Forma w lidze
Sport Boys w tabeli
9. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 1. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
11:5 bramki
1,83 gola/mecz
5 pkt
4:5 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sport Boys
Wartość drużyny: 2,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Argentyna | 34 | napastnik | 21 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Peru | 24 | napastnik | 27 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,83 średnia ocena | Argentyna | 34 | napastnik | 21 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2401 minut | Peru | 27 | napastnik | 28 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Sport Boys 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Sport Boys w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 40 |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 34 |
| ··· | |||||||
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 20 |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | 20 |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | 19 |
Sport Boys w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 22 |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 22 |
| ··· | |||||||
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 19 |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 18 |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 18 |
Wyniki Sport Boys
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sport Boys
1
Alianza Atletico
3
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
FBC Melgar
1
Sport Boys
1
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Sport Boys
1
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
Terminarz Sport Boys
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 22:00
|
![]()
Juan Pablo II College
Sport Boys
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 21:30
|
Sport Boys
FC Cajamarca
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
|
|
01 Lis 19:15
|
Cusco
Sport Boys
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Sport Boys
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Peru |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru |
|
koniec wypożyczenia |
Sport Boys to klub piłkarski z Peru występujący w Primera Division (Peru). Swoim domowym obiektem jest Estadio Miguel Grau del Callao, który może pomieścić 17 000 widzów. Zespół prowadzi Carlos Desio. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sport Boys w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sport Boys trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 260 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Luciano Nequecaur do Libertad Asuncion za 260 tys. €.
Które miejsce zajmuje Sport Boys w tabeli Primera Division (Peru)?
Sport Boys zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Sport Boys?
W wyjściowym ustawieniu Sport Boys między słupkami staje D. Melian, a linię obrony najczęściej tworzą Emilio Esteban Saba Fassioli, R. Alfani, H. Riojas oraz M. Llontop. W środku pola grają Y. Celi, O. Mora, L. Urruti, Jostin Alarcon oraz C. Cueva, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Erustes. Trener Carlos Desio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Kiedy Sport Boys gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sport Boys to spotkanie z Juan Pablo II College, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sport Boys?
Ostatni mecz Sport Boys to porażka z Alianza Atletico 1:3 w Primera Division (Peru), 11 października 2026. Bramki zdobyli Liza, Del Castillo Diaz, Del Castillo Diaz oraz Larios. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sport Boys w tym sezonie?
Bilans Sport Boys w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-8-10 przy 30 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sport Boys w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sport Boys w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sport Boys

Sport Boys terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 22:00
|
![]() Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 21:30
|
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
Estadio Miguel Grau del Callao U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 19:15
|
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
Estadio Túpac Amaru Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Lis 02:30
|
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Estadio Monumental Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
Estadio Miguel Grau del Callao U siebie | Łatwy | |
|
14 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
Estadio Juan Maldonado Gamarra Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Sport Boys gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sport Boys to spotkanie z Juan Pablo II College, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 22:00 w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Wyniki Sport Boys w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sport Boys w sezonie 2026.
Forma i bramki Sport Boys w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sport Boys wyniki
Sport Boys ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 14 z 28 meczów, ze średnią 1,43 punktu. W pozostałych ustawieniach Sport Boys zdobywa 1,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sport Boys?
Ostatni mecz Sport Boys to porażka z Alianza Atletico 1:3 w Primera Division (Peru), 11 października 2026. Bramki zdobyli Liza, Del Castillo Diaz, Del Castillo Diaz oraz Larios. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sport Boys – tabela Primera Division (Peru)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Peru) zajmuje Sport Boys w sezonie 2026.
