Kevin Quevedo jest piłkarzem występującym obecnie w Alianza Lima. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kevin Quevedo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
02:00
|
Alianza Lima
1
Cienciano
0
|
20' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru), 15. kolejka | |||||||
|
29 Paź
21:30
|
Sporting Cristal
3
Alianza Lima
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru), 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
19:15
|
UCV Moquegua
0
Alianza Lima
1
|
63' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin Quevedo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kevin Quevedo wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.18, a skuteczność strzałów to 4,2%. Kevin Quevedo oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Quevedo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kevin Quevedo rozegrał w barwach Alianza Lima w Primera Division (Peru) 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 699 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Czy Kevin Quevedo ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Kevin Quevedo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Quevedo to złamanie kości śródstopia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kevin Quevedo?
Kevin Quevedo ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Alianza Lima — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin Quevedo?
Kevin Quevedo najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Quevedo?
Wycena 29-letniego Kevin Quevedo według stanu na sierpień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Quevedo?
Kevin Quevedo urodził się 22 lutego 1997 w Lima w Peru. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Kevin Quevedo - statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Quevedo w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Alianza Lima oraz reprezentacja Peru. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kevin Quevedo
Atak
Obrona
Podania Kevin Quevedo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kevin Quevedo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kevin Quevedo wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.18, a skuteczność strzałów to 4,2%. Kevin Quevedo oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Kevin Quevedo - transfery
W trakcie kariery Kevin Quevedo zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Alianza Lima 2024 – obecnie
-
Universidad Catolica 2024 – 2024
-
Deportivo Garcilaso 2023 – 2024

-
FBC Melgar 2021 – 2023
-
Goias 2020 – 2021
-
Alianza Lima 2017 – 2020
-
Universitario 2015 – 2017
-
Universitario de Deportes II do 2015

Transfery Kevin Quevedo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 24.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 01.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 23.02.2023 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 07.02.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 09.02.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 09.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Kevin Quevedo - forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Quevedo zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Kevin Quevedo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
02:00
|
Alianza Lima
1
Cienciano
0
|
20' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru), 15. kolejka | |||||||
|
29 Paź
21:30
|
Sporting Cristal
3
Alianza Lima
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru), 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
19:15
|
UCV Moquegua
0
Alianza Lima
1
|
63' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru), 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
03:30
|
Alianza Lima
3
Atletico Grau
1
|
45' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera Division (Peru), 12. kolejka | |||||||
|
12 Paź
01:30
|
Cusco
1
Alianza Lima
2
|
60' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru), 11. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
03:00
|
Alianza Lima
2
ADT
0
|
29' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru), 10. kolejka | |||||||
|
31 Maj
20:15
|
FC Cajamarca
1
Alianza Lima
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 17. kolejka | |||||||
|
24 Maj
03:30
|
Alianza Lima
3
Cultural Santa Rosa
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 16. kolejka | |||||||
|
17 Maj
00:45
|
Cienciano
0
Alianza Lima
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 15. kolejka | |||||||
|
10 Maj
03:00
|
Alianza Lima
1
Sporting Cristal
1
|
14' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru), 14. kolejka | |||||||
|
03 Maj
03:00
|
Alianza Lima
2
UCV Moquegua
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 13. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
22:30
|
Atletico Grau
0
Alianza Lima
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 12. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
03:00
|
Alianza Lima
8
Cusco
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 11. kolejka | |||||||
|
14 Kwi
22:15
|
ADT
0
Alianza Lima
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 10. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
03:00
|
Universitario
1
Alianza Lima
0
|
61' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru), 9. kolejka | |||||||
|
22 Mar
00:30
|
Alianza Lima
2
![]()
Juan Pablo II College
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru), 8. kolejka | |||||||
|
15 Mar
00:00
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
Alianza Lima
1
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru), 7. kolejka | |||||||
|
10 Mar
02:30
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
1
|
78' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru), 6. kolejka | |||||||
|
28 Lut
19:15
|
UTC
0
Alianza Lima
1
|
45' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru), 5. kolejka | |||||||
|
15 Lut
02:00
|
Alianza Atletico
0
Alianza Lima
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru), 3. kolejka | |||||||
|
12 Lut
01:30
|
Alianza Lima
1
2 de Mayo
1
|
32' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
09 Lut
00:00
|
Alianza Lima
2
Comerciantes Unidos
1
|
77' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru), 2. kolejka | |||||||
|
05 Lut
01:30
|
2 de Mayo
1
Alianza Lima
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
30 Sty
