Forma w lidze
Guayaquil City FC w tabeli
9. miejsce / 39 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 35 punktów
Strata do 6. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
16:13 bramki
1,07 gola/mecz
15 pkt
17:23 bramki
1,13 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Guayaquil City FC
Wartość drużyny: 2,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 13 bramek | Ekwador | 28 | napastnik | 32 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Ekwador | 24 | pomocnik | 30 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,99 średnia ocena | Ekwador | 36 | pomocnik | 13 | 125 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2864 minut | 31 | obrońca | 32 | – |
Przewidywany skład Guayaquil City FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Guayaquil City FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 74 |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 51 |
| ··· | |||||||
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | 39 |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | 39 |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | 38 |
Wyniki Guayaquil City FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Guayaquil City FC
3
Emelec
2
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Guayaquil City FC
1
Leones del Norte
1
Ekwadorska Liga Pro, 1. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Guayaquil City FC
3
Mushuc Runa SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
Terminarz Guayaquil City FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:30
|
Libertad
Guayaquil City FC
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Emelec
Guayaquil City FC
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Guayaquil City FC
Libertad
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
Ostatnie transfery Guayaquil City FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Ekwador |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo |
Guayaquil City FC to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Ekwadorska Liga Pro. Swoim domowym obiektem jest Estadio Christian Benítez Betancourt, który może pomieścić 10 152 widzów. Zespół prowadzi Pool Gavilanez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guayaquil City FC?
Klub piłkarski Guayaquil City FC zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ekwadoru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guayaquil City FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guayaquil City FC trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Guayaquil City FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Guayaquil City FC zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 39 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 35 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Guayaquil City FC?
W wyjściowym ustawieniu Guayaquil City FC między słupkami staje J. Pinos, a linię obrony najczęściej tworzą J. Ayovi, Janvier Yardely Rodriguez López, Joshue Quinonez oraz R. Arias. W środku pola grają P. Gonzalez, D. Arroyo, M. Bolanos, S. Laurino oraz A. Naula, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Mero. Trener Pool Gavilanez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Kiedy Guayaquil City FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guayaquil City FC to spotkanie z Libertad, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadio Federativo Reina del Cisne w ramach Ekwadorska Liga Pro (3. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guayaquil City FC?
Ostatni mecz Guayaquil City FC to wygrana z Emelec 3:2 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramki zdobyli Carrillo, Carrillo, Dorregaray, Dorregaray oraz Dorregaray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Guayaquil City FC w tym sezonie?
Bilans Guayaquil City FC w tym sezonie to 32 mecze i wynik 11-10-11 przy 37 zdobytych bramkach i 39 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Guayaquil City FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Guayaquil City FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Guayaquil City FC
Guayaquil City FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 18:30
|
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
Estadio Federativo Reina del Cisne Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 20:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
Estadio George Capwell Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
Estadio Christian Benítez Betancourt U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 6. kolejka
|
Estadio Olímpico de Ibarra Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Guayaquil City FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Guayaquil City FC to spotkanie z Libertad, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadio Federativo Reina del Cisne w ramach Ekwadorska Liga Pro (3. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Guayaquil City FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Guayaquil City FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Guayaquil City FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Guayaquil City FC wyniki
Guayaquil City FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 14 z 32 meczów, ze średnią 0,93 punktu. W pozostałych ustawieniach Guayaquil City FC zdobywa 1,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Guayaquil City FC?
Ostatni mecz Guayaquil City FC to wygrana z Emelec 3:2 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramki zdobyli Carrillo, Carrillo, Dorregaray, Dorregaray oraz Dorregaray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Guayaquil City FC – tabela Ekwadorska Liga Pro
Jakie miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro zajmuje Guayaquil City FC w sezonie 2026.
Miejsce Guayaquil City FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36:15 | 21 | 35 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37:14 | 23 | 33 | |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22:10 | 12 | 31 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23:14 | 9 | 30 | |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 28 | |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20:15 | 5 | 27 | |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 26 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:14 | 2 | 24 | |
| 10 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13:11 | 2 | 23 | |
| 11 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | 21 | |
| 14 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 19 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18:21 | -3 | 19 | |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7:14 | -7 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37:18 | 19 | 39 | |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14:12 | 2 | 24 | |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18:19 | -1 | 21 | |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10:19 | -9 | 17 | |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 | 16 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 9 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 10 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 14 | |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 13 | |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10:21 | -11 | 13 | |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -12 | 12 | |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8:21 | -13 | 11 | |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:28 | -18 | 8 | |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:21 | -12 | 7 |
Które miejsce zajmuje Guayaquil City FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Guayaquil City FC zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 39 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 35 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 33:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Guayaquil City FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Guayaquil City FC na tle ligi w sezonie 2026.
