Forma w lidze
Cusco w tabeli
10. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 1. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:5 bramki
2,17 gola/mecz
6 pkt
7:11 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cusco
Wartość drużyny: 5,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 14 bramek | Argentyna | 34 | napastnik | 24 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Peru | 32 | napastnik | 27 | 325 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,25 średnia ocena | Argentyna | 34 | napastnik | 24 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2276 minut | Peru | 28 | bramkarz | 27 | 550 tys. € |
Przewidywany skład Cusco 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Cusco w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 40 |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 34 |
| ··· | |||||||
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 28 |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | 27 |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 26 |
Cusco w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 22 |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 22 |
| ··· | |||||||
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 18 |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 18 |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 17 |
Wyniki Cusco
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Cusco
1
Alianza Lima
2
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FC Cajamarca
1
Cusco
2
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Cusco
0
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
Terminarz Cusco
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Sport Huancayo
Cusco
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 22:15
|
Cusco
Sporting Cristal
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
|
|
29 Paź 19:00
|
Cultural Santa Rosa
Cusco
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Cusco
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Peru |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 07 Lip 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Peru |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Meksyk |
|
za darmo |
Cusco to klub piłkarski z Peru występujący w Primera Division (Peru). Swoim domowym obiektem jest Estadio Túpac Amaru, który może pomieścić 15 230 widzów. Zespół prowadzi Javier Rabanal. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cusco w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cusco trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Cusco w tabeli Primera Division (Peru)?
Cusco zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 4 punkty, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Cusco?
W wyjściowym ustawieniu Cusco między słupkami staje P. Diaz, a linię obrony najczęściej tworzą J. Zevallos, A. Fuentes, A. Ampuero oraz R. Lagos. W środku pola grają C. Diez, N. Silva, C. Montano, I. Colman oraz J. Manzaneda, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Callejo. Trener Javier Rabanal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Kiedy Cusco gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cusco to spotkanie z Sport Huancayo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Huancayo w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cusco?
Ostatni mecz Cusco to porażka z Alianza Lima 1:2 w Primera Division (Peru), 12 października 2026. Bramki zdobyli Antoni Pavón, Soto oraz Ampuero (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cusco w tym sezonie?
Bilans Cusco w tym sezonie to 28 meczów i wynik 14-3-11 przy 41 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cusco w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Cusco w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Cusco
Cusco terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
Estadio Huancayo Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 22:15
|
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
Estadio Túpac Amaru U siebie | Trudny | |
|
29 Paź 19:00
|
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Estadio Los Chankas Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 19:15
|
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
Estadio Túpac Amaru U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
Estadio Campeones del '36 Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
Estadio Túpac Amaru U siebie | Łatwy |
Kiedy Cusco gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cusco to spotkanie z Sport Huancayo, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Huancayo w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Wyniki Cusco w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Cusco w sezonie 2026.
Forma i bramki Cusco w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cusco wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 8/10 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 3/5 | 1/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 9/14 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 5/7 | 0/2 | |
|
31 Sie Koniec
|
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 3/9 | 4/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
4:1 | 4-1-4-1 | 8/12 | 5/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
![]() Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 8/13 | 1/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
3:1 | 4-1-4-1 | 1/2 | 2/6 | |
|
02 Sie Koniec
|
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
4:1 | 4-1-4-1 | 1/4 | 1/5 | |
|
25 Lip Koniec
|
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 4/7 | 3/4 |
Cusco ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 15 z 28 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Cusco zdobywa 1,54 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cusco?
Ostatni mecz Cusco to porażka z Alianza Lima 1:2 w Primera Division (Peru), 12 października 2026. Bramki zdobyli Antoni Pavón, Soto oraz Ampuero (samobójcza). Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cusco – tabela Primera Division (Peru)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Peru) zajmuje Cusco w sezonie 2026.
