Forma w lidze
Universidad Catolica w tabeli
2. miejsce / 51 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 23 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
33 pkt
37:14 bramki
2,47 gola/mecz
18 pkt
14:13 bramki
0,93 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Universidad Catolica
Wartość drużyny: 9,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Panama | 33 | napastnik | 30 | 550 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 11 asyst | Argentyna | 35 | pomocnik | 30 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | Ekwador | 26 | obrońca | 30 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2655 minut | Ekwador | 31 | obrońca | 30 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Universidad Catolica 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Universidad Catolica w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 74 |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 51 |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 51 |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 50 |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 46 |
Wyniki Universidad Catolica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Universidad Catolica
0
Macara
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
LDU de Quito
2
Universidad Catolica
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Universidad Catolica
2
Orense SC
1
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
Terminarz Universidad Catolica
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 23:30
|
Barcelona SC
Universidad Catolica
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
23 Paź 22:30
|
Independiente del Valle
Universidad Catolica
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
30 Paź 01:00
|
Universidad Catolica
LDU de Quito
Copa Ecuador, półfinał
|
Ostatnie transfery Universidad Catolica
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Sie 2026 |
|
Wenezuela |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Ekwador |
|
za darmo | |
| 28 Lut 2026 |
|
Ekwador |
![]() |
za darmo |
Universidad Catolica to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Ekwadorska Liga Pro. Swoim domowym obiektem jest Estadio Olímpico Atahualpa, który może pomieścić 40 958 widzów. Zespół prowadzi Diego Martinez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Copa Ecuador.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Universidad Catolica w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Universidad Catolica trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Universidad Catolica w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Universidad Catolica zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 51 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Universidad Catolica?
W wyjściowym ustawieniu Universidad Catolica między słupkami staje J. Lara, a linię obrony najczęściej tworzą G. Anangonó, L. Canga, C. Medina oraz E. Valencia. W środku pola grają F. Martinez, D. Clavijo, M. Diaz, E. Mejia oraz Mauricio Sebastian Alonso Pereda, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Fajardo. Trener Diego Martinez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Kiedy Universidad Catolica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Universidad Catolica to spotkanie z Barcelona SC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estadio Monumental Banco Pichincha w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Universidad Catolica?
Ostatni mecz Universidad Catolica to porażka z Macara 0:1 w Ekwadorska Liga Pro, 11 października 2026. Bramkę zdobył Posse. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Universidad Catolica w tym sezonie?
Bilans Universidad Catolica w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-9-9 przy 52 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Universidad Catolica w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Universidad Catolica w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Universidad Catolica
Universidad Catolica terminarz
Kiedy Universidad Catolica gra następny mecz?
Najbliższy mecz Universidad Catolica to spotkanie z Barcelona SC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estadio Monumental Banco Pichincha w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Universidad Catolica w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Universidad Catolica w sezonie 2026.
Forma i bramki Universidad Catolica w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Universidad Catolica wyniki
Universidad Catolica ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 25 z 32 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Universidad Catolica zdobywa 1,57 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Universidad Catolica?
Ostatni mecz Universidad Catolica to porażka z Macara 0:1 w Ekwadorska Liga Pro, 11 października 2026. Bramkę zdobył Posse. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Universidad Catolica – tabela Ekwadorska Liga Pro
Jakie miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro zajmuje Universidad Catolica w sezonie 2026.
Miejsce Universidad Catolica w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36:15 | 21 | 35 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37:14 | 23 | 33 | |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22:10 | 12 | 31 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23:14 | 9 | 30 | |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 28 | |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20:15 | 5 | 27 | |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 26 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:14 | 2 | 24 | |
| 10 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13:11 | 2 | 23 | |
| 11 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | 21 | |
| 14 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 19 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18:21 | -3 | 19 | |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7:14 | -7 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37:18 | 19 | 39 | |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14:12 | 2 | 24 | |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18:19 | -1 | 21 | |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10:19 | -9 | 17 | |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 | 16 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 9 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 10 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 14 | |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 13 | |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10:21 | -11 | 13 | |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -12 | 12 | |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8:21 | -13 | 11 | |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:28 | -18 | 8 | |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:21 | -12 | 7 |
Które miejsce zajmuje Universidad Catolica w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Universidad Catolica zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 51 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 51:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Universidad Catolica w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Universidad Catolica na tle ligi w sezonie 2026.
