Alejandro Hohberg jest piłkarzem występującym obecnie w Cienciano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Alejandro Hohberg
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz
02:30
|
Cienciano
2
Atletico Torque
0
|
83' |
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
23 Sie
20:00
|
Sport Boys
5
Cienciano
1
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru), 6. kolejka | |||||||
|
21 Sie
02:30
|
Botafogo
1
Cienciano
0
|
70' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Alejandro Hohberg w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alejandro Hohberg wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 11 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.12, a skuteczność strzałów to 12,5%. Alejandro Hohberg oddaje średnio 4,0 strzału na mecz, z czego 1,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alejandro Hohberg w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alejandro Hohberg rozegrał w barwach Cienciano w CONMEBOL Copa Sudamericana 11 meczów, w Primera Division (Peru) 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 585 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alejandro Hohberg
Pierwszy transfer Alejandro Hohberg w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sport Boys do Cienciano za 64 tysiące euro.
Czy Alejandro Hohberg ma kontuzję?
Obecnie Alejandro Hohberg ma uraz — zerwanie mięśnia — i pauzuje w Cienciano.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alejandro Hohberg to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 33 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alejandro Hohberg?
Alejandro Hohberg ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Alejandro Hohberg?
Alejandro Hohberg najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Alejandro Hohberg?
Wycena 35-letniego Alejandro Hohberg według stanu na czerwiec 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alejandro Hohberg?
Alejandro Hohberg urodził się 20 sierpnia 1991 w Lima w Peru. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Alejandro Hohberg - statystyki
Szczegółowe statystyki Alejandro Hohberg w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cienciano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alejandro Hohberg
Alejandro Hohberg vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Alejandro Hohberg
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alejandro Hohberg w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alejandro Hohberg wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 11 bramek i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.12, a skuteczność strzałów to 12,5%. Alejandro Hohberg oddaje średnio 4,0 strzału na mecz, z czego 1,7 to strzały celne.
Alejandro Hohberg - transfery
W trakcie kariery Alejandro Hohberg zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 64 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cienciano 2025 – obecnie
-
Sport Boys 2024 – 2025
-
Sporting Cristal 2021 – 2024
-
Universitario 2019 – 2021
-
Alianza Lima 2016 – 2019
-
Cesar Vallejo 2015 – 2016
-
San Martín de Filoque 2014 – 2015
-
FBC Melgar 2013 – 2014
-
Atletico Torque 2012 – 2013
-
Rentistas 2011 – 2012
-
Penarol U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Alejandro Hohberg
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 22.07.2025 |
|
64 tys. € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 31.12.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 06.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 09.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alejandro Hohberg
Pierwszy transfer Alejandro Hohberg w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sport Boys do Cienciano za 64 tysiące euro.
Alejandro Hohberg - forma
W ostatnich 5 meczach Alejandro Hohberg zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,14. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Alejandro Hohberg i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Wrz
02:30
|
Cienciano
2
Atletico Torque
0
|
83' |
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału | |||||||
|
23 Sie
20:00
|
Sport Boys
5
Cienciano
1
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru), 6. kolejka | |||||||
|
21 Sie
02:30
|
Botafogo
1
Cienciano
0
|
70' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
17 Sie
01:30
|
Cienciano
0
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
84' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru), 5. kolejka | |||||||
|
14 Sie
02:30
|
Cienciano
6
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
7 strzałów (3 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.3 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/8 finału | |||||||
|
06 Sie
22:00
|
Alianza Atletico
1
Cienciano
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru), 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
01:30
|
Cienciano
2
Universitario
0
|
77' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera Division (Peru), 3. kolejka | |||||||
|
30 Lip
02:30
|
Cienciano
4
Lanus
0
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
23 Lip
02:30
|
Lanus
2
Cienciano
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału | |||||||
|
18 Lip
03:00
|
Cienciano
1
FBC Melgar
3
|
28' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru), 1. kolejka | |||||||
|
01 Cze
00:00
|
Cienciano
3
Sporting Cristal
