Forma w lidze
Barcelona SC w tabeli
6. miejsce / 44 punkty Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 30 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
31 pkt
22:10 bramki
1,47 gola/mecz
13 pkt
10:15 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Barcelona SC
Wartość drużyny: 10,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 8 bramek | Argentyna | 36 | napastnik | 23 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Argentyna | 31 | pomocnik | 27 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,06 średnia ocena | Panama | 27 | napastnik | 12 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 2629 minut | Argentyna | 25 | pomocnik | 30 | 900 tys. € |
Przewidywany skład Barcelona SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Barcelona SC w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 74 |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 51 |
| ··· | |||||||
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 46 |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 44 |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | 41 |
Wyniki Barcelona SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
LDU de Quito
2
Barcelona SC
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Barcelona SC
1
Delfin SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
|
|
07 Wrz Koniec
|
Aucas
1
Barcelona SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
Terminarz Barcelona SC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 23:30
|
Barcelona SC
Universidad Catolica
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
25 Paź 22:30
|
Aucas
Barcelona SC
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Macara
Barcelona SC
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Ostatnie transfery Barcelona SC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Ekwador |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Ekwador |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo |
Barcelona SC to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Ekwadorska Liga Pro. Swoim domowym obiektem jest Estadio Monumental Banco Pichincha, który może pomieścić 59 283 widzów. Zespół prowadzi Pablo Trobbiani. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Copa Ecuador.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Barcelona SC?
Klub piłkarski Barcelona SC zdobył w swojej historii 16 trofeów — 16 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Ekwadoru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barcelona SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Barcelona SC trafiło 20 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Bruno Caicedo do Vancouver Whitecaps za 1,1 mln €.
Które miejsce zajmuje Barcelona SC w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Barcelona SC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 44 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 30 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Barcelona SC?
W wyjściowym ustawieniu Barcelona SC między słupkami staje J. Contreras, a linię obrony najczęściej tworzą W. Vargas, C. Baez, Exon Gustavo Vallecilla oraz J. Perlaza. W środku pola grają L. Cano, M. Lugo, D. Diaz, Jhonny Quinonez oraz J. Wila, a za skuteczność w ataku odpowiadają Tomas Abdiel Rodriguez Mena. Trener Pablo Trobbiani ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Kiedy Barcelona SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barcelona SC to spotkanie z Universidad Catolica, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estadio Monumental Banco Pichincha w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barcelona SC?
Ostatni mecz Barcelona SC to porażka z LDU de Quito 2:1 w Ekwadorska Liga Pro, 11 października 2026. Bramki zdobyli Pretell (samobójcza), Cornejo oraz Alvarado. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Barcelona SC w tym sezonie?
Bilans Barcelona SC w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-11-9 przy 33 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Barcelona SC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Barcelona SC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Barcelona SC
Barcelona SC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 23:30
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Monumental Banco Pichincha U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 22:30
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Cooprogreso Gonzalo Pozo Ripalda Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Bellavista de Ambato Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Monumental Banco Pichincha U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Olímpico Atahualpa Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Monumental Banco Pichincha U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Monumental Banco Pichincha U siebie | Trudny | |
|
13 Gru 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
Estadio Banco Guayaquil Wyjazd | Trudny |
Kiedy Barcelona SC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barcelona SC to spotkanie z Universidad Catolica, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estadio Monumental Banco Pichincha w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Barcelona SC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Barcelona SC w sezonie 2026.
Forma i bramki Barcelona SC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Barcelona SC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
2:1 | 4-2-3-1 | 6/14 | 6/10 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/11 | 2/5 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 10/12 | 2/6 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/8 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 5/7 | 3/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 26. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 25. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/5 | 0/3 | |
|
09 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 24. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 6/8 | 1/2 | |
|
06 Sie Koniec
|
Copa Ecuador, 1/8 finału
|
0:1 | – | 4/8 | 1/3 | |
|
03 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 23. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 4/10 | 4/7 |
Barcelona SC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 37 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 19 z 31 meczów, ze średnią 1,68 punktu. W pozostałych ustawieniach Barcelona SC zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barcelona SC?
Ostatni mecz Barcelona SC to porażka z LDU de Quito 2:1 w Ekwadorska Liga Pro, 11 października 2026. Bramki zdobyli Pretell (samobójcza), Cornejo oraz Alvarado. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Barcelona SC – tabela Ekwadorska Liga Pro
Jakie miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro zajmuje Barcelona SC w sezonie 2026.
Miejsce Barcelona SC w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36:15 | 21 | 35 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37:14 | 23 | 33 | |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22:10 | 12 | 31 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23:14 | 9 | 30 | |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 28 | |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20:15 | 5 | 27 | |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 26 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:14 | 2 | 24 | |
| 10 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13:11 | 2 | 23 | |
| 11 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | 21 | |
| 14 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 19 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18:21 | -3 | 19 | |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7:14 | -7 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37:18 | 19 | 39 | |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14:12 | 2 | 24 | |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18:19 | -1 | 21 | |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10:19 | -9 | 17 | |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 | 16 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 9 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 10 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 14 | |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 13 | |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10:21 | -11 | 13 | |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -12 | 12 | |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8:21 | -13 | 11 | |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:28 | -18 | 8 | |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:21 | -12 | 7 |
Które miejsce zajmuje Barcelona SC w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Barcelona SC zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 44 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 30 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:25, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Barcelona SC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Barcelona SC na tle ligi w sezonie 2026.