Miejsce Sport Boys w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:4 | 18 | 22 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
9 | 7 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 22 | |
| 3 |
Cienciano
|
9 | 7 | 1 | 1 | 22:9 | 13 | 22 | |
| 4 |
Universitario
|
9 | 7 | 0 | 2 | 15:6 | 9 | 21 | |
| 5 |
Deportivo Garcilaso
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
| 6 |
FBC Melgar
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 19 | |
| 7 |
Cusco
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 17 | |
| 8 |
Comerciantes Unidos
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 9 |
Sport Boys
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 10 |
ADT
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
| 11 |
Sporting Cristal
|
8 | 4 | 2 | 2 | 17:12 | 5 | 14 | |
| 12 |
UCV Moquegua
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | 4 | 14 | |
| 13 |
Sport Huancayo
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
| 14 |
Alianza Atletico
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 16 |
Atletico Grau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 17 |
FC Cajamarca
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 18 |
Juan Pablo II College
|
9 | 2 | 3 | 4 | 13:19 | -6 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
9 | 5 | 3 | 1 | 8:4 | 4 | 18 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:13 | -4 | 12 | |
| 3 |
Cienciano
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 11 | |
| 4 |
Cusco
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:18 | -8 | 10 | |
| 5 |
FBC Melgar
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 6 |
Universitario
|
8 | 1 | 5 | 2 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 7 |
Alianza Atletico
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 8 |
FC Cajamarca
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 9 |
Juan Pablo II College
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:21 | -12 | 7 | |
| 10 |
Deportivo Garcilaso
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | -5 | 6 | |
| 11 |
ADT
|
8 | 1 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 12 |
Comerciantes Unidos
|
8 | 1 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 13 |
Sporting Cristal
|
9 | 1 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 5 | |
| 15 |
Atletico Grau
|
9 | 1 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 5 | |
| 16 |
Sport Boys
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:14 | -8 | 4 | |
| 17 |
UCV Moquegua
|
9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | -11 | 4 | |
| 18 |
Sport Huancayo
|
9 | 0 | 2 | 7 | 9:22 | -13 | 2 |
Miejsce Sport Boys w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting Cristal
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Garcilaso
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:5 | 11 | 15 | |
| 3 |
Alianza Atletico
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 15 | |
| 4 |
Sport Boys
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 5 |
Atletico Grau
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 6 |
Alianza Lima
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 7 |
Cusco
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
Juan Pablo II College
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:2 | 10 | 11 | |
| 9 |
Sport Huancayo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 10 |
Universitario
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 11 |
FBC Melgar
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 12 |
Cultural Santa Rosa
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 13 |
Cienciano
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 14 |
Comerciantes Unidos
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 15 |
ADT
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 16 |
UCV Moquegua
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 17 |
UTC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Cajamarca
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sport Huancayo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 2 |
Universitario
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 12 | |
| 3 |
FBC Melgar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FC Cajamarca
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 5 |
Juan Pablo II College
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
| 6 |
Sporting Cristal
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 7 |
Deportivo Garcilaso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Alianza Atletico
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 | 7 | |
| 9 |
Alianza Lima
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Cusco
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 11 |
Cienciano
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 12 |
Sport Boys
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 13 |
Comerciantes Unidos
|
6 | 1 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 5 | |
| 14 |
Atletico Grau
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
UCV Moquegua
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 4 | |
| 16 |
Cultural Santa Rosa
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:13 | -10 | 3 | |
| 17 |
ADT
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 18 |
UTC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sport Boys w tabeli Primera Division (Peru)?
Sport Boys zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 18 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Sport Boys w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sport Boys na tle ligi w sezonie 2026.
