Forma w lidze
Alianza Lima w tabeli
8. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Strata do 1. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
9:5 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
7:6 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Alianza Lima
Wartość drużyny: 10,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 17 bramek | Ekwador | 31 | napastnik | 27 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 8 asyst | Peru | 31 | napastnik | 27 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,35 średnia ocena | Ekwador | 31 | napastnik | 27 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Peru | 32 | bramkarz | 28 | 325 tys. € |
Przewidywany skład Alianza Lima 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Alianza Lima w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 40 |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 34 |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 33 |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 29 |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 28 |
Alianza Lima w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 22 |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 22 |
| ··· | |||||||
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 19 |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 19 |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 18 |
Wyniki Alianza Lima
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Cusco
1
Alianza Lima
2
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Alianza Lima
2
ADT
0
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Alianza Lima
1
Universitario
2
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
Terminarz Alianza Lima
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:30
|
Alianza Lima
Atletico Grau
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 19:15
|
UCV Moquegua
Alianza Lima
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
|
|
29 Paź 21:30
|
Sporting Cristal
Alianza Lima
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Alianza Lima
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Lip 2026 |
|
Chile |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Boliwia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Peru |
|
za darmo |
Alianza Lima to klub piłkarski z Peru występujący w Primera Division (Peru). Swoim domowym obiektem jest Estadio Alejandro Villanueva, który może pomieścić 35 000 widzów. Zespół prowadzi Pablo Guede. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Alianza Lima w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Alianza Lima trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 510 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Alan Martin Cantero z Godoy Cruz za 510 tys. €.
Które miejsce zajmuje Alianza Lima w tabeli Primera Division (Peru)?
Alianza Lima zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 3 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Alianza Lima?
W wyjściowym ustawieniu Alianza Lima między słupkami staje A. Duarte, a linię obrony najczęściej tworzą L. Advincula, R. Garces, Mateo Antoni Pavon oraz M. Huaman. W środku pola grają F. Gaibor, E. Pavez, J. Castillo oraz J. Velez, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Girotti, E. Castillo. Trener Pablo Guede ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Kiedy Alianza Lima gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alianza Lima to spotkanie z Atletico Grau, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:30 na obiekcie Estadio Alejandro Villanueva w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alianza Lima?
Ostatni mecz Alianza Lima to wygrana z Cusco 1:2 w Primera Division (Peru), 12 października 2026. Bramki zdobyli Antoni Pavón, Soto oraz Ampuero (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Alianza Lima w tym sezonie?
Bilans Alianza Lima w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-8-3 przy 46 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Alianza Lima w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Alianza Lima w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Alianza Lima
Alianza Lima terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:30
|
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
Estadio Alejandro Villanueva U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Paź 19:15
|
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
Estadio 25 de Noviembre Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Paź 21:30
|
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Estadio Alberto Gallardo Wyjazd | Trudny | |
|
04 Lis 02:00
|
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
Estadio Alejandro Villanueva U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
Estadio Los Chankas Wyjazd | Łatwy | |
|
14 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
Estadio Alejandro Villanueva U siebie | Łatwy |
Kiedy Alianza Lima gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alianza Lima to spotkanie z Atletico Grau, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:30 na obiekcie Estadio Alejandro Villanueva w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Wyniki Alianza Lima w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Alianza Lima w sezonie 2026.
Forma i bramki Alianza Lima w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Alianza Lima wyniki
Alianza Lima ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 10 z 28 meczów, ze średnią 1,80 punktu. W pozostałych ustawieniach Alianza Lima zdobywa 2,28 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alianza Lima?
Ostatni mecz Alianza Lima to wygrana z Cusco 1:2 w Primera Division (Peru), 12 października 2026. Bramki zdobyli Antoni Pavón, Soto oraz Ampuero (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Alianza Lima – tabela Primera Division (Peru)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Peru) zajmuje Alianza Lima w sezonie 2026.