2
|
88' |
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru), 17. kolejka | |||||||
|
28 Maj
00:00
|
Cienciano
1
Juventud
1
|
88' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda | |||||||
|
24 Maj
20:15
|
Sport Huancayo
2
Cienciano
2
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru), 16. kolejka | |||||||
|
22 Maj
00:00
|
Atletico-MG
2
Cienciano
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda | |||||||
|
17 Maj
00:45
|
Cienciano
0
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
7 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru), 15. kolejka | |||||||
|
09 Maj
22:15
|
Atletico Grau
1
Cienciano
2
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru), 14. kolejka | |||||||
|
06 Maj
02:30
|
Puerto Cabello
3
Cienciano
0
|
80' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
00:30
|
Cienciano
1
Comerciantes Unidos
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru), 13. kolejka | |||||||
|
30 Kwi
02:30
|
Cienciano
1
Atletico-MG
0
|
89' |
0 goli
8 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda | |||||||
|
26 Kwi
18:00
|
UTC
2
Cienciano
2
|
45' |
2 gole
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Primera Division (Peru), 12. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
22:00
|
Cultural Santa Rosa
1
Cienciano
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru), 10. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
02:30
|
Cienciano
2
UCV Moquegua
1
|
90' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Primera Division (Peru), 11. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
04:00
|
Cienciano
2
Puerto Cabello
0
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda | |||||||
|
10 Kwi
00:00
|
Juventud
1
Cienciano
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda | |||||||
|
04 Kwi
01:15
|
Cienciano
3
ADT
2
|
89' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Primera Division (Peru), 9. kolejka | |||||||
|
21 Mar
01:30
|
Cienciano
3
FC Cajamarca
0
|
90' |
0 goli
8 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru), 8. kolejka | |||||||
|
16 Mar
00:00
|
Cusco
1
Cienciano
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Primera Division (Peru), 7. kolejka | |||||||
|
09 Mar
23:30
|
Cienciano
3
Sport Boys
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru), 6. kolejka | |||||||
|
06 Mar
01:30
|
Cienciano
(5)
1
FBC Melgar
(4)
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda | |||||||
|
28 Lut
02:15
|
![]()
Deportivo Garcilaso
2
Cienciano
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru), 5. kolejka | |||||||
|
22 Lut
01:00
|
Cienciano
1
Alianza Atletico
1
|
70' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru), 4. kolejka | |||||||
|
14 Lut
02:30
|
Universitario
2
Cienciano
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru), 3. kolejka | |||||||
|
08 Lut
21:30
|
Cienciano
6
![]()
Juan Pablo II College
1
|
90' |
1 gol
· 17% goli drużyny
6 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru), 2. kolejka | |||||||
|
01 Lut
00:30
|
FBC Melgar
2
Cienciano
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru), 1. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Cienciano
2
Ayacucho FC
1
|
86' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 19. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Sporting Cristal
2
Cienciano
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 18. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Cienciano
2
![]()
Juan Pablo II College
1
|
65' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 17. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Alianza Atletico
0
Cienciano
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Cienciano
1
Cusco
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2025
|
UTC
0
Cienciano
2
|
78' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2025 | |||||||
|
03 Paź
2025
|
FBC Melgar
2
Cienciano
0
|
76' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Cienciano
2
Alianza Lima
1
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Sport Huancayo
5
Cienciano
2
|
68' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
2025
|
Cienciano
2
Sport Boys
2
|
85' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Alianza Universidad
0
Cienciano
3
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Cienciano
1
Atletico Grau
0
|
76' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Cienciano
0
Bolívar
2
|
80' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1/16 finału | |||||||
|
14 Sie
2025
|
Bolívar
2
Cienciano
0
|
73' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1/16 finału | |||||||
|
08 Sie
2025
|
Comerciantes Unidos
1
Cienciano
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
05 Sie
2025
|
Cienciano
3
Cultural Santa Rosa
0
|
81' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
02 Sie
2025
|
![]()
Deportivo Garcilaso
2
Cienciano
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Cienciano
1
Universitario
1
|
24' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2025
|
Alianza Atletico
1
Sport Boys
0
|
59' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 19. kolejka | |||||||
|
06 Lip
2025
|
Sport Boys
1
Cusco
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 18. kolejka | |||||||
|
28 Cze
2025
|
UTC
1
Sport Boys
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2025 | |||||||
|
22 Cze
2025
|
Sport Boys
3