Sport Boys na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,04
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 14,7
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 22,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Sport Boys
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sport Boys i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sport Boys to 46–60 minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Juan Pablo II College - Sport Boys Po przerwie pada 63% bramek Sport Boys.Przebieg meczu Sport Boys i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 9-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 1-3-9 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 13 | 6-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 0-2-7 |
Gdy Sport Boys otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sport Boys
83% bramek Sport Boys pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sport Boys zdobywa w sezonie średnio 1,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Sport Boys
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sport Boys, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sport Boys wygra mecz Juan Pablo II College - Sport Boys Sport Boys przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Sport Boys
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 54%
- Powyżej 2,5 32%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 4%
W 32% meczów Sport Boys padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Juan Pablo II College - Sport Boys Powyżej 2,5 bramki padło w 32% meczów Sport Boys.Sport Boys – faule i karne
- Faule / mecz 12,9
- Faule rywali / mecz 12,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sport Boys fauluje średnio 12,9 razy na mecz, a wymusza 12,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sport Boys, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sport Boys zdobywa 1,93 punktu na mecz wobec 0,69 na wyjeździe.
Sport Boys wygra mecz Juan Pablo II College - Sport Boys Sport Boys zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 23%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach Sport Boys ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Sport Boys, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 28 meczów.
Sport Boys wygra drugą połowę meczu Juan Pablo II College - Sport Boys Drugą połowę Sport Boys wygrywał w 12 z 28 meczów.Sport Boys – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Sport Boys oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Juan Pablo II College - Sport Boys Sport Boys oddaje 9,7 strzałów na mecz.Sport Boys – posiadanie piłki
- U siebie 53,2%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 28
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 28 meczów. Średnio Sport Boys utrzymuje przy piłce 50,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Sport Boys wygra mecz Juan Pablo II College - Sport Boys Sport Boys utrzymuje średnio 50,3% posiadania piłki.Sport Boys – podania
- Kluczowe / mecz 9,5
- Dośrodkowania / mecz 18,3
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 46%
Sport Boys wymienia średnio 345 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,5 to podania kluczowe.
Sport Boys – czyste konta
- U siebie 9 z 15
- Na wyjeździe 3 z 13
- Stracone / mecz 1,04
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Sport Boys to 43% meczów sezonu (12 z 28), z czego 9 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Juan Pablo II College - Sport Boys Czyste konto Sport Boys zachowuje w 43% meczów.Sport Boys – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 39%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Sport Boys wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Sport Boys – kartki
- Żółte kartki 72
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Sport Boys ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Sport Boys – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 8 czerwonych kartek.
Sport Boys według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 4-2-4 | 1,40 | 1,10 | 1,20 |
| Środka tabeli (7–12) | 9 | 4-2-3 | 1,56 | 1,33 | 1,11 |
| Dołu tabeli (13–18) | 9 | 2-4-3 | 1,11 | 0,78 | 0,78 |
Najwięcej punktów na mecz Sport Boys zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Sport Boys na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,60 1,83 | 1,80 1,50 | 1,40 0,67 |
|
8.
|
2,00 1,40 | 1,50 1,40 | 0,83 1,20 |
|
9.
|
2,17 1,00 | 1,83 0,80 | 0,83 1,00 |
|
10.
|
2,00 1,20 | 2,17 1,40 | 0,83 2,20 |
|
11.
|
2,17 0,80 | 1,33 1,20 | 0,50 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Sport Boys
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sport Boys w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sport Boys - Cienciano 5:1 Primera Division (Peru), 23.08.2026
- Najwyższa porażka Sporting Cristal - Sport Boys 3:0 Primera Division (Peru), 15.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sport Boys - Cienciano 5:1, Primera Division (Peru), 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Da Campo, Sport Boys - Sport Huancayo 3:0, Primera Division (Peru), 23.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta Riojas, Alianza Atletico - Sport Boys 0:1, Primera Division (Peru), 19.04.2026
Jakie statystyki ma Sport Boys w tym sezonie?
