Forma w lidze
Manta FC w tabeli
16. miejsce / 21 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 53 punkty
Strata do bezpiecznego 10. miejsca: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
7:14 bramki
0,47 gola/mecz
8 pkt
10:28 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Manta FC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Ekwador | 31 | napastnik | 30 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Ekwador | 25 | obrońca | 25 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,61 średnia ocena | Ekwador | 33 | napastnik | 6 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2689 minut | Argentyna | 25 | obrońca | 30 | 100 tys. € |
Przewidywany skład Manta FC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Manta FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 74 |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 51 |
| ··· | |||||||
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | 28 |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | 21 |
Wyniki Manta FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Manta FC
1
Tecnico Universitario
0
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Manta FC
2
Orense SC
1
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Manta FC
0
Aucas
0
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
Terminarz Manta FC
Ostatnie transfery Manta FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2018 |
|
Ekwador |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Sie 2018 |
|
Ekwador |
|
wypożyczenie | |
| 18 Lip 2017 |
|
Urugwaj |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
|
Ekwador |
|
nieujawniona |
Manta FC to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Ekwadorska Liga Pro. Swoim domowym obiektem jest Estadio Jocay, który może pomieścić 21 000 widzów. Zespół prowadzi Javier Carvajal.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Manta FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Manta FC zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 21 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 53 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Manta FC?
W wyjściowym ustawieniu Manta FC między słupkami staje F. Zambrano, a linię obrony najczęściej tworzą A. Medina, M. Ortiz. W środku pola grają J. Mina, B. Ramirez oraz J. Chala, a za skuteczność w ataku odpowiadają Anderson Paul Castillo Perez, J. Alman. Trener Javier Carvajal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Kiedy Manta FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Manta FC to spotkanie z Delfin SC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadio Jocay w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Manta FC?
Ostatni mecz Manta FC to wygrana z Tecnico Universitario 1:0 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramkę zdobył Alman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Manta FC w tym sezonie?
Bilans Manta FC w tym sezonie to 32 mecze i wynik 7-6-19 przy 20 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Manta FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Manta FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Manta FC
Manta FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
Estadio Jocay Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 18:30
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
Estadio Jocay U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
Estadio Cooperativa de Ahorro y Crédito Mushuc Runa Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 22:00
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
Estadio Bellavista de Ambato Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Manta FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Manta FC to spotkanie z Delfin SC, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadio Jocay w ramach Ekwadorska Liga Pro (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Manta FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Manta FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Manta FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Manta FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 4-4-2 | 13/20 | 4/6 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 4-4-2 | 4/9 | 5/8 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 4/6 | 2/3 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 4/9 | 6/10 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
4:3 | 3-4-1-2 | 2/5 | 1/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 27. kolejka
|
2:0 | 3-4-3 | 2/7 | 3/6 | |
|
22 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 26. kolejka
|
5:1 | 4-4-2 | 1/7 | 2/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 25. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 6/9 | 1/3 | |
|
11 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 24. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 1/10 | 2/2 | |
|
01 Sie Koniec
|
Ekwadorska Liga Pro, 23. kolejka
|
1:2 | 3-1-4-2 | 1/7 | 3/4 |
Manta FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 13 z 32 meczów, ze średnią 1,38 punktu. W pozostałych ustawieniach Manta FC zdobywa 0,47 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Manta FC?
Ostatni mecz Manta FC to wygrana z Tecnico Universitario 1:0 w Ekwadorska Liga Pro, 10 października 2026. Bramkę zdobył Alman. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Manta FC – tabela Ekwadorska Liga Pro
Jakie miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro zajmuje Manta FC w sezonie 2026.