Miejsce Cusco w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:4 | 18 | 22 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
9 | 7 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 22 | |
| 3 |
Cienciano
|
9 | 7 | 1 | 1 | 22:9 | 13 | 22 | |
| 4 |
Universitario
|
9 | 7 | 0 | 2 | 15:6 | 9 | 21 | |
| 5 |
Deportivo Garcilaso
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
| 6 |
FBC Melgar
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 19 | |
| 7 |
Cusco
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 17 | |
| 8 |
Comerciantes Unidos
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 9 |
Sport Boys
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 10 |
ADT
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
| 11 |
Sporting Cristal
|
8 | 4 | 2 | 2 | 17:12 | 5 | 14 | |
| 12 |
UCV Moquegua
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | 4 | 14 | |
| 13 |
Sport Huancayo
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
| 14 |
Alianza Atletico
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 16 |
Atletico Grau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 17 |
FC Cajamarca
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 18 |
Juan Pablo II College
|
9 | 2 | 3 | 4 | 13:19 | -6 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
9 | 5 | 3 | 1 | 8:4 | 4 | 18 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:13 | -4 | 12 | |
| 3 |
Cienciano
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 11 | |
| 4 |
Cusco
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:18 | -8 | 10 | |
| 5 |
FBC Melgar
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 6 |
Universitario
|
8 | 1 | 5 | 2 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 7 |
Alianza Atletico
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 8 |
FC Cajamarca
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 9 |
Juan Pablo II College
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:21 | -12 | 7 | |
| 10 |
Deportivo Garcilaso
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | -5 | 6 | |
| 11 |
ADT
|
8 | 1 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 12 |
Comerciantes Unidos
|
8 | 1 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 13 |
Sporting Cristal
|
9 | 1 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 5 | |
| 15 |
Atletico Grau
|
9 | 1 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 5 | |
| 16 |
Sport Boys
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:14 | -8 | 4 | |
| 17 |
UCV Moquegua
|
9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | -11 | 4 | |
| 18 |
Sport Huancayo
|
9 | 0 | 2 | 7 | 9:22 | -13 | 2 |
Miejsce Cusco w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting Cristal
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Garcilaso
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:5 | 11 | 15 | |
| 3 |
Alianza Atletico
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 15 | |
| 4 |
Sport Boys
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 5 |
Atletico Grau
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 6 |
Alianza Lima
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 7 |
Cusco
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
Juan Pablo II College
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:2 | 10 | 11 | |
| 9 |
Sport Huancayo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 10 |
Universitario
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 11 |
FBC Melgar
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 12 |
Cultural Santa Rosa
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 13 |
Cienciano
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 14 |
Comerciantes Unidos
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 15 |
ADT
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 16 |
UCV Moquegua
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 17 |
UTC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Cajamarca
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sport Huancayo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 2 |
Universitario
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 12 | |
| 3 |
FBC Melgar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FC Cajamarca
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 5 |
Juan Pablo II College
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
| 6 |
Sporting Cristal
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 7 |
Deportivo Garcilaso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Alianza Atletico
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 | 7 | |
| 9 |
Alianza Lima
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Cusco
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 11 |
Cienciano
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 12 |
Sport Boys
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 13 |
Comerciantes Unidos
|
6 | 1 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 5 | |
| 14 |
Atletico Grau
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
UCV Moquegua
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 4 | |
| 16 |
Cultural Santa Rosa
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:13 | -10 | 3 | |
| 17 |
ADT
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 18 |
UTC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cusco w tabeli Primera Division (Peru)?
Cusco zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 4 punkty, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Cusco w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Cusco na tle ligi w sezonie 2026.
Cusco na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,86
- Udane dryblingi / mecz 4,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 18%
- Odbiory / mecz 12,3
- Przechwyty / mecz 6,7
- Wybicia / mecz 21,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Cusco
-
Facundo Callejo 14
-
Ivan Colman 6
-
Juan Manuel Tevez 3
-
Jose Manzaneda 3
-
Lucas Colitto 3
-
Gabriel Carabajal 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cusco i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cusco to 0–15 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sport Huancayo - Cusco Po przerwie pada 49% bramek Cusco.Przebieg meczu Cusco i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 13-1-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 9-0-2 |
| Remis do przerwy | 13 | 5-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Cusco otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cusco
83% bramek Cusco pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cusco zdobywa w sezonie średnio 1,61 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Cusco
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cusco, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cusco wygra mecz Sport Huancayo - Cusco Cusco przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Cusco
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 61%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 4%
W 61% meczów Cusco padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sport Huancayo - Cusco Powyżej 2,5 bramki padło w 61% meczów Cusco.Cusco – faule i karne
- Faule / mecz 10,1
- Faule rywali / mecz 9,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cusco fauluje średnio 10,1 razy na mecz, a wymusza 9,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cusco, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cusco zdobywa 2,07 punktu na mecz wobec 1,14 na wyjeździe.
Cusco wygra mecz Sport Huancayo - Cusco Cusco zdobywa u siebie 69% możliwych punktów, na wyjeździe 38%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Cusco ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 49% goli Cusco, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 28 meczów.
Cusco wygra drugą połowę meczu Sport Huancayo - Cusco Drugą połowę Cusco wygrywał w 9 z 28 meczów.Cusco – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Cusco oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sport Huancayo - Cusco Cusco oddaje 9,9 strzałów na mecz.Cusco – posiadanie piłki
- U siebie 60,9%
- Na wyjeździe 51,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 9 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 16 z 28
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 16 z 28 meczów. Średnio Cusco utrzymuje przy piłce 56,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Cusco wygra mecz Sport Huancayo - Cusco Cusco utrzymuje średnio 56,3% posiadania piłki.Cusco – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 21,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 51%
Cusco wymienia średnio 457 podań na mecz przy celności 86%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Cusco – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 0 z 14
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Cusco to 18% meczów sezonu (5 z 28), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sport Huancayo - Cusco Czyste konto Cusco zachowuje w 18% meczów.Cusco – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 68%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Cusco wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sport Huancayo - Cusco Powyżej 8,5 rożnego padło w 43% meczów Cusco.Cusco – kartki
- Żółte kartki 53
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 11%
Cusco ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Cusco – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Cusco według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 4-2-4 | 1,40 | 1,50 | 1,40 |
| Środka tabeli (7–12) | 8 | 3-0-5 | 1,13 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 10 | 7-1-2 | 2,20 | 1,80 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Cusco zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Cusco na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
2,00 1,40 | 1,50 1,40 | 0,83 1,20 |
|
9.
