Forma w lidze
UCV Moquegua w tabeli
16. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Strata do 1. miejsca: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:11 bramki
0,83 gola/mecz
4 pkt
2:8 bramki
0,40 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy UCV Moquegua
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Ekwador | 27 | napastnik | 26 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Ekwador | 27 | napastnik | 26 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,94 średnia ocena | Ekwador | 27 | napastnik | 26 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2250 minut | Peru | 31 | bramkarz | 27 | 400 tys. € |
Przewidywany skład UCV Moquegua 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

UCV Moquegua w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 40 |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 34 |
| ··· | |||||||
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | 18 |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | 18 |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | 16 |
UCV Moquegua w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 22 |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 22 |
| ··· | |||||||
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | 9 |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | 7 |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | 6 |
Wyniki UCV Moquegua
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
08 Paź Koniec
|
UCV Moquegua
0
Cienciano
2
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
![]()
Juan Pablo II College
4
UCV Moquegua
0
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
UCV Moquegua
1
Sporting Cristal
2
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
Terminarz UCV Moquegua
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 20:15
|
FC Cajamarca
UCV Moquegua
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 19:15
|
UCV Moquegua
Alianza Lima
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
ADT
UCV Moquegua
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Ostatnie transfery UCV Moquegua
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Peru |
|
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Peru |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Peru | – | za darmo |
UCV Moquegua to klub piłkarski z Peru występujący w Primera Division (Peru). Swoim domowym obiektem jest Estadio 25 de Noviembre, który może pomieścić 21 000 widzów. Zespół prowadzi Jose Soto. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski UCV Moquegua w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do UCV Moquegua trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje UCV Moquegua w tabeli Primera Division (Peru)?
UCV Moquegua zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 7 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 15 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład UCV Moquegua?
W wyjściowym ustawieniu UCV Moquegua między słupkami staje C. Grados, a linię obrony najczęściej tworzą Jose Luis Granda, Juan Diego Lojas, C. Enciso oraz A. Perleche. W środku pola grają Edgar Eyffer Lastre Mercado, R. Chipao, C. Mejia oraz Y. Zapata, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Collazos, B. Angulo. Trener Jose Soto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
Kiedy UCV Moquegua gra następny mecz?
Najbliższy mecz UCV Moquegua to spotkanie z FC Cajamarca, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:15 na obiekcie Estadio Héroes de San Ramón w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UCV Moquegua?
Ostatni mecz UCV Moquegua to porażka z Cienciano 0:2 w Primera Division (Peru), 8 października 2026. Bramki zdobyli Bandiera, Garces. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma UCV Moquegua w tym sezonie?
Bilans UCV Moquegua w tym sezonie to 28 meczów i wynik 6-7-15 przy 24 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz UCV Moquegua w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra UCV Moquegua w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań UCV Moquegua
UCV Moquegua terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 20:15
|
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
Estadio Héroes de San Ramón Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 19:15
|
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
Estadio 25 de Noviembre U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 17:00
|
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 17:00
|
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
Estadio 25 de Noviembre U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
Estadio Monumental Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 22:00
|
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
Estadio 25 de Noviembre U siebie | Umiarkowany |
Kiedy UCV Moquegua gra następny mecz?
Najbliższy mecz UCV Moquegua to spotkanie z FC Cajamarca, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:15 na obiekcie Estadio Héroes de San Ramón w ramach Primera Division (Peru) (12. kolejka).
Wyniki UCV Moquegua w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub UCV Moquegua w sezonie 2026.
Forma i bramki UCV Moquegua w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
UCV Moquegua wyniki
UCV Moquegua ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 14 z 28 meczów, ze średnią 1,07 punktu. W pozostałych ustawieniach UCV Moquegua zdobywa 0,71 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UCV Moquegua?
Ostatni mecz UCV Moquegua to porażka z Cienciano 0:2 w Primera Division (Peru), 8 października 2026. Bramki zdobyli Bandiera, Garces. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
UCV Moquegua – tabela Primera Division (Peru)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Peru) zajmuje UCV Moquegua w sezonie 2026.
