Forma w lidze
Emelec w tabeli
11. miejsce / 36 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 38 punktów
Strata do bezpiecznego 10. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
28 pkt
17:13 bramki
1,13 gola/mecz
11 pkt
8:21 bramki
0,53 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Emelec
Wartość drużyny: 12,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 7 bramek | Argentyna | 22 | napastnik | 30 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Ekwador | 16 | napastnik | 27 | 3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,72 średnia ocena | Ekwador | 36 | bramkarz | 22 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2363 minut | Ekwador | 27 | pomocnik | 32 | 1 mln € |
Przewidywany skład Emelec 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Emelec w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 74 |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 51 |
| ··· | |||||||
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | 38 |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | 36 |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | 36 |
Wyniki Emelec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Guayaquil City FC
3
Emelec
2
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Emelec
1
Libertad
2
Ekwadorska Liga Pro, 1. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Macara
1
Emelec
0
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
Terminarz Emelec
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
Leones del Norte
Emelec
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Emelec
Guayaquil City FC
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Emelec
Leones del Norte
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
Ostatnie transfery Emelec
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Sie 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo |
Emelec to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Ekwadorska Liga Pro. Swoim domowym obiektem jest Estadio George Capwell, który może pomieścić 36 007 widzów. Zespół prowadzi Ezequiel Medran. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 12,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Emelec w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Emelec trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Emelec w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Emelec zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 36 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 38 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Emelec?
W wyjściowym ustawieniu Emelec między słupkami staje M. Valero, a linię obrony najczęściej tworzą Luis Gomez Angulo, Luis Fernando Leon, A. Leguizamón oraz E. Segura. W środku pola grają T. Arce, A. Mina, Juan Pablo Ruiz Gomez, J. Valverde oraz G. Napoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Carrillo. Trener Ezequiel Medran ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Kiedy Emelec gra następny mecz?
Najbliższy mecz Emelec to spotkanie z Leones del Norte, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Olímpico de Ibarra w ramach Ekwadorska Liga Pro (3. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Emelec?
Ostatni mecz Emelec to porażka z Guayaquil City FC 3:2 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramki zdobyli Carrillo, Carrillo, Dorregaray, Dorregaray oraz Dorregaray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Emelec w tym sezonie?
Bilans Emelec w tym sezonie to 32 mecze i wynik 10-9-13 przy 28 zdobytych bramkach i 39 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Emelec w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Emelec w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Emelec
Emelec terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 21:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 3. kolejka
|
Estadio Olímpico de Ibarra Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 20:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 4. kolejka
|
Estadio George Capwell U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 5. kolejka
|
Estadio George Capwell U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, 6. kolejka
|
Estadio Federativo Reina del Cisne Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Emelec gra następny mecz?
Najbliższy mecz Emelec to spotkanie z Leones del Norte, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Olímpico de Ibarra w ramach Ekwadorska Liga Pro (3. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Emelec w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Emelec w sezonie 2026.
Forma i bramki Emelec w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Emelec wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 2. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 3/8 | 3/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 1. kolejka
|
1:2 | 4-1-3-2 | 7/15 | 3/7 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/2 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 5/9 | 4/10 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
1:1 | 4-4-1-1 | 5/11 | 1/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 2/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 26. kolejka
|
2:0 | 5-3-2 | 3/13 | 2/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 25. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 4/12 | 0/2 | |
|
10 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 24. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 1/6 | 1/1 | |
|
02 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 23. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 4/7 | 2/3 |
Emelec ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 32 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Emelec zdobywa 1,32 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Emelec?
Ostatni mecz Emelec to porażka z Guayaquil City FC 3:2 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramki zdobyli Carrillo, Carrillo, Dorregaray, Dorregaray oraz Dorregaray. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Emelec – tabela Ekwadorska Liga Pro
Jakie miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro zajmuje Emelec w sezonie 2026.