|
2,17 1,00 | 1,83 0,80 | 0,83 1,00 |
|
10.
|
2,00 1,20 | 2,17 1,40 | 0,83 2,20 |
|
11.
|
2,17 0,80 | 1,33 1,20 | 0,50 2,00 |
|
12.
|
1,00 1,00 | 1,00 1,50 | 1,20 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Cusco
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cusco w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cusco - Alianza Atletico 4:1 Primera Division (Peru), 19.07.2026
- Najwyższa porażka Alianza Lima - Cusco 8:0 Primera Division (Peru), 19.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Alianza Lima - Cusco 8:0, Primera Division (Peru), 19.04.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Carabajal, FBC Melgar - Cusco 1:3, Primera Division (Peru), 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Carabajal, Cusco - Comerciantes Unidos 3:1, Primera Division (Peru), 23.02.2026
Jakie statystyki ma Cusco w tym sezonie?
Bilans Cusco w tym sezonie to 28 meczów i wynik 14-3-11 przy 41 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cusco – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cusco w sezonie 2026.
Przewidywany skład Cusco 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Cusco
-
Gu Choi Guevara Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 89 dniopuszczone: 11 meczów
-
Marlon Ruidias Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 107 dniopuszczone: 2 mecze
-
Joel Herrera Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 146 dniopuszczone: 6 meczów
-
Miguel Aucca Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 168 dniopuszczone: 23 mecze
-
Alex Custodio Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 248 dniopuszczone: 35 meczów
Kadra Cusco
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
34 | Argentyna | 400 tys. € | – | 24 | 218% | 14 | 2 | 1 694' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
32 | Argentyna | 400 tys. € | 161 tys. € | 24 | 218% | 3 | 4 | 1 568' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Peru | 325 tys. € | – | 27 | 245% | 3 | 5 | 1 293' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
39 | Argentyna | 50 tys. € | – | 28 | 255% | 3 | 0 | 963' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Peru | 400 tys. € | – | 23 | 209% | 0 | 1 | 666' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Argentyna | 550 tys. € | 161 tys. € | 27 | 245% | 6 | 2 | 2 053' | 7 | 0 | |||||||
| 26 |
|
36 | Argentyna | 125 tys. € | 223 tys. € | 27 | 245% | 1 | 2 | 1 283' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Peru | 350 tys. € | 360 tys. € | 25 | 227% | 0 | 0 | 2 036' | 11 | 3 | |||||||
| 88 |
|
25 | Peru | 550 tys. € | – | 28 | 255% | 1 | 1 | 1 675' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Meksyk | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 1 | 773' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Peru | 450 tys. € | – | 26 | 236% | 0 | 1 | 1 370' | 4 | 2 | |||||||
| 14 |
|
30 | Peru | 350 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 1 206' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Peru | 550 tys. € | – | 23 | 209% | 1 | 2 | 1 422' | 3 | 0 | |||||||
| 99 |
|
23 | Brazylia | 300 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 284' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
22 | Peru | 200 tys. € | – | 23 | 209% | 1 | 0 | 236' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Peru | 400 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Peru | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
30 | Peru | 350 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 1 | 957' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Peru | 175 tys. € | – | 27 | 245% | 1 | 0 | 2 025' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Peru | 250 tys. € | – | 25 | 227% | 0 | 1 | 1 492' | 5 | 0 | |||||||
| 2 |
|
26 | Peru | 550 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 1 217' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
28 | Peru | 500 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Wenezuela | 300 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
28 | Peru | 550 tys. € | – | 27 | 245% | 0 | 0 | 2 276' | 3 | 1 | |||||||
| 13 |
|
32 | Peru | 250 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 236' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
30 | Peru | 125 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Cusco
8,8 mln €
śr. 324 tys. € / zawodnika
Ile Cusco wydaje na pensje
905 tys. € rocznie
śr. 34 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Peru (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cusco w sezonie 2026
Cusco wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cusco
Jak wygląda skład Cusco?
W wyjściowym ustawieniu Cusco między słupkami staje P. Diaz, a linię obrony najczęściej tworzą J. Zevallos, A. Fuentes, A. Ampuero oraz R. Lagos. W środku pola grają C. Diez, N. Silva, C. Montano, I. Colman oraz J. Manzaneda, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Callejo. Trener Javier Rabanal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Cusco – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cusco w sezonie 2026.
Cusco transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Peru | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 07 Lip 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Peru | 30 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Meksyk | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 34 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Peru | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Lut 2026 |
|
USA | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sty 2026 |
|
Peru | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Sty 2026 |
![]() |
Peru | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Sty 2026 |
|
Peru | 21 |
|
za darmo |
Cusco bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +685 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Cusco
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cusco w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cusco trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
