Jonathan Pitou jest piłkarzem występującym obecnie w Alcione. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Jonathan Pitou
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jonathan Pitou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jonathan Pitou wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 9,1%. Jonathan Pitou oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jonathan Pitou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jonathan Pitou rozegrał w barwach Alcione w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 765 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Czy Jonathan Pitou ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Jonathan Pitou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jonathan Pitou to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jonathan Pitou?
Jonathan Pitou najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jonathan Pitou?
Wycena 22-letniego Jonathan Pitou według stanu na grudzień 2025 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 225 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jonathan Pitou?
Jonathan Pitou urodził się 11 sierpnia 2004, ma narodowość francuską. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Jonathan Pitou – statystyki
Szczegółowe statystyki Jonathan Pitou w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Alcione. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jonathan Pitou
Jonathan Pitou vs. inni
Atak
Obrona
Podania Jonathan Pitou
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jonathan Pitou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jonathan Pitou wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 9,1%. Jonathan Pitou oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Jonathan Pitou – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jonathan Pitou w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jonathan Pitou
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy A
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy A
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy A
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 20.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy A
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy A
|
2:2 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy A
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 07.09 2026 |
Serie C, 3. kolejka grupy A
|
1:1 | 79' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy A
|
0:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy A
|
3:1 | 90' | 1 | 1 | – | |||
| 28.02 2026 |
Serie C, 29. kolejka grupy A
|
0:0 | 88' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jonathan Pitou w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jonathan Pitou rozegrał w barwach Alcione w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 765 minut. Średnio dawało to 85 minut gry na spotkanie.
Jonathan Pitou – transfery
W trakcie kariery Jonathan Pitou zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Alcione 2025 – obecnie
-
Pro Patria 2022 – 2025
-
Olympique de Marseille B 2021 – 2022

-
Olympique Marsylia U19 2020 – 2021
-
Marseille U17 2019 – 2020

-
Olympique Marseille Youth 2017 – 2019

-
Marignane Gignac FC Jugend do 2017

Jonathan Pitou – forma
W ostatnich 5 meczach Jonathan Pitou zanotował bilans 0 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jonathan Pitou 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W ostatnich 10 meczach Jonathan Pitou 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (4.19).
W jakiej formie jest Jonathan Pitou?
Jonathan Pitou jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.94). Jego dyspozycja rośnie.
Jonathan Pitou – kontuzje
W trakcie kariery Jonathan Pitou zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jonathan Pitou
-
Uraz
30.09.21 – 14.10.21 (15 dni)
Olympique Marsylia U19 opuszczone: 3 mecze
Czy Jonathan Pitou ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Jonathan Pitou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jonathan Pitou to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jonathan Pitou – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jonathan Pitou wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jonathan Pitou na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jonathan Pitou?
Wycena Jonathan Pitou wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Jonathan Pitou wyceniano na 325 tys. €, a najniżej na 225 tys. €.