Forma w lidze
Pro Vercelli w tabeli
15. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
6:8 bramki
1,20 gola/mecz
1 pkt
2:10 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Pro Vercelli
Wartość drużyny: 500 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Włochy | 27 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 27 | napastnik | 10 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,08 średnia ocena | Włochy | 29 | bramkarz | 10 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Włochy | 29 | bramkarz | 10 | 250 tys. € |
Skład i oceny Pro Vercelli w ostatnim meczu 3-5-2





Zmiany
- 46' Luc van Koeverden → A. Carosso
- 46' Zaid El Bakkali → A. Ciammaglichella
- 79' A. Moretti → N. Ronchi
Pro Vercelli w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 24 |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 19 |
| ··· | |||||||
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | 9 |
15
|
Pro Vercelli
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:18 | 9 |
16
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | 7 |
Wyniki Pro Vercelli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Pro Vercelli
0
Lecco
5
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Union Brescia
2
Pro Vercelli
0
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Pro Vercelli
2
Athletic Carpi
0
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
Terminarz Pro Vercelli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 17:30
|
Pro Vercelli
Ospitaletto
Serie C, 11. kolejka grupy A
|
|
|
02 Lis 20:30
|
Juventus U23
Pro Vercelli
Serie C, 12. kolejka grupy A
|
|
|
07 Lis 14:30
|
Pro Vercelli
Dolomiti Bellunesi
Serie C, 13. kolejka grupy A
|
Ostatnie transfery Pro Vercelli
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo |
Pro Vercelli to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Silvio Piola, który może pomieścić 5 500 widzów. Zespół prowadzi Daniele Bonera. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 500 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pro Vercelli?
Klub piłkarski Pro Vercelli zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Włoch oraz Mistrzostwo Serie D.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pro Vercelli w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pro Vercelli trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jean-Guy Akpa Akpro do Grenoble za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Pro Vercelli w tabeli Serie C?
Pro Vercelli zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Cittadelli wynosi 15 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Pro Vercelli?
W wyjściowym ustawieniu Pro Vercelli między słupkami staje A. Livieri, a linię obrony najczęściej tworzą A. Moretti, L. Coccolo oraz M. Pagliari. W środku pola grają L. Piran, Zaid El Bakkali, I. Iotti, Carlo Mattia Rutigliano oraz A. Boufandar, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Bertoli, M. Mallahi. Trener Daniele Bonera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Pro Vercelli gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pro Vercelli to spotkanie z Ospitaletto, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Silvio Piola w ramach Serie C (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pro Vercelli?
Ostatni mecz Pro Vercelli to porażka z Lecco 0:5 w Serie C, 16 października 2026. Bramki zdobyli , Casarotto, Manenti, Urso oraz Sidler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pro Vercelli w tym sezonie?
Bilans Pro Vercelli w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 8 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pro Vercelli w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pro Vercelli w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pro Vercelli
Pro Vercelli terminarz
Kiedy Pro Vercelli gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pro Vercelli to spotkanie z Ospitaletto, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Silvio Piola w ramach Serie C (11. kolejka).
Wyniki Pro Vercelli w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pro Vercelli w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pro Vercelli w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pro Vercelli wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
0:5 | 3-5-2 | 3/8 | 3/5 | |
|
09 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
2:0 | 3-5-2 | 6/11 | 2/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
2:0 | 3-5-2 | 3/7 | 4/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
1:1 | 4-3-3 | 4/11 | 2/7 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
4:0 | 4-2-3-1 | 4/11 | 1/3 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
2:2 | 4-3-3 | 5/12 | 2/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
2:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 5/7 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
1:0 | 4-4-2 | 6/13 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
1:0 | 4-3-3 | 3/6 | 1/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
1:1 | 4-1-4-1 | 5/9 | 2/3 |
Pro Vercelli ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 3 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Pro Vercelli zdobywa 0,86 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pro Vercelli?