Miejsce UCV Moquegua w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Lima
|
17 | 12 | 4 | 1 | 30:8 | 22 | 40 | |
2
|
Cultural Santa Rosa
|
17 | 10 | 4 | 3 | 25:21 | 4 | 34 | |
3
|
Cienciano
|
17 | 10 | 3 | 4 | 34:22 | 12 | 33 | |
4
|
Universitario
|
17 | 8 | 5 | 4 | 24:15 | 9 | 29 | |
5
|
FBC Melgar
|
17 | 8 | 4 | 5 | 29:20 | 9 | 28 | |
6
|
Cusco
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:24 | -3 | 27 | |
7
|
Deportivo Garcilaso
|
17 | 7 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 26 | |
8
|
Alianza Atletico
|
17 | 5 | 6 | 6 | 20:18 | 2 | 21 | |
9
|
Comerciantes Unidos
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18:20 | -2 | 21 | |
10
|
ADT
|
17 | 5 | 5 | 7 | 22:21 | 1 | 20 | |
11
|
Sport Boys
|
17 | 5 | 5 | 7 | 15:19 | -4 | 20 | |
12
|
Sporting Cristal
|
17 | 5 | 4 | 8 | 28:30 | -2 | 19 | |
13
|
FC Cajamarca
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21:26 | -5 | 18 | |
14
|
UCV Moquegua
|
17 | 5 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | 18 | |
16
|
Atletico Grau
|
17 | 4 | 4 | 9 | 12:18 | -6 | 16 | |
17
|
Sport Huancayo
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:31 | -10 | 16 | |
18
|
Juan Pablo II College
|
17 | 4 | 4 | 9 | 22:40 | -18 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
8 | 7 | 1 | 0 | 22:4 | 18 | 22 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
9 | 7 | 1 | 1 | 16:8 | 8 | 22 | |
| 3 |
Cienciano
|
9 | 7 | 1 | 1 | 22:9 | 13 | 22 | |
| 4 |
Universitario
|
9 | 7 | 0 | 2 | 15:6 | 9 | 21 | |
| 5 |
Deportivo Garcilaso
|
9 | 6 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 20 | |
| 6 |
FBC Melgar
|
9 | 6 | 1 | 2 | 19:8 | 11 | 19 | |
| 7 |
Cusco
|
8 | 5 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 17 | |
| 8 |
Comerciantes Unidos
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 9 |
Sport Boys
|
9 | 4 | 4 | 1 | 9:5 | 4 | 16 | |
| 10 |
ADT
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
| 11 |
Sporting Cristal
|
8 | 4 | 2 | 2 | 17:12 | 5 | 14 | |
| 12 |
UCV Moquegua
|
8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | 4 | 14 | |
| 13 |
Sport Huancayo
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
| 14 |
Alianza Atletico
|
8 | 3 | 4 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 16 |
Atletico Grau
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:6 | 2 | 11 | |
| 17 |
FC Cajamarca
|
8 | 2 | 4 | 2 | 9:8 | 1 | 10 | |
| 18 |
Juan Pablo II College
|
9 | 2 | 3 | 4 | 13:19 | -6 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza Lima
|
9 | 5 | 3 | 1 | 8:4 | 4 | 18 | |
| 2 |
Cultural Santa Rosa
|
8 | 3 | 3 | 2 | 9:13 | -4 | 12 | |
| 3 |
Cienciano
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 11 | |
| 4 |
Cusco
|
9 | 3 | 1 | 5 | 10:18 | -8 | 10 | |
| 5 |
FBC Melgar
|
8 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 6 |
Universitario
|
8 | 1 | 5 | 2 | 9:9 | 0 | 8 | |
| 7 |
Alianza Atletico
|
9 | 2 | 2 | 5 | 9:13 | -4 | 8 | |
| 8 |
FC Cajamarca
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:18 | -6 | 8 | |
| 9 |
Juan Pablo II College
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:21 | -12 | 7 | |
| 10 |
Deportivo Garcilaso
|
8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | -5 | 6 | |
| 11 |
ADT
|
8 | 1 | 3 | 4 | 8:12 | -4 | 6 | |
| 12 |
Comerciantes Unidos
|
8 | 1 | 2 | 5 | 9:15 | -6 | 5 | |
| 13 |
Sporting Cristal
|
9 | 1 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 5 | |
| 15 |
Atletico Grau
|
9 | 1 | 2 | 6 | 4:12 | -8 | 5 | |
| 16 |
Sport Boys
|
8 | 1 | 1 | 6 | 6:14 | -8 | 4 | |
| 17 |
UCV Moquegua
|
9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | -11 | 4 | |
| 18 |
Sport Huancayo
|
9 | 0 | 2 | 7 | 9:22 | -13 | 2 |
Miejsce UCV Moquegua w tabeli Primera Division (Peru)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting Cristal
|
11 | 7 | 1 | 3 | 21:10 | 11 | 22 | |
2
|
Deportivo Garcilaso
|
11 | 7 | 1 | 3 | 18:7 | 11 | 22 | |
3
|
Alianza Atletico
|
11 | 7 | 1 | 3 | 23:18 | 5 | 22 | |
4
|
Sport Huancayo
|
11 | 7 | 1 | 3 | 17:13 | 4 | 22 | |
5
|
Universitario
|
11 | 6 | 3 | 2 | 21:18 | 3 | 21 | |
6
|
