Aldair Fuentes jest piłkarzem występującym obecnie w Cusco. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Aldair Fuentes
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Aldair Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Aldair Fuentes wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Aldair Fuentes oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aldair Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Aldair Fuentes rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 25 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 576 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Aldair Fuentes
Pierwszy transfer Aldair Fuentes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Alianza Lima do Fuenlabrada za 850 tysięcy euro.
Czy Aldair Fuentes ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Aldair Fuentes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aldair Fuentes to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Aldair Fuentes?
Aldair Fuentes ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Peru — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Alianza Lima — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Aldair Fuentes?
Aldair Fuentes najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Aldair Fuentes?
Wycena 28-letniego Aldair Fuentes według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aldair Fuentes?
Aldair Fuentes urodził się 25 stycznia 1998 w Pisco w Peru. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Aldair Fuentes – statystyki
Szczegółowe statystyki Aldair Fuentes w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cusco. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Aldair Fuentes
Aldair Fuentes vs. inni
Atak
Obrona
Podania Aldair Fuentes
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Aldair Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Aldair Fuentes wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Aldair Fuentes oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Aldair Fuentes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aldair Fuentes w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Aldair Fuentes
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Primera Division (Peru), 11. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 19.09 2026 |
Primera Division (Peru), 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division (Peru), 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Primera Division (Peru), 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 6. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 15.08 2026 |
![]() Primera Division (Peru), 5. kolejka
|
2:0 | 11' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
Primera Division (Peru), 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 02.08 2026 |
Primera Division (Peru), 3. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Primera Division (Peru), 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 19.07 2026 |
Primera Division (Peru), 1. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Aldair Fuentes w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Aldair Fuentes rozegrał w barwach Cusco w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów, w Primera Division (Peru) 25 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 30 razy i spędził na boisku łącznie 2 576 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Aldair Fuentes – transfery
W trakcie kariery Aldair Fuentes zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 850 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cusco 2024 – obecnie
-
Alianza Lima 2024 – 2024
-
Fuenlabrada 2024 – 2024
-
Alianza Lima 2023 – 2024
-
Fuenlabrada 2023 – 2023
-
Cesar Vallejo 2023 – 2023
-
Fuenlabrada 2023 – 2023
-
Alianza Lima 2022 – 2023
-
Fuenlabrada 2020 – 2022
-
Alianza Lima 2016 – 2020
-
Club Alianza Lima II do 2016

Historia transferów Aldair Fuentes
Pierwszy transfer Aldair Fuentes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Alianza Lima do Fuenlabrada za 850 tysięcy euro.
Aldair Fuentes – forma
W ostatnich 5 meczach Aldair Fuentes zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Aldair Fuentes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.04, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.20 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Aldair Fuentes 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Aldair Fuentes?
Aldair Fuentes jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.20 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.30). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Aldair Fuentes – zarobki
Aldair Fuentes gra w Cusco na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 360 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Aldair Fuentes – kontuzje
W trakcie kariery Aldair Fuentes zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Aldair Fuentes
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.11.25 – 12.12.25 (13 dni)
Cusco opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
11.04.23 – 19.04.23 (9 dni)
Cesar Vallejo opuszczone: 1 mecz
Czy Aldair Fuentes ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Aldair Fuentes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aldair Fuentes to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 13 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Aldair Fuentes – trofea
W trakcie kariery Aldair Fuentes zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Aldair Fuentes?
Aldair Fuentes zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Alianza Lima — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Peru — 2 razy.
Aldair Fuentes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aldair Fuentes wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aldair Fuentes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Aldair Fuentes?
Wycena Aldair Fuentes wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Aldair Fuentes wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.