Ostatni mecz Pro Vercelli to porażka z Lecco 0:5 w Serie C, 16 października 2026. Bramki zdobyli , Casarotto, Manenti, Urso oraz Sidler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pro Vercelli – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Pro Vercelli w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pro Vercelli w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 19 | |
3
|
Ospitaletto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
4
|
Trento
|
9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
5
|
Arzignano Valchiampo
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 17 | |
6
|
Lecco
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Desenzano Calvina
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
8
|
Treviso
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
9
|
Albinoleffe
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
10
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | -1 | 12 | |
11
|
Lumezzane
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:11 | -1 | 12 | |
12
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 | 11 | |
13
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 9 | |
15
|
Pro Vercelli
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:18 | -10 | 9 | |
16
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
17
|
Folgore Caratese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 6 | |
18
|
Athletic Carpi
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:19 | -8 | 6 | |
19
|
Giana Erminio
|
9 | 0 | 5 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
20
|
Renate
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 19 | |
3
|
Ospitaletto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
4
|
Trento
|
9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
5
|
Arzignano Valchiampo
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 17 | |
6
|
Lecco
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Desenzano Calvina
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
8
|
Treviso
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
9
|
Albinoleffe
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
10
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | -1 | 12 | |
11
|
Lumezzane
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:13 | -2 | 12 | |
12
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 | 11 | |
13
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 9 | |
15
|
Athletic Carpi
|
10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | -7 | 9 | |
16
|
Pro Vercelli
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:18 | -10 | 9 | |
17
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
18
|
Folgore Caratese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 6 | |
19
|
Giana Erminio
|
9 | 0 | 5 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
20
|
Renate
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Trento
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Cittadella
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 3 |
Union Brescia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 5 |
Arzignano Valchiampo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 6 |
Treviso
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 8 | |
| 7 |
Lumezzane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Pro Vercelli
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 8 | |
| 9 |
Lecco
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 10 |
Desenzano Calvina
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Alcione
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 12 |
Pergolettese
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 13 |
Juventus U23
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 14 |
Albinoleffe
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 15 |
Dolomiti Bellunesi
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 16 |
Novara
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 17 |
Athletic Carpi
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 18 |
Giana Erminio
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 19 |
Renate
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 20 |
Folgore Caratese
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cittadella
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Albinoleffe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 3 |
Union Brescia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 5 |
Desenzano Calvina
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Dolomiti Bellunesi
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 7 |
Arzignano Valchiampo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 8 |
Alcione
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Novara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 10 |
Lecco
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 11 |
Pergolettese
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 12 |
Treviso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 13 |
Folgore Caratese
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 14 |
Trento
|
4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 15 |
Lumezzane
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 16 |
Athletic Carpi
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 17 |
Giana Erminio
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
Juventus U23
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 19 |
Renate
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 20 |
Pro Vercelli
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:10 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Pro Vercelli w tabeli Serie C?
Pro Vercelli zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 9 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Cittadelli wynosi 15 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Pro Vercelli w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pro Vercelli na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pro Vercelli na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,20
- Udane dryblingi / mecz 4,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 11,5
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 24,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Pro Vercelli
-
Marco Bertoli 2

-
Luca Coccolo 1
-
Adam Boufandar 1
-
Carlo Mattia Rutigliano 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pro Vercelli i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pro Vercelli to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Pro Vercelli i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Pro Vercelli otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Pro Vercelli
100% bramek Pro Vercelli pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pro Vercelli zdobywa w sezonie średnio 0,90 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Pro Vercelli
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Pro Vercelli, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Pro Vercelli
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Pro Vercelli padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Pro Vercelli – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pro Vercelli fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pro Vercelli, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pro Vercelli zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Pro Vercelli ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Pro Vercelli, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 10 meczów.
Pro Vercelli – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 13,8
Pro Vercelli oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,8 strzału.
Pro Vercelli – posiadanie piłki
- U siebie 46,8%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Pro Vercelli utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Pro Vercelli – podania
- Kluczowe / mecz 9,8
- Dośrodkowania / mecz 19,6
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 46%
Pro Vercelli wymienia średnio 369 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,8 to podania kluczowe.