Deportivo Binacional
1
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 16. kolejka | |||||||
|
14 Cze
2025
|
FBC Melgar
2
Sport Boys
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
24 Maj
2025
|
Sport Boys
0
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Sport Huancayo
1
Sport Boys
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Sport Boys
4
Alianza Universidad
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Atletico Grau
3
Sport Boys
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Sport Boys
2
Cienciano
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Comerciantes Unidos
0
Sport Boys
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Sport Boys
1
Cultural Santa Rosa
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
![]()
Deportivo Garcilaso
4
Sport Boys
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 6. kolejka | |||||||
|
09 Mar
2025
|
Sport Boys
0
Universitario
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
27 Lut
2025
|
ADT
2
Sport Boys
2
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
22 Lut
2025
|
Sport Boys
2
Ayacucho FC
1
|
71' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
Sporting Cristal
2
Sport Boys
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Sport Boys
1
![]()
Juan Pablo II College
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2024
|
FBC Melgar
2
Sporting Cristal
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
18 Maj
2024
|
Sporting Cristal
5
Union Comercio
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Sporting Cristal
4
Sport Huancayo
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
14 Mar
2024
|
Sporting Cristal
1
FBC Melgar
2
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Sporting Cristal
1
Atletico Grau
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
28 Lut
2024
|
Sporting Cristal
3
Always Ready
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2024 | |||||||
|
16 Lut
2024
|
Sporting Cristal
4
Cultural Santa Rosa
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
10 Lut
2024
|
Cienciano
2
Sporting Cristal
2
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
27 Sty
2024
|
Sporting Cristal
6
ADT
2
|
14' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
23 Paź
2023
|
Cienciano
1
Sporting Cristal
0
|
27' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
26 Wrz
2023
|
Sporting Cristal
1
UTC
1
|
11' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Cesar Vallejo
0
Sporting Cristal
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
10 Wrz
2023
|
Sport Boys
1
Sporting Cristal
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Sporting Cristal
1
Deportivo Municipal
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
17 Sie
2023
|
Atletico Grau
2
Sporting Cristal
3
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Sporting Cristal
3
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
06 Sie
2023
|
ADT
1
Sporting Cristal
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
27 Lip
2023
|
Sporting Cristal
5
Deportivo Binacional
0
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
23 Lip
2023
|
FBC Melgar
1
Sporting Cristal
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
Sporting Cristal
3
Carlos A. Mannucci
2
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
09 Lip
2023
|
Alianza Lima
0
Sporting Cristal
0
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
28 Cze
2023
|
Fluminense
1
Sporting Cristal
1
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
11 Cze
2023
|
Alianza Atletico
0
Sporting Cristal
0
|
70' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
02 Cze
2023
|
Sporting Cristal
4
Cienciano
2
|
77' |
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
26 Maj
2023
|
Sporting Cristal
1
River Plate
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
Sporting Cristal
3
Cusco
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
18 Maj
2023
|
Deportivo Binacional
0
Sporting Cristal
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
28 Kwi
2023
|
Sporting Cristal
1
Cesar Vallejo
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
25 Kwi
2023
|
Universitario
2
Sporting Cristal
0
|
57' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
20 Kwi
2023
|
River Plate
4
Sporting Cristal
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
31 Mar
2023
|
Deportivo Municipal
1
Sporting Cristal
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Sporting Cristal
2
Academia Cantolao
0
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Sporting Cristal
2
Atletico Grau
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
17 Mar
2023
|
Sporting Cristal
1
Huracan
0
|
8' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
13 Mar
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
4
Sporting Cristal
4
|
90' |
3 gole
· 75% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
01 Mar
2023
|
Sporting Cristal
5
Nacional Asuncion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
21 Lut
2023
|
Nacional Asuncion
2
Sporting Cristal
0
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2023 | |||||||
|
02 Lis
2022
|
FBC Melgar
2
Sporting Cristal
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
30 Paź
2022
|
Sporting Cristal
4
Carlos A. Mannucci
0
|
27' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Sport Boys
3
Sporting Cristal
5
|
56' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Sporting Cristal