Guayaquil City FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,6
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,91
- Udane dryblingi / mecz 5,3
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 10,8
- Przechwyty / mecz 6,8
- Wybicia / mecz 22,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,3
Strzelcy Guayaquil City FC
-
Edinson Mero 13
-
Diego Dorregaray 8
-
P. Gonzalez 4
-
Damian Diaz 4
-
Miller Bolanos 3
-
Janvier Yardely Rodriguez López 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Guayaquil City FC i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Guayaquil City FC to 76–90+ minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Guayaquil City FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-3-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 5-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Remis do przerwy | 15 | 4-6-5 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 4-3-5 |
Gdy Guayaquil City FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Guayaquil City FC
84% bramek Guayaquil City FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 16% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Guayaquil City FC zdobywa w sezonie średnio 1,34 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Guayaquil City FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Guayaquil City FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Guayaquil City FC
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 28%
- Powyżej 4,5 16%
- Powyżej 5,5 6%
W 41% meczów Guayaquil City FC padają co najmniej trzy bramki, a w 53% spotkań trafiają obie drużyny.
Guayaquil City FC – faule i karne
- Faule / mecz 8,7
- Faule rywali / mecz 13,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Guayaquil City FC fauluje średnio 8,7 razy na mecz, a wymusza 13,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Guayaquil City FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Guayaquil City FC zdobywa 1,65 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Guayaquil City FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 68% goli Guayaquil City FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 32 meczów.
Guayaquil City FC – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 3,2
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Guayaquil City FC oddaje 6,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Guayaquil City FC – posiadanie piłki
- U siebie 56,9%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 9 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 32
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 32 meczów. Średnio Guayaquil City FC utrzymuje przy piłce 54,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Guayaquil City FC – podania
- Kluczowe / mecz 6,7
- Dośrodkowania / mecz 10,6
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 46%
Guayaquil City FC wymienia średnio 485 podań na mecz przy celności 85%, z czego 6,7 to podania kluczowe.
Guayaquil City FC – czyste konta
- U siebie 6 z 17
- Na wyjeździe 2 z 15
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 47%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 28%
Czyste konto Guayaquil City FC to 25% meczów sezonu (8 z 32), z czego 6 w 17 meczach u siebie.
Guayaquil City FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 31%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,5
Guayaquil City FC wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 31% spotkań.
Guayaquil City FC – kartki
- Żółte kartki 62
- Pow. 3,5 kartki w meczu 78%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 47%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 13%
Guayaquil City FC ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Guayaquil City FC – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Guayaquil City FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 2-2-6 | 0,80 | 0,90 | 1,70 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 4-8-0 | 1,67 | 1,42 | 0,92 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 5-0-5 | 1,50 | 1,10 | 1,10 |
Najwięcej punktów na mecz Guayaquil City FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Guayaquil City FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,80 0,93 | 1,33 0,87 | 1,00 1,27 |
|
8.
|
1,53 1,07 | 1,20 0,87 | 0,87 1,27 |
|
9.
|
1,60 1,00 | 1,07 1,13 | 0,87 1,53 |
|
10.
|
1,60 0,93 | 1,07 1,27 | 0,93 1,60 |
|
11.
|
1,87 0,73 | 1,13 0,53 | 0,87 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Guayaquil City FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Guayaquil City FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Emelec - Guayaquil City FC 1:3 Ekwadorska Liga Pro, 18.04.2026
- Najwyższa porażka Universidad Catolica - Guayaquil City FC 4:1 Ekwadorska Liga Pro, 4.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Orense SC - Guayaquil City FC 4:3, Ekwadorska Liga Pro, 8.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Mancilla, Manta FC - Guayaquil City FC 0:1, Ekwadorska Liga Pro, 18.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Naula, Guayaquil City FC - Delfin SC 2:1, Ekwadorska Liga Pro, 12.07.2026
Jakie statystyki ma Guayaquil City FC w tym sezonie?
