Inigo Zubiri Mangado

obrońca #18
Wiek / data ur.32 lat (18.07.1994)
Wzrost1,84 m
Waga77 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył14.08.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowab.d.

jest piłkarzem występującym obecnie w FC Santa Coloma. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Najbliższy mecz Inigo Zubiri Mangado
FC Santa Coloma Inter Club d'Escaldes
25.10.2026·19:00

Statystyki

0,19
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer14.08.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,84 m
Waga 77 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Inigo Zubiri Mangado w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Inigo Zubiri Mangado wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Inigo Zubiri Mangado oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Inigo Zubiri Mangado w sezonie 2025/2026?

W obecnym sezonie Inigo Zubiri Mangado rozegrał w barwach SD Logrones w Copa del Rey 1 mecz, w Segunda Division RFEF 34 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 397 minut. Średnio dawało to 11 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Inigo Zubiri Mangado?

Inigo Zubiri Mangado najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Kiedy urodził się Inigo Zubiri Mangado?

Inigo Zubiri Mangado urodził się 18 lipca 1994, ma narodowość hiszpańską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.