Nicolas Silva jest piłkarzem występującym obecnie w Cusco. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nicolas Silva
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolas Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Nicolas Silva wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 3,2%. Nicolas Silva oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolas Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nicolas Silva rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 564 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nicolas Silva
Pierwszy transfer Nicolas Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Argentinos JRS do Huracan za 41 tysięcy euro.
Czy Nicolas Silva ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Nicolas Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Silva to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolas Silva?
Nicolas Silva ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolas Silva?
Nicolas Silva najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Silva?
Wycena 36-letniego Nicolas Silva według stanu na listopad 2025 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolas Silva?
Nicolas Silva urodził się 24 stycznia 1990 w Las Parejas w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Nicolas Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolas Silva w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cusco. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nicolas Silva
Nicolas Silva vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nicolas Silva
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nicolas Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Nicolas Silva wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 3,2%. Nicolas Silva oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Nicolas Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolas Silva w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Nicolas Silva
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:2 | 81' | 0 | 1 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 63' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:0 | 60' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 07.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
3:1 | 46' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
4:1 | 11' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nicolas Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nicolas Silva rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 564 minuty. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Nicolas Silva – transfery
W trakcie kariery Nicolas Silva zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 41 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cusco 2023 – obecnie
-
Chaco For Ever 2023 – 2023
-
Aucas 2022 – 2023
-
Argentinos JRS 2021 – 2022
-
Huracan 2021 – 2021
-
Argentinos JRS 2019 – 2021
-
Banfield 2018 – 2019
-
Huracan 2017 – 2018
-
Colon Santa Fe 2016 – 2017
-
Boca Unidos 2014 – 2016

-
Chaco For Ever 2013 – 2014
-
Sportivo Las Parejas do 2013

Historia transferów Nicolas Silva
Pierwszy transfer Nicolas Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Argentinos JRS do Huracan za 41 tysięcy euro.
Nicolas Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolas Silva zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nicolas Silva 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach Nicolas Silva 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.99, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Nicolas Silva?
Nicolas Silva jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.54). Jego dyspozycja słabnie.
Nicolas Silva – zarobki
Nicolas Silva gra w Cusco na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 224 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Nicolas Silva – kontuzje
W trakcie kariery Nicolas Silva zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolas Silva
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.05.25 – 11.06.25 (26 dni)
Cusco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.04.24 – 09.05.24 (19 dni)
Cusco opuszczone: 2 mecze
Czy Nicolas Silva ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Nicolas Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Silva to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolas Silva – trofea
W trakcie kariery Nicolas Silva zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nicolas Silva?
Nicolas Silva zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Aucas — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Ekwadoru — 1 raz.
Nicolas Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolas Silva wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolas Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Silva?
Wycena Nicolas Silva wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Nicolas Silva wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.