Miejsce Manta FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73:33 | 40 | 74 | |
2
|
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51:27 | 24 | 51 | |
3
|
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41:33 | 8 | 51 | |
4
|
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33:28 | 5 | 50 | |
5
|
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31:24 | 7 | 46 | |
6
|
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32:25 | 7 | 44 | |
7
|
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33:34 | -1 | 41 | |
8
|
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31:32 | -1 | 39 | |
9
|
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33:36 | -3 | 39 | |
10
|
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35:38 | -3 | 38 | |
11
|
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25:34 | -9 | 36 | |
12
|
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25:37 | -12 | 36 | |
13
|
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36:47 | -11 | 33 | |
14
|
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28:42 | -14 | 32 | |
15
|
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19:31 | -12 | 28 | |
16
|
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17:42 | -25 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36:15 | 21 | 35 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37:14 | 23 | 33 | |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22:10 | 12 | 31 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23:14 | 9 | 30 | |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17:13 | 4 | 28 | |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20:15 | 5 | 27 | |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 26 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:13 | 3 | 24 | |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16:14 | 2 | 24 | |
| 10 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13:11 | 2 | 23 | |
| 11 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23:22 | 1 | 21 | |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | 21 | |
| 14 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15:18 | -3 | 19 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18:21 | -3 | 19 | |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7:14 | -7 | 13 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37:18 | 19 | 39 | |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14:12 | 2 | 24 | |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18:13 | 5 | 23 | |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18:19 | -1 | 21 | |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10:19 | -9 | 17 | |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13:19 | -6 | 16 | |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17:23 | -6 | 15 | |
| 9 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13:19 | -6 | 14 | |
| 10 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19:24 | -5 | 14 | |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10:15 | -5 | 13 | |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10:21 | -11 | 13 | |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13:25 | -12 | 12 | |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8:21 | -13 | 11 | |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10:28 | -18 | 8 | |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9:21 | -12 | 7 |
Które miejsce zajmuje Manta FC w tabeli Ekwadorska Liga Pro?
Manta FC zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli Ekwadorska Liga Pro z dorobkiem 21 punktów po 30 kolejkach. Strata do prowadzącego Independiente del Valle wynosi 53 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:42, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Manta FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Manta FC na tle ligi w sezonie 2026.
Manta FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 0,31
- Udane dryblingi / mecz 6,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,34
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 13,7
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 26,1
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy Manta FC
-
Jose Enrique Angulo Caicedo 5
-
Jean Carlos Blanco Becerra 5
-
Justin Alman 3
-
J. Verges 2
-
Juan Jimenez 1
-
Octavio Moscarelli 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Manta FC i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Manta FC to 16–30 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Delfin SC - Manta FC Po przerwie pada 45% bramek Manta FC.Przebieg meczu Manta FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 23 | 1-3-19 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 14 | 1-4-9 |
| Przegrywał do przerwy | 13 | 1-2-10 |
Gdy Manta FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Manta FC
65% bramek Manta FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 35% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Manta FC zdobywa w sezonie średnio 0,84 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Manta FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Manta FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Manta FC wygra mecz Delfin SC - Manta FC Manta FC nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Manta FC
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 50%
- Powyżej 2,5 28%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 6%
- Powyżej 5,5 6%
W 28% meczów Manta FC padają co najmniej trzy bramki, a w 31% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Delfin SC - Manta FC Powyżej 2,5 bramki padło w 28% meczów Manta FC.Manta FC – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Manta FC fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Manta FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Manta FC zdobywa 1,12 punktu na mecz wobec 0,53 na wyjeździe.
Manta FC wygra mecz Delfin SC - Manta FC Manta FC zdobywa u siebie 37% możliwych punktów, na wyjeździe 18%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Manta FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Manta FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 32 meczów.
Manta FC wygra drugą połowę meczu Delfin SC - Manta FC Drugą połowę Manta FC wygrywał w 5 z 32 meczów.Manta FC – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,9
Manta FC oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Delfin SC - Manta FC Manta FC oddaje 8,0 strzałów na mecz.Manta FC – posiadanie piłki
- U siebie 51,3%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 8 z 32
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 8 z 32 meczów. Średnio Manta FC utrzymuje przy piłce 46,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Manta FC wygra mecz Delfin SC - Manta FC Manta FC utrzymuje średnio 46,5% posiadania piłki.Manta FC – podania
- Kluczowe / mecz 6,9
- Dośrodkowania / mecz 19,5
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 40%
Manta FC wymienia średnio 332 podań na mecz przy celności 77%, z czego 6,9 to podania kluczowe.
Manta FC – czyste konta
- U siebie 6 z 17
- Na wyjeździe 1 z 15
- Stracone / mecz 1,34
- Bez straty do przerwy 53%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 28%
Czyste konto Manta FC to 22% meczów sezonu (7 z 32), z czego 6 w 17 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Delfin SC - Manta FC Czyste konto Manta FC zachowuje w 22% meczów.Manta FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 66%
- Pow. 10,5 w meczu 34%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Manta FC wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 66% spotkań.