18:00
|
Sport Huancayo
1
Alianza Lima
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru), 1. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Alianza Lima
(4)
3
Sporting Cristal
(5)
3
|
85' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, półfinał | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Sporting Cristal
1
Alianza Lima
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, półfinał | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Cultural Santa Rosa
1
Alianza Lima
2
|
59' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 17. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Alianza Lima
3
Sport Boys
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 14. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Alianza Universidad
2
Alianza Lima
1
|
63' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 13. kolejka | |||||||
|
02 Paź
2025
|
Alianza Lima
2
Atletico Grau
1
|
83' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Cienciano
2
Alianza Lima
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Universidad de Chile
2
Alianza Lima
1
|
33' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1/4 finału | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Alianza Lima
4
Comerciantes Unidos
0
|
79' |
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
Alianza Lima
0
Universidad de Chile
0
|
66' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1/4 finału | |||||||
|
10 Wrz
2025
|
Peru
0
Paragwaj
1
|
28' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 18. runda | |||||||
|
05 Wrz
2025
|
Urugwaj
3
Peru
0
|
81' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 17. runda | |||||||
|
25 Sie
2025
|
Universitario
0
Alianza Lima
0
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Universidad Catolica
1
Alianza Lima
2
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1/16 finału | |||||||
|
14 Sie
2025
|
Alianza Lima
2
Universidad Catolica
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1/16 finału | |||||||
|
06 Sie
2025
|
Alianza Lima
0
Sporting Cristal
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
01 Sie
2025
|
![]()
Juan Pablo II College
1
Alianza Lima
2
|
84' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 3. kolejka | |||||||
|
28 Lip
2025
|
Alianza Lima
1
Alianza Atletico
1
|
83' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
24 Lip
2025
|
Gremio
1
Alianza Lima
1
|
82' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, play offy | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Cusco
2
Alianza Lima
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
17 Lip
2025
|
Alianza Lima
2
Gremio
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, play offy | |||||||
|
29 Cze
2025
|
FBC Melgar
0
Alianza Lima
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 17. kolejka | |||||||
|
19 Cze
2025
|
Comerciantes Unidos
0
Alianza Lima
1
|
29' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 10. kolejka | |||||||
|
15 Cze
2025
|
Alianza Lima
0
Sport Huancayo
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 15. kolejka | |||||||
|
11 Cze
2025
|
Peru
0
Ekwador
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 16. runda | |||||||
|
06 Cze
2025
|
Kolumbia
0
Peru
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 15. runda | |||||||
|
16 Maj
2025
|
Talleres Cordoba
2
Alianza Lima
0
|
80' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 5. runda | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Atletico Grau
1
Alianza Lima
1
|
27' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 12. kolejka | |||||||
|
07 Maj
2025
|
Alianza Lima
0
Sao Paulo
2
|
83' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Alianza Lima
0
Cienciano
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 11. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
2025
|
Alianza Lima
3
Talleres Cordoba
2
|
82' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 3. runda | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Alianza Lima
1
Cultural Santa Rosa
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 9. kolejka | |||||||
|
15 Kwi
2025
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Alianza Lima
1
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 8. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
2025
|
Sao Paulo
2
Alianza Lima
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Alianza Lima
1
Universitario
1
|
68' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 7. kolejka | |||||||
|
26 Mar
2025
|
Wenezuela
1
Peru
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 14. runda | |||||||
|
21 Mar
2025
|
Peru
3
Boliwia
1
|
25' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 13. runda | |||||||
|
12 Mar
2025
|
Alianza Lima
1
Deportes Iquique
1
|
80' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 3. runda | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Alianza Lima
2
Ayacucho FC
0
|
68' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 5. kolejka | |||||||
|
05 Mar
2025
|
Deportes Iquique
1
Alianza Lima
2
|
78' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 3. runda | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Sporting Cristal
1
Alianza Lima
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 4. kolejka | |||||||
|
26 Lut
2025
|
Boca Juniors
(4)
2
Alianza Lima
(5)
1
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
19 Lut
2025
|
Alianza Lima
1
Boca Juniors
0
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2025, 2. runda | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Alianza Atletico
3
Alianza Lima
1
|
66' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Alianza Lima
3
Cusco
0
|
74' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
23 Paź
2024
|
Alianza Lima
2
Sport Huancayo
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Alianza Lima
1
FBC Melgar
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Sport Boys
0
Alianza Lima
3
|
75' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
18 Wrz
2024
|
Atletico Grau
1
Alianza Lima
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Alianza Lima
1
Carlos A. Mannucci
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
31 Lip
2024
|
Alianza Lima
1
Union Comercio
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2024 | |||||||
|
18 Lip
2024
|
Libertad Asuncion
2
Universidad Catolica
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
31 Maj