0
Universitario
0
|
86' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
05 Paź
2022
|
Ayacucho FC
0
Sporting Cristal
1
|
76' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
29 Wrz
2022
|
Sporting Cristal
4
ADT
2
|
88' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
18 Wrz
2022
|
Deportivo Binacional
1
Sporting Cristal
1
|
45' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Sporting Cristal
4
Cienciano
1
|
69' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Deportivo Municipal
0
Sporting Cristal
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
28 Sie
2022
|
Sporting Cristal
0
Cesar Vallejo
0
|
20' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Academia Cantolao
2
Sporting Cristal
2
|
59' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
31 Lip
2022
|
Sporting Cristal
0
Alianza Lima
0
|
64' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
26 Lip
2022
|
UTC
0
Sporting Cristal
2
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
17 Lip
2022
|
FBC Melgar
0
Sporting Cristal
1
|
85' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
05 Cze
2022
|
Sporting Cristal
3
Sport Boys
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Universitario
1
Sporting Cristal
1
|
19' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
18 Maj
2022
|
Sporting Cristal
0
Talleres Cordoba
0
|
16' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2022 | |||||||
|
13 Maj
2022
|
Sporting Cristal
3
Ayacucho FC
2
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
ADT
1
Sporting Cristal
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Sporting Cristal
1
Deportivo Binacional
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Sporting Cristal
6
Deportivo Municipal
4
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
Cesar Vallejo
2
Sporting Cristal
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
06 Kwi
2022
|
Sporting Cristal
0
Flamengo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2022 | |||||||
|
01 Kwi
2022
|
Sporting Cristal
4
San Martín de Filoque
1
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
20 Mar
2022
|
FC Carlos Stein
1
Sporting Cristal
1
|
82' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
13 Mar
2022
|
Sporting Cristal
2
Academia Cantolao
2
|
55' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Sporting Cristal
0
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
08 Paź
2021
|
Deportivo Binacional
3
Sporting Cristal
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
22 Wrz
2021
|
Sporting Cristal
1
Carlos A. Mannucci
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Sporting Cristal
0
Cesar Vallejo
1
|
45' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
04 Sie
2021
|
Sporting Cristal
2
Universitario
2
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
22 Lip
2021
|
Arsenal Sarandi
1
Sporting Cristal
1
|
89' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2021 | |||||||
|
15 Lip
2021
|
Sporting Cristal
2
Arsenal Sarandi
1
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2021 | |||||||
|
30 Maj
2021
|
Sporting Cristal
2
San Martín de Filoque
0
|
103' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
20 Maj
2021
|
Sporting Cristal
2
Rentistas
0
|
87' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Cusco
1
Sporting Cristal
2
|
60' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
02 Maj
2021
|
Sporting Cristal
2
Alianza Lima
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
30 Kwi
2021
|
Racing Club
2
Sporting Cristal
1
|
26' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
Universitario
0
Sporting Cristal
1
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
21 Kwi
2021
|
Sporting Cristal
0
Sao Paulo
3
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Deportivo Binacional
0
Sporting Cristal
4
|
75' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
24 Lis
2020
|
Universitario
0
FC Carlos Stein
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Universitario
2
San Martín de Filoque
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
10 Lis
2020
|
Universitario
1
UTC
6
|
90' |
0 goli
6 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
06 Lis
2020
|
Academia Cantolao
2
Universitario
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Universitario
0
Cienciano
1
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
19 Paź
2020
|
Universitario
3
Cusco
2
|
63' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
15 Paź
2020
|
Sporting Cristal
1
Universitario
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
10 Paź
2020
|
Universitario
1
Deportivo Binacional
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
06 Paź
2020
|
UTC
1
Universitario
3
|
88' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
30 Wrz
2020
|
Deportivo Municipal
0
Universitario
5
|
90' |
1 gol
· 20% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
25 Wrz
2020
|
Universitario
2
Atletico Grau
0
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Universitario
1
Ayacucho FC
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Deportivo Llacuabamba
0
Universitario
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
31 Sie
2020
|
Cienciano
1
Universitario
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
27 Sie
2020
|
Universitario
2
San Martín de Filoque
0
|
77' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
08 Sie
2020
|
Academia Cantolao
0
