Francesco Galuppini
napastnik #14Francesco Galuppini jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Francesco Galuppini
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:30
|
Ospitaletto
0
Trento
0
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy A | |||||||
|
25 Paź
17:30
|
Pro Vercelli
2
Ospitaletto
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy A | |||||||
|
18 Paź
17:30
|
Ospitaletto
2
Pergolettese
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy A | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Francesco Galuppini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Francesco Galuppini wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 14,8%. Francesco Galuppini oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Francesco Galuppini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Francesco Galuppini rozegrał w barwach Ospitaletto w Serie C 12 meczów, a w barwach Mantovy w Serie B 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 968 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Francesco Galuppini
Pierwszy transfer Francesco Galuppini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2009 roku, gdy przeniósł się z AC Lumezzane Berretti do Sampdoria Primavera za 13 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Francesco Galuppini było przejście z Renaty do Sudtirolu w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 240 tysięcy euro.
Czy Francesco Galuppini ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Francesco Galuppini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Francesco Galuppini to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Francesco Galuppini?
Francesco Galuppini ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Lega Pro (A) — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Francesco Galuppini?
Francesco Galuppini najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Francesco Galuppini?
Wycena 33-letniego Francesco Galuppini według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Francesco Galuppini?
Francesco Galuppini urodził się 17 października 1993 w Brescia we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Francesco Galuppini - statystyki
Szczegółowe statystyki Francesco Galuppini w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ospitaletto. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Francesco Galuppini
Francesco Galuppini vs. inni
Atak
Obrona
Podania Francesco Galuppini
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Francesco Galuppini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Francesco Galuppini wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 14,8%. Francesco Galuppini oddaje średnio 2,3 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Francesco Galuppini - transfery
W trakcie kariery Francesco Galuppini zmieniał klub 24 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 293 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
A.C. Ospitaletto U19 2026 – obecnie

-
Ascoli 2026 – 2026
-
Mantova 2023 – 2026
-
Sudtirol 2023 – 2023
-
Novara 2022 – 2023
-
Sudtirol 2022 – 2022
-
Renate 2019 – 2022
-
Parma 2019 – 2019
-
Ravenna 2018 – 2019
-
Parma 2018 – 2018
-
Cuneo 2017 – 2018

-
Parma 2017 – 2017
-
Modena 2017 – 2017
-
Parma 2017 – 2017
-
Ciliverghe Mazzano 2016 – 2017

-
Piacenza 2015 – 2016

-
Lumezzane 2015 – 2015
-
Feralpisalo 2015 – 2015

-
Lumezzane 2015 – 2015
-
Real Vicenza VS 2014 – 2015

-
Lumezzane 2012 – 2014
-
Chievo Youth 2011 – 2012

-
Lumezzane 2011 – 2011
-
Sampdoria Primavera 2009 – 2011

-
AC Lumezzane Berretti do 2009

Historia transferów Francesco Galuppini
Pierwszy transfer Francesco Galuppini w seniorskiej karierze miał miejsce w 2009 roku, gdy przeniósł się z AC Lumezzane Berretti do Sampdoria Primavera za 13 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Francesco Galuppini było przejście z Renaty do Sudtirolu w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 240 tysięcy euro.
Francesco Galuppini - forma
W ostatnich 5 meczach Francesco Galuppini zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Francesco Galuppini 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94.
W ostatnich 10 meczach Francesco Galuppini 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.12.
W jakiej formie jest Francesco Galuppini?
Francesco Galuppini jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.93). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Francesco Galuppini w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Francesco Galuppini rozegrał w barwach Ospitaletto w Serie C 12 meczów, a w barwach Mantovy w Serie B 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 968 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Francesco Galuppini - zarobki
Francesco Galuppini gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 172 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Francesco Galuppini (2024/25)
| Rocznie | 172 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 14 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 472 € |
Francesco Galuppini - kontuzje
W trakcie kariery Francesco Galuppini zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Francesco Galuppini
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.09.25 – 29.09.25 (8 dni)
Mantova opuszczone: 1 mecz
- Uraz 02.03.19 – 12.03.19 (11 dni)
Czy Francesco Galuppini ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Francesco Galuppini nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Francesco Galuppini to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Francesco Galuppini - trofea
W trakcie kariery Francesco Galuppini zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Francesco Galuppini?
Francesco Galuppini zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Mantova — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (A) — 2 razy.
Francesco Galuppini - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Francesco Galuppini wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Francesco Galuppini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Francesco Galuppini?
Wycena Francesco Galuppini wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Francesco Galuppini wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.