Barcelona SC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,74
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,87
- Czyste konta 35%
- Odbiory / mecz 13,5
- Przechwyty / mecz 7,2
- Wybicia / mecz 20,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Strzelcy Barcelona SC
-
Dario Benedetto 8
-
Jhonny Quinonez 5
-
Tomas Abdiel Rodriguez Mena 3
-
Jefferson Wila 2
-
Jandry Eugenio Gomez Cuero 2
-
Sergio Diaz 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Barcelona SC i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Barcelona SC to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Po przerwie pada 64% bramek Barcelona SC.Przebieg meczu Barcelona SC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 8-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 3-5-7 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 6-2-2 |
| Remis do przerwy | 9 | 2-6-1 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 3-3-6 |
Gdy Barcelona SC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Barcelona SC
82% bramek Barcelona SC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Barcelona SC zdobywa w sezonie średnio 1,42 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Barcelona SC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Barcelona SC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Barcelona SC wygra mecz Barcelona SC - Universidad Catolica Barcelona SC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Barcelona SC
- Powyżej 0,5 87%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 35%
- Powyżej 3,5 3%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 35% meczów Barcelona SC padają co najmniej trzy bramki, a w 52% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Powyżej 2,5 bramki padło w 35% meczów Barcelona SC.Barcelona SC – faule i karne
- Faule / mecz 11,5
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Barcelona SC fauluje średnio 11,5 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Barcelona SC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Barcelona SC zdobywa 2,07 punktu na mecz wobec 0,81 na wyjeździe.
Barcelona SC wygra mecz Barcelona SC - Universidad Catolica Barcelona SC zdobywa u siebie 69% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Barcelona SC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Barcelona SC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 31 meczów.
Barcelona SC wygra drugą połowę meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Drugą połowę Barcelona SC wygrywał w 12 z 31 meczów.Barcelona SC – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,8
Barcelona SC oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Barcelona SC oddaje 10,5 strzałów na mecz.Barcelona SC – posiadanie piłki
- U siebie 55,9%
- Na wyjeździe 51,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 31
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 31 meczów. Średnio Barcelona SC utrzymuje przy piłce 53,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Barcelona SC wygra mecz Barcelona SC - Universidad Catolica Barcelona SC utrzymuje średnio 53,6% posiadania piłki.Barcelona SC – podania
- Kluczowe / mecz 10,2
- Dośrodkowania / mecz 21,9
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 45%
Barcelona SC wymienia średnio 407 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,2 to podania kluczowe.
Barcelona SC – czyste konta
- U siebie 6 z 15
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,87
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 19%
Czyste konto Barcelona SC to 35% meczów sezonu (11 z 31), z czego 6 w 15 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Czyste konto Barcelona SC zachowuje w 35% meczów.Barcelona SC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 84%
- Pow. 8,5 w meczu 65%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Barcelona SC wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 65% spotkań.
Barcelona SC – kartki
- Żółte kartki 68
- Pow. 3,5 kartki w meczu 77%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 48%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 3%
Barcelona SC ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Barcelona SC – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Barcelona SC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 11 | 3-2-6 | 1,00 | 1,18 | 1,27 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 4-6-0 | 1,80 | 0,80 | 0,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 4-3-3 | 1,50 | 1,20 | 0,90 |
Najwięcej punktów na mecz Barcelona SC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Barcelona SC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,73 1,60 | 1,27 0,93 | 1,07 0,80 |
|
5.
|
1,53 1,53 | 0,87 1,20 | 0,73 0,87 |
|
6.
|
2,07 0,87 | 1,47 0,67 | 0,67 1,00 |
|
7.
|
1,80 0,93 | 1,33 0,87 | 1,00 1,27 |
|
8.
|
1,53 1,07 | 1,20 0,87 | 0,87 1,27 |
Ciekawe rekordy w meczach Barcelona SC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Barcelona SC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Barcelona SC - Aucas 3:0 Ekwadorska Liga Pro, 17.05.2026
- Najwyższa porażka Macara - Barcelona SC 3:1 Ekwadorska Liga Pro, 20.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Macara - Barcelona SC 3:1, Ekwadorska Liga Pro, 20.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Quinónez Ruiz, LDU de Quito - Barcelona SC 0:2, Ekwadorska Liga Pro, 4.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Quinónez Ruiz, Aucas - Barcelona SC 1:1, Ekwadorska Liga Pro, 7.09.2026
Jakie statystyki ma Barcelona SC w tym sezonie?
