Alvaro Ampuero jest piłkarzem występującym obecnie w Cusco. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Alvaro Ampuero
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Alvaro Ampuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alvaro Ampuero wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.86, a skuteczność strzałów to 5,0%. Alvaro Ampuero oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alvaro Ampuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alvaro Ampuero rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 405 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Alvaro Ampuero
Pierwszy transfer Alvaro Ampuero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Universitario do Parmy za 400 tysięcy euro.
Czy Alvaro Ampuero ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Alvaro Ampuero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alvaro Ampuero to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 352 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alvaro Ampuero?
Alvaro Ampuero ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2014 roku.
Na jakiej pozycji gra Alvaro Ampuero?
Alvaro Ampuero najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Ampuero?
Wycena 34-letniego Alvaro Ampuero według stanu na czerwiec 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alvaro Ampuero?
Alvaro Ampuero urodził się 25 września 1992 w Lima w Peru. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Alvaro Ampuero – statystyki
Szczegółowe statystyki Alvaro Ampuero w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cusco. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Alvaro Ampuero
Alvaro Ampuero vs. inni
Atak
Obrona
Podania Alvaro Ampuero
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Alvaro Ampuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Alvaro Ampuero wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.86, a skuteczność strzałów to 5,0%. Alvaro Ampuero oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Alvaro Ampuero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alvaro Ampuero w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Alvaro Ampuero
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Primera Division (Peru), 7. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
4:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Alvaro Ampuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Alvaro Ampuero rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 405 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Alvaro Ampuero – transfery
W trakcie kariery Alvaro Ampuero zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 600 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cusco 2024 – obecnie
-
Atletico Grau 2022 – 2024
-
San Martín de Filoque 2022 – 2022
-
Viktoria Žižkov 2021 – 2022
-
Carlos A. Mannucci 2020 – 2021
-
Deportivo Municipal 2020 – 2020

-
Zira 2019 – 2020
-
Deportivo Municipal 2017 – 2019

-
San Martín de Filoque 2015 – 2017
-
Universitario 2014 – 2015
-
Parma 2014 – 2014
-
Salernitana 2014 – 2014
-
Parma 2014 – 2014
-
Calcio Padova 2013 – 2014
-
Parma 2013 – 2013
-
Universitario 2011 – 2013
-
Universitario De Deportes U20 2010 – 2011

-
Club de Regatas Lima do 2010

Historia transferów Alvaro Ampuero
Pierwszy transfer Alvaro Ampuero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Universitario do Parmy za 400 tysięcy euro.
Alvaro Ampuero – forma
W ostatnich 5 meczach Alvaro Ampuero zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Alvaro Ampuero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Alvaro Ampuero 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Alvaro Ampuero?
Alvaro Ampuero jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.86). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Alvaro Ampuero – kontuzje
W trakcie kariery Alvaro Ampuero zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alvaro Ampuero
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.02.23 – 24.03.23 (25 dni)
Atletico Grau opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
17.09.22 – 17.10.22 (31 dni)
San Martín de Filoque opuszczone: 5 meczów
-
Choroba
12.09.22 – 17.09.22 (6 dni)
San Martín de Filoque opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
27.07.22 – 11.08.22 (16 dni)
San Martín de Filoque opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
14.02.21 – 31.01.22 (352 dni)
Viktoria Žižkov opuszczone: 3 mecze
Czy Alvaro Ampuero ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Alvaro Ampuero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alvaro Ampuero to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 352 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alvaro Ampuero – trofea
W trakcie kariery Alvaro Ampuero zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Alvaro Ampuero?
Alvaro Ampuero zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Salernitanie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Włoch (Serie C) — 1 raz.
Alvaro Ampuero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alvaro Ampuero wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alvaro Ampuero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Alvaro Ampuero?
Wycena Alvaro Ampuero wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Alvaro Ampuero wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.