Manta FC – kartki
- Żółte kartki 86
- Pow. 3,5 kartki w meczu 59%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 9%
Manta FC ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Manta FC – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Manta FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 10 | 1-2-7 | 0,50 | 0,70 | 2,10 |
| Środka tabeli (6–11) | 12 | 2-2-8 | 0,67 | 0,50 | 1,17 |
| Dołu tabeli (12–16) | 10 | 4-2-4 | 1,40 | 0,70 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Manta FC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Manta FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,27 1,13 | 1,00 0,67 | 1,20 1,27 |
|
13.
|
1,40 0,80 | 1,53 0,87 | 1,47 1,67 |
|
14.
|
1,27 0,87 | 1,20 0,67 | 1,40 1,40 |
|
15.
|
1,40 0,47 | 0,67 0,60 | 0,67 1,40 |
|
16.
|
0,87 0,53 | 0,47 0,67 | 0,93 1,87 |
Ciekawe rekordy w meczach Manta FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Manta FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Manta FC - Barcelona SC 2:0 Ekwadorska Liga Pro, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Independiente del Valle - Manta FC 4:0 Ekwadorska Liga Pro, 4.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Macara - Manta FC 4:3, Ekwadorska Liga Pro, 2.09.2026
- Najszybsza bramka 12. minuta Moscarelli, Manta FC - Universidad Catolica 1:0, Ekwadorska Liga Pro, 27.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Ledesma, Macara - Manta FC 4:3, Ekwadorska Liga Pro, 2.09.2026
Jakie statystyki ma Manta FC w tym sezonie?
Bilans Manta FC w tym sezonie to 32 mecze i wynik 7-6-19 przy 20 zdobytych bramkach i 43 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Manta FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Manta FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Manta FC 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Manta FC
-
Jeison Alfonso Dominguez Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 654 dniopuszczone: 37 meczów
Kadra Manta FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
31 | Ekwador | 250 tys. € | – | 27 | 90% | 3 | 1 | 1 774' | 4 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
22 | Ekwador | – | – | 13 | 43% | 0 | 0 | 1' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Paragwaj | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
25 | Ekwador | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Ekwador | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
26 | Argentyna | 10 tys. € | – | 29 | 97% | 0 | 2 | 2 257' | 6 | 1 | |||||||
| 21 |
|
26 | Ekwador | 150 tys. € | 58 tys. € | 25 | 83% | 0 | 0 | 1 686' | 7 | 3 | |||||||
| 7 |
|
33 | Ekwador | 200 tys. € | – | 19 | 63% | 0 | 0 | 253' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
25 | Ekwador | 250 tys. € | – | 16 | 53% | 0 | 0 | 273' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Ekwador | 100 tys. € | 67 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
30 | Ekwador | 900 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
26 | Ekwador | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
27 | Ekwador | 200 tys. € | – | 29 | 97% | 0 | 0 | 2 032' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
|
26 | Ekwador | – | – | 16 | 53% | 1 | 0 | 1 042' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
21 | Ekwador | – | – | 29 | 97% | 0 | 0 | 1 056' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
26 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
30 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
34 | Paragwaj | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Ekwador | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Urugwaj | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
29 | Ekwador | – | – | 31 | 103% | 0 | 0 | 1 694' | 4 | 0 | |||||||
| 1 |
|
32 | Ekwador | 500 tys. € | – | 32 | 107% | 0 | 0 | 1 186' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
25 | Ekwador | – | – | 17 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Manta FC
3,2 mln €
śr. 124 tys. € / zawodnika
Ile Manta FC wydaje na pensje
125 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Ekwador (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Manta FC w sezonie 2026
Manta FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Manta FC
Jak wygląda skład Manta FC?
W wyjściowym ustawieniu Manta FC między słupkami staje F. Zambrano, a linię obrony najczęściej tworzą A. Medina, M. Ortiz. W środku pola grają J. Mina, B. Ramirez oraz J. Chala, a za skuteczność w ataku odpowiadają Anderson Paul Castillo Perez, J. Alman. Trener Javier Carvajal ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Ekwadorska Liga Pro i pucharach.
Manta FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Manta FC w sezonie 2026.
Manta FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2018 |
|
Ekwador | 33 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Sie 2018 |
|
Ekwador | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Lip 2017 |
|
Urugwaj | 39 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2013 |
|
Ekwador | 30 |
|
nieujawniona | |
| 07 Lut 2012 |
|
Ekwador | 30 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Sty 2008 |
|
Ekwador | 41 |
![]() |
nieujawniona | |
| 02 Lut 2007 |
|
Ekwador | 41 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lis 2006 |
![]() |
Urugwaj | 46 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2006 |
![]() |
Kolumbia | 39 |
|
nieujawniona | |
| 01 Sty 2006 |
![]() |
Kolumbia | 39 |
![]() |
nieujawniona |