Pro Vercelli – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Pro Vercelli to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Pro Vercelli – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Pro Vercelli wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Pro Vercelli – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 20%
Pro Vercelli ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Pro Vercelli – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Pro Vercelli według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 1,33 | 1,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Pro Vercelli zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Pro Vercelli na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
0,50 1,60 | 0,50 1,00 | 1,00 1,00 |
|
14.
|
0,40 1,75 | 0,80 1,00 | 1,80 0,75 |
|
15.
|
1,60 0,20 | 1,20 0,40 | 1,60 2,00 |
|
16.
|
1,25 0,40 | 1,00 0,80 | 1,25 2,00 |
|
17.
|
0,25 1,00 | 1,25 0,80 | 2,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Pro Vercelli
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pro Vercelli w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pro Vercelli - Athletic Carpi 2:0 Serie C, 3.10.2026
- Najwyższa porażka Pro Vercelli - Lecco 0:5 Serie C, 16.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Pro Vercelli - Lecco 0:5, Serie C, 16.10.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Pro Vercelli - Folgore Caratese 1:0, Serie C, 7.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Bertoli, Pro Vercelli - Alcione 2:2, Serie C, 17.09.2026
Jakie statystyki ma Pro Vercelli w tym sezonie?
Bilans Pro Vercelli w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-3-5 przy 8 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pro Vercelli – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pro Vercelli w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Pro Vercelli w ostatnim meczu 3-5-2





Zmiany
- 46' Luc van Koeverden → A. Carosso
- 46' Zaid El Bakkali → A. Ciammaglichella
- 79' A. Moretti → N. Ronchi
Kadra Pro Vercelli
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
27 | Włochy | 225 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 1 | 690' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Włochy | 200 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Holandia | 150 tys. € | 75 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 125' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
22 | Włochy | 75 tys. € | 80 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 4' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Włochy | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 138' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
31 | Włochy | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 899' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Włochy | 500 tys. € | 110 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 147' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
20 | Maroko | – | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 419' | 1 | 1 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Holandia | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 321' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
20 | Włochy | – | – | 7 | 70% | 1 | 0 | 304' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
22 | Włochy | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 802' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
22 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
23 | Włochy | – | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
20 | Włochy | 75 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Włochy | 150 tys. € | 56 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
24 | Włochy | – | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 512' | 1 | 1 | |||||||
| 4 |
|
21 | Holandia | 125 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 290' | 1 | 1 | |||||||
| 28 |
![]() |
24 | Włochy | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 222' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 6 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
![]() |
22 | Włochy | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 659' | 3 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
23 | Włochy | 100 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
29 | Włochy | 250 tys. € | 106 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
23 | Włochy | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Włochy | 50 tys. € | 37 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Pro Vercelli
2,7 mln €
śr. 91 tys. € / zawodnika
Ile Pro Vercelli wydaje na pensje
464 tys. € rocznie
śr. 15 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Włochy (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pro Vercelli w sezonie 2026/2027
Pro Vercelli wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Pro Vercelli
Jak wygląda skład Pro Vercelli?
W wyjściowym ustawieniu Pro Vercelli między słupkami staje A. Livieri, a linię obrony najczęściej tworzą A. Moretti, L. Coccolo oraz M. Pagliari. W środku pola grają L. Piran, Zaid El Bakkali, I. Iotti, Carlo Mattia Rutigliano oraz A. Boufandar, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Bertoli, M. Mallahi. Trener Daniele Bonera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Pro Vercelli – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pro Vercelli w sezonie 2026/2027.
Pro Vercelli transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 30 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 21 |
|
100 tys. € | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 25 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Holandia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Włochy | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Włochy | 28 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Holandia | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Pro Vercelli
Pro Vercelli bilans transferowy
- +700 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +300 tys. € 2024
- +300 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Pro Vercelli

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pro Vercelli w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pro Vercelli trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Jean-Guy Akpa Akpro do Grenoble za 100 tys. €.
Pro Vercelli – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Pro Vercelli? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pro Vercelli?
Klub piłkarski Pro Vercelli zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Włoch oraz Mistrzostwo Serie D.