Joel Fujita jest piłkarzem występującym obecnie w St. Pauli. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Joel Chima Fujita
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Joel Chima Fujita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joel Chima Fujita wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.27, a skuteczność strzałów to 10,0%. Joel Chima Fujita oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joel Chima Fujita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joel Chima Fujita rozegrał w barwach St. Pauli w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Japonii. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 816 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Joel Chima Fujita
Pierwszy transfer Joel Chima Fujita w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sint-Truidense VV do St. Pauli za 3,5 miliona euro.
Ile zarabia Joel Chima Fujita?
Na podstawie kontraktu z St. Pauli, Joel Chima Fujita otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fujita w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro.
Czy Joel Chima Fujita ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joel Chima Fujita nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joel Chima Fujita to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joel Chima Fujita?
Joel Chima Fujita ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Yokohama Marinos — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Joel Chima Fujita?
Joel Chima Fujita najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Joel Chima Fujita?
Wycena 24-letniego Joel Chima Fujita według stanu na wrzesień 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joel Chima Fujita?
Joel Chima Fujita urodził się 16 lutego 2002 w Tokyo w Japonii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Joel Chima Fujita – statystyki
Szczegółowe statystyki Joel Chima Fujita w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział St. Pauli oraz reprezentacja Japonii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Joel Fujita vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Joel Chima Fujita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joel Chima Fujita wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.27, a skuteczność strzałów to 10,0%. Joel Chima Fujita oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Joel Chima Fujita – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joel Chima Fujita w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | 6.1 | |||
|
23 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
11 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 74' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 90' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
2:0 | 60' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
2:2 | 64' | 0 | 0 | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Joel Chima Fujita w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Joel Chima Fujita rozegrał w barwach St. Pauli w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 10 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Japonii. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 816 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Joel Chima Fujita – transfery
W trakcie kariery Joel Chima Fujita zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
St. Pauli 2025 – obecnie
-
Sint-Truidense VV 2023 – 2025
-
Yokohama Marinos 2022 – 2023
-
Tokushima Vortis 2021 – 2022
-
Tokio Verdy 2020 – 2021
-
Tokyo Verdy U18 do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Joel Chima Fujita
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 26.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 08.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 12.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 31.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Joel Chima Fujita
Pierwszy transfer Joel Chima Fujita w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sint-Truidense VV do St. Pauli za 3,5 miliona euro.
Joel Chima Fujita – forma
W ostatnich 5 meczach Joel Chima Fujita zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Joel Chima Fujita i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
St. Pauli
1
Nurnberg
3
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
0
St. Pauli
0
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Hannover 96
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
St. Pauli
2
Karlsruhe
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Energie Cottbus
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
VfL Wolfsburg
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Arminia Bielefeld
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
St. Pauli
1
FC Kaiserslautern
2
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
RW Essen
2
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Holstein Kiel
2
St. Pauli
2
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sie
Koniec
|
St. Pauli
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 29. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
St. Pauli
1
Freiburg
2
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
St. Pauli
0
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
St. Pauli
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
St. Pauli
2
Werder Brema
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
St. Pauli
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
St. Pauli
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
St. Pauli
1
RB Lipsk
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
St. Pauli
0
Hamburger SV
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
St. Pauli
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
St. Pauli
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
St. Pauli
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
St. Pauli
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
St. Pauli
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Freiburg
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Borussia Mönchengladbach
4
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Paź
Karne
|
St. Pauli
(8)
2
TSG 1899 Hoffenheim
(7)
2
Puchar Niemiec, 2. runda
|
120'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
St. Pauli
0
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Werder Brema
1
St. Pauli
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
2
Augsburg
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hamburger SV
0
St. Pauli
2
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
St. Pauli
3
Borussia Dortmund
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Japonia
6
Indonezja
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Cze
Koniec
|
Australia
1
Japonia
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 9. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
KV Kortrijk
2
Sint-Truidense VV
2
Jupiler Pro League (Belgia), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Japonia
0
Arabia Saudyjska
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
OH Leuven
3
Sint-Truidense VV
2
