Bernardo Cuesta jest piłkarzem występującym obecnie w FBC Melgar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Bernardo Cuesta
Ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Bernardo Cuesta w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bernardo Cuesta wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 15 bramek i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.30, a skuteczność strzałów to 16,0%. Bernardo Cuesta oddaje średnio 3,2 strzału na mecz, z czego 1,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bernardo Cuesta w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bernardo Cuesta rozegrał w barwach FBC Melgar w Primera Division (Peru) 29 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 016 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Czy Bernardo Cuesta ma kontuzję?
Obecnie Bernardo Cuesta ma uraz — skręcenie — i pauzuje w FBC Melgar.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bernardo Cuesta to uraz łąkotki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 266 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Bernardo Cuesta?
Bernardo Cuesta ma na koncie 4 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Bernardo Cuesta?
Bernardo Cuesta najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Bernardo Cuesta?
Wycena 37-letniego Bernardo Cuesta według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bernardo Cuesta?
Bernardo Cuesta urodził się 20 grudnia 1988 w Álvarez w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Bernardo Cuesta – statystyki
Szczegółowe statystyki Bernardo Cuesta w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FBC Melgar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bernardo Cuesta vs. inni

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Bernardo Cuesta w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bernardo Cuesta wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 15 bramek i zanotował 6 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.30, a skuteczność strzałów to 16,0%. Bernardo Cuesta oddaje średnio 3,2 strzału na mecz, z czego 1,4 to strzały celne.
Bernardo Cuesta – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bernardo Cuesta w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
1:2 | 44' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
![]() Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
4:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
2:2 | 69' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 84' | 1 | 0 | – | 8.1 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
3:0 | 69' | 2 | 0 | – | 9.3 | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
0:3 | 83' | 1 | 0 | – | 7.7 | ||
|
09 Sie
Koniec
|
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 1 | – | 7.4 |
Ile meczów rozegrał Bernardo Cuesta w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bernardo Cuesta rozegrał w barwach FBC Melgar w Primera Division (Peru) 29 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 2 016 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Bernardo Cuesta – transfery
W trakcie kariery Bernardo Cuesta zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FBC Melgar 2020 – obecnie
-
Puebla 2020 – 2020
-
Buriram United 2019 – 2020
-
FBC Melgar 2018 – 2019
-
Huachipato 2017 – 2018
-
Junior 2016 – 2017
-
FBC Melgar 2015 – 2016
-
The Strongest 2014 – 2015
-
FBC Melgar 2012 – 2014
-
CA Tiro Federal 2008 – 2012

-
CA Tiro Federal U20 do 2008


760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Transfery Bernardo Cuesta
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2020/21 | 31.12.2020 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 14.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 17.12.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 02.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.08.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 23.08.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Bernardo Cuesta – forma
W ostatnich 5 meczach Bernardo Cuesta zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 4 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Forma Bernardo Cuesta i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
UTC
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
44'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
4
![]()
Deportivo Garcilaso
2
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Universitario
2
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
1
Sport Boys
1
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cusco
0
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
3
ADT
0
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
69'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Atletico Grau
1
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
1
Alianza Lima
1
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Cultural Santa Rosa
0
FBC Melgar
3
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
2
FC Cajamarca
4
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Sie
Koniec
|
UCV Moquegua
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Cienciano
1
FBC Melgar
3
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
3
Alianza Atletico
1
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
![]()
Juan Pablo II College
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
4
Sport Huancayo
1
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Comerciantes Unidos
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 14. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
2
UTC
0
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
19'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
2
Universitario
1
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
1
Cusco
3
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
ADT
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FBC Melgar
0
Atletico Grau
0
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Mar
Karne
|
Cienciano
(5)
1
FBC Melgar
(4)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
FBC Melgar
1
Cultural Santa Rosa
2
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
FC Cajamarca
3
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
FBC Melgar
4
UCV Moquegua
0
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Cristal
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FBC Melgar
2
Cienciano
0
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sport Huancayo
0
Primera Division (Peru), 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sport Boys
1
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Atletico Grau
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 13. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
2
Cienciano
0
Primera Division (Peru), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Comerciantes Unidos
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
6
Cultural Santa Rosa
1
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
33'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
1
Universitario
2
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
ADT
2
