Stipe Perica
napastnik #18Stipe Perica jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Stipe Perica
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Stipe Perica w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stipe Perica wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Stipe Perica oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stipe Perica w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stipe Perica rozegrał w barwach Neftchi Fergana w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 99 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Stipe Perica
Pierwszy transfer Stipe