Bilans Guayaquil City FC w tym sezonie to 32 mecze i wynik 11-10-11 przy 37 zdobytych bramkach i 39 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 6,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Guayaquil City FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Guayaquil City FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Guayaquil City FC 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Guayaquil City FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | Ekwador | 900 tys. € | – | 32 | 107% | 13 | 4 | 2 805' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
34 | Argentyna | 50 tys. € | – | 15 | 50% | 8 | 2 | 497' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Ekwador | 300 tys. € | – | 32 | 107% | 1 | 2 | 1 357' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
28 | – | – | 32 | 107% | 1 | 0 | 107' | 2 | 0 | ||||||||
| 28 |
|
28 | Ekwador | 100 tys. € | – | 21 | 70% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
36 | Ekwador | 125 tys. € | 534 tys. € | 13 | 43% | 3 | 5 | 980' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Ekwador | 200 tys. € | 133 tys. € | 25 | 83% | 0 | 1 | 2 010' | 6 | 0 | |||||||
| 80 |
|
30 | Urugwaj | – | – | 31 | 103% | 4 | 2 | 2 228' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Ekwador | 750 tys. € | – | 30 | 100% | 0 | 6 | 2 628' | 0 | 1 | |||||||
| 20 |
![]() |
23 | Urugwaj | – | – | 32 | 107% | 0 | 2 | 2 519' | 4 | 0 | |||||||
| 70 |
|
34 | Ekwador | 125 tys. € | – | 28 | 93% | 1 | 1 | 1 459' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Ekwador | 225 tys. € | – | 32 | 107% | 0 | 0 | 942' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | 31 | 103% | 0 | 0 | 440' | 0 | 0 | ||||||||
| 8 |
|
30 | Ekwador | 300 tys. € | – | 16 | 53% | 0 | 0 | 131' | 3 | 0 | |||||||
| 33 |
|
36 | Ekwador | 150 tys. € | – | 10 | 33% | 0 | 0 | 297' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Ekwador | 200 tys. € | – | 11 | 37% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Ekwador | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
27 | Urugwaj | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
31 | – | – | 32 | 107% | 1 | 0 | 2 864' | 3 | 0 | ||||||||
| 6 |
|
26 | Ekwador | 350 tys. € | – | 30 | 100% | 0 | 2 | 2 585' | 12 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Ekwador | 300 tys. € | 160 tys. € | 32 | 107% | 1 | 0 | 2 525' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
27 | Ekwador | 225 tys. € | – | 29 | 97% | 0 | 0 | 302' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Ekwador | 100 tys. € | – | 32 | 107% | 0 | 0 | 532' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | Ekwador | 500 tys. € | – | 31 | 103% | 0 | 0 | 2 340' | 5 | 0 | |||||||
| 30 |
|
37 | Ekwador | 75 tys. € | – | 8 | 27% | 0 | 0 | 315' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
36 | Ekwador | 100 tys. € | – | 32 | 107% | 0 | 0 | 225' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Guayaquil City FC
5,2 mln €
śr. 199 tys. € / zawodnika
Ile Guayaquil City FC wydaje na pensje
827 tys. € rocznie
śr. 32 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Ekwador (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Guayaquil City FC w sezonie 2026
Guayaquil City FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Guayaquil City FC
Jak wygląda skład Guayaquil City FC?
W wyjściowym ustawieniu Guayaquil City FC między słupkami staje J. Pinos, a linię obrony najczęściej tworzą J. Ayovi, Janvier Yardely Rodriguez López, Joshue Quinonez oraz R. Arias. W środku pola grają P. Gonzalez, D. Arroyo, M. Bolanos, S. Laurino oraz A. Naula, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Mero. Trener Pool Gavilanez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Guayaquil City FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Guayaquil City FC w sezonie 2026.
Guayaquil City FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Ekwador | 29 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
|
Ekwador | 40 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Ekwador | 36 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Ekwador | 37 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Ekwador | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ekwador | 36 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Argentyna | 34 |
|
za darmo | |
| 27 Mar 2026 |
|
Ekwador | 34 |
|
za darmo | |
| 26 Lut 2026 |
|
Ekwador | 28 |
|
za darmo | |
| 25 Lut 2026 |
|
Urugwaj | 27 |
|
za darmo |
Guayaquil City FC bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +570 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Guayaquil City FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Guayaquil City FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Guayaquil City FC trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Guayaquil City FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Guayaquil City FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Guayaquil City FC?
Klub piłkarski Guayaquil City FC zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Ekwadoru.