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
2
Ayacucho FC
1
Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Sporting Cristal
1
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
1
![]()
Juan Pablo II College
1
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Alianza Atletico
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
0
Cusco
2
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lip
Koniec
|
UTC
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
10 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Deportivo Binacional
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lip
Koniec
|
![]()
Juan Pablo II College
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
0
Alianza Lima
1
Primera Division (Peru), 17. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
0
Atletico Grau
0
Primera Division (Peru)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
2
Cultural Santa Rosa
0
Primera Division (Peru)
|
80'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
3
Comerciantes Unidos
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cienciano
3
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sporting Cristal
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Sie
Koniec
|
ADT
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Union Comercio
2
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
1
Universitario
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Alianza Atletico
3
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
5
Cesar Vallejo
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.8 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Cusco
0
FBC Melgar
3
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
UTC
2
FBC Melgar
6
Primera Division (Peru)
|
89'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sport Boys
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atletico Grau
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Cristal
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Comerciantes Unidos
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Cesar Vallejo
3
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
2
Carlos A. Mannucci
1
Primera Division (Peru)
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
3
Union Comercio
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Academia Cantolao
0
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
1
Sport Huancayo
3
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
0
Universitario
1
Primera Division (Peru)
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
1
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
07 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
3
Atletico Grau
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
![]()
Deportivo Garcilaso
2
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Olimpia
4
FBC Melgar
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
2
Deportivo Binacional
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
5
Patronato
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
82'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
9 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
2
Cesar Vallejo
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Carlos A. Mannucci
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
0
Atletico Nacional
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
2
Alianza Lima
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
2
![]()
Deportivo Garcilaso
4
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
5
Academia Cantolao
0
Primera Division (Peru)
|
73'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atletico Nacional
3
FBC Melgar
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
1
Cienciano
0
Primera Division (Peru)
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sport Huancayo
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
1
Olimpia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
26 Mar
Koniec
|
ADT
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sporting Cristal
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Atletico Grau
2
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
65'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
3
Ayacucho FC
0
Primera Division (Peru)
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cienciano
2
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]()
FC Carlos Stein
0
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
1
Sport Huancayo
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
0
Sporting Cristal
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Alianza Atletico
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Sport Boys
0
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
2
Universitario
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
3
Cuiaba
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Racing Club
1
FBC Melgar
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
CA River Plate
1
FBC Melgar
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sport Huancayo
3
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Academia Cantolao
0
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
1
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cienciano
0
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
3
Alianza Universidad
0
Primera Division (Peru)
|
58'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
2
Cusco
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
1
Cesar Vallejo
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
FBC Melgar
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
0
San Martín de Filoque
2
Primera Division (Peru)
|
45'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
UTC
3
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
0
Ayacucho FC
0
Primera Division (Peru)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
3
Carlos A. Mannucci
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Puebla
1
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Puebla
1
Club León
2
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Puebla
3
Club Querétaro
3
Liga MX (Meksyk)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FC Juárez
1
Puebla
0
Liga MX (Meksyk)
|
65'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Puebla
2
Club América
3
Liga MX (Meksyk)
|
60'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Club Tijuana
1
Puebla
0
Liga MX (Meksyk)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Guadalajara Chivas
0
Puebla
1
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Puebla
1
CD Cruz Azul
1
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sport Boys
4
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
1
Deportivo Binacional
0
Primera Division (Peru)
|
94'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
0
Carlos A. Mannucci
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
3
Molinos El Pirata
0
Primera Division (Peru)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Universitario
2
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
UTC
0
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Academia Cantolao
1
