Forma w lidze
Inter Club d'Escaldes w tabeli
2. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
4 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
6:0 bramki
3,00 gola/mecz
4 pkt
6:2 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Inter Club d'Escaldes
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 32 | pomocnik | 3 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 270 minut | Hiszpania | 32 | pomocnik | 3 | – |
Przewidywany skład Inter Club d'Escaldes 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Inter Club d'Escaldes w tabeli 1a Divisió (Andora)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Santa Coloma
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:1 | 12 |
2
|
Inter Club d'Escaldes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:2 | 10 |
3
|
Atlètic Club d'Escaldes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:3 | 8 |
4
|
Ranger's
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
5
|
Ordino
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:11 | 6 |
Wyniki Inter Club d'Escaldes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ordino
0
Inter Club d'Escaldes
4
1a Divisió (Andora), 4. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Inter Club d'Escaldes
3
Ranger's
0
1a Divisió (Andora), 3. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Inter Club d'Escaldes
3
Carroi
0
1a Divisió (Andora), 2. kolejka
|
Terminarz Inter Club d'Escaldes
Ostatnie transfery Inter Club d'Escaldes
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Inter Club d'Escaldes to klub piłkarski z Andory występujący w 1a Divisió (Andora). Swoim domowym obiektem jest Centre d'Entrenament de la FAF 1, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Felip Ortiz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Liga Konferencji orazw Super Cup (Andora).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Inter Club d'Escaldes trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Inter Club d'Escaldes w tabeli 1a Divisió (Andora)?
Inter Club d'Escaldes zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli 1a Divisió (Andora) z dorobkiem 10 punktów po 4 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Santa Coloma wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Kiedy Inter Club d'Escaldes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter Club d'Escaldes to spotkanie z Mjallby AIF, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Strandvallen w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter Club d'Escaldes?
Ostatni mecz Inter Club d'Escaldes to wygrana z Ordino 0:4 w 1a Divisió (Andora), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Inter Club d'Escaldes w tym sezonie?
Bilans Inter Club d'Escaldes w tym sezonie to 4 mecze i wynik 3-1-0 przy 12 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 72%, a oddaje 19,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes terminarz
Kiedy Inter Club d'Escaldes gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter Club d'Escaldes to spotkanie z Mjallby AIF, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Strandvallen w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Inter Club d'Escaldes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Inter Club d'Escaldes wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter Club d'Escaldes?
Ostatni mecz Inter Club d'Escaldes to wygrana z Ordino 0:4 w 1a Divisió (Andora), 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Inter Club d'Escaldes – tabela 1a Divisió (Andora)
Jakie miejsce w tabeli 1a Divisió (Andora) zajmuje Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027.
Miejsce Inter Club d'Escaldes w tabeli 1a Divisió (Andora)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Santa Coloma
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:1 | 16 | 12 | |
2
|
Inter Club d'Escaldes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 10 | |
3
|
Atlètic Club d'Escaldes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 8 | |
4
|
Ranger's
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
5
|
Ordino
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 6 | |
6
|
Esperança d'Andorra
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
7
|
Penya Encarnada
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
8
|
Casa de Portugal
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
9
|
Carroi
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
10
|
Sporting Escaldes
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Santa Coloma
|
4 | 4 | 0 | 0 | 17:1 | 16 | 12 | |
2
|
Inter Club d'Escaldes
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:2 | 10 | 10 | |
3
|
Atlètic Club d'Escaldes
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:3 | 6 | 8 | |
4
|
Ranger's
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
5
|
Ordino
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 6 | |
6
|
Esperança d'Andorra
|
4 | 1 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 5 | |
7
|
Penya Encarnada
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 5 | |
8
|
Casa de Portugal
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
9
|
Carroi
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | -9 | 1 | |
10
|
Sporting Escaldes
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Santa Coloma
|
2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 6 | |
| 2 |
Inter Club d'Escaldes
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 6 | |
| 3 |
Ranger's
|
2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 6 | |
| 4 |
Atlètic Club d'Escaldes
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 5 |
Esperança d'Andorra
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 6 |
Penya Encarnada
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 2 | 4 | |
| 7 |
Ordino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 8 |
Casa de Portugal
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 9 |
Carroi
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 10 |
Sporting Escaldes
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Santa Coloma
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 6 | |
| 2 |
Inter Club d'Escaldes
|
2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 4 | |
| 3 |
Atlètic Club d'Escaldes
|
2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 4 | |
| 4 |
Ordino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | 3 | |
| 5 |
Ranger's
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 6 |
Esperança d'Andorra
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
| 7 |
Penya Encarnada
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 8 |
Casa de Portugal
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | -6 | 0 | |
| 9 |
Carroi
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | |
| 10 |
Sporting Escaldes
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Inter Club d'Escaldes w tabeli 1a Divisió (Andora)?