Universitario
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
08 Mar
2020
|
Universitario
2
Alianza Lima
0
|
89' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
01 Mar
2020
|
Sport Boys
3
Universitario
3
|
24' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
23 Lut
2020
|
Universitario
0
Cesar Vallejo
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
15 Lut
2020
|
FC Carlos Stein
1
Universitario
3
|
27' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2020 | |||||||
|
12 Lut
2020
|
Cerro Porteno
1
Universitario
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2020
|
Universitario
1
Cerro Porteno
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
29 Sty
2020
|
Universitario
1
Carabobo
0
|
95' |
0 goli
7 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
21 Sty
2020
|
Carabobo
1
Universitario
1
|
66' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
24 Lis
2019
|
Universitario
1
Cusco
0
|
93' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Universitario
3
Ayacucho FC
2
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
20 Paź
2019
|
Cesar Vallejo
0
Universitario
0
|
92' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
06 Paź
2019
|
Sport Boys
0
Universitario
0
|
94' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
Sport Huancayo
0
Universitario
1
|
97' |
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
15 Wrz
2019
|
Universitario
2
Deportivo Binacional
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
01 Wrz
2019
|
Universitario
2
FBC Melgar
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
21 Lip
2019
|
Molinos El Pirata
0
Universitario
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
07 Cze
2019
|
Cusco
0
Universitario
0
|
90' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
03 Cze
2019
|
Universitario
2
UTC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
25 Maj
2019
|
Ayacucho FC
2
Universitario
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
19 Maj
2019
|
Universitario
2
Deportivo Municipal
4
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
11 Maj
2019
|
Academia Cantolao
1
Universitario
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
Universitario
0
Cesar Vallejo
4
|
90' |
0 goli
7 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
28 Kwi
2019
|
Sporting Cristal
1
Universitario
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
21 Kwi
2019
|
Universitario
4
Sport Boys
0
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
24 Mar
2019
|
Universitario
1
Alianza Universidad
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
FBC Melgar
2
Universitario
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
10 Mar
2019
|
Universitario
1
Carlos A. Mannucci
0
|
89' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
02 Mar
2019
|
San Martín de Filoque
2
Universitario
3
|
86' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
23 Lut
2019
|
Universitario
3
Molinos El Pirata
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
17 Lut
2019
|
Union Comercio
1
Universitario
1
|
87' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
16 Gru
2018
|
Sporting Cristal
3
Alianza Lima
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
13 Gru
2018
|
Alianza Lima
1
Sporting Cristal
4
|
73' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
07 Gru
2018
|
FBC Melgar
(0)
2
Alianza Lima
(2)
2
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
3
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
22 Lis
2018
|
San Martín de Filoque
1
Alianza Lima
1
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
04 Lis
2018
|
Alianza Lima
2
Universitario
1
|
81' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
Alianza Lima
2
Academia Cantolao
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
24 Paź
2018
|
UTC
0
Alianza Lima
1
|
60' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
21 Paź
2018
|
Alianza Lima
0
FBC Melgar
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
14 Paź
2018
|
Sport Boys
1
Alianza Lima
1
|
88' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Alianza Lima
1
Cusco
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
21 Wrz
2018
|
Union Comercio
1
Alianza Lima
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
02 Wrz
2018
|
Alianza Lima
1
Sport Rosario
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
24 Sie
2018
|
Alianza Lima
0
UTC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
19 Sie
2018
|
Sport Huancayo
1
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
12 Sie
2018
|
Universitario
1
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
05 Sie
2018
|
Alianza Lima
3
San Martín de Filoque
1
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
02 Sie
2018
|
Academia Cantolao
1
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
26 Lip
2018
|
FBC Melgar
2
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
10 Cze
2018
|
Cusco
2
Alianza Lima
0
|
86' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
06 Cze
2018
|
Alianza Lima
3
Deportivo Municipal
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
03 Cze
2018
|
Alianza Lima
2
Union Comercio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
17 Maj
2018
|
Boca Juniors
5
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
04 Maj
2018
|
Alianza Lima
1
Palmeiras
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
27 Kwi
2018
|
Junior
1
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