FBC Melgar
5
Primera Division (Peru)
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | 9.1 | |
|
02 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
1
Cesar Vallejo
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Cristal
2
FBC Melgar
3
Primera Division (Peru)
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 9.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sport Huancayo
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Deportivo Binacional
3
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
2
Alianza Universidad
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Union Comercio
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
1
Junior
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
FBC Melgar
3
San Martín de Filoque
1
Primera Division (Peru)
|
82'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (5 celnych)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.1 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Molinos El Pirata
2
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
FBC Melgar
2
Universitario
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Caracas FC
2
FBC Melgar
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.1 | |
|
07 Gru
Karne
|
FBC Melgar
(0)
2
Alianza Lima
(2)
2
Primera Division (Peru)
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
3
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sporting Cristal
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
2
![]()
Sport Rosario
1
Primera Division (Peru)
|
59'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Deportivo Binacional
0
FBC Melgar
4
Primera Division (Peru)
|
78'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Ayacucho FC
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FBC Melgar
2
Universitario
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
3
San Martín de Filoque
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
FBC Melgar
3
UTC
3
Primera Division (Peru)
|
78'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FBC Melgar
2
Alianza Lima
0
Primera Division (Peru)
|
44'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sport Boys
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
![]()
Sport Rosario
2
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
03 Cze
Koniec
|
FBC Melgar
2
Deportivo Binacional
1
Primera Division (Peru)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Sport Huancayo
0
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
3
Ayacucho FC
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sport Huancayo
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
2
Union Comercio
1
Primera Division (Peru)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Academia Cantolao
1
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Deportivo Binacional
2
FBC Melgar
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
FBC Melgar
1
Cusco
2
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Union Comercio
1
FBC Melgar
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
FBC Melgar
1
Deportivo Binacional
1
Primera Division (Peru)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Cusco
0
FBC Melgar
0
Primera Division (Peru)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
FBC Melgar
2
Sport Boys
1
Primera Division (Peru)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
![]()
Deportivo Municipal
1
FBC Melgar
3
Primera Division (Peru)
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rionegro Aguilas
1
Junior
0
Primera A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Junior
3
Bucaramanga
1
Primera A
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Junior
2
Independiente Medellin
0
Primera A
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Tigres FC
1
Junior
0
Primera A
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Junior
1
Millonarios
1
Primera A
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Bernardo Cuesta 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.78 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W ostatnich 10 meczach Bernardo Cuesta 8 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.58, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.69 — wynik powyżej średniej ligowej (5.74).
W jakiej formie jest Bernardo Cuesta?
Bernardo Cuesta jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.30). Trafiał na listę strzelców w 4 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Bernardo Cuesta – kontuzje
W trakcie kariery Bernardo Cuesta zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Bernardo Cuesta
-
Skręcenie
pauzuje od 10 dni
23.10.26FBC Melgar opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łąkotki
22.09.24 – 14.06.25 (266 dni)
FBC Melgar opuszczone: 29 meczów
-
Uraz
16.09.24 – 20.09.24 (5 dni)
FBC Melgar opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.08.23 – 25.08.23 (14 dni)
FBC Melgar opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
16.10.22 – 22.10.22 (7 dni)
FBC Melgar opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
15.08.21 – 19.08.21 (5 dni)
FBC Melgar opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.03.21 – 16.03.21 (8 dni)
FBC Melgar opuszczone: 1 mecz
Czy Bernardo Cuesta ma kontuzję?
Obecnie Bernardo Cuesta ma uraz — skręcenie — i pauzuje w FBC Melgar.
Najpoważniejszy uraz w karierze Bernardo Cuesta to uraz łąkotki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 266 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Bernardo Cuesta – trofea
W trakcie kariery Bernardo Cuesta zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
Trofea Bernardo Cuesta
Jakie trofea zdobył Bernardo Cuesta?
Bernardo Cuesta zdobył w karierze 4 trofea — 2 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Junior — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Bernardo Cuesta – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bernardo Cuesta wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bernardo Cuesta na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Bernardo Cuesta
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 37 |
|
125 tys. € |
| 05.11.2025 | 36 |
|
150 tys. € |
| 18.09.2025 | 36 |
|
200 tys. € |
| 11.06.2025 | 36 |
|
250 tys. € |
| 06.11.2024 | 35 |
|
300 tys. € |
| 27.05.2024 | 35 |
|
350 tys. € |
| 19.11.2023 | 34 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2023 | 34 |
|
500 tys. € |
| 21.11.2022 | 33 |
|
550 tys. € |
| 31.05.2022 | 33 |
|
500 tys. € |
| 21.11.2021 | 32 |
|
450 tys. € |
| 19.05.2021 | 32 |
|
450 tys. € |
| 17.12.2020 | 31 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 31 |
|
475 tys. € |
| 11.03.2020 | 31 |
|
600 tys. € |
| 16.04.2019 | 30 |
|
700 tys. € |
| 10.12.2018 | 29 |
|
600 tys. € |
| 18.10.2017 | 28 |
|
550 tys. € |
| 30.01.2017 | 28 |
|
550 tys. € |
| 12.12.2016 | 27 |
|
550 tys. € |
| 16.06.2016 | 27 |
|
550 tys. € |
| 27.12.2015 | 27 |
|
500 tys. € |
| 28.09.2015 | 26 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Bernardo Cuesta?
Wycena Bernardo Cuesta wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Bernardo Cuesta wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.