Luca Coccolo jest piłkarzem występującym obecnie w Pro Vercelli. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Luca Coccolo
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Luca Coccolo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Coccolo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 50,0%. Luca Coccolo oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luca Coccolo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Coccolo rozegrał w barwach Pro Vercelli w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Luca Coccolo ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Luca Coccolo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Coccolo to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 274 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luca Coccolo?
Luca Coccolo ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Włoch — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Ceseną — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Luca Coccolo?
Luca Coccolo najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Luca Coccolo?
Wycena 28-letniego Luca Coccolo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luca Coccolo?
Luca Coccolo urodził się 23 lutego 1998 w Ciriè we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Luca Coccolo – statystyki
Szczegółowe statystyki Luca Coccolo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pro Vercelli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luca Coccolo
Luca Coccolo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Luca Coccolo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luca Coccolo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Coccolo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.93, a skuteczność strzałów to 50,0%. Luca Coccolo oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Luca Coccolo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luca Coccolo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Luca Coccolo
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10 2026 |
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 09.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
2:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Luca Coccolo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Coccolo rozegrał w barwach Pro Vercelli w Serie C 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Luca Coccolo – transfery
W trakcie kariery Luca Coccolo zmieniał klub 17 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pro Vercelli 2025 – obecnie
-
Torres Sassari 2025 – 2025
-
Pro Patria 2025 – 2025
-
Torres Sassari 2024 – 2025
-
Cesena 2022 – 2024
-
Juventus U23 2022 – 2022
-
Alessandria 2022 – 2022

-
Juventus U23 2022 – 2022
-
Spal 2021 – 2022

-
Juventus U23 2021 – 2021
-
Cremonese 2021 – 2021
-
Juventus U23 2018 – 2021
-
Prato 2018 – 2018

-
Juventus U23 2018 – 2018
-
Perugia 2017 – 2018
-
Juventus U23 2017 – 2017
-
Juventus Primavera 2014 – 2017

-
Juventus Youth do 2014

Luca Coccolo – forma
W ostatnich 5 meczach Luca Coccolo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,80. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luca Coccolo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W ostatnich 10 meczach Luca Coccolo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W jakiej formie jest Luca Coccolo?
Luca Coccolo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.80 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.93). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Luca Coccolo – zarobki
Luca Coccolo gra w Pro Vercelli na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 56 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Luca Coccolo – kontuzje
W trakcie kariery Luca Coccolo zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 62 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luca Coccolo
-
Uraz
17.01.24 – 31.01.24 (15 dni)
Cesena opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
13.01.23 – 13.10.23 (274 dni)
Cesena opuszczone: 30 meczów
- Skręcenie 02.11.22 – 03.11.22 (2 dni)
- Skręcenie 12.02.22 – 26.03.22 (43 dni) opuszczone: 8 meczów
-
Stłuczenie
15.02.21 – 05.07.21 (141 dni)
Cremonese opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
02.01.17 – 26.01.17 (25 dni)
Juventus opuszczone: 7 meczów
Czy Luca Coccolo ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Luca Coccolo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Coccolo to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 274 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luca Coccolo – trofea
W trakcie kariery Luca Coccolo zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Luca Coccolo?
Luca Coccolo zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Cesenie — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Włoch — 2 razy.
Luca Coccolo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luca Coccolo wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luca Coccolo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luca Coccolo?
Wycena Luca Coccolo wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Luca Coccolo wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.