Pablo Erustes jest piłkarzem występującym obecnie w Sport Boys. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Pablo Erustes
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Pablo Erustes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Pablo Erustes wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.30, a skuteczność strzałów to 7,7%. Pablo Erustes oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo Erustes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Pablo Erustes rozegrał w barwach Sport Boys w Primera Division (Peru) 10 meczów, a w barwach FBC Melgar w Primera Division (Peru) 16 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 366 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Czy Pablo Erustes ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Pablo Erustes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Erustes to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pablo Erustes?
Pablo Erustes najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Erustes?
Wycena 32-letniego Pablo Erustes według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo Erustes?
Pablo Erustes urodził się 24 marca 1994 w Buenos Aires w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Pablo Erustes – statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo Erustes w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sport Boys. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pablo Erustes
Pablo Erustes vs. inni
Atak
Obrona
Podania Pablo Erustes
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pablo Erustes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Pablo Erustes wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.30, a skuteczność strzałów to 7,7%. Pablo Erustes oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Pablo Erustes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pablo Erustes w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Pablo Erustes
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 13.09 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
5:1 | 72' | 4 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
1:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
0:1 | 63' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 19.07 2026 |
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
1:0 | 67' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pablo Erustes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Pablo Erustes rozegrał w barwach Sport Boys w Primera Division (Peru) 10 meczów, a w barwach FBC Melgar w Primera Division (Peru) 16 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 366 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Pablo Erustes – transfery
W trakcie kariery Pablo Erustes zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sport Boys 2026 – obecnie
-
FBC Melgar 2025 – 2026
-
Deportivo Garcilaso 2023 – 2025

-
Deportivo Municipal 2023 – 2023

-
Atlético Perú do 2023

Pablo Erustes – forma
W ostatnich 5 meczach Pablo Erustes zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pablo Erustes 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.19 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W ostatnich 10 meczach Pablo Erustes 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W jakiej formie jest Pablo Erustes?
Pablo Erustes jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.19 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.30). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Pablo Erustes – kontuzje
W trakcie kariery Pablo Erustes zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pablo Erustes
-
Uraz
26.04.25 – 12.06.25 (48 dni)
Deportivo Garcilaso opuszczone: 3 mecze

-
Naderwanie mięśnia
22.02.25 – 27.03.25 (34 dni)
Deportivo Garcilaso opuszczone: 1 mecz

-
Uraz
03.08.24 – 15.09.24 (44 dni)
Deportivo Garcilaso opuszczone: 5 meczów

Czy Pablo Erustes ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Pablo Erustes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Erustes to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 48 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pablo Erustes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo Erustes wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo Erustes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Erustes?
Wycena Pablo Erustes wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Pablo Erustes wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.