Forma w lidze
Lumezzane w tabeli
11. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
4 pkt
3:5 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Lumezzany
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Włochy | 22 | napastnik | 10 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 22 | napastnik | 10 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,11 średnia ocena | Senegal | 24 | obrońca | 8 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 891 minut | Włochy | 31 | bramkarz | 10 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Lumezzany 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Lumezzane w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 24 |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 19 |
| ··· | |||||||
10
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | 12 |
11
|
Lumezzane
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:11 | 12 |
12
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | 11 |
Wyniki Lumezzany
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Juventus U23
0
Lumezzane
0
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Lumezzane
3
Albinoleffe
2
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Lumezzane
1
Folgore Caratese
2
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
Terminarz Lumezzany
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 17:30
|
Pergolettese
Lumezzane
Serie C, 11. kolejka grupy A
|
|
|
01 Lis 17:30
|
Lumezzane
Arzignano Valchiampo
Serie C, 12. kolejka grupy A
|
|
|
06 Lis 20:30
|
Alcione
Lumezzane
Serie C, 13. kolejka grupy A
|
Ostatnie transfery Lumezzany
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Włochy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Wenezuela |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo |
Lumezzane to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Nuovo Stadio Comunale, który może pomieścić 4 004 widzów. Zespół prowadzi Paolo Sammarco.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lumezzane?
Klub piłkarski Lumezzane zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro 2 (A).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lumezzane w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lumezzany trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Lumezzane w tabeli Serie C?
Lumezzane zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Cittadelli wynosi 12 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Lumezzany?
W wyjściowym ustawieniu Lumezzany między słupkami staje L. Andrenacci, a linię obrony najczęściej tworzą Samuel John Nwachukwu, M. Ndiaye, J. Deratti oraz A. Boffelli. W środku pola grają M. Rolando, M. Rocca, S. Mancini oraz L. Menegazzo, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Anatriello, T. Ebone. Trener Paolo Sammarco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Lumezzane gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lumezzany to spotkanie z Pergolettesą, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Giuseppe Voltini w ramach Serie C (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lumezzany?
Ostatni mecz Lumezzany to remis z Juventusem U23 0:0 w Serie C, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lumezzane w tym sezonie?
Bilans Lumezzany w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lumezzany w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lumezzane w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lumezzany
Lumezzane terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
90' +10
|
Serie C, 10. kolejka grupy A
|
Stadio Sandro Cabassi Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 17:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy A
|
Stadio Giuseppe Voltini Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 17:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy A
|
Nuovo Stadio Comunale U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 20:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy A
|
Campo Comunale Kennedy Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy A
|
Nuovo Stadio Comunale U siebie | Trudny | |
|
23 Lis 20:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy A
|
Stadio Rigamonti Ceppi Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lis 17:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy A
|
Nuovo Stadio Comunale U siebie | Umiarkowany | |
|
04 Gru 20:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy A
|
Stadio Silvio Piola Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Gru 14:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy A
|
Nuovo Stadio Comunale U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy A
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Lumezzane gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lumezzany to spotkanie z Pergolettesą, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Stadio Giuseppe Voltini w ramach Serie C (11. kolejka).
Wyniki Lumezzany w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lumezzane w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lumezzany w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lumezzane wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
0:0 | 3-5-2 | 4/10 | 3/6 | |
|
10 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
3:2 | 3-5-2 | 3/7 | 6/8 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
1:2 | 3-5-2 | 2/5 | 1/6 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
1:2 | 4-4-2 | 8/10 | 2/3 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
0:0 | 4-3-3 | 3/10 | 2/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
2:2 | 4-1-4-1 | 2/7 | 4/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
2:1 | 4-4-2 | 8/12 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
1:0 | 4-4-2 | 2/9 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
2:0 | 4-4-2 | 5/11 | 3/4 | |
|
06 Maj Koniec
|
Serie C
|
1:0 | 4-3-1-2 | 9/12 | 1/2 |
Lumezzane ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Lumezzane zdobywa 1,20 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lumezzany?
Ostatni mecz Lumezzany to remis z Juventusem U23 0:0 w Serie C, 13 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lumezzane – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Lumezzane w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lumezzany w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 19 | |
3
|
Ospitaletto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
4
|
Trento
|
9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
5
|
Arzignano Valchiampo
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 17 | |
6
|
Lecco
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Desenzano Calvina
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
8
|
Treviso
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
9
|
Albinoleffe
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
10
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | -1 | 12 | |
11
|
Lumezzane
|
9 | 3 | 3 | 3 | 10:11 | -1 | 12 | |
12
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 | 11 | |
13
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 9 | |
15
|
Pro Vercelli
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:18 | -10 | 9 | |
16
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
17
|
Folgore Caratese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 6 | |
18
|
Athletic Carpi
|
9 | 1 | 3 | 5 | 11:19 | -8 | 6 | |
19
|
Giana Erminio
|
9 | 0 | 5 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
20
|
Renate
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cittadella
|
9 | 8 | 0 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
2
|
Union Brescia
|
9 | 5 | 4 | 0 | 16:6 | 10 | 19 | |
3
|
Ospitaletto
|
9 | 5 | 3 | 1 | 15:6 | 9 | 18 | |
4
|
Trento
|
9 | 4 | 5 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
5
|
Arzignano Valchiampo
|
9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 17 | |
6
|
Lecco
|
10 | 3 | 4 | 3 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Desenzano Calvina
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
8
|
Treviso
|
9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 1 | 13 | |
9
|
Albinoleffe
|
9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
10
|
Alcione
|
9 | 2 | 6 | 1 | 13:14 | -1 | 12 | |
11
|
Lumezzane
|
10 | 3 | 3 | 4 | 11:13 | -2 | 12 | |
12
|
Pergolettese
|
9 | 2 | 5 | 2 | 5:6 | -1 | 11 | |
13
|
Dolomiti Bellunesi
|
9 | 2 | 4 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
14
|
Novara
|
9 | 2 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 9 | |
15
|
Athletic Carpi
|
10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | -7 | 9 | |
16
|
Pro Vercelli
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:18 | -10 | 9 | |
17
|
Juventus U23
|
9 | 1 | 4 | 4 | 8:15 | -7 | 7 | |
18
|
Folgore Caratese
|
9 | 1 | 3 | 5 | 9:13 | -4 | 6 | |
19
|
Giana Erminio
|
9 | 0 | 5 | 4 | 8:12 | -4 | 5 | |
20
|
Renate
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:14 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Trento
|
5 | 4 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | 13 | |
| 2 |
Cittadella
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 3 |
Union Brescia
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 5 |
Arzignano Valchiampo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 6 |
Treviso
|
5 | 2 | 2 | 1 | 3:2 | 1 | 8 | |
| 7 |
Lumezzane
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
Pro Vercelli
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 8 | |
| 9 |
Lecco
|
5 | 1 | 4 | 0 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 10 |
Desenzano Calvina
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 | |
| 11 |
Alcione
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 12 |
Pergolettese
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 0 | 5 | |
| 13 |
Juventus U23
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 14 |
Albinoleffe
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | -2 | 2 | |
| 15 |
Dolomiti Bellunesi
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 16 |
Novara
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 17 |
Athletic Carpi
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 18 |
Giana Erminio
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 19 |
Renate
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 20 |
Folgore Caratese
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cittadella
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Albinoleffe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 10 | |
| 3 |
Union Brescia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 5 | 8 | |
| 4 |
Ospitaletto
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 3 | 8 | |
| 5 |
Desenzano Calvina
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 6 |
Dolomiti Bellunesi
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 8 | |
| 7 |
Arzignano Valchiampo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 8 |
Alcione
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Novara
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 10 |
Lecco
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 11 |
Pergolettese
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 12 |
Treviso
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 13 |
Folgore Caratese
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 14 |
Trento
|
4 | 0 | 4 | 0 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 15 |
Lumezzane
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 16 |
Athletic Carpi
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 17 |
Giana Erminio
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 18 |
Juventus U23
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | -6 | 2 | |
| 19 |
Renate
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 2 | |
| 20 |
Pro Vercelli
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:10 | -8 | 1 |
Które miejsce zajmuje Lumezzane w tabeli Serie C?
Lumezzane zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Cittadelli wynosi 12 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Lumezzany w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lumezzany na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lumezzane na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 0,44
- Udane dryblingi / mecz 6,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 22,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Strzelcy Lumezzany
-
Gennaro Anatriello 5

-
Tommaso Ebone 2
-
Mattia Rolando 1

-
Samuele Agostino D. 1

-
Sasha Mancini 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Lumezzany i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lumezzany to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Lumezzany i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Lumezzane otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Lumezzany
100% bramek Lumezzany pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lumezzane zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Lumezzany
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Lumezzany, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lumezzany
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 22%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Lumezzany padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Lumezzane – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 15,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Lumezzane fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 15,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lumezzany, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lumezzane zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Lumezzany ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 30% goli Lumezzany, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Lumezzane – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 7,2
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,5
Lumezzane oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,5 strzału.
Lumezzane – posiadanie piłki
- U siebie 48,6%
- Na wyjeździe 51,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Lumezzane utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Lumezzane – podania
- Kluczowe / mecz 11,6
- Dośrodkowania / mecz 24,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 40%
Lumezzane wymienia średnio 405 podań na mecz przy celności 80%, z czego 11,6 to podania kluczowe.
Lumezzane – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Lumezzany to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Lumezzane – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 2,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Lumezzane wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Lumezzane – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 0%
Lumezzane ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Lumezzany – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Lumezzane według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Lumezzane zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Lumezzane na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
0,50 2,00 | 0,75 2,20 | 1,25 1,60 |
|
10.
|
1,25 1,40 | 1,50 1,40 | 2,00 1,20 |
|
11.
|
1,60 1,00 | 1,40 0,75 | 1,20 1,25 |
|
12.
|
1,25 1,20 | 0,50 0,60 | 0,50 0,80 |
|
13.
|
0,50 1,60 | 0,50 1,00 | 1,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Lumezzany
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lumezzany w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lumezzane - Giana Erminio 1:0 Serie C, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Ospitaletto - Lumezzane 2:0 Serie C, 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Lumezzane - Albinoleffe 3:2, Serie C, 10.10.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Ebone, Lumezzane - Albinoleffe 3:2, Serie C, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Agostino D., Lumezzane - Renate 2:2, Serie C, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Lumezzane w tym sezonie?
Bilans Lumezzany w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lumezzane – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lumezzany w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Lumezzany 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Lumezzany
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
34 | Wenezuela | 250 tys. € | 370 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 20' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
33 | Włochy | 250 tys. € | – | 10 | 111% | 1 | 0 | 884' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
22 | Włochy | 200 tys. € | – | 10 | 111% | 5 | 2 | 836' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Włochy | 100 tys. € | 203 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 181' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Włochy | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
20 | Włochy | – | – | 10 | 111% | 2 | 1 | 725' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
20 | Włochy | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
34 | Włochy | 50 tys. € | 280 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 212' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Włochy | 300 tys. € | 57 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 644' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | – | – | 10 | 111% | 1 | 0 | 338' | 1 | 0 | ||||||||
| 17 |
|
22 | Belgia | – | – | 10 | 111% | 1 | 1 | 858' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Włochy | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | 10 | 111% | 0 | 0 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Włochy | – | – | 10 | 111% | 0 | 1 | 484' | 2 | 0 | |||||||
| 50 |
|
20 | Włochy | – | – | 10 | 111% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
24 | Senegal | 100 tys. € | 150 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 501' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
29 | Włochy | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 625' | 0 | 2 | |||||||
| 90 |
|
20 | Włochy | – | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 381' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
– | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
|
23 | Włochy | – | – | 10 | 111% | 0 | 1 | 797' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 267' | 1 | 0 | |||||||
| 73 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
31 | Włochy | 150 tys. € | 280 tys. € | 10 | 111% | 0 | 0 | 891' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
24 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Lumezzany
2,4 mln €
śr. 81 tys. € / zawodnika
Ile Lumezzane wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 46 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Włochy (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lumezzany w sezonie 2026/2027
Lumezzane wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lumezzany
Jak wygląda skład Lumezzany?
W wyjściowym ustawieniu Lumezzany między słupkami staje L. Andrenacci, a linię obrony najczęściej tworzą Samuel John Nwachukwu, M. Ndiaye, J. Deratti oraz A. Boffelli. W środku pola grają M. Rolando, M. Rocca, S. Mancini oraz L. Menegazzo, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Anatriello, T. Ebone. Trener Paolo Sammarco ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Lumezzane – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lumezzane w sezonie 2026/2027.
Lumezzane transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
![]() |
Włochy | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Wrz 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Wenezuela | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
|
Włochy | 31 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Włochy | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Lumezzany
Lumezzane bilans transferowy
- +300 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Lumezzany
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lumezzane w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lumezzany trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Lumezzane – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Lumezzane? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Lumezzane?
Klub piłkarski Lumezzane zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro 2 (A).