Forma w lidze
Independiente del Valle w tabeli
1. miejsce / 74 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 23 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 33 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
35 pkt
36:15 bramki
2,40 gola/mecz
39 pkt
37:18 bramki
2,47 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Independiente del Valle
Wartość drużyny: 31 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Ekwador | 27 | napastnik | 31 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Ekwador | 26 | pomocnik | 31 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,71 średnia ocena | Ekwador | 32 | pomocnik | 29 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2430 minut | Kolumbia | 32 | bramkarz | 27 | 1 mln € |
Przewidywany skład Independiente del Valle 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Independiente del Valle w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 74 |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 51 |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 51 |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 50 |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 46 |
Wyniki Independiente del Valle
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Independiente del Valle
2
Aucas
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Gualaceo SC
0
Independiente del Valle
2
Copa Ecuador, 1/4 finału
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Flamengo
1
Independiente del Valle
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/4 finału
|
Terminarz Independiente del Valle
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Macara
Independiente del Valle
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
23 Paź 22:30
|
Independiente del Valle
Universidad Catolica
Ekwadorska Liga Pro, play offy
|
|
|
29 Paź 01:00
|
Delfin SC
Independiente del Valle
Copa Ecuador, półfinał
|
Ostatnie transfery Independiente del Valle
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Ekwador |
![]() |
5,9 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Ekwador |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Ekwador |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Paragwaj |
|
1,8 mln € |
Independiente del Valle to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Ekwadorska Liga Pro. Swoim domowym obiektem jest Estadio Banco Guayaquil, który może pomieścić 12 600 widzów. Zespół prowadzi Joaquin Papa. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 31 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Copa Ecuador.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Independiente del Valle?
Klub piłkarski Independiente del Valle zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Ekwadoru oraz Mistrzostwo Ekwadoru. Ponadto triumfował w Copa Sudamericana, Recopa Sudamericana, Puchar Ekwadoru oraz Mistrzostwo 2. ligi Ekwadoru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Independiente del Valle w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Independiente del Valle trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 3,2 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 11,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Hugo Quintana z Olimpia za 1,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Juan Riquelme Angulo do Sunderland U23 za 5,9 mln €.
Które miejsce zajmuje Independiente del Valle w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Independiente del Valle zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 74 punktów po 30 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 73:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Independiente del Valle?
W wyjściowym ustawieniu Independiente del Valle między słupkami staje A. Quintana, a linię obrony najczęściej tworzą D. Romero, M. Carabajal, R. Schunke oraz L. Loor. W środku pola grają J. Alcivar, H. Quintana, M. Perello, J. Sornoza oraz E. Pata, a za skuteczność w ataku odpowiadają Djorkaeff Reascos. Trener Joaquin Papa ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Kiedy Independiente del Valle gra następny mecz?
Najbliższy mecz Independiente del Valle to spotkanie z Macara, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Bellavista de Ambato w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Independiente del Valle?
Ostatni mecz Independiente del Valle to wygrana z Aucas 2:1 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramki zdobyli Guzman, Quintana oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Independiente del Valle w tym sezonie?
Bilans Independiente del Valle w tym sezonie to 31 meczów i wynik 25-2-4 przy 75 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 14,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Independiente del Valle w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Independiente del Valle w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Independiente del Valle
Independiente del Valle terminarz
Kiedy Independiente del Valle gra następny mecz?
Najbliższy mecz Independiente del Valle to spotkanie z Macara, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estadio Bellavista de Ambato w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Independiente del Valle w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Independiente del Valle w sezonie 2026.
Forma i bramki Independiente del Valle w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Independiente del Valle wyniki
Independiente del Valle ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 29 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 23 z 31 meczów, ze średnią 2,57 punktu. W pozostałych ustawieniach Independiente del Valle zdobywa 2,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Independiente del Valle?
Ostatni mecz Independiente del Valle to wygrana z Aucas 2:1 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramki zdobyli Guzman, Quintana oraz . Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Independiente del Valle – tabela Ekwadorska Liga Pro
Jakie miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro zajmuje Independiente del Valle w sezonie 2026.