2024
|
Cruzeiro
1
Universidad Catolica
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
22 Maj
2024
|
Mushuc Runa SC
2
Universidad Catolica
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ekwadorska Liga Pro 2024 | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Aucas
2
Universidad Catolica
2
|
1' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Ekwadorska Liga Pro 2024 | |||||||
|
10 Maj
2024
|
Universidad Catolica
4
Union La Calera
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
24 Kwi
2024
|
Alianza Petrolera
1
Universidad Catolica
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
11 Kwi
2024
|
Union La Calera
0
Universidad Catolica
1
|
72' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Delfin SC
0
Universidad Catolica
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ekwadorska Liga Pro 2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Universidad Catolica
0
Cruzeiro
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Libertad
0
Universidad Catolica
1
|
69' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Ekwadorska Liga Pro 2024 | |||||||
|
08 Mar
2024
|
Tecnico Universitario
0
Universidad Catolica
3
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Academia Cantolao
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Alianza Atletico
2
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
25 Wrz
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Cienciano
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
21 Wrz
2023
|
Sport Huancayo
0
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
2
Cusco
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
UTC
0
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
89' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
28 Sie
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
Cesar Vallejo
0
|
81' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Universitario
1
![]()
Deportivo Garcilaso
1
|
80' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
17 Sie
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
3
Sport Boys
0
|
89' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Sporting Cristal
3
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
86' |
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
07 Sie
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
5
Deportivo Municipal
2
|
90' |
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
30 Lip
2023
|
Atletico Grau
1
![]()
Deportivo Garcilaso
1
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
15 Lip
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
ADT
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
10 Lip
2023
|
Deportivo Binacional
1
![]()
Deportivo Garcilaso
5
|
74' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
02 Lip
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
2
FBC Melgar
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
11 Cze
2023
|
Alianza Lima
3
![]()
Deportivo Garcilaso
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
04 Cze
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
2
Union Comercio
2
|
26' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
26 Maj
2023
|
Academia Cantolao
1
![]()
Deportivo Garcilaso
1
|
82' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
3
Alianza Atletico
2
|
76' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
15 Maj
2023
|
FBC Melgar
2
![]()
Deportivo Garcilaso
4
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
07 Maj
2023
|
Cienciano
0
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
Sport Huancayo
1
|
70' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
Cusco
2
![]()
Deportivo Garcilaso
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
11 Kwi
2023
|
Cesar Vallejo
3
![]()
Deportivo Garcilaso
0
|
54' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Universitario
0
|
68' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
27 Mar
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
1
Carlos A. Mannucci
2
|
90' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
17 Mar
2023
|
Sport Boys
2
![]()
Deportivo Garcilaso
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
13 Mar
2023
|
![]()
Deportivo Garcilaso
4
Sporting Cristal
4
|
69' |
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2023 | |||||||
|
24 Paź
2022
|
Atletico Grau
2
FBC Melgar
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
22 Wrz
2022
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
0
|
83' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Cienciano
2
FBC Melgar
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
FC Carlos Stein
0
FBC Melgar
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
24 Lip
2022
|
FBC Melgar
1
Sport Huancayo
0
|
4' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
17 Lip
2022
|
FBC Melgar
0
Sporting Cristal
1
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
10 Lip
2022
|
Carlos A. Mannucci
0
FBC Melgar
1
|
54' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
03 Lip
2022
|
Alianza Atletico
0
FBC Melgar
0
|
9' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
19 Cze
2022
|
Sport Boys
0
FBC Melgar
1
|
66' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
29 Maj
2022
|
FBC Melgar
2
Universitario
0
|
17' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2022 | |||||||
|
27 Maj
2022
|
FBC Melgar
3
Cuiaba
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
19 Maj
2022
|
Racing Club
1
FBC Melgar
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
04 Maj
2022
|
CA River Plate
1
FBC Melgar
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
28 Kwi
2022
|
FBC Melgar
3
Racing Club
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
08 Kwi
2022
|
Cuiaba
2
FBC Melgar
0
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
16 Mar
2022
|
FBC Melgar
1
Cienciano
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Academia Cantolao
0
FBC Melgar
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
22 Wrz
2021
|
Alianza Lima
1
FBC Melgar
0
|
17' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
09 Sie
2021
|
FBC Melgar
3
Alianza Universidad
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
04 Sie
2021
|
FBC Melgar
2
Cusco
2
|
24' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Deportivo Binacional
1
FBC Melgar
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
16 Kwi
2021
|
UTC
3
FBC Melgar
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
