Luis Urruti

napastnik #11
Narodowość Urugwaj Aktualny klub Sport Boys
Wiek / data ur.33 lat (11.09.1992)
Wzrost1,73 m
Waga71 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączył31.12.2024
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa275 tys. €

Luis Urruti jest piłkarzem występującym obecnie w Sport Boys. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Liczby Luis Urruti w Primera Division (Peru) 2026
Mecze
18
Bramki
3
Asysty
1
Minuty
1 301'
Średnia ocena
6.26
Kartki
4 / 1

Forma w ostatnich meczach Luis Urruti

Ocena
25.07 Sport Boys ADT 2:0 6.4
19.07 Cultural Santa Rosa Sport Boys 1:0 6.1
31.05 Sport Boys Comerciantes Unidos 1:0 7.3
23.05 FC Cajamarca Sport Boys 0:0 6.1
17.05 Sport Boys Cusco 1:0 7.7
Najbliższy mecz Luis Urruti
Atletico Grau Sport Boys
01.08.2026·22:30
Kursy bukmacherskie

Statystyki

6,26
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer31.12.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

275 tys. €
-50 tys. € (-15,4%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,73 m
Waga 71 kg

Jakie statystyki ma Luis Urruti w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Luis Urruti wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 9,4%. Luis Urruti oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Luis Urruti w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Luis Urruti rozegrał w barwach Sport Boys w Primera Division (Peru) 18 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 301 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.

Historia transferów Luis Urruti

Pierwszy transfer Luis Urruti w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Cerro do Penarol za 200 tysięcy euro.

Jaka jest wartość rynkowa Luis Urruti?

Wycena 33-letniego Luis Urruti według stanu na czerwiec 2026 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Luis Urruti?

Luis Urruti urodził się 11 września 1992 w Conchillas (Urugwaj). Obecnie piłkarz ma 33 lata.