Bilans Barcelona SC w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-11-9 przy 33 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Barcelona SC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Barcelona SC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Barcelona SC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Barcelona SC
-
Luis Cano Napastnik Skręcenie pauzuje od 95 dniopuszczone: 12 meczów
-
Johan Garcia Pomocnik Złamanie kości strzałkowej pauzuje od 229 dniopuszczone: 39 meczów
Kadra Barcelona SC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
27 | Panama | – | – | 12 | 40% | 3 | 1 | 842' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Argentyna | 100 tys. € | 818 tys. € | 23 | 77% | 8 | 2 | 1 296' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Ekwador | 300 tys. € | 534 tys. € | 2 | 7% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Nikaragua | – | – | 14 | 47% | 0 | 1 | 547' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Ekwador | 800 tys. € | – | 19 | 63% | 0 | 1 | 1 133' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Paragwaj | 700 tys. € | 643 tys. € | 21 | 70% | 1 | 1 | 888' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Ekwador | 700 tys. € | 151 tys. € | 29 | 97% | 0 | 1 | 1 601' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Paragwaj | 200 tys. € | 489 tys. € | 13 | 43% | 2 | 0 | 389' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
|
20 | Ekwador | 700 tys. € | – | 26 | 87% | 2 | 0 | 1 112' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
21 | Ekwador | 25 tys. € | – | 13 | 43% | 0 | 1 | 273' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Ekwador | 50 tys. € | – | 2 | 7% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Ekwador | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 63 |
![]() |
21 | Ekwador | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
27 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
40 | Ekwador | 75 tys. € | 240 tys. € | 4 | 13% | 0 | 1 | 300' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
25 | Argentyna | 900 tys. € | 44 tys. € | 30 | 100% | 0 | 1 | 2 629' | 4 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Ekwador | 450 tys. € | 267 tys. € | 28 | 93% | 5 | 2 | 1 610' | 10 | 0 | |||||||
| 35 |
|
30 | Ekwador | 1 mln € | 694 tys. € | 21 | 70% | 0 | 1 | 1 058' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Argentyna | 500 tys. € | 267 tys. € | 27 | 90% | 0 | 3 | 906' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
20 | Ekwador | 450 tys. € | – | 15 | 50% | 2 | 1 | 482' | 3 | 0 | |||||||
| 50 |
|
18 | Ekwador | 150 tys. € | – | 15 | 50% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
25 | – | – | 3 | 10% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | ||||||||
| 29 |
![]() |
26 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 41 |
![]() |
18 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
36 | Paragwaj | 250 tys. € | 338 tys. € | 30 | 100% | 1 | 0 | 2 585' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Ekwador | 800 tys. € | – | 26 | 87% | 1 | 2 | 1 602' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Ekwador | 1 mln € | 299 tys. € | 26 | 87% | 1 | 0 | 1 258' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Ekwador | 1,5 mln € | – | 28 | 93% | 0 | 0 | 1 710' | 4 | 0 | |||||||
| 27 |
|
29 | Ekwador | 300 tys. € | 249 tys. € | 30 | 100% | 1 | 0 | 1 054' | 3 | 1 | |||||||
| 26 |
|
27 | Ekwador | 600 tys. € | – | 29 | 97% | 1 | 1 | 457' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
26 | Ekwador | 250 tys. € | – | 18 | 60% | 1 | 0 | 383' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Ekwador | 400 tys. € | 338 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Wenezuela | 1 mln € | 142 tys. € | 29 | 97% | 0 | 0 | 2 610' | 7 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Ekwador | – | – | 7 | 23% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
28 | Ekwador | 350 tys. € | – | 25 | 83% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
23 | Ekwador | 150 tys. € | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Barcelona SC
14,1 mln €
śr. 381 tys. € / zawodnika
Ile Barcelona SC wydaje na pensje
5,5 mln € rocznie
śr. 149 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Ekwador (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Barcelona SC w sezonie 2026
Barcelona SC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Barcelona SC
Jak wygląda skład Barcelona SC?
W wyjściowym ustawieniu Barcelona SC między słupkami staje J. Contreras, a linię obrony najczęściej tworzą W. Vargas, C. Baez, Exon Gustavo Vallecilla oraz J. Perlaza. W środku pola grają L. Cano, M. Lugo, D. Diaz, Jhonny Quinonez oraz J. Wila, a za skuteczność w ataku odpowiadają Tomas Abdiel Rodriguez Mena. Trener Pablo Trobbiani ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Barcelona SC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Barcelona SC w sezonie 2026.
Barcelona SC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Ekwador | 27 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Ekwador | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Ekwador | 40 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Ekwador | 31 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 28 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Meksyk | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Nikaragua | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Ekwador | 22 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Barcelona SC
Barcelona SC bilans transferowy
- +2,5 mln € 2026
- +29 tys. € 2025
- -832 tys. € 2024
- -430 tys. € 2023
- +4,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Barcelona SC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barcelona SC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Barcelona SC trafiło 20 zawodników, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Bruno Caicedo do Vancouver Whitecaps za 1,1 mln €.
Barcelona SC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Barcelona SC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Barcelona SC?
Klub piłkarski Barcelona SC zdobył w swojej historii 16 trofeów — 16 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Ekwadoru.