Miejsce Emelec w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36:15 | 21 | 35 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37:14 | 23 | 33 | |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22:10 | 12 | 31 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23:14 | 9 | 30 | |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 28 | |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20:15 | 5 | 27 | |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 26 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:14 | 2 | 24 | |
| 10 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13:11 | 2 | 23 | |
| 11 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | 21 | |
| 14 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 19 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18:21 | -3 | 19 | |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7:14 | -7 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37:18 | 19 | 39 | |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14:12 | 2 | 24 | |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18:19 | -1 | 21 | |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10:19 | -9 | 17 | |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 | 16 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 9 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 10 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 14 | |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 13 | |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10:21 | -11 | 13 | |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -12 | 12 | |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8:21 | -13 | 11 | |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:28 | -18 | 8 | |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:21 | -12 | 7 |
Które miejsce zajmuje Emelec w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Emelec zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 36 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 38 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:34, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Emelec w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Emelec na tle ligi w sezonie 2026.
Emelec na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,59
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 31%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 8,8
- Wybicia / mecz 22,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Emelec
-
Luca Klimowicz 7

-
Juan Pablo Ruiz Gomez 4
-
Sergio Quintero 2
-
Jose Francisco Cevallos 2
-
Ignacio Guerrico 2
-
Anibal Leguizamón 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Emelec i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Emelec to 16–30 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Emelec i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 9-3-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 1-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 4-1-2 |
| Remis do przerwy | 17 | 6-6-5 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Emelec otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Emelec
96% bramek Emelec pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Emelec zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Emelec
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Emelec, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Emelec
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 72%
- Powyżej 2,5 25%
- Powyżej 3,5 9%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 3%
W 25% meczów Emelec padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Emelec – faule i karne
- Faule / mecz 10,9
- Faule rywali / mecz 11,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Emelec fauluje średnio 10,9 razy na mecz, a wymusza 11,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Emelec, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Emelec zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 0,69 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Emelec ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Emelec, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 32 meczów.
Emelec – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,6
Emelec oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,6 strzału.
Emelec – posiadanie piłki
- U siebie 50,7%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 32
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 32 meczów. Średnio Emelec utrzymuje przy piłce 47,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Emelec – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 43%
Emelec wymienia średnio 351 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
Emelec – czyste konta
- U siebie 6 z 16
- Na wyjeździe 4 z 16
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 34%
Czyste konto Emelec to 31% meczów sezonu (10 z 32), z czego 6 w 16 meczach u siebie.
Emelec – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 84%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Emelec wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Emelec – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 34%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 16%
Emelec ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Emelec – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 9 czerwonych kartek.
Emelec według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 4-1-5 | 1,30 | 0,80 | 1,40 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 1-5-6 | 0,67 | 0,75 | 1,42 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 5-3-2 | 1,80 | 1,10 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Emelec zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Emelec na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,60 1,00 | 1,07 1,13 | 0,87 1,53 |
|
10.
|
1,60 0,93 | 1,07 1,27 | 0,93 1,60 |
|
11.
|
1,87 0,73 | 1,13 0,53 | 0,87 1,40 |
|
12.
|
1,27 1,13 | 1,00 0,67 | 1,20 1,27 |
|
13.
|
1,40 0,80 | 1,53 0,87 | 1,47 1,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Emelec
Skrajne wyniki i osiągnięcia Emelec w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Emelec - Independiente del Valle 2:0 Ekwadorska Liga Pro, 20.03.2026
- Najwyższa porażka Independiente del Valle - Emelec 6:1 Ekwadorska Liga Pro, 20.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Independiente del Valle - Emelec 6:1, Ekwadorska Liga Pro, 20.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Ruiz Gómez, Emelec - Leones del Norte 2:1, Ekwadorska Liga Pro, 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Quintero, Orense SC - Emelec 0:2, Ekwadorska Liga Pro, 17.07.2026
Jakie statystyki ma Emelec w tym sezonie?
Bilans Emelec w tym sezonie to 32 mecze i wynik 10-9-13 przy 28 zdobytych bramkach i 39 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Emelec – zawodnicy
Jak wygląda kadra Emelec w sezonie 2026.