Miejsce Alianza Lima w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:4 | 18 | 22 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
9 | 7 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 22 | |
| 3 |
Cienciano
|
9 | 7 | 1 | 1 | 22:9 | 13 | 22 | |
| 4 |
Universitario
|
9 | 7 | 0 | 2 | 15:6 | 9 | 21 | |
| 5 |
Deportivo Garcilaso
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
| 6 |
FBC Melgar
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 19 | |
| 7 |
Cusco
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 17 | |
| 8 |
Comerciantes Unidos
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 9 |
Sport Boys
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 10 |
ADT
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
| 11 |
Sporting Cristal
|
8 | 4 | 2 | 2 | 17:12 | 5 | 14 | |
| 12 |
UCV Moquegua
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | 4 | 14 | |
| 13 |
Sport Huancayo
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
| 14 |
Alianza Atletico
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 16 |
Atletico Grau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 17 |
FC Cajamarca
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 18 |
Juan Pablo II College
|
9 | 2 | 3 | 4 | 13:19 | -6 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
9 | 5 | 3 | 1 | 8:4 | 4 | 18 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:13 | -4 | 12 | |
| 3 |
Cienciano
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 11 | |
| 4 |
Cusco
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:18 | -8 | 10 | |
| 5 |
FBC Melgar
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 6 |
Universitario
|
8 | 1 | 5 | 2 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 7 |
Alianza Atletico
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 8 |
FC Cajamarca
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 9 |
Juan Pablo II College
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:21 | -12 | 7 | |
| 10 |
Deportivo Garcilaso
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | -5 | 6 | |
| 11 |
ADT
|
8 | 1 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 12 |
Comerciantes Unidos
|
8 | 1 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 13 |
Sporting Cristal
|
9 | 1 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 5 | |
| 15 |
Atletico Grau
|
9 | 1 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 5 | |
| 16 |
Sport Boys
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:14 | -8 | 4 | |
| 17 |
UCV Moquegua
|
9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | -11 | 4 | |
| 18 |
Sport Huancayo
|
9 | 0 | 2 | 7 | 9:22 | -13 | 2 |
Miejsce Alianza Lima w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting Cristal
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Garcilaso
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:5 | 11 | 15 | |
| 3 |
Alianza Atletico
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 15 | |
| 4 |
Sport Boys
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 5 |
Atletico Grau
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 6 |
Alianza Lima
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 7 |
Cusco
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
Juan Pablo II College
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:2 | 10 | 11 | |
| 9 |
Sport Huancayo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 10 |
Universitario
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 11 |
FBC Melgar
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 12 |
Cultural Santa Rosa
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 13 |
Cienciano
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 14 |
Comerciantes Unidos
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 15 |
ADT
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 16 |
UCV Moquegua
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 17 |
UTC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Cajamarca
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sport Huancayo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 2 |
Universitario
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 12 | |
| 3 |
FBC Melgar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FC Cajamarca
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 5 |
Juan Pablo II College
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
| 6 |
Sporting Cristal
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 7 |
Deportivo Garcilaso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Alianza Atletico
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 | 7 | |
| 9 |
Alianza Lima
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Cusco
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 11 |
Cienciano
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 12 |
Sport Boys
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 13 |
Comerciantes Unidos
|
6 | 1 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 5 | |
| 14 |
Atletico Grau
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
UCV Moquegua
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 4 | |
| 16 |
Cultural Santa Rosa
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:13 | -10 | 3 | |
| 17 |
ADT
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 18 |
UTC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Alianza Lima w tabeli Primera Division (Peru)?
Alianza Lima zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 19 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 3 punkty, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Alianza Lima w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Alianza Lima na tle ligi w sezonie 2026.