Juan Pablo II College
|
11 | 5 | 4 | 2 | 21:13 | 8 | 19 | |
7
|
FBC Melgar
|
11 | 5 | 4 | 2 | 18:11 | 7 | 19 | |
8
|
Alianza Lima
|
11 | 5 | 4 | 2 | 16:11 | 5 | 19 | |
9
|
Sport Boys
|
11 | 5 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 18 | |
10
|
Cusco
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:16 | 4 | 18 | |
11
|
Atletico Grau
|
11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 17 | |
12
|
Cienciano
|
11 | 3 | 2 | 6 | 14:18 | -4 | 11 | |
13
|
FC Cajamarca
|
11 | 3 | 2 | 6 | 18:24 | -6 | 11 | |
14
|
Comerciantes Unidos
|
11 | 2 | 4 | 5 | 18:19 | -1 | 10 | |
15
|
Cultural Santa Rosa
|
11 | 2 | 3 | 6 | 11:24 | -13 | 9 | |
16
|
UCV Moquegua
|
11 | 1 | 4 | 6 | 7:19 | -12 | 7 | |
17
|
ADT
|
11 | 1 | 3 | 7 | 7:21 | -14 | 6 | |
18
|
UTC
|
11 | 0 | 2 | 9 | 11:25 | -14 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting Cristal
|
5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Garcilaso
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16:5 | 11 | 15 | |
| 3 |
Alianza Atletico
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:5 | 7 | 15 | |
| 4 |
Sport Boys
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 5 |
Atletico Grau
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 5 | 13 | |
| 6 |
Alianza Lima
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 12 | |
| 7 |
Cusco
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 8 |
Juan Pablo II College
|
5 | 3 | 2 | 0 | 12:2 | 10 | 11 | |
| 9 |
Sport Huancayo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 10 |
Universitario
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 11 |
FBC Melgar
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | 2 | 8 | |
| 12 |
Cultural Santa Rosa
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 13 |
Cienciano
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 14 |
Comerciantes Unidos
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 | |
| 15 |
ADT
|
6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 16 |
UCV Moquegua
|
6 | 0 | 3 | 3 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 17 |
UTC
|
6 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | -6 | 2 | |
| 18 |
FC Cajamarca
|
6 | 0 | 1 | 5 | 8:17 | -9 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sport Huancayo
|
6 | 4 | 0 | 2 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 2 |
Universitario
|
6 | 4 | 0 | 2 | 11:12 | -1 | 12 | |
| 3 |
FBC Melgar
|
6 | 3 | 2 | 1 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FC Cajamarca
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 5 |
Juan Pablo II College
|
6 | 2 | 2 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | |
| 6 |
Sporting Cristal
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | -2 | 7 | |
| 7 |
Deportivo Garcilaso
|
5 | 2 | 1 | 2 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Alianza Atletico
|
6 | 2 | 1 | 3 | 11:13 | -2 | 7 | |
| 9 |
Alianza Lima
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 10 |
Cusco
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 11 |
Cienciano
|
6 | 2 | 0 | 4 | 9:12 | -3 | 6 | |
| 12 |
Sport Boys
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 13 |
Comerciantes Unidos
|
6 | 1 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 5 | |
| 14 |
Atletico Grau
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
UCV Moquegua
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 4 | |
| 16 |
Cultural Santa Rosa
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:13 | -10 | 3 | |
| 17 |
ADT
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:13 | -11 | 1 | |
| 18 |
UTC
|
5 | 0 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje UCV Moquegua w tabeli Primera Division (Peru)?
UCV Moquegua zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Primera Division (Peru) z dorobkiem 7 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Sporting Cristal wynosi 15 punktów, a przewaga nad 17. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki UCV Moquegua w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki UCV Moquegua na tle ligi w sezonie 2026.