Bilans Sport Boys w tym sezonie to 28 meczów i wynik 10-8-10 przy 30 zdobytych bramkach i 29 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sport Boys – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sport Boys w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sport Boys 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Sport Boys
-
Christian Cueva Pomocnik Uraz pauzuje od 97 dniopuszczone: 2 mecze
-
Yuriel Celi Pomocnik Skręcenie pauzuje od 97 dniopuszczone: 1 mecz
-
Gustavo Dulanto Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 184 dniopuszczone: 10 meczów
-
Leonel Solis Pomocnik Uraz pauzuje od 216 dniopuszczone: 16 meczów

Kadra Sport Boys
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
32 | Argentyna | 350 tys. € | – | 10 | 91% | 4 | 1 | 800' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
27 | Peru | 400 tys. € | – | 28 | 255% | 1 | 0 | 2 401' | 4 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Peru | 500 tys. € | – | 27 | 245% | 2 | 5 | 1 464' | 4 | 1 | |||||||
| 30 |
|
26 | Peru | 225 tys. € | 77 tys. € | 19 | 173% | 2 | 0 | 673' | 4 | 2 | |||||||
| 14 |
|
27 | Peru | 200 tys. € | – | 25 | 227% | 0 | 0 | 328' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
18 | Peru | 25 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
34 | Peru | 150 tys. € | 290 tys. € | 8 | 73% | 1 | 2 | 507' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Argentyna | 200 tys. € | – | 23 | 209% | 3 | 0 | 1 907' | 7 | 2 | |||||||
| 6 |
![]() |
30 | Peru | 250 tys. € | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 47' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
34 | Urugwaj | 275 tys. € | – | 27 | 245% | 3 | 3 | 2 034' | 5 | 1 | |||||||
| 28 |
|
30 | Peru | 325 tys. € | – | 12 | 109% | 0 | 0 | 266' | 0 | 1 | |||||||
| 77 |
|
24 | Peru | 300 tys. € | – | 10 | 91% | 3 | 0 | 330' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Argentyna | 300 tys. € | 170 tys. € | 26 | 236% | 0 | 0 | 866' | 6 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Peru | 375 tys. € | – | 13 | 118% | 0 | 0 | 121' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Peru | 75 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
21 | Peru | 25 tys. € | – | 12 | 109% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
18 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 26 |
|
35 | Peru | 100 tys. € | – | 25 | 227% | 2 | 0 | 2 079' | 9 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Peru | 500 tys. € | – | 27 | 245% | 0 | 3 | 2 027' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Peru | 375 tys. € | – | 24 | 218% | 1 | 1 | 1 650' | 5 | 0 | |||||||
| 55 |
|
31 | Peru | 400 tys. € | 210 tys. € | 20 | 182% | 0 | 1 | 856' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Argentyna | 225 tys. € | – | 26 | 236% | 0 | 0 | 746' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
31 | Peru | 250 tys. € | – | 13 | 118% | 0 | 0 | 298' | 1 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
23 | Peru | 25 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 27' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
18 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
18 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
34 | Urugwaj | 300 tys. € | – | 27 | 245% | 0 | 0 | 2 340' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
19 | Peru | – | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
24 | Peru | 225 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sport Boys
6,4 mln €
śr. 213 tys. € / zawodnika
Ile Sport Boys wydaje na pensje
747 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Peru (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sport Boys w sezonie 2026
Sport Boys wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sport Boys
Jak wygląda skład Sport Boys?
W wyjściowym ustawieniu Sport Boys między słupkami staje D. Melian, a linię obrony najczęściej tworzą Emilio Esteban Saba Fassioli, R. Alfani, H. Riojas oraz M. Llontop. W środku pola grają Y. Celi, O. Mora, L. Urruti, Jostin Alarcon oraz C. Cueva, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Erustes. Trener Carlos Desio ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Sport Boys – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sport Boys w sezonie 2026.
Sport Boys transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Peru | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Peru | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Peru | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 13 Sie 2026 |
|
Argentyna | 34 |
|
260 tys. € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 32 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Peru | 23 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Peru | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Sport Boys
Sport Boys bilans transferowy
- +260 tys. € 2026
- +192 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Sport Boys
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sport Boys w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sport Boys trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 260 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Luciano Nequecaur do Libertad Asuncion za 260 tys. €.