Alianza Lima na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,11
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,68
- Czyste konta 39%
- Odbiory / mecz 13,1
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 16,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Alianza Lima
-
Erick Castillo 17
-
Renzo Garces 5
-
Jairo Velez 4
-
Federico Girotti 4
-
Paolo Guerrero 4
-
Fernando Gaibor 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Alianza Lima i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Alianza Lima to 31–45+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Alianza Lima - Atletico Grau Po przerwie pada 52% bramek Alianza Lima.Przebieg meczu Alianza Lima i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 16-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-6-3 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 11-0-0 |
| Remis do przerwy | 13 | 6-6-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy Alianza Lima otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 16 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Alianza Lima
89% bramek Alianza Lima pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Alianza Lima zdobywa w sezonie średnio 2,11 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Alianza Lima
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Alianza Lima, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Alianza Lima wygra mecz Alianza Lima - Atletico Grau Alianza Lima nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Alianza Lima
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 39%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 4%
- Powyżej 5,5 4%
W 39% meczów Alianza Lima padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Alianza Lima - Atletico Grau Powyżej 2,5 bramki padło w 39% meczów Alianza Lima.Alianza Lima – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Alianza Lima fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Alianza Lima, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Alianza Lima zdobywa 2,43 punktu na mecz wobec 1,79 na wyjeździe.
Alianza Lima wygra mecz Alianza Lima - Atletico Grau Alianza Lima zdobywa u siebie 81% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Alianza Lima ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 52% goli Alianza Lima, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 28 meczów.
Alianza Lima – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Alianza Lima oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Alianza Lima - Atletico Grau Alianza Lima oddaje 11,8 strzałów na mecz.Alianza Lima – posiadanie piłki
- U siebie 61,9%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 18 z 28
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 18 z 28 meczów. Średnio Alianza Lima utrzymuje przy piłce 56,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Alianza Lima wygra mecz Alianza Lima - Atletico Grau Alianza Lima utrzymuje średnio 56,5% posiadania piłki.Alianza Lima – podania
- Kluczowe / mecz 12,5
- Dośrodkowania / mecz 18,0
- Celność dośrodkowań 31%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 52%
Alianza Lima wymienia średnio 401 podań na mecz przy celności 82%, z czego 12,5 to podania kluczowe.
Alianza Lima – czyste konta
- U siebie 6 z 14
- Na wyjeździe 5 z 14
- Stracone / mecz 0,68
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 7%
Czyste konto Alianza Lima to 39% meczów sezonu (11 z 28), z czego 6 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Alianza Lima - Atletico Grau Czyste konto Alianza Lima zachowuje w 39% meczów.Alianza Lima – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 43%
- Pow. 8,5 w meczu 36%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,9
Alianza Lima wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 2,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 36% spotkań.
Alianza Lima – kartki
- Żółte kartki 52
- Pow. 3,5 kartki w meczu 64%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 11%
Alianza Lima ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Alianza Lima – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Alianza Lima według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 4-4-3 | 1,45 | 1,18 | 0,91 |
| Środka tabeli (7–12) | 8 | 6-2-0 | 2,50 | 2,25 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 9 | 7-2-0 | 2,56 | 1,67 | 0,56 |
Najwięcej punktów na mecz Alianza Lima zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Alianza Lima na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
6.
![]() |
2,20 1,33 | 2,40 1,50 | 0,40 1,83 |
|
7.
|
1,60 1,83 | 1,80 1,50 | 1,40 0,67 |
|
8.
|
2,00 1,40 | 1,50 1,40 | 0,83 1,20 |
|
9.
|
2,17 1,00 | 1,83 0,80 | 0,83 1,00 |
|
10.
|
2,00 1,20 | 2,17 1,40 | 0,83 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Alianza Lima
Skrajne wyniki i osiągnięcia Alianza Lima w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Alianza Lima - Cusco 8:0 Primera Division (Peru), 19.04.2026
- Najwyższa porażka Universitario - Alianza Lima 1:0 Primera Division (Peru), 5.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Alianza Lima - Cusco 8:0, Primera Division (Peru), 19.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Velez, Alianza Lima - Cultural Santa Rosa 3:0, Primera Division (Peru), 24.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Pavez, Alianza Lima - Sporting Cristal 1:1, Primera Division (Peru), 10.05.2026
Jakie statystyki ma Alianza Lima w tym sezonie?
Bilans Alianza Lima w tym sezonie to 28 meczów i wynik 17-8-3 przy 46 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Alianza Lima – zawodnicy
Jak wygląda kadra Alianza Lima w sezonie 2026.