UCV Moquegua na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 3,3
- Asysty / mecz 0,68
- Udane dryblingi / mecz 5,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,54
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 12,0
- Przechwyty / mecz 9,1
- Wybicia / mecz 26,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy UCV Moquegua
-
Edgar Eyffer Lastre Mercado 8
-
Jeferson Collazos 4
-
Brayan Angulo 3
-
Cristian Mejia 2
-
Yorman Zapata 2
-
Kevin Ruiz 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki UCV Moquegua i rywali według minuty w ostatnich 28 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres UCV Moquegua to 46–60 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Cajamarca - UCV Moquegua Po przerwie pada 54% bramek UCV Moquegua.Przebieg meczu UCV Moquegua i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 5-3-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 13 | 1-0-12 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 3-3-1 |
| Remis do przerwy | 10 | 2-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 1-0-10 |
Gdy UCV Moquegua otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla UCV Moquegua
92% bramek UCV Moquegua pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
UCV Moquegua zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,60.
Aktualne serie UCV Moquegua
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów UCV Moquegua, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
UCV Moquegua wygra mecz FC Cajamarca - UCV Moquegua UCV Moquegua przegrał 5 ostatnich meczów, postaw na przełamanie.Bramki w meczach UCV Moquegua
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 0%
W 54% meczów UCV Moquegua padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Cajamarca - UCV Moquegua Powyżej 2,5 bramki padło w 54% meczów UCV Moquegua.UCV Moquegua – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
UCV Moquegua fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla UCV Moquegua, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie UCV Moquegua zdobywa 1,21 punktu na mecz wobec 0,57 na wyjeździe.
UCV Moquegua wygra mecz FC Cajamarca - UCV Moquegua UCV Moquegua zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 19%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 28 meczach UCV Moquegua ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 54% goli UCV Moquegua, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 28 meczów.
UCV Moquegua wygra drugą połowę meczu FC Cajamarca - UCV Moquegua Drugą połowę UCV Moquegua wygrywał w 4 z 28 meczów.UCV Moquegua – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
UCV Moquegua oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Cajamarca - UCV Moquegua UCV Moquegua oddaje 8,1 strzałów na mecz.UCV Moquegua – posiadanie piłki
- U siebie 46,7%
- Na wyjeździe 40,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 28
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 28
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 28 meczów. Średnio UCV Moquegua utrzymuje przy piłce 43,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
UCV Moquegua wygra mecz FC Cajamarca - UCV Moquegua UCV Moquegua utrzymuje średnio 43,7% posiadania piłki.UCV Moquegua – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 13,8
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 38%
UCV Moquegua wymienia średnio 268 podań na mecz przy celności 72%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
UCV Moquegua – czyste konta
- U siebie 4 z 14
- Na wyjeździe 3 z 14
- Stracone / mecz 1,54
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto UCV Moquegua to 25% meczów sezonu (7 z 28), z czego 4 w 14 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FC Cajamarca - UCV Moquegua Czyste konto UCV Moquegua zachowuje w 25% meczów.UCV Moquegua – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 39%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,7
UCV Moquegua wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 39% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu FC Cajamarca - UCV Moquegua Powyżej 8,5 rożnego padło w 39% meczów UCV Moquegua.UCV Moquegua – kartki
- Żółte kartki 70
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 46%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 7%
UCV Moquegua ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale UCV Moquegua – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
UCV Moquegua według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 11 | 5-1-5 | 1,45 | 1,09 | 1,55 |
| Środka tabeli (7–12) | 10 | 0-3-7 | 0,30 | 0,40 | 1,60 |
| Dołu tabeli (13–18) | 7 | 1-3-3 | 0,86 | 1,14 | 1,43 |
Najwięcej punktów na mecz UCV Moquegua zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
UCV Moquegua na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,00 0,83 | 1,60 1,67 | 1,60 1,83 |
|
15.
|
1,20 0,50 | 1,60 0,50 | 2,20 2,17 |
|
16.
|
0,50 0,80 | 0,83 0,40 | 1,83 1,60 |
|
17.
|
0,83 0,20 | 0,83 0,40 | 1,33 2,60 |
|
18.
|
0,33 0,00 | 0,83 1,20 | 1,83 2,80 |
Ciekawe rekordy w meczach UCV Moquegua
Skrajne wyniki i osiągnięcia UCV Moquegua w tym sezonie
- Najwyższa wygrana UCV Moquegua - Juan Pablo II College 3:0 Primera Division (Peru), 14.04.2026
- Najwyższa porażka FBC Melgar - UCV Moquegua 4:0 Primera Division (Peru), 16.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek UCV Moquegua - UTC 2:3, Primera Division (Peru), 6.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Lastre Mercado, UCV Moquegua - Comerciantes Unidos 2:2, Primera Division (Peru), 18.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Angulo, UCV Moquegua - ADT 2:2, Primera Division (Peru), 9.05.2026
Jakie statystyki ma UCV Moquegua w tym sezonie?
