Junior Sornoza
pomocnik #10Junior Sornoza jest piłkarzem występującym obecnie w Independiente del Valle. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Junior Sornoza
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Junior Sornoza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Junior Sornoza wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 14,3%. Junior Sornoza oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Junior Sornoza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Junior Sornoza rozegrał w barwach Independiente del Valle w Ekwadorska Liga Pro 22 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 616 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Junior Sornoza
Pierwszy transfer Junior Sornoza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Independiente del Valle do Fluminense za 1,7 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Junior Sornoza było przejście z Fluminense do Corinthiansa w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,4 miliona euro.
Ile zarabia Junior Sornoza?
Na podstawie kontraktu z Independiente del Valle, Junior Sornoza otrzymuje 470 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 39,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sornoza w sierpniu 2026 to 9 tysięcy dolarów, a dziennie około 1,3 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Na jakiej pozycji gra Junior Sornoza?
Junior Sornoza najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Junior Sornoza?
Wycena 32-letniego Junior Sornoza według stanu na czerwiec 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 900 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Junior Sornoza?
Junior Sornoza urodził się 28 stycznia 1994 w Manabí (Ekwador). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Junior Sornoza – statystyki
Szczegółowe statystyki Junior Sornoza w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Independiente del Valle oraz reprezentacja Ekwadoru. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Junior Sornoza
Junior Sornoza vs. inni
Atak
Obrona
Podania Junior Sornoza
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Junior Sornoza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Junior Sornoza wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 4 bramki i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.76, a skuteczność strzałów to 14,3%. Junior Sornoza oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Junior Sornoza – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Junior Sornoza w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Junior Sornoza
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 22. kolejka
|
2:3 | 33' | 0 | 0 | – | ||
| 22.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 21. kolejka
|
3:0 | 82' | 1 | 0 | – | ||
| 20.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 20. kolejka
|
6:1 | 14' | 0 | 1 | – | ||
| 16.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 19. kolejka
|
0:3 | 77' | 0 | 0 | – | ||
| 11.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 18. kolejka
|
1:4 | 64' | 1 | 0 | – | ||
| 04.07 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 17. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 1 | – | ||
| 31.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 16. kolejka
|
2:4 | 78' | 0 | 0 | – | ||
| 28.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
1:0 | 89' | 1 | 0 | |||
| 23.05 2026 |
Ekwadorska Liga Pro, 15. kolejka
|
2:3 | 22' | 0 | 0 | |||
| 20.05 2026 |
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
4:1 | 81' | 1 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Junior Sornoza w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Junior Sornoza rozegrał w barwach Independiente del Valle w Ekwadorska Liga Pro 22 mecze, w CONMEBOL Copa Libertadores 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 616 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Junior Sornoza – transfery
W trakcie kariery Junior Sornoza zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Independiente del Valle 2022 – obecnie
-
Corinthians 2021 – 2022
-
Independiente del Valle 2021 – 2021
-
Corinthians 2021 – 2021
-
Club Tijuana 2021 – 2021
-
Corinthians 2020 – 2021
-
LDU de Quito 2020 – 2020
-
Corinthians 2019 – 2020
-
Fluminense 2017 – 2019
-
Independiente del Valle 2015 – 2017
-
CF Pachuca 2015 – 2015
-
Independiente del Valle 2011 – 2015
-
Independiente del Valle U20 do 2011

Historia transferów Junior Sornoza
Pierwszy transfer Junior Sornoza w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Independiente del Valle do Fluminense za 1,7 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Junior Sornoza było przejście z Fluminense do Corinthiansa w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,4 miliona euro.
Junior Sornoza – forma
W ostatnich 5 meczach Junior Sornoza zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Junior Sornoza – zarobki
Junior Sornoza gra w Independiente del Valle na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 470 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2020/21 |
|
470 tys. $ |
Ile zarabia Junior Sornoza?
Na podstawie kontraktu z Independiente del Valle, Junior Sornoza otrzymuje 470 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 39,2 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sornoza w sierpniu 2026 to 9 tysięcy dolarów, a dziennie około 1,3 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Junior Sornoza – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Junior Sornoza wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Junior Sornoza na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Junior Sornoza?
Wycena Junior Sornoza wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Junior Sornoza wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 900 tys. €.