09 Kwi
2021
|
FBC Melgar
3
Carlos A. Mannucci
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Universitario
1
FBC Melgar
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Goias
0
Atletico Paranaense
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Sao Paulo
2
Goias
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
02 Lis
2020
|
Goias
1
Vasco da Gama
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Wrz
2020
|
Goias
1
Corinthians
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
16 Lis
2019
|
Alianza Lima
3
Sport Huancayo
1
|
42' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Deportivo Binacional
0
Alianza Lima
0
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Alianza Lima
1
Alianza Universidad
1
|
60' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
06 Paź
2019
|
Alianza Lima
3
Molinos El Pirata
2
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
14 Wrz
2019
|
UTC
1
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
25 Sie
2019
|
Alianza Lima
3
Academia Cantolao
2
|
81' |
3 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
18 Sie
2019
|
Cesar Vallejo
3
Alianza Lima
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
20 Lip
2019
|
Alianza Lima
2
Sporting Cristal
1
|
29' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
07 Cze
2019
|
Alianza Lima
1
Union Comercio
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
26 Maj
2019
|
Alianza Lima
2
Deportivo Binacional
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
2
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
04 Maj
2019
|
Carlos A. Mannucci
2
Alianza Lima
2
|
82' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
29 Kwi
2019
|
Alianza Lima
1
San Martín de Filoque
0
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
25 Kwi
2019
|
Alianza Lima
0
Internacional
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
07 Kwi
2019
|
Cusco
2
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
03 Kwi
2019
|
Palestino
3
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
17 Mar
2019
|
Alianza Lima
2
Deportivo Municipal
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2019 | |||||||
|
07 Mar
2019
|
Alianza Lima
1
River Plate
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
16 Gru
2018
|
Sporting Cristal
3
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
13 Gru
2018
|
Alianza Lima
1
Sporting Cristal
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
07 Gru
2018
|
FBC Melgar
(0)
2
Alianza Lima
(2)
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Alianza Lima
3
FBC Melgar
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
25 Lis
2018
|
Deportivo Binacional
3
Alianza Lima
2
|
65' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
22 Lis
2018
|
San Martín de Filoque
1
Alianza Lima
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
07 Lis
2018
|
Ayacucho FC
1
Alianza Lima
2
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
04 Lis
2018
|
Alianza Lima
2
Universitario
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
Alianza Lima
2
Academia Cantolao
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
24 Paź
2018
|
UTC
0
Alianza Lima
1
|
82' |
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
14 Paź
2018
|
Sport Boys
1
Alianza Lima
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
30 Wrz
2018
|
Alianza Lima
1
Cusco
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
21 Wrz
2018
|
Union Comercio
1
Alianza Lima
3
|
63' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Alianza Lima
2
Deportivo Binacional
1
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
24 Sie
2018
|
Alianza Lima
0
UTC
1
|
31' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
12 Sie
2018
|
Universitario
1
Alianza Lima
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
05 Sie
2018
|
Alianza Lima
3
San Martín de Filoque
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
02 Sie
2018
|
Academia Cantolao
1
Alianza Lima
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
26 Lip
2018
|
FBC Melgar
2
Alianza Lima
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
10 Cze
2018
|
Cusco
2
Alianza Lima
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
06 Cze
2018
|
Alianza Lima
3
Deportivo Municipal
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
03 Cze
2018
|
Alianza Lima
2
Union Comercio
0
|
79' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
17 Maj
2018
|
Boca Juniors
5
Alianza Lima
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
04 Maj
2018
|
Alianza Lima
1
Palmeiras
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
27 Kwi
2018
|
Junior
1
Alianza Lima
0
|
56' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
Alianza Lima
3
Sport Rosario
1
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
16 Kwi
2018
|
UTC
1
Alianza Lima
0
|
76' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
04 Kwi
2018
|
Palmeiras
2
Alianza Lima
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
31 Mar
2018
|
Alianza Lima
3
Ayacucho FC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Alianza Lima
0
Sporting Cristal
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
10 Lut
2018
|
Ayacucho FC
1
Alianza Lima
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division (Peru) 2018 | |||||||
|
26 Lis
2017
|
Alianza Lima
1
Deportivo Municipal
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
23 Lis
2017
|
Alianza Lima
2
UTC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
19 Lis
2017
|
Juan Aurich
2
Alianza Lima
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
24 Wrz
2017
|
Alianza Lima
2
Sporting Cristal
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
14 Wrz
2017
|
Alianza Lima
2
FBC Melgar
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
13 Sie
2017
|
Comerciantes Unidos
0
Alianza Lima
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Alianza Lima
3
San Martín de Filoque
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
20 Lip
2017
|
Sporting Cristal
0
Alianza Lima
1
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
15 Cze
2017
|
Alianza Lima
4
Ayacucho FC
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
|
11 Cze
2017
|
FBC Melgar
1
Alianza Lima
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Primera Division (Peru) 2017 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Kevin Quevedo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (5.71).