Alianza Lima
3
Sport Rosario
1
|
87' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
12 Kwi
2018
|
Alianza Lima
2
Universitario
0
|
45' |
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
08 Kwi
2018
|
Sporting Cristal
3
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
04 Kwi
2018
|
Palmeiras
2
Alianza Lima
0
|
34' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
31 Mar
2018
|
Alianza Lima
3
Ayacucho FC
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
13 Mar
2018
|
Comerciantes Unidos
3
Alianza Lima
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
10 Mar
2018
|
Alianza Lima
0
San Martín de Filoque
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
02 Mar
2018
|
Alianza Lima
0
Boca Juniors
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Alianza Lima
0
Sporting Cristal
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
10 Lut
2018
|
Ayacucho FC
1
Alianza Lima
2
|
81' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
26 Lis
2017
|
Alianza Lima
1
Deportivo Municipal
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
19 Lis
2017
|
Juan Aurich
2
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
26 Paź
2017
|
Sport Huancayo
4
Alianza Lima
2
|
39' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
24 Wrz
2017
|
Alianza Lima
2
Sporting Cristal
1
|
74' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
14 Wrz
2017
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
20 Sie
2017
|
Cusco
4
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
13 Sie
2017
|
Comerciantes Unidos
0
Alianza Lima
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Alianza Lima
3
San Martín de Filoque
2
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
20 Lip
2017
|
Sporting Cristal
0
Alianza Lima
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
06 Lip
2017
|
Alianza Lima
1
Academia Cantolao
1
|
31' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
02 Lip
2017
|
UTC
1
Alianza Lima
0
|
84' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Alejandro Hohberg 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.14 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Alejandro Hohberg 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.13 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Alejandro Hohberg?
Alejandro Hohberg jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.14 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.12). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Alejandro Hohberg w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alejandro Hohberg rozegrał w barwach Cienciano w CONMEBOL Copa Sudamericana 11 meczów, w Primera Division (Peru) 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 585 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Alejandro Hohberg - kontuzje
W trakcie kariery Alejandro Hohberg zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alejandro Hohberg
-
Zerwanie mięśnia
pauzuje od 57 dni
10.09.26Cienciano opuszczone: 9 meczów
-
Uraz barku
11.08.22 – 19.08.22 (9 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.10.21 – 09.11.21 (33 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
14.08.21 – 15.09.21 (33 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 5 meczów
-
Naderwanie mięśnia
17.06.21 – 11.07.21 (25 dni)
Sporting Cristal opuszczone: 3 mecze
Czy Alejandro Hohberg ma kontuzję?
Obecnie Alejandro Hohberg ma uraz — zerwanie mięśnia — i pauzuje w Cienciano.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alejandro Hohberg to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 33 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alejandro Hohberg - trofea
W trakcie kariery Alejandro Hohberg zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Alejandro Hohberg
Jakie trofea zdobył Alejandro Hohberg?
Alejandro Hohberg zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sporting Cristal — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Peru — 1 raz.
Alejandro Hohberg - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alejandro Hohberg wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alejandro Hohberg na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alejandro Hohberg
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 34 |
|
325 tys. € |
| 05.11.2025 | 34 |
|
350 tys. € |
| 11.06.2025 | 33 |
|
350 tys. € |
| 06.11.2024 | 33 |
|
350 tys. € |
| 27.05.2024 | 32 |
|
400 tys. € |
| 19.11.2023 | 32 |
|
500 tys. € |
| 03.09.2023 | 32 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2023 | 31 |
|
650 tys. € |
| 21.11.2022 | 31 |
|
675 tys. € |
| 31.05.2022 | 30 |
|
600 tys. € |
| 21.11.2021 | 30 |
|
675 tys. € |
| 19.05.2021 | 29 |
|
675 tys. € |
| 08.12.2020 | 29 |
|
625 tys. € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
550 tys. € |
| 14.02.2020 | 28 |
|
700 tys. € |
| 16.04.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 28.12.2017 | 26 |
|
400 tys. € |
| 21.06.2017 | 25 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2016 | 25 |
|
400 tys. € |
| 16.06.2016 | 24 |
|
400 tys. € |
| 28.09.2015 | 24 |
|
325 tys. € |
| 08.02.2015 | 23 |
|
200 tys. € |
| 01.02.2012 | 20 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alejandro Hohberg?
Wycena Alejandro Hohberg wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Alejandro Hohberg wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.