Miejsce Independiente del Valle w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36:15 | 21 | 35 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37:14 | 23 | 33 | |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22:10 | 12 | 31 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23:14 | 9 | 30 | |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 28 | |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20:15 | 5 | 27 | |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 26 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:14 | 2 | 24 | |
| 10 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13:11 | 2 | 23 | |
| 11 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | 21 | |
| 14 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 19 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18:21 | -3 | 19 | |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7:14 | -7 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37:18 | 19 | 39 | |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14:12 | 2 | 24 | |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18:19 | -1 | 21 | |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10:19 | -9 | 17 | |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 | 16 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 9 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 10 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 14 | |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 13 | |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10:21 | -11 | 13 | |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -12 | 12 | |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8:21 | -13 | 11 | |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:28 | -18 | 8 | |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:21 | -12 | 7 |
Które miejsce zajmuje Independiente del Valle w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Independiente del Valle zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 74 punktów po 30 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 73:33, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Independiente del Valle w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Independiente del Valle na tle ligi w sezonie 2026.
Independiente del Valle na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,3
- Strzały celne / mecz 6,5
- Asysty / mecz 1,81
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 35%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 18,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Independiente del Valle
-
Djorkaeff Reascos 10
-
Matias Mijail Perello 9

-
Carlos Gonzalez 9
-
Emerson Pata 8

-
Ronald Briones 6
-
Juan Riquelme Angulo 6
Rozkład bramek w czasie
Bramki Independiente del Valle i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Independiente del Valle to 76–90+ minuta, w której padło 18 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 14 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Macara - Independiente del Valle Po przerwie pada 53% bramek Independiente del Valle.Przebieg meczu Independiente del Valle i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 23 | 20-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 5-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 18 | 16-1-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 6-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 3-0-2 |
Gdy Independiente del Valle otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 20 razy na 23 takie mecze.
Jak padają bramki dla Independiente del Valle
95% bramek Independiente del Valle pada z gry. Z karnych odpowiadają za 1% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Independiente del Valle zdobywa w sezonie średnio 2,48 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie Independiente del Valle
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 7 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Independiente del Valle, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Independiente del Valle wygra mecz Macara - Independiente del Valle Independiente del Valle nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Independiente del Valle
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 48%
- Powyżej 4,5 32%
- Powyżej 5,5 6%
W 71% meczów Independiente del Valle padają co najmniej trzy bramki, a w 58% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Macara - Independiente del Valle Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Independiente del Valle.Independiente del Valle – faule i karne
- Faule / mecz 9,0
- Faule rywali / mecz 9,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Independiente del Valle fauluje średnio 9,0 razy na mecz, a wymusza 9,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Independiente del Valle, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Independiente del Valle zdobywa 2,38 punktu na mecz wobec 2,60 na wyjeździe.
Independiente del Valle wygra mecz Macara - Independiente del Valle Independiente del Valle zdobywa u siebie 79% możliwych punktów, na wyjeździe 87%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Independiente del Valle ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Independiente del Valle, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 17 z 31 meczów.
Independiente del Valle wygra drugą połowę meczu Macara - Independiente del Valle Drugą połowę Independiente del Valle wygrywał w 17 z 31 meczów.Independiente del Valle – strzały
- Celne / mecz 6,5
- Niecelne / mecz 7,8
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Independiente del Valle oddaje 14,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Macara - Independiente del Valle Independiente del Valle oddaje 14,3 strzałów na mecz.Independiente del Valle – posiadanie piłki
- U siebie 62,2%
- Na wyjeździe 51,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 11 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 18 z 31
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 18 z 31 meczów. Średnio Independiente del Valle utrzymuje przy piłce 57,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Independiente del Valle wygra mecz Macara - Independiente del Valle Independiente del Valle utrzymuje średnio 57,0% posiadania piłki.Independiente del Valle – podania
- Kluczowe / mecz 13,4
- Dośrodkowania / mecz 23,4
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 54%
Independiente del Valle wymienia średnio 436 podań na mecz przy celności 86%, z czego 13,4 to podania kluczowe.
