Forma w lidze
Lecco w tabeli
13. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
4:3 bramki
0,80 gola/mecz
3 pkt
3:6 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Lecco
Wartość drużyny: 850 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Kanada | 22 | pomocnik | 10 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 22 | napastnik | 6 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,20 średnia ocena | Włochy | 30 | napastnik | 6 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 27 | obrońca | 9 | 125 tys. € |
Skład i oceny Lecco w ostatnim meczu 3-4-2-1




Zmiany
- 60' G. Manenti → M. Litti
- 84' A. Capello → S. Fama
Lecco w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 24 |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 19 |
| ··· | |||||||
12
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | 10 |
13
|
Lecco
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | 10 |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | 9 |
Wyniki Lecco
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Pro Vercelli
0
Lecco
5
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
|
|
11 Paź Koniec
|
Lecco
1
Alcione
1
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Lecco
2
Union Brescia
2
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
Terminarz Lecco
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 17:30
|
Lecco
Folgore Caratese
Serie C, 11. kolejka grupy A
|
|
|
01 Lis 14:30
|
Dolomiti Bellunesi
Lecco
Serie C, 12. kolejka grupy A
|
|
|
08 Lis 14:30
|
Lecco
Juventus U23
Serie C, 13. kolejka grupy A
|
Ostatnie transfery Lecco
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie |
Lecco to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Rigamonti Ceppi, który może pomieścić 4 997 widzów. Zespół prowadzi Federico Valente. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 850 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lecco w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lecco trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Lecco w tabeli Serie C?
Lecco zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Cittadelli wynosi 14 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Lecco?
W wyjściowym ustawieniu Lecco między słupkami staje T. Vettorel, a linię obrony najczęściej tworzą P. Comi, M. Rizzo, S. Sidler, M. Arena oraz G. Manenti. W środku pola grają O. Urso, Gabriel Carmine Pellegrino, A. Metlika oraz S. Bonaiti, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Capello. Trener Federico Valente ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Lecco gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lecco to spotkanie z Folgore Caratese, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Rigamonti Ceppi w ramach Serie C (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lecco?
Ostatni mecz Lecco to wygrana z Pro Vercellą 0:5 w Serie C, 16 października 2026. Bramki zdobyli , Casarotto, Manenti, Urso oraz Sidler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lecco w tym sezonie?
Bilans Lecco w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lecco w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lecco w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lecco
Lecco terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
25 Paź 17:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy A
|
Stadio Rigamonti Ceppi U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 14:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy A
|
Stadio Comunale Polisportivo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 14:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy A
|
Stadio Rigamonti Ceppi U siebie | Łatwy | |
|
15 Lis 12:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy A
|
Stadio Comunale Silvio Piola Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Lis 20:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy A
|
Stadio Rigamonti Ceppi U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 14:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy A
|
Stadio Sandro Cabassi Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy A
|
Stadio Rigamonti Ceppi U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 17:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy A
|
Stadio Comunale Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy A
|
Stadio Rigamonti Ceppi U siebie | Łatwy | |
|
03 Sty 18:00
|
Serie C, 20. kolejka grupy A
|
Stadio Tommaso Dal Molin Wyjazd | Trudny |
Kiedy Lecco gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lecco to spotkanie z Folgore Caratese, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Rigamonti Ceppi w ramach Serie C (11. kolejka).
Wyniki Lecco w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lecco w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lecco w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lecco wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
0:5 | 3-4-2-1 | 5/8 | 2/5 | |
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
1:1 | 3-4-2-1 | 7/12 | 3/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
2:2 | 3-4-2-1 | 2/8 | 3/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
3:0 | 3-5-2 | 4/9 | 1/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
0:0 | 3-1-4-2 | 4/9 | 1/3 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
1:3 | 3-5-2 | 7/10 | 1/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
1:0 | 3-5-2 | 3/8 | 2/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
1:0 | 3-4-2-1 | 0/3 | 2/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
1:0 | 3-4-2-1 | 3/9 | 4/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
0:0 | 3-4-2-1 | 6/10 | 3/4 |
Lecco ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Lecco zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lecco?
