Laszló Kleinheisler
pomocnik #30Laszló Kleinheisler jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Laszló Kleinheisler
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Laszló Kleinheisler w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Laszló Kleinheisler wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 9,1%. Laszló Kleinheisler oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Laszló Kleinheisler w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Laszló Kleinheisler rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 589 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Laszló Kleinheisler
Pierwszy transfer Laszló Kleinheisler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Fehérvár FC do Werderu Bremy za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Laszló Kleinheisler było przejście z Werderu Bremy do FC Astana w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 750 tysięcy euro.
Czy Laszló Kleinheisler ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Laszló Kleinheisler nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Laszló Kleinheisler to uraz kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Laszló Kleinheisler?
Laszló Kleinheisler ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Kazachstanu — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Astana — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Laszló Kleinheisler?
Laszló Kleinheisler najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Laszló Kleinheisler?
Wycena 32-letniego Laszló Kleinheisler według stanu na październik 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Laszló Kleinheisler?
Laszló Kleinheisler urodził się 8 kwietnia 1994 w Kazincbarcika na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Laszló Kleinheisler – statystyki
Szczegółowe statystyki Laszló Kleinheisler w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Csikszereda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Laszló Kleinheisler
Laszló Kleinheisler vs. inni
Atak
Obrona
Podania Laszló Kleinheisler
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Laszló Kleinheisler w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Laszló Kleinheisler wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.85, a skuteczność strzałów to 9,1%. Laszló Kleinheisler oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Laszló Kleinheisler – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Laszló Kleinheisler w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Laszló Kleinheisler
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 08.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 13.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
0:1 | 19' | 0 | 0 | – | |||
| 06.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.03 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 68' | 0 | 0 | – | |||
| 14.03 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:3 | 61' | 1 | 0 | ||||
| 23.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
2:1 | 64' | 0 | 0 | – | |||
| 14.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 11.02 2026 |
Puchar Rumunii, 3. runda
|
0:5 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 07.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Laszló Kleinheisler w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Laszló Kleinheisler rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 589 minut. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Laszló Kleinheisler – transfery
W trakcie kariery Laszló Kleinheisler zmieniał klub 26 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Csikszereda 2026 – 2026
-
Grazer AK 2025 – 2025
-
Panathinaikos 2024 – 2025
-
Hajduk Split 2024 – 2024
-
Panathinaikos 2023 – 2024
-
Osijek 2019 – 2023
-
FC Astana 2018 – 2019
-
Werder Brema 2018 – 2018
-
FC Astana 2017 – 2018
-
Werder Brema 2017 – 2017
-
Ferencvaros 2017 – 2017
-
Werder Brema 2017 – 2017
-
Darmstadt 98 2016 – 2017
-
Werder Brema 2016 – 2016
-
Fehérvár FC 2015 – 2016
-
Puskas Academy 2015 – 2015
-
Fehérvár FC 2013 – 2015
-
Puskas Academy 2013 – 2013
-
Fehérvár FC 2012 – 2013
-
Puskás Akadémia FC U19 2011 – 2012

-
Puskás Akadémia FC U17 2011 – 2011

-
Fehérvár FC U17 2010 – 2011

-
Puskás Akadémia FC U17 2009 – 2010

-
Puskás Akadémia FC Youth 2008 – 2009

-
III. Kerület TVE Budapest Youth do 2008

Historia transferów Laszló Kleinheisler
Pierwszy transfer Laszló Kleinheisler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Fehérvár FC do Werderu Bremy za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Laszló Kleinheisler było przejście z Werderu Bremy do FC Astana w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 750 tysięcy euro.
Laszló Kleinheisler – forma
W ostatnich 5 meczach Laszló Kleinheisler zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Laszló Kleinheisler 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58.
W ostatnich 10 meczach Laszló Kleinheisler 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58.
W jakiej formie jest Laszló Kleinheisler?
Laszló Kleinheisler jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.85). Jego dyspozycja rośnie.
Laszló Kleinheisler – zarobki
Laszló Kleinheisler gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 302 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Laszló Kleinheisler – kontuzje
W trakcie kariery Laszló Kleinheisler zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 43 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Laszló Kleinheisler
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.04.26 – 06.05.26 (25 dni)
Csikszereda opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.04.25 – 15.05.25 (25 dni)
Grazer AK opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
19.10.23 – 02.11.23 (15 dni)
Panathinaikos opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
17.10.21 – 17.11.21 (32 dni)
Osijek opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
11.10.21 – 15.10.21 (5 dni)
Węgry opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
25.06.20 – 25.07.20 (31 dni)
Osijek opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kolana
23.08.17 – 11.02.18 (173 dni)
FC Astana opuszczone: 22 mecze
- Uraz przywodziciela 20.07.16 – 10.08.16 (22 dni)
Czy Laszló Kleinheisler ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Laszló Kleinheisler nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Laszló Kleinheisler to uraz kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Laszló Kleinheisler – trofea
W trakcie kariery Laszló Kleinheisler zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Laszló Kleinheisler?
Laszló Kleinheisler zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FC Astana — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Kazachstanu — 2 razy.
Laszló Kleinheisler – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Laszló Kleinheisler wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Laszló Kleinheisler na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Laszló Kleinheisler?
Wycena Laszló Kleinheisler wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Laszló Kleinheisler wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 25 tys. €.