Inter Club d'Escaldes zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli 1a Divisió (Andora) z dorobkiem 10 punktów po 4 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Santa Coloma wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Inter Club d'Escaldes na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Inter Club d'Escaldes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 19,5
- Strzały celne / mecz 8,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,50
- Czyste konta 75%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Inter Club d'Escaldes i rywali według minuty w ostatnich 4 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Inter Club d'Escaldes to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Po przerwie pada 58% bramek Inter Club d'Escaldes.Przebieg meczu Inter Club d'Escaldes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Inter Club d'Escaldes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Inter Club d'Escaldes
83% bramek Inter Club d'Escaldes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Inter Club d'Escaldes zdobywa w sezonie średnio 2,50 punktu na mecz. W ostatnich 4 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie Inter Club d'Escaldes
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 4 meczów Inter Club d'Escaldes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Inter Club d'Escaldes wygra mecz Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Inter Club d'Escaldes
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 100% meczów Inter Club d'Escaldes padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Inter Club d'Escaldes.Inter Club d'Escaldes – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Inter Club d'Escaldes, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Kursy na kartki w najbliższym meczu.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Inter Club d'Escaldes zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Inter Club d'Escaldes wygra mecz Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 4 meczach Inter Club d'Escaldes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Inter Club d'Escaldes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 4 meczów.
Inter Club d'Escaldes wygra drugą połowę meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Drugą połowę Inter Club d'Escaldes wygrywał w 4 z 4 meczów.Inter Club d'Escaldes – strzały
- Celne / mecz 8,8
- Niecelne / mecz 10,8
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Inter Club d'Escaldes oddaje 19,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes oddaje 19,5 strzałów na mecz.Inter Club d'Escaldes – posiadanie piłki
- U siebie 69,5%
- Na wyjeździe 74,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 4
- Najniższe w sezonie 65%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 4 meczów. Średnio Inter Club d'Escaldes utrzymuje przy piłce 71,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 65%.
Inter Club d'Escaldes wygra mecz Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes utrzymuje średnio 71,8% posiadania piłki.Inter Club d'Escaldes – czyste konta
- U siebie 2 z 2
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 0,50
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Inter Club d'Escaldes to 75% meczów sezonu (3 z 4), z czego 2 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Czyste konto Inter Club d'Escaldes zachowuje w 75% meczów.Inter Club d'Escaldes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 9,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 11,5
Inter Club d'Escaldes wykonuje średnio 10,3 rzutów rożnych na mecz wobec 1,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Powyżej 8,5 rożnego padło w 75% meczów Inter Club d'Escaldes.Inter Club d'Escaldes – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 4,0
- Mecze bez kartki 0%
Inter Club d'Escaldes ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Inter Club d'Escaldes – 4,0.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Mjallby AIF - Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes ogląda średnio 2,8 żółtych kartek na mecz.Inter Club d'Escaldes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 3,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (8–10) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Inter Club d'Escaldes zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Inter Club d'Escaldes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 4,50 4,00 | 0,00 0,50 |
|
2.
|
3,00 2,00 | 3,00 3,00 | 0,00 1,00 |
|
3.
|
2,00 2,00 | 2,50 2,00 | 1,00 0,50 |
|
4.
|
3,00 0,50 | 2,50 0,50 | 0,50 2,00 |
|
5.
|
1,50 1,50 | 1,50 1,00 | 3,00 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Inter Club d'Escaldes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Inter Club d'Escaldes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ordino - Inter Club d'Escaldes 0:4 1a Divisió (Andora), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Esperança d'Andorra - Inter Club d'Escaldes 2:2, 1a Divisió (Andora), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Inter Club d'Escaldes - Carroi 3:0, 1a Divisió (Andora), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Inter Club d'Escaldes - Ranger's 3:0, 1a Divisió (Andora), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Inter Club d'Escaldes w tym sezonie?
Bilans Inter Club d'Escaldes w tym sezonie to 4 mecze i wynik 3-1-0 przy 12 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 72%, a oddaje 19,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Inter Club d'Escaldes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Inter Club d'Escaldes 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Inter Club d'Escaldes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Hiszpania | 350 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 215' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
27 | Mali | 50 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
28 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
23 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
31 | Hiszpania | 225 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
32 | Hiszpania | – | – | 3 | 75% | 1 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Maroko | 300 tys. € | – | 2 | 50% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Hiszpania | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
32 | Hiszpania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Hiszpania | – | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Kolumbia | 200 tys. € | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 200' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Rumunia | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
34 | Hiszpania | – | – | 2 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
21 | Andora | – | – | 1 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Hiszpania | – | – | 3 | 75% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
28 | Brazylia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Hiszpania | 100 tys. € | 106 tys. € | 3 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
29 | Hiszpania | 300 tys. € | 165 tys. € | 3 | 75% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
24 | Andora | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Inter Club d'Escaldes
3,1 mln €
śr. 140 tys. € / zawodnika
Ile Inter Club d'Escaldes wydaje na pensje
270 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027
Inter Club d'Escaldes wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Inter Club d'Escaldes
Inter Club d'Escaldes – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027.
Inter Club d'Escaldes transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 34 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Maroko | 31 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter Club d'Escaldes w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Inter Club d'Escaldes trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.