Jupiler Pro League (Belgia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Sint-Truidense VV
4
KV Kortrijk
2
Jupiler Pro League (Belgia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
KV Mechelen
1
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
0
KRC Genk
4
Puchar Belgii, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
KVC Westerlo
0
Jupiler Pro League (Belgia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Japonia
1
Australia
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
KV Kortrijk
1
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
KV Mechelen
2
Sint-Truidense VV
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
KVC Westerlo
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
Club Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
AS Eupen
1
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Antwerp
3
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KVC Westerlo
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
RSC Anderlecht
4
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KV Kortrijk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Cercle Brugge
4
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Royal Charleroi
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sint-Truidense VV
0
KAA Gent
1
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
Antwerp
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
AS Eupen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Sint-Truidense VV
3
Francs Borains
0
Puchar Belgii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Club Brugge
1
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sint-Truidense VV
2
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Royal Charleroi
1
Sint-Truidense VV
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
5
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Yokohama Marinos
4
J1 League (Japonia)
|
4'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Yokohama Marinos
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
60'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
2
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Tokushima Vortis
2
Sanfrecce Hiroshima
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Tokushima Vortis
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
0
Tokushima Vortis
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tokushima Vortis
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vegalta Sendai
0
Tokushima Vortis
1
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
3
Tokushima Vortis
0
J1 League (Japonia)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Tokushima Vortis
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
3
Tokushima Vortis
0
J1 League (Japonia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Tokushima Vortis
2
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Oita Trinita
1
Tokushima Vortis
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Matsumoto Yamaga
1
Tokio Verdy
1
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Tokio Verdy
2
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Tokio Verdy
2
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Tokushima Vortis
2
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tokio Verdy
2
Kanazawa
2
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Ehime FC
1
Tokio Verdy
4
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Fagiano Okayama
1
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tokio Verdy
3
Omiya Ardija
1
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Ventforet Kofu
0
Tokio Verdy
0
J2 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kanazawa
0
Tokio Verdy
0
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Thespakusatsu Gunma
3
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Tokio Verdy
1
J2 League (Japonia)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Ehime FC
1
J2 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Kitakyushu
2
Tokio Verdy
1
J2 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Tokio Verdy
3
Matsumoto Yamaga
0
J2 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Tokio Verdy
1
Albirex Niigata
1
J2 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
2
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Würzburger Kickers
1
St. Pauli
0
2. Bundesliga
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Joel Chima Fujita ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.42.
W ostatnich 10 meczach Joel Chima Fujita 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Joel Chima Fujita?
Joel Chima Fujita jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.27). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Joel Chima Fujita – zarobki
Joel Chima Fujita gra w St. Pauli na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 750 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joel Chima Fujita w St. Pauli (2025/26)
| Rocznie | 750 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Joel Chima Fujita w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
750 tys. € |
| 2024/25 |
|
120 tys. € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
Ile zarabia Joel Chima Fujita?
Na podstawie kontraktu z St. Pauli, Joel Chima Fujita otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Fujita w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro.
Joel Chima Fujita – kontuzje
W trakcie kariery Joel Chima Fujita zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joel Chima Fujita
-
Uraz
05.02.26 – 12.02.26 (8 dni)
St. Pauli opuszczone: 1 mecz
Czy Joel Chima Fujita ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Joel Chima Fujita nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joel Chima Fujita to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joel Chima Fujita – trofea
W trakcie kariery Joel Chima Fujita zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Joel Chima Fujita
Jakie trofea zdobył Joel Chima Fujita?
Joel Chima Fujita zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Yokohama Marinos — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Azji U23 — 1 raz.
Joel Chima Fujita – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joel Chima Fujita wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joel Chima Fujita na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joel Chima Fujita
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 24 |
|
6 mln € |
| 26.05.2026 | 24 |
|
10 mln € |
| 19.03.2026 | 24 |
|
10 mln € |
| 18.12.2025 | 23 |
|
8 mln € |
| 13.10.2025 | 23 |
|
6 mln € |
| 11.06.2025 | 23 |
|
3 mln € |
| 25.03.2025 | 23 |
|
2,2 mln € |
| 10.12.2024 | 22 |
|
1,8 mln € |
| 01.10.2024 | 22 |
|
1,3 mln € |
| 03.06.2024 | 22 |
|
900 tys. € |
| 18.12.2023 | 21 |
|
800 tys. € |
| 27.06.2023 | 21 |
|
850 tys. € |
| 05.01.2023 | 20 |
|
850 tys. € |
| 27.06.2022 | 20 |
|
700 tys. € |
| 13.01.2022 | 19 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2021 | 19 |
|
500 tys. € |
| 28.01.2021 | 18 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joel Chima Fujita?
Wycena Joel Chima Fujita wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Joel Chima Fujita wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 500 tys. €.