Independiente del Valle – czyste konta
- U siebie 6 z 16
- Na wyjeździe 5 z 15
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 61%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 42%
Czyste konto Independiente del Valle to 35% meczów sezonu (11 z 31), z czego 6 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Macara - Independiente del Valle Czyste konto Independiente del Valle zachowuje w 35% meczów.Independiente del Valle – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 87%
- Pow. 8,5 w meczu 65%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 7,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Independiente del Valle wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 65% spotkań.
Independiente del Valle – kartki
- Żółte kartki 56
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 19%
Independiente del Valle ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Independiente del Valle – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Independiente del Valle według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 9 | 6-2-1 | 2,22 | 2,22 | 1,11 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 9-0-3 | 2,25 | 2,58 | 1,42 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 10-0-0 | 3,00 | 2,40 | 0,70 |
Najwięcej punktów na mecz Independiente del Valle zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Independiente del Valle na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,33 2,60 | 2,40 2,47 | 1,00 1,20 |
|
2.
|
2,20 1,20 | 2,47 0,93 | 0,93 0,87 |
|
3.
|
2,00 1,40 | 1,53 1,20 | 0,93 1,27 |
|
4.
|
1,73 1,60 | 1,27 0,93 | 1,07 0,80 |
|
5.
|
1,53 1,53 | 0,87 1,20 | 0,73 0,87 |
Ciekawe rekordy w meczach Independiente del Valle
Skrajne wyniki i osiągnięcia Independiente del Valle w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Independiente del Valle - Emelec 6:1 Ekwadorska Liga Pro, 20.07.2026
- Najwyższa porażka Emelec - Independiente del Valle 2:0 Ekwadorska Liga Pro, 20.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Independiente del Valle - Emelec 6:1, Ekwadorska Liga Pro, 20.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta , LDU de Quito - Independiente del Valle 0:2, Ekwadorska Liga Pro, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+10 minuta , Independiente del Valle - Mushuc Runa SC 3:1, Ekwadorska Liga Pro, 7.03.2026
Jakie statystyki ma Independiente del Valle w tym sezonie?
Bilans Independiente del Valle w tym sezonie to 31 meczów i wynik 25-2-4 przy 75 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 14,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Independiente del Valle – zawodnicy
Jak wygląda kadra Independiente del Valle w sezonie 2026.
Przewidywany skład Independiente del Valle 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Independiente del Valle
-
Patrik Mercado Pomocnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 205 dniopuszczone: 40 meczów
-
Jean Arroyo Pomocnik Złamanie kości piszczelowej i strzałkowej pauzuje od 219 dniopuszczone: 43 mecze

-
Guido Villar Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 225 dniopuszczone: 45 meczów
-
Juan Cazares Pomocnik Zerwanie więzadła pobocznego kolana pauzuje od 362 dniopuszczone: 57 meczów
Kadra Independiente del Valle
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
33 | Paragwaj | 900 tys. € | 554 tys. € | 21 | 70% | 9 | 0 | 871' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Ekwador | 800 tys. € | – | 29 | 97% | 3 | 5 | 1 302' | 3 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
24 | Argentyna | 2,5 mln € | 54 tys. € | 31 | 103% | 9 | 4 | 1 483' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Ekwador | 3 mln € | – | 31 | 103% | 8 | 2 | 1 618' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
27 | Ekwador | 1,2 mln € | 376 tys. € | 31 | 103% | 10 | 3 | 1 490' | 2 | 0 | |||||||
| 56 |
![]() |
17 | Ekwador | 3 mln € | – | 12 | 40% | 1 | 1 | 192' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | – | – | 6 | 20% | 2 | 0 | 56' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
23 | Ekwador | 500 tys. € | – | 3 | 10% | 0 | 1 | 137' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Ekwador | 900 tys. € | 420 tys. € | 29 | 97% | 4 | 4 | 1 634' | 7 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Ekwador | 5 mln € | – | 6 | 20% | 0 | 0 | 403' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Paragwaj | 2,5 mln € | – | 15 | 50% | 5 | 4 | 548' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
