Ivan Colman jest piłkarzem występującym obecnie w Cusco. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Colman
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ivan Colman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ivan Colman wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 12,5%. Ivan Colman oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Colman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ivan Colman rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 252 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Czy Ivan Colman ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Ivan Colman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Colman to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivan Colman?
Ivan Colman ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Colman?
Ivan Colman najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Colman?
Wycena 31-letniego Ivan Colman według stanu na listopad 2025 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Colman?
Ivan Colman urodził się 6 maja 1995 w San Martín w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Ivan Colman – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Colman w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cusco. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ivan Colman
Ivan Colman vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ivan Colman
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ivan Colman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ivan Colman wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 6 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.64, a skuteczność strzałów to 12,5%. Ivan Colman oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ivan Colman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Colman w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ivan Colman
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:2 | 69' | 1 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 23.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 15.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 02.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
4:1 | 89' | 1 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 77' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ivan Colman w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ivan Colman rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 252 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Ivan Colman – transfery
W trakcie kariery Ivan Colman zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cusco 2023 – obecnie
-
Quilmes 2022 – 2023
-
Argentinos JRS 2021 – 2022
-
Sportivo Luqueno 2021 – 2021
-
Argentinos JRS 2019 – 2021
-
Aldosivi 2018 – 2019
-
Argentinos JRS 2015 – 2018
-
CA Boca Juniors II do 2015

Ivan Colman – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Colman zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ivan Colman 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.86.
W ostatnich 10 meczach Ivan Colman 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78.
W jakiej formie jest Ivan Colman?
Ivan Colman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.86 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.64). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ivan Colman – zarobki
Ivan Colman gra w Cusco na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 161 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ivan Colman – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Colman zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Colman
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.03.26 – 02.04.26 (19 dni)
Cusco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.04.22 – 20.04.22 (11 dni)
Quilmes opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.03.22 – 06.04.22 (11 dni)
Quilmes opuszczone: 1 mecz
Czy Ivan Colman ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Ivan Colman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Colman to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Colman – trofea
W trakcie kariery Ivan Colman zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ivan Colman?
Ivan Colman zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Argentinos JRS — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Primera Nacional — 1 raz.
Ivan Colman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Colman wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Colman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Colman?
Wycena Ivan Colman wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Ivan Colman wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.