Przewidywany skład Alianza Lima 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Alianza Lima
-
Nicolas Diaz Obrońca Stłuczenie pauzuje od 39 dniopuszczone: 2 mecze
-
Paolo Guerrero Napastnik Zerwanie mięśnia pauzuje od 45 dniopuszczone: 4 mecze
-
Marco Huaman Obrońca Naciągnięcie więzadła pauzuje od 69 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Alianza Lima
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Ekwador | 550 tys. € | 277 tys. € | 27 | 245% | 17 | 5 | 2 237' | 2 | 1 | |||||||
| 20 |
|
31 | Peru | 700 tys. € | – | 27 | 245% | 4 | 8 | 2 307' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
|
42 | Peru | 50 tys. € | 965 tys. € | 21 | 191% | 4 | 0 | 1 244' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Argentyna | 750 tys. € | 116 tys. € | 25 | 227% | 2 | 3 | 923' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Argentyna | 1,5 mln € | 134 tys. € | 25 | 227% | 4 | 0 | 1 072' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Argentyna | 350 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 633' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
26 | Peru | 800 tys. € | 295 tys. € | 20 | 182% | 0 | 2 | 494' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Peru | 500 tys. € | 1,2 mln € | 18 | 164% | 0 | 0 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Peru | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 85' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
17 | Peru | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
36 | Chile | 150 tys. € | 357 tys. € | 24 | 218% | 1 | 2 | 2 132' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Ekwador | 275 tys. € | – | 25 | 227% | 3 | 2 | 1 653' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
30 | Peru | 450 tys. € | – | 22 | 200% | 0 | 3 | 717' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Peru | 400 tys. € | – | 16 | 145% | 0 | 0 | 155' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | Peru | 300 tys. € | – | 17 | 155% | 0 | 0 | 129' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
19 | Peru | 450 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 91' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
30 | Peru | 1,3 mln € | – | 26 | 236% | 5 | 2 | 2 313' | 11 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Peru | 600 tys. € | – | 24 | 218% | 2 | 3 | 2 049' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
23 | Urugwaj | 650 tys. € | 134 tys. € | 25 | 227% | 1 | 0 | 2 059' | 6 | 0 | |||||||
| 17 |
|
36 | Peru | 150 tys. € | 813 tys. € | 27 | 245% | 0 | 1 | 2 320' | 7 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Chile | 1,3 mln € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 440' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Peru | 400 tys. € | – | 19 | 173% | 0 | 0 | 457' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Peru | 600 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 1 136' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
23 | Peru | 450 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
30 | Peru | 350 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 2' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Peru | 25 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
|
21 | Peru | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
21 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Peru | 325 tys. € | 223 tys. € | 28 | 255% | 0 | 0 | 2 430' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Peru | 100 tys. € | – | 19 | 173% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Alianza Lima
14 mln €
śr. 452 tys. € / zawodnika
Ile Alianza Lima wydaje na pensje
4,5 mln € rocznie
śr. 144 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Peru (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Alianza Lima w sezonie 2026
Alianza Lima wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Alianza Lima
Jak wygląda skład Alianza Lima?
W wyjściowym ustawieniu Alianza Lima między słupkami staje A. Duarte, a linię obrony najczęściej tworzą L. Advincula, R. Garces, Mateo Antoni Pavon oraz M. Huaman. W środku pola grają F. Gaibor, E. Pavez, J. Castillo oraz J. Velez, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Girotti, E. Castillo. Trener Pablo Guede ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Alianza Lima – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Alianza Lima w sezonie 2026.
Alianza Lima transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 20 Lip 2026 |
|
Chile | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Boliwia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Peru | 21 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Peru | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Peru | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Lut 2026 |
|
Peru | 37 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lut 2026 |
|
Peru | 31 |
|
za darmo | |
| 05 Lut 2026 |
|
Peru | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Sty 2026 |
|
Peru | 24 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Alianza Lima
Alianza Lima bilans transferowy
- -510 tys. € 2026
- +1,6 mln € 2025
- +1,3 mln € 2024
- -720 tys. € 2023
- -830 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Alianza Lima
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Alianza Lima w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Alianza Lima trafiło 9 zawodników za łączną kwotę 510 tys. €, a klub opuściło 13 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Alan Martin Cantero z Godoy Cruz za 510 tys. €.