Universidad Catolica na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,19
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,94
- Czyste konta 34%
- Odbiory / mecz 13,6
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 16,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Universidad Catolica
-
Jose Fajardo 11
-
Mauricio Sebastian Alonso Pereda 8
-
Byron Palacios 6
-
Daniel Clavijo 5
-
Eddy Mejia 4
-
Azarias Londono 4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Universidad Catolica i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Universidad Catolica to 46–60 minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 12 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Po przerwie pada 65% bramek Universidad Catolica.Przebieg meczu Universidad Catolica i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 21 | 13-6-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 1-1-7 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 7-1-1 |
| Remis do przerwy | 16 | 6-8-2 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-0-6 |
Gdy Universidad Catolica otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 21 takich meczów.
Jak padają bramki dla Universidad Catolica
85% bramek Universidad Catolica pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Universidad Catolica zdobywa w sezonie średnio 1,59 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Universidad Catolica
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Universidad Catolica, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Universidad Catolica wygra mecz Barcelona SC - Universidad Catolica Universidad Catolica przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Universidad Catolica
- Powyżej 0,5 94%
- Powyżej 1,5 72%
- Powyżej 2,5 47%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 16%
- Powyżej 5,5 3%
W 47% meczów Universidad Catolica padają co najmniej trzy bramki, a w 53% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Powyżej 2,5 bramki padło w 47% meczów Universidad Catolica.Universidad Catolica – faule i karne
- Faule / mecz 10,9
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Universidad Catolica fauluje średnio 10,9 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Universidad Catolica, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Universidad Catolica zdobywa 2,06 punktu na mecz wobec 1,13 na wyjeździe.
Universidad Catolica wygra mecz Barcelona SC - Universidad Catolica Universidad Catolica zdobywa u siebie 69% możliwych punktów, na wyjeździe 38%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Universidad Catolica ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Universidad Catolica, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 32 meczów.
Universidad Catolica wygra drugą połowę meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Drugą połowę Universidad Catolica wygrywał w 13 z 32 meczów.Universidad Catolica – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
Universidad Catolica oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Universidad Catolica oddaje 11,8 strzałów na mecz.Universidad Catolica – posiadanie piłki
- U siebie 63,3%
- Na wyjeździe 52,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 17 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 21 z 32
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 21 z 32 meczów. Średnio Universidad Catolica utrzymuje przy piłce 58,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Universidad Catolica wygra mecz Barcelona SC - Universidad Catolica Universidad Catolica utrzymuje średnio 58,1% posiadania piłki.Universidad Catolica – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 18,2
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 56%
Universidad Catolica wymienia średnio 476 podań na mecz przy celności 85%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
Universidad Catolica – czyste konta
- U siebie 6 z 16
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,94
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Universidad Catolica to 34% meczów sezonu (11 z 32), z czego 6 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Barcelona SC - Universidad Catolica Czyste konto Universidad Catolica zachowuje w 34% meczów.Universidad Catolica – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 47%
- Pow. 10,5 w meczu 19%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Universidad Catolica wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 47% spotkań.
Universidad Catolica – kartki
- Żółte kartki 44
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 28%
Universidad Catolica ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Universidad Catolica – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Universidad Catolica według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 2-4-4 | 1,00 | 1,40 | 1,30 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 4-4-4 | 1,33 | 1,33 | 0,92 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 8-1-1 | 2,50 | 2,20 | 0,60 |
Najwięcej punktów na mecz Universidad Catolica zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Universidad Catolica na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,60 | 2,40 2,47 | 1,00 1,20 |
|
2.
|
2,20 1,20 | 2,47 0,93 | 0,93 0,87 |
|
3.
|
2,00 1,40 | 1,53 1,20 | 0,93 1,27 |
|
4.
|
1,73 1,60 | 1,27 0,93 | 1,07 0,80 |
|
5.
|
1,53 1,53 | 0,87 1,20 | 0,73 0,87 |
Ciekawe rekordy w meczach Universidad Catolica
Skrajne wyniki i osiągnięcia Universidad Catolica w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Universidad Catolica - Tecnico Universitario 5:0 Ekwadorska Liga Pro, 1.08.2026
- Najwyższa porażka Manta FC - Universidad Catolica 1:0 Ekwadorska Liga Pro, 27.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Universidad Catolica - Manta FC 5:1, Ekwadorska Liga Pro, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Fajardo, Universidad Catolica - Barcelona SC 2:1, Ekwadorska Liga Pro, 22.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Palacios, Tecnico Universitario - Universidad Catolica 0:2, Ekwadorska Liga Pro, 12.04.2026
Jakie statystyki ma Universidad Catolica w tym sezonie?
Bilans Universidad Catolica w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-9-9 przy 52 zdobytych bramkach i 30 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Universidad Catolica – zawodnicy
Jak wygląda kadra Universidad Catolica w sezonie 2026.
Przewidywany skład Universidad Catolica 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Universidad Catolica
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
33 | Panama | 550 tys. € | 215 tys. € | 30 | 100% | 11 | 3 | 2 021' | 3 | 0 | |||||||
| 32 |
|
32 | Urugwaj | 450 tys. € | – | 32 | 107% | 8 | 4 | 2 185' | 4 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Panama | 1 mln € | – | 25 | 83% | 4 | 4 | 1 575' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Ekwador | – | – | 21 | 70% | 5 | 3 | 1 407' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
31 | Ekwador | 1 mln € | – | 32 | 107% | 6 | 1 | 907' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Nigeria | 150 tys. € | 270 tys. € | 7 | 23% | 0 | 1 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
24 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
35 | Argentyna | 250 tys. € | 501 tys. € | 30 | 100% | 3 | 11 | 1 949' | 6 | 2 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Ekwador | – | – | 32 | 107% | 0 | 0 | 1 331' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Argentyna | 900 tys. € | 206 tys. € | 32 | 107% | 0 | 0 | 1 801' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Ekwador | 500 tys. € | – | 32 | 107% | 0 | 1 | 921' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
41 | Argentyna | 50 tys. € | – | 27 | 90% | 0 | 1 | 1 052' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
26 | Ekwador | 1,2 mln € | – | 30 | 100% | 4 | 2 | 2 131' | 0 | 1 | |||||||
| 33 |
|
31 | Ekwador | 700 tys. € | – | 30 | 100% | 1 | 1 | 2 655' | 4 | 1 | |||||||
| 4 |
|
34 | Wenezuela | 300 tys. € | 406 tys. € | 28 | 93% | 2 | 3 | 2 412' | 2 | 0 | |||||||
| 44 |
![]() |
23 | Ekwador | 900 tys. € | – | 32 | 107% | 1 | 2 | 1 536' | 4 | 0 | |||||||
| 29 |
|
28 | Ekwador | 1,5 mln € | – | 28 | 93% | 0 | 0 | 1 542' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Ekwador | 1,2 mln € | 581 tys. € | 15 | 50% | 0 | 0 | 216' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
31 | Ekwador | 800 tys. € | – | 9 | 30% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
24 | Ekwador | 500 tys. € | – | 27 | 90% | 0 | 0 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Ekwador | 50 tys. € | – | 18 | 60% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Ekwador | – | – | 31 | 103% | 1 | 0 | 202' | 0 | 1 | |||||||
| 0 |
|
28 | Meksyk | 800 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
25 | Ekwador | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
24 | Ekwador | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
27 | Ekwador | 600 tys. € | – | 32 | 107% | 0 | 0 | 1 530' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Ekwador | 50 tys. € | – | 18 | 60% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Universidad Catolica
15 mln €
śr. 500 tys. € / zawodnika
Ile Universidad Catolica wydaje na pensje
2,2 mln € rocznie
śr. 73 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Ekwador (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Universidad Catolica w sezonie 2026
Universidad Catolica wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Universidad Catolica
Jak wygląda skład Universidad Catolica?
W wyjściowym ustawieniu Universidad Catolica między słupkami staje J. Lara, a linię obrony najczęściej tworzą G. Anangonó, L. Canga, C. Medina oraz E. Valencia. W środku pola grają F. Martinez, D. Clavijo, M. Diaz, E. Mejia oraz Mauricio Sebastian Alonso Pereda, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Fajardo. Trener Diego Martinez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Universidad Catolica – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Universidad Catolica w sezonie 2026.
Universidad Catolica transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Ekwador | 31 |
|
za darmo | |
| 28 Lut 2026 |
|
Ekwador | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sty 2026 |
|
Panama | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sty 2026 |
|
Ekwador | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Ekwador | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Gru 2025 |
|
Panama | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 23 Lip 2025 |
|
Panama | 29 |
|
425 tys. € | |
| 30 Cze 2025 |
|
Paragwaj | 27 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Universidad Catolica
Universidad Catolica bilans transferowy
- 0 € 2026
- +425 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- -275 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Universidad Catolica
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Universidad Catolica w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Universidad Catolica trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.