W ostatnich 10 meczach Kevin Quevedo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.18, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (5.71).
W jakiej formie jest Kevin Quevedo?
Kevin Quevedo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.69 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.18). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Kevin Quevedo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kevin Quevedo rozegrał w barwach Alianza Lima w Primera Division (Peru) 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 699 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Kevin Quevedo - zarobki
Kevin Quevedo gra w Alianza Lima na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kevin Quevedo w Alianza Lima (2020)
| Rocznie | 1,2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 97 tys. € |
| Tygodniowo | 22 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Zarobki Kevin Quevedo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2020 |
|
1,2 mln € |
Kevin Quevedo - kontuzje
W trakcie kariery Kevin Quevedo zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin Quevedo
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.06.23 – 29.06.23 (11 dni)
Deportivo Garcilaso opuszczone: 2 mecze

-
Uraz o nieznanym charakterze
11.04.23 – 21.04.23 (11 dni)
Deportivo Garcilaso opuszczone: 1 mecz

-
Uraz kostki
09.05.22 – 16.05.22 (8 dni)
FBC Melgar opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.02.22 – 02.03.22 (28 dni)
FBC Melgar opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.08.21 – 20.09.21 (21 dni)
FBC Melgar opuszczone: 5 meczów
-
Złamanie kości śródstopia
08.05.21 – 30.07.21 (84 dni)
FBC Melgar opuszczone: 17 meczów
Czy Kevin Quevedo ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Kevin Quevedo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Quevedo to złamanie kości śródstopia z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin Quevedo - trofea
W trakcie kariery Kevin Quevedo zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Kevin Quevedo
Jakie trofea zdobył Kevin Quevedo?
Kevin Quevedo zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Alianza Lima — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Peru — 1 raz.
Kevin Quevedo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Quevedo wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Quevedo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kevin Quevedo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | 29 |
|
500 tys. € |
| 04.06.2026 | 29 |
|
600 tys. € |
| 24.03.2026 | 29 |
|
700 tys. € |
| 05.11.2025 | 28 |
|
800 tys. € |
| 11.06.2025 | 28 |
|
750 tys. € |
| 02.04.2025 | 28 |
|
700 tys. € |
| 06.11.2024 | 27 |
|
600 tys. € |
| 02.09.2024 | 27 |
|
700 tys. € |
| 05.06.2024 | 27 |
|
750 tys. € |
| 16.04.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 19.11.2023 | 26 |
![]() |
550 tys. € |
| 03.09.2023 | 26 |
![]() |
500 tys. € |
| 01.06.2023 | 26 |
![]() |
475 tys. € |
| 21.11.2022 | 25 |
|
475 tys. € |
| 31.05.2022 | 25 |
|
500 tys. € |
| 21.11.2021 | 24 |
|
500 tys. € |
| 19.05.2021 | 24 |
|
600 tys. € |
| 08.09.2020 | 23 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
725 tys. € |
| 16.04.2019 | 22 |
|
900 tys. € |
| 28.12.2017 | 20 |
|
275 tys. € |
| 05.09.2017 | 20 |
|
225 tys. € |
| 21.06.2017 | 20 |
|
175 tys. € |
| 22.02.2017 | 20 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Quevedo?
Wycena Kevin Quevedo wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Kevin Quevedo wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.