Ostatni mecz Lecco to wygrana z Pro Vercellą 0:5 w Serie C, 16 października 2026. Bramki zdobyli , Casarotto, Manenti, Urso oraz Sidler. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lecco – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Lecco w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lecco w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 19 | |
3
|
Ospitaletto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
4
|
Trento
|
9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
5
|
Arzignano Valchiampo
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 17 | |
6
|
Desenzano Calvina
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
7
|
Treviso
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
8
|
Albinoleffe
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
9
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | -1 | 12 | |
10
|
Lumezzane
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:11 | -1 | 12 | |
11
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 | 11 | |
12
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
13
|
Lecco
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 9 | |
15
|
Pro Vercelli
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:13 | -5 | 9 | |
16
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
17
|
Folgore Caratese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 6 | |
18
|
Athletic Carpi
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:19 | -8 | 6 | |
19
|
Giana Erminio
|
9 | 0 | 5 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
20
|
Renate
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 19 | |
3
|
Ospitaletto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
4
|
Trento
|
9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
5
|
Arzignano Valchiampo
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 17 | |
6
|
Lecco
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Desenzano Calvina
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
8
|
Treviso
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
9
|
Albinoleffe
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
10
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | -1 | 12 | |
11
|
Lumezzane
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:13 | -2 | 12 | |
12
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 | 11 | |
13
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 9 | |
15
|
Athletic Carpi
|
10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | -7 | 9 | |
16
|
Pro Vercelli
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:18 | -10 | 9 | |
17
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
18
|
Folgore Caratese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 6 | |
19
|
Giana Erminio
|
9 | 0 | 5 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
20
|
Renate
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Trento
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Cittadella
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 3 |
Union Brescia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 5 |
Arzignano Valchiampo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 6 |
Treviso
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 8 | |
| 7 |
Lumezzane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Pro Vercelli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 9 |
Lecco
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 10 |
Desenzano Calvina
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Alcione
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 12 |
Pergolettese
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 13 |
Juventus U23
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 14 |
Albinoleffe
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 15 |
Dolomiti Bellunesi
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 16 |
Novara
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 17 |
Athletic Carpi
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 18 |
Giana Erminio
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 19 |
Renate
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 20 |
Folgore Caratese
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cittadella
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Albinoleffe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 3 |
Union Brescia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 5 |
Desenzano Calvina
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Dolomiti Bellunesi
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 7 |
Arzignano Valchiampo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 8 |
Alcione
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Novara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 10 |
Pergolettese
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 11 |
Treviso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 12 |
Folgore Caratese
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 13 |
Trento
|
4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Lumezzane
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 15 |
Athletic Carpi
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 16 |
Lecco
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 17 |
Giana Erminio
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
Juventus U23
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 19 |
Renate
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 20 |
Pro Vercelli
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:10 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Lecco w tabeli Serie C?
Lecco zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Cittadelli wynosi 14 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Lecco w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lecco na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lecco na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 6,0
- Asysty / mecz 0,60
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 40%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 9,5
- Wybicia / mecz 28,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Lecco
-
Gabriel Carmine Pellegrino 3
-
Giulio Manetti 2
-
Matteo Arena 2

-
Matteo Casarotto 2

-
Oliver Urso 1
-
Silvan Sidler 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lecco i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lecco to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Lecco i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Lecco otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Lecco
100% bramek Lecco pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lecco zdobywa w sezonie średnio 1,30 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Lecco
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Lecco, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lecco
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Lecco padają co najmniej trzy bramki, a w 30% spotkań trafiają obie drużyny.
Lecco – faule i karne
- Faule / mecz 13,7
- Faule rywali / mecz 14,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Lecco fauluje średnio 13,7 razy na mecz, a wymusza 14,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lecco, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lecco zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 1,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Lecco ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Lecco, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Lecco – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,8
Lecco oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,8 strzału.
