Issa Kallon
napastnik #47Issa Kallon jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Issa Kallon
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Issa Kallon w sezonie 2024?
W obecnym sezonie 2024 statystyki Issa Kallon wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.88, a skuteczność strzałów to 8,6%. Issa Kallon oddaje średnio 2,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Issa Kallon w sezonie 2024?
W obecnym sezonie Issa Kallon rozegrał w barwach Nantong Zhiyun w Chinese Super League 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 626 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Issa Kallon
Pierwszy transfer Issa Kallon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Nantong Zhiyun do Chengdu Better City za 302,2 tysiąca euro.
Czy Issa Kallon ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Issa Kallon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Issa Kallon to stłuczenie z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Issa Kallon?
Issa Kallon ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Issa Kallon?
Issa Kallon najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Issa Kallon?
Wycena 30-letniego Issa Kallon według stanu na kwiecień 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Issa Kallon?
Issa Kallon urodził się 3 stycznia 1996 w Zeist w Holandii, ma narodowość sierraleońską. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Issa Kallon – statystyki
Szczegółowe statystyki Issa Kallon w sezonie 2024 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Chengdu Better City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Issa Kallon
Issa Kallon vs. inni
Atak
Obrona
Podania Issa Kallon
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Issa Kallon w sezonie 2024?
W obecnym sezonie 2024 statystyki Issa Kallon wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.88, a skuteczność strzałów to 8,6%. Issa Kallon oddaje średnio 2,6 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Issa Kallon – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Issa Kallon w sezonie 2024. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Issa Kallon
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06 2025 |
Chinese Super League, 16. kolejka
|
2:2 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 10.05 2025 |
Chinese Super League, 12. kolejka
|
0:4 | 9' | 0 | 0 | – | |||
| 29.03 2025 |
Chinese Super League, 3. kolejka
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
| 02.03 2025 |
Chinese Super League, 2. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 22.02 2025 |
Chinese Super League, 1. kolejka
|
1:0 | 70' | 0 | 1 | – | |||
| 10.12 2022 |
Chinese Super League
|
0:0 | 81' | 0 | 0 | – | |||
| 08.11 2022 |
![]() Chinese Super League
|
2:0 | 2' | 0 | 0 | – | |||
| 09.10 2022 |
Chinese Super League
|
1:4 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 06.08 2022 |
![]() Chinese Super League
|
1:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2021 |
Eredivisie
|
1:3 | 70' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Issa Kallon w sezonie 2024?
W obecnym sezonie Issa Kallon rozegrał w barwach Nantong Zhiyun w Chinese Super League 22 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 626 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.
Issa Kallon – transfery
W trakcie kariery Issa Kallon zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 302 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Chengdu Better City 2025 – 2026
-
Nantong Zhiyun 2024 – 2025
-
SHANGHAI SIPG 2022 – 2024
-
Cambuur 2017 – 2022
-
Utrecht 2017 – 2017
-
Emmen 2016 – 2017
-
Utrecht 2014 – 2016
-
FC Utrecht U19 2014 – 2014

-
Vitesse U19 2012 – 2014

-
Vitesse Arnheim U17 2011 – 2012

-
Vitesse Arnhem (Youth) 2005 – 2011

-
VV Jonathan Youth do 2005

Historia transferów Issa Kallon
Pierwszy transfer Issa Kallon w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Nantong Zhiyun do Chengdu Better City za 302,2 tysiąca euro.
Issa Kallon – forma
W ostatnich 5 meczach Issa Kallon zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,82. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Issa Kallon 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.82.
W ostatnich 10 meczach Issa Kallon 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Issa Kallon?
Issa Kallon jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.82 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.88). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Issa Kallon – zarobki
Issa Kallon gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 28 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Issa Kallon – kontuzje
W trakcie kariery Issa Kallon zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Issa Kallon
-
Stłuczenie
04.03.21 – 26.03.21 (23 dni)
Cambuur opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
30.10.19 – 06.11.19 (8 dni)
Cambuur opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
18.09.14 – 25.09.14 (8 dni)
Utrecht opuszczone: 2 mecze
Czy Issa Kallon ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Issa Kallon nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Issa Kallon to stłuczenie z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 23 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Issa Kallon – trofea
W trakcie kariery Issa Kallon zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Issa Kallon?
Issa Kallon zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w SHANGHAI SIPG — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chin — 1 raz.
Issa Kallon – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Issa Kallon wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Issa Kallon na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Issa Kallon?
Wycena Issa Kallon wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Issa Kallon wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.