Noel Jakac

napastnik #22
Narodowość Chorwacja
Wiek / data ur.20 lat (11.02.2006)
Wzrost1,85 m
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2026
Wartość rynkowa50 tys. €

Noel Jakac jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Noel Jakac

Ocena
01.08 Rijeka Corvinul Hunedoara 1:0 0.0
Najbliższy mecz Noel Jakac
Rijeka NK Rudeš
02.08.2026·21:00

Transfery

ostatni transfer3.02.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

50 tys. €
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,85 m
Mapa pozycji

Na jakiej pozycji gra Noel Jakac?

Noel Jakac najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).

Jaka jest wartość rynkowa Noel Jakac?

Wycena 20-letniego Noel Jakac według stanu na grudzień 2025 wynosi 50 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Noel Jakac?

Noel Jakac urodził się 11 lutego 2006 w Rijeka (Chorwacja). Obecnie piłkarz ma 20 lat.