Lecco – posiadanie piłki
- U siebie 51,8%
- Na wyjeździe 46,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Lecco utrzymuje przy piłce 49,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Lecco – podania
- Kluczowe / mecz 11,1
- Dośrodkowania / mecz 11,4
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 39%
Lecco wymienia średnio 511 podań na mecz przy celności 85%, z czego 11,1 to podania kluczowe.
Lecco – czyste konta
- U siebie 3 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 90%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Lecco to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 5 meczach u siebie.
Lecco – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 10%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Lecco wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Lecco – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Lecco ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Lecco – 2,2.
Lecco według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 1-2-2 | 1,00 | 1,00 | 1,40 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Lecco zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Lecco na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,25 1,20 | 0,50 0,60 | 0,50 0,80 |
|
12.
|
0,50 1,60 | 0,50 1,00 | 1,00 1,00 |
|
13.
|
1,40 0,75 | 0,80 0,75 | 0,60 1,50 |
|
14.
|
0,40 1,75 | 0,80 1,00 | 1,80 0,75 |
|
15.
|
2,00 0,20 | 1,50 0,40 | 0,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Lecco
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lecco w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pro Vercelli - Lecco 0:5 Serie C, 16.10.2026
- Najwyższa porażka Cittadella - Lecco 3:0 Serie C, 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Pro Vercelli - Lecco 0:5, Serie C, 16.10.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Capello, Lecco - Union Brescia 2:2, Serie C, 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Casarotto, Lecco - Union Brescia 2:2, Serie C, 4.10.2026
Jakie statystyki ma Lecco w tym sezonie?
Bilans Lecco w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lecco – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lecco w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Lecco w ostatnim meczu 3-4-2-1




Zmiany
- 60' G. Manenti → M. Litti
- 84' A. Capello → S. Fama
Kadra Lecco
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
30 | Włochy | 300 tys. € | 430 tys. € | 6 | 67% | 1 | 1 | 294' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
20 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 276' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Włochy | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 2 | 290' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | Włochy | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 2 | 1 | 160' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
24 | Włochy | 450 tys. € | 37 tys. € | 10 | 111% | 0 | 1 | 803' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Dania | 175 tys. € | 111 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 676' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Kanada | – | – | 10 | 111% | 3 | 0 | 674' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Włochy | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
34 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 8 |
![]() |
28 | Włochy | 200 tys. € | – | 10 | 111% | 0 | 1 | 715' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
28 | Szwajcaria | – | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 384' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
20 | Szwajcaria | 400 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 513' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
27 | Włochy | 125 tys. € | 164 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Włochy | 400 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 353' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
21 | Włochy | 200 tys. € | 70 tys. € | 10 | 111% | 2 | 0 | 465' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Włochy | 100 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
20 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 73' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | 10 | 111% | 0 | 0 | 331' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Włochy | 250 tys. € | – | 10 | 111% | 0 | 0 | 420' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
26 | Włochy | 300 tys. € | 191 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
![]() |
21 | Tunezja | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Lecco
3,8 mln €
śr. 144 tys. € / zawodnika
Ile Lecco wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 42 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Włochy (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lecco w sezonie 2026/2027
Lecco wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lecco
Jak wygląda skład Lecco?
W wyjściowym ustawieniu Lecco między słupkami staje T. Vettorel, a linię obrony najczęściej tworzą P. Comi, M. Rizzo, S. Sidler, M. Arena oraz G. Manenti. W środku pola grają O. Urso, Gabriel Carmine Pellegrino, A. Metlika oraz S. Bonaiti, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Capello. Trener Federico Valente ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Lecco – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lecco w sezonie 2026/2027.
Lecco transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 29 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Szwajcaria | 20 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Włochy | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 25 |
|
za darmo |
Lecco bilans transferowy
- 0 € 2026
- +700 tys. € 2025
- +300 tys. € 2024
- -60 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Lecco
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lecco w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lecco trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.