Przewidywany skład Emelec 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Emelec
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
22 | Argentyna | 800 tys. € | 62 tys. € | 30 | 100% | 7 | 2 | 1 903' | 2 | 1 | |||||||
| 9 |
|
30 | Ekwador | 1,2 mln € | 267 tys. € | 8 | 27% | 2 | 1 | 678' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Argentyna | 1,2 mln € | 685 tys. € | 30 | 100% | 0 | 3 | 1 490' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
16 | Ekwador | 3 mln € | – | 27 | 90% | 1 | 4 | 1 112' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Argentyna | 250 tys. € | – | 25 | 83% | 4 | 1 | 1 319' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | Ekwador | 100 tys. € | – | 20 | 67% | 0 | 0 | 475' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Paragwaj | 350 tys. € | – | 6 | 20% | 0 | 1 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Ekwador | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
31 | Ekwador | 300 tys. € | 205 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
27 | Ekwador | 300 tys. € | 142 tys. € | 9 | 30% | 0 | 0 | 796' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Ekwador | 1 mln € | – | 32 | 107% | 1 | 2 | 2 363' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Urugwaj | 1,2 mln € | 373 tys. € | 30 | 100% | 0 | 1 | 1 252' | 3 | 1 | |||||||
| 6 |
|
25 | Panama | 350 tys. € | 152 tys. € | 30 | 100% | 0 | 1 | 1 971' | 7 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Ekwador | 400 tys. € | 290 tys. € | 28 | 93% | 2 | 1 | 798' | 2 | 0 | |||||||
| 51 |
|
23 | Ekwador | 400 tys. € | 53 tys. € | 29 | 97% | 1 | 0 | 1 169' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
|
27 | Ekwador | 700 tys. € | – | 32 | 107% | 2 | 0 | 1 060' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
21 | Ekwador | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
25 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
28 | Argentyna | 500 tys. € | 133 tys. € | 27 | 90% | 2 | 1 | 2 194' | 6 | 2 | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Ekwador | 500 tys. € | – | 9 | 30% | 0 | 0 | 601' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
34 | Argentyna | 150 tys. € | 240 tys. € | 27 | 90% | 2 | 1 | 1 895' | 10 | 2 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Ekwador | 1,2 mln € | – | 28 | 93% | 0 | 1 | 1 625' | 2 | 2 | |||||||
| 27 |
|
33 | Ekwador | 400 tys. € | 534 tys. € | 26 | 87% | 0 | 0 | 1 710' | 4 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
22 | Ekwador | 150 tys. € | – | 21 | 70% | 0 | 1 | 513' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
|
27 | Ekwador | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 58 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
36 | Ekwador | 300 tys. € | – | 22 | 73% | 0 | 0 | 1 964' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
30 | Ekwador | 300 tys. € | – | 31 | 103% | 0 | 0 | 799' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
23 | Ekwador | 600 tys. € | – | 7 | 23% | 0 | 0 | 117' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Ekwador | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Emelec
16,5 mln €
śr. 532 tys. € / zawodnika
Ile Emelec wydaje na pensje
3,1 mln € rocznie
śr. 101 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Ekwador (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Emelec w sezonie 2026
Emelec wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Emelec
Jak wygląda skład Emelec?
W wyjściowym ustawieniu Emelec między słupkami staje M. Valero, a linię obrony najczęściej tworzą Luis Gomez Angulo, Luis Fernando Leon, A. Leguizamón oraz E. Segura. W środku pola grają T. Arce, A. Mina, Juan Pablo Ruiz Gomez, J. Valverde oraz G. Napoli, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Carrillo. Trener Ezequiel Medran ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Emelec – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Emelec w sezonie 2026.
Emelec transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Argentyna | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Sie 2026 |
|
Ekwador | 27 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Ekwador | 30 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Ekwador | 27 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Ekwador | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Ekwador | 36 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Paragwaj | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ekwador | 36 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Emelec
Emelec bilans transferowy
- 0 € 2026
- -65 tys. € 2025
- +363 tys. € 2024
- -280 tys. € 2023
- +1,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Emelec
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Emelec w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Emelec trafiło 18 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.