Kelvin Mateus De Oliveira jest piłkarzem występującym obecnie w Uthai Thani. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kelvin
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Kelvin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kelvin wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Kelvin oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kelvin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kelvin rozegrał w barwach Uthai Thani w Thai League 1 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 138 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kelvin
Pierwszy transfer Kelvin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Parana PR do FC Porto za 3 miliony euro.
Czy Kelvin ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Kelvin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kelvin to uraz kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 203 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kelvin?
Kelvin ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z FC Porto — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Kelvin?
Kelvin najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Kelvin?
Wycena 33-letniego Kelvin według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Kelvin?
Kelvin urodził się 1 czerwca 1993 w Curitiba w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Kelvin – statystyki
Szczegółowe statystyki Kelvin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Uthai Thani. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kelvin
Kelvin Mateus De Oliveira vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kelvin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kelvin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kelvin wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 0,0%. Kelvin oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Kelvin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kelvin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Kelvin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Thai League 1, 4. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 18.09 2026 |
Thai League 1, 3. kolejka
|
1:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Thai League 1, 2. kolejka
|
1:2 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Thai League 1, 1. kolejka
|
1:4 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 03.05 2026 |
Thai League 1, 29. kolejka
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 29.04 2026 |
Thai League 1, 24. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 25.04 2026 |
Thai League 1, 28. kolejka
|
0:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
| 18.04 2026 |
Thai League 1, 20. kolejka
|
4:1 | 27' | 0 | 0 | – | |||
| 05.04 2026 |
Thai League 1, 27. kolejka
|
0:0 | 89' | 0 | 0 | ||||
| 21.03 2026 |
Thai League 1, 26. kolejka
|
0:0 | 74' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Kelvin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kelvin rozegrał w barwach Uthai Thani w Thai League 1 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 138 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Kelvin – transfery
W trakcie kariery Kelvin zmieniał klub 21 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Uthai Thani 2026 – obecnie
-
Nautico Capibaribe PE 2025 – 2026

-
Volta Redonda Futebol Clube (RJ) U20 2024 – 2025

-
Clube do Remo 2024 – 2024
-
FC Ryukyu 2022 – 2024
-
Vila Nova 2021 – 2021
-
Botafogo 2020 – 2021
-
Avai 2020 – 2020
-
Coritiba 2019 – 2020
-
Fluminense 2019 – 2019
-
FC Porto 2018 – 2019
-
Vasco da Gama 2017 – 2018
-
FC Porto 2016 – 2017
-
Sao Paulo 2016 – 2016
-
FC Porto 2015 – 2016
-
Palmeiras 2015 – 2015
-
FC Porto 2012 – 2015
-
Rio Ave 2011 – 2012
-
FC Porto 2011 – 2011
-
Parana PR 2010 – 2011

-
Paraná Clube B do 2010

Historia transferów Kelvin
Pierwszy transfer Kelvin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Parana PR do FC Porto za 3 miliony euro.
Kelvin – forma
W ostatnich 5 meczach Kelvin zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kelvin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W ostatnich 10 meczach Kelvin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (6.34).
W jakiej formie jest Kelvin?
Kelvin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.85). Jego dyspozycja rośnie.
Kelvin – zarobki
Kelvin gra w Uthai Thani na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 519 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Kelvin – kontuzje
W trakcie kariery Kelvin zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kelvin
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.07.23 – 13.08.23 (43 dni)
FC Ryukyu opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
11.06.17 – 30.12.17 (203 dni)
Vasco da Gama opuszczone: 32 mecze
Czy Kelvin ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Kelvin nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kelvin to uraz kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 203 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kelvin – trofea
W trakcie kariery Kelvin zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kelvin?
Kelvin zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Porto — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Brazylii — 1 raz.
Kelvin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kelvin wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kelvin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kelvin?
Wycena Kelvin wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Kelvin wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 0 €.