Mika Clausen jest piłkarzem występującym obecnie w Verl. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mika Clausen
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mika Clausen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mika Clausen wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mika Clausen oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mika Clausen w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mika Clausen rozegrał w barwach Verlu w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 646 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Czy Mika Clausen ma kontuzję?
Obecnie Mika Clausen ma uraz — choroba — i pauzuje w Erzgebirge Aue.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mika Clausen to choroba z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 96 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mika Clausen?
Mika Clausen ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mika Clausen?
Mika Clausen najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Mika Clausen?
Wycena 24-letniego Mika Clausen według stanu na maj 2026 wynosi 275 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mika Clausen?
Mika Clausen urodził się 10 czerwca 2002 w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Mika Clausen – statystyki
Szczegółowe statystyki Mika Clausen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Verl. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mika Clausen
Mika Clausen vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mika Clausen
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mika Clausen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mika Clausen wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mika Clausen oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Mika Clausen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mika Clausen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mika Clausen
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
2:2 | 56' | 0 | 0 | – | |||
| 11.10 2026 |
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 18.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
2:1 | 80' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
2:1 | 71' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
0:1 | 75' | 0 | 0 | ||||
| 29.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
1:2 | 74' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 15.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
4:1 | 20' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mika Clausen w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mika Clausen rozegrał w barwach Verlu w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 3. Lidze (Niemcy) 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 646 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Mika Clausen – transfery
W trakcie kariery Mika Clausen zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Verl 2026 – obecnie
-
Erzgebirge Aue 2024 – 2026
-
St Pauli II 2022 – 2024

-
SV Eichede 2021 – 2022

-
SV Eichede U19 2019 – 2021

-
SV Nettelnburg/Allermöhe U17 do 2019

Mika Clausen – forma
W ostatnich 5 meczach Mika Clausen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mika Clausen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33 — wynik poniżej średniej ligowej (6.78).
W ostatnich 10 meczach Mika Clausen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.29 — wynik poniżej średniej ligowej (6.78).
W jakiej formie jest Mika Clausen?
Mika Clausen jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.57). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mika Clausen – kontuzje
W trakcie kariery Mika Clausen zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mika Clausen
-
Choroba
pauzuje od 175 dni
23.04.26 (96 dni)
Erzgebirge Aue opuszczone: 5 meczów
-
Uraz pachwiny
30.04.25 – 23.07.25 (85 dni)
Erzgebirge Aue opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kostki
07.04.25 – 15.04.25 (9 dni)
Erzgebirge Aue opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
21.11.24 – 11.12.24 (21 dni)
Erzgebirge Aue opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
24.10.24 – 27.10.24 (4 dni)
Erzgebirge Aue opuszczone: 1 mecz
Czy Mika Clausen ma kontuzję?
Obecnie Mika Clausen ma uraz — choroba — i pauzuje w Erzgebirge Aue.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mika Clausen to choroba z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 96 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mika Clausen – trofea
W trakcie kariery Mika Clausen zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mika Clausen?
Mika Clausen zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Erzgebirge Aue — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Saksonii — 1 raz.
Mika Clausen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mika Clausen wynosi obecnie 275 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mika Clausen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mika Clausen?
Wycena Mika Clausen wynosi obecnie 275 tys. €. W szczycie kariery Mika Clausen wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.