Bilans UCV Moquegua w tym sezonie to 28 meczów i wynik 6-7-15 przy 24 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
UCV Moquegua – zawodnicy
Jak wygląda kadra UCV Moquegua w sezonie 2026.
Przewidywany skład UCV Moquegua 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze UCV Moquegua
-
Kevin Ruiz Pomocnik Zerwanie mięśnia pauzuje od 74 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra UCV Moquegua
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
26 | Kolumbia | 350 tys. € | 134 tys. € | 25 | 227% | 2 | 4 | 1 913' | 11 | 1 | |||||||
| 90 |
|
35 | Kolumbia | 50 tys. € | – | 27 | 245% | 4 | 1 | 1 567' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Peru | 150 tys. € | – | 5 | 45% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
30 | Ekwador | 100 tys. € | 545 tys. € | 24 | 218% | 3 | 1 | 897' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
21 | Peru | 125 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
27 | Ekwador | 300 tys. € | 134 tys. € | 26 | 236% | 8 | 5 | 1 851' | 4 | 0 | |||||||
| 77 |
|
31 | Peru | 400 tys. € | – | 9 | 82% | 2 | 0 | 318' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
33 | Peru | 175 tys. € | – | 28 | 255% | 2 | 1 | 1 989' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
32 | Paragwaj | 150 tys. € | – | 26 | 236% | 0 | 2 | 1 061' | 2 | 1 | |||||||
| 14 |
|
26 | Peru | 150 tys. € | – | 27 | 245% | 0 | 0 | 717' | 7 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Peru | 250 tys. € | – | 24 | 218% | 0 | 0 | 573' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Peru | 175 tys. € | 36 tys. € | 9 | 82% | 0 | 0 | 199' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
27 | Peru | 50 tys. € | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Peru | 125 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
29 | Peru | 225 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
21 | Peru | 250 tys. € | – | 19 | 173% | 0 | 2 | 1 625' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Peru | 250 tys. € | – | 27 | 245% | 0 | 0 | 2 103' | 6 | 0 | |||||||
| 13 |
|
37 | Peru | 50 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 1 937' | 7 | 0 | |||||||
| 30 |
|
34 | Peru | – | – | 23 | 209% | 0 | 0 | 751' | 2 | 1 | |||||||
| 6 |
|
23 | – | – | 22 | 200% | 0 | 0 | 239' | 1 | 0 | ||||||||
| 3 |
|
35 | Paragwaj | 75 tys. € | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 660' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Peru | 150 tys. € | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
19 | Peru | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Peru | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Peru | 400 tys. € | – | 27 | 245% | 0 | 0 | 2 250' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
28 | Peru | – | – | 28 | 255% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Peru | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry UCV Moquegua
4,1 mln €
śr. 137 tys. € / zawodnika
Ile UCV Moquegua wydaje na pensje
849 tys. € rocznie
śr. 28 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Peru (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy UCV Moquegua w sezonie 2026
UCV Moquegua wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry UCV Moquegua
Jak wygląda skład UCV Moquegua?
W wyjściowym ustawieniu UCV Moquegua między słupkami staje C. Grados, a linię obrony najczęściej tworzą Jose Luis Granda, Juan Diego Lojas, C. Enciso oraz A. Perleche. W środku pola grają Edgar Eyffer Lastre Mercado, R. Chipao, C. Mejia oraz Y. Zapata, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Collazos, B. Angulo. Trener Jose Soto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Peru) i pucharach.
UCV Moquegua – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub UCV Moquegua w sezonie 2026.
UCV Moquegua transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Peru | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 12 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 35 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Peru | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Peru | 27 | – | za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Peru | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Peru | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Peru | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Peru | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Kwi 2026 |
![]() |
Peru | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Mar 2026 |
|
Kolumbia | 35 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski UCV Moquegua w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do UCV Moquegua trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.