Swansea City
0
Norwich City
1
Championship
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Norwich City
2
Millwall
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | 6.6 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Luksemburg
2
Wyspy Owcze
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Luksemburg
0
Turcja
2
Liga Narodów UEFA
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Wyspy Owcze
0
Luksemburg
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Litwa
0
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Luton Town
0
Championship
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Luton Town
1
Huddersfield Town
1
Championship
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Huddersfield Town
2
Barnsley
1
Championship
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Huddersfield Town
2
Queens Park Rangers
2
Championship
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Luksemburg
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Huddersfield Town
0
AFC Bournemouth
3
Championship
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Huddersfield Town
3
Peterborough
0
Championship
|
60'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Huddersfield Town
2
Cardiff City
1
Championship
|
57'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Fulham
1
Huddersfield Town
2
Championship
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Preston North End
0
Huddersfield Town
0
Championship
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Stoke City
1
Championship
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Reading
3
Huddersfield Town
4
Championship
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Swansea City
1
Championship
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Burnley
1
Huddersfield Town
2
FA Cup (Anglia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Huddersfield Town
1
Championship
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Queens Park Rangers
1
Huddersfield Town
0
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Huddersfield Town
1
West Bromwich Albion
0
Championship
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Irlandia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Cardiff City
2
Huddersfield Town
1
Championship
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Huddersfield Town
1
Millwall
0
Championship
|
74'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
AFC Bournemouth
3
Huddersfield Town
0
Championship
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Huddersfield Town
0
Birmingham City
0
Championship
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Portugalia
5
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Luksemburg
0
Serbia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Luton Town
0
Huddersfield Town
0
Championship
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Huddersfield Town
0
Nottingham Forest
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Stoke City
2
Huddersfield Town
1
Championship
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Serbia
4
Luksemburg
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
2
Azerbejdżan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
89'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.7 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sheffield United
1
Huddersfield Town
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Karne
|
Sheffield Wednesday
(2)
0
Huddersfield Town
(4)
0
Puchar Ligi Angielskiej
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Luksemburg
0
Szkocja
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Norwegia
1
Luksemburg
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Waasland-Beveren
2
Seraing United
5
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Waasland-Beveren
3
KV Kortrijk
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
![]()
KV Oostende
0
Waasland-Beveren
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Waasland-Beveren
2
![]()
KV Oostende
3
Puchar Belgii
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Antwerp
3
Waasland-Beveren
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
Waasland-Beveren
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
![]()
Royal Excel Mouscron
1
Waasland-Beveren
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Waasland-Beveren
1
Zulte Waregem
5
Jupiler Pro League (Belgia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Standard Liege
3
Waasland-Beveren
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
KAA Gent
3
Waasland-Beveren
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
KV Mechelen
2
Waasland-Beveren
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Waasland-Beveren
2
![]()
Royal Excel Mouscron
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Waasland-Beveren
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Waasland-Beveren
2
![]()
KV Oostende
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Azerbejdżan
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Luksemburg
0
Austria
3
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
AS Eupen
1
Waasland-Beveren
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Waasland-Beveren
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Azerbejdżan
1
Luksemburg
2
Liga Narodów UEFA
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
F91 Dudelange
0
APOEL
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
APOEL
3
F91 Dudelange
4
Liga Europy
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
F91 Dudelange
0
Real Betis
0
Liga Europy
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
AC Milan
5
F91 Dudelange
2
Liga Europy
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
F91 Dudelange
0
Olympiakos
2
Liga Europy
|
39'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Danel Sinani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Danel Sinani ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.39.
W jakiej formie jest Danel Sinani?
Danel Sinani jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja słabnie.
Danel Sinani – zarobki
Danel Sinani gra w Sampdoria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Danel Sinani w Sampdoria (2025/26)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 94 tys. € |
| Tygodniowo | 22 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Danel Sinani w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,1 mln € |
| 2024/25 |
|
940 tys. € |
| 2023/24 |
|
940 tys. € |
| 2022/23 |
|
48 tys. € |
| 2021/22 |
|
48 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
Danel Sinani – kontuzje
W trakcie kariery Danel Sinani zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Danel Sinani
-
Naciągnięcie więzadła krzyżowego
pauzuje od 31 dni
02.10.26 (32 dni)
Luksemburg opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
12.01.26 – 19.01.26 (8 dni)
St. Pauli opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
31.03.23 – 09.05.23 (40 dni)
Wigan Athletic opuszczone: 6 meczów
Czy Danel Sinani ma kontuzję?
Obecnie Danel Sinani ma uraz — naciągnięcie więzadła krzyżowego — i pauzuje w Luksemburgu.
Najpoważniejszy uraz w karierze Danel Sinani to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 40 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Danel Sinani – trofea
W trakcie kariery Danel Sinani zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Danel Sinani
Jakie trofea zdobył Danel Sinani?
Danel Sinani zdobył w karierze 6 trofeów — 5 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w F91 Dudelange — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Luksemburga — 2 razy.
Danel Sinani – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Danel Sinani wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Danel Sinani na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Danel Sinani
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 26.05.2026 | 29 |
|
3 mln € |
| 18.12.2025 | 28 |
|
3 mln € |
| 13.10.2025 | 28 |
|
3 mln € |
| 04.06.2025 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 26.03.2025 | 27 |
|
750 tys. € |
| 19.12.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 05.06.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 21.03.2024 | 26 |
|
600 tys. € |
| 14.12.2023 | 26 |
|
800 tys. € |
| 31.05.2023 | 26 |
|
1 mln € |
| 26.10.2022 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 12.05.2022 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 23.11.2021 | 24 |
|
1 mln € |
| 06.06.2021 | 24 |
|
550 tys. € |
| 16.03.2021 | 23 |
|
550 tys. € |
| 15.10.2020 | 23 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
400 tys. € |
| 14.01.2020 | 22 |
|
500 tys. € |
| 18.07.2019 | 22 |
|
275 tys. € |
| 07.01.2019 | 21 |
|
275 tys. € |
| 01.08.2018 | 21 |
|
175 tys. € |
| 07.02.2018 | 20 |
|
125 tys. € |
| 14.07.2017 | 20 |
|
100 tys. € |
| 22.12.2016 | 19 |
|
100 tys. € |
| 20.07.2016 | 19 |
|
75 tys. € |
| 10.12.2015 | 18 |
|
75 tys. € |
| 09.07.2015 | 18 |
|
50 tys. € |
| 30.11.2014 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Danel Sinani?
Wycena Danel Sinani wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Danel Sinani wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 25 tys. €.