29 | Ekwador | 900 tys. € | 465 tys. € | 29 | 97% | 0 | 2 | 1 710' | 6 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Ekwador | 1,5 mln € | – | 31 | 103% | 6 | 5 | 1 342' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Ekwador | 2 mln € | 501 tys. € | 24 | 80% | 0 | 1 | 1 045' | 1 | 2 | |||||||
| 8 |
![]() |
21 | Ekwador | 500 tys. € | – | 26 | 87% | 1 | 0 | 904' | 0 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
20 | Ekwador | 250 tys. € | – | 18 | 60% | 2 | 1 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
34 | Ekwador | 150 tys. € | 465 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
29 | Argentyna | 700 tys. € | 27 tys. € | 29 | 97% | 1 | 0 | 1 732' | 6 | 2 | |||||||
| 5 |
|
34 | Argentyna | 250 tys. € | – | 15 | 50% | 0 | 0 | 778' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Urugwaj | 500 tys. € | – | 30 | 100% | 0 | 0 | 1 917' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Ekwador | 1,5 mln € | – | 27 | 90% | 1 | 5 | 1 367' | 2 | 1 | |||||||
| 13 |
|
25 | Ekwador | 1,5 mln € | – | 31 | 103% | 1 | 4 | 1 293' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Ekwador | 600 tys. € | 250 tys. € | 30 | 100% | 0 | 1 | 1 353' | 6 | 2 | |||||||
| 15 |
|
29 | Ekwador | 900 tys. € | 188 tys. € | 31 | 103% | 0 | 1 | 1 305' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
29 | Ekwador | 500 tys. € | – | 30 | 100% | 0 | 1 | 1 006' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | – | – | 12 | 40% | 0 | 0 | 96' | 0 | 0 | ||||||||
| 2 |
|
26 | Paragwaj | 250 tys. € | – | 5 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
28 | Argentyna | 1 mln € | 89 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
32 | Kolumbia | 1 mln € | 215 tys. € | 27 | 90% | 0 | 0 | 2 430' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Independiente del Valle
34,3 mln €
śr. 1,2 mln € / zawodnika
Ile Independiente del Valle wydaje na pensje
3,6 mln € rocznie
śr. 124 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Ekwador (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Independiente del Valle w sezonie 2026
Independiente del Valle wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Independiente del Valle
Jak wygląda skład Independiente del Valle?
W wyjściowym ustawieniu Independiente del Valle między słupkami staje A. Quintana, a linię obrony najczęściej tworzą D. Romero, M. Carabajal, R. Schunke oraz L. Loor. W środku pola grają J. Alcivar, H. Quintana, M. Perello, J. Sornoza oraz E. Pata, a za skuteczność w ataku odpowiadają Djorkaeff Reascos. Trener Joaquin Papa ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Independiente del Valle – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Independiente del Valle w sezonie 2026.
Independiente del Valle transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Ekwador | 18 |
![]() |
5,9 mln € | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Ekwador | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Ekwador | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Paragwaj | 24 |
|
1,8 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Ekwador | 17 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Ekwador | 17 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Ekwador | 18 |
|
4 mln € | |
| 16 Mar 2026 |
|
Kolumbia | 32 |
|
305 tys. € | |
| 28 Lut 2026 |
|
Ekwador | 22 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Independiente del Valle
Independiente del Valle bilans transferowy
- +8,4 mln € 2026
- +24,6 mln € 2025
- +5,2 mln € 2024
- +15 mln € 2023
- +15,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Independiente del Valle
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Independiente del Valle w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Independiente del Valle trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 3,2 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 11,6 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Hugo Quintana z Olimpia za 1,8 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Juan Riquelme Angulo do Sunderland U23 za 5,9 mln €.
Independiente del Valle – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Independiente del Valle? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Independiente del Valle?
Klub piłkarski Independiente del Valle zdobył w swojej historii 9 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Ekwadoru oraz Mistrzostwo Ekwadoru. Ponadto triumfował w Copa Sudamericana, Recopa Sudamericana, Puchar Ekwadoru oraz Mistrzostwo 2. ligi Ekwadoru.