Francisco Duclos

obrońca #55
Wiek / data ur.30 lat (29.01.1996)
Wzrost1,83 m
Waga80 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogalewa
Zarobkib.d.
Dołączył06.08.2025
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa200 tys. €

Francisco Elias Duclós Flores jest piłkarzem występującym obecnie w Deportivo Binacional. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Forma w ostatnich meczach Francisco Duclos

Ocena
17.08 Deportivo Binacional – Sporting Cristal 1:3 –
11.07 ADT – Comerciantes Unidos 1:0 –
05.07 Comerciantes Unidos – Ayacucho FC 0:1 –
29.06 Sporting Cristal – Comerciantes Unidos 2:0 –
19.06 Comerciantes Unidos – Alianza Lima 0:1 –
Najbliższy hitowy mecz
Wisła Kraków Raków Częstochowa
24.10.2026·20:15

Statystyki

3,20
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer13.05.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

200 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewy obrońca (3)
Dodatkowe pozycje Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,83 m
Waga 80 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Francisco Duclos w sezonie 2025?

W obecnym sezonie 2025 statystyki Francisco Duclos wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.20, a skuteczność strzałów to 0,0%. Francisco Duclos oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Francisco Duclos w sezonie 2025?

W obecnym sezonie Francisco Duclos rozegrał w barwach Comerciantes Unidos w Primera Division (Peru) 10 meczów, a w barwach Deportivo Binacional w Primera Division (Peru) 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 426 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.

Czy Francisco Duclos ma kontuzję?

Według stanu na 23 października 2026 Francisco Duclos nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Francisco Duclos to problemy ze ścięgnem achillesa z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Francisco Duclos?

Francisco Duclos ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Alianza Lima — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.

Na jakiej pozycji gra Francisco Duclos?

Francisco Duclos najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.

Jaka jest wartość rynkowa Francisco Duclos?

Wycena 30-letniego Francisco Duclos według stanu na czerwiec 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Francisco Duclos?

Francisco Duclos urodził się 29 stycznia 1996 w Lima w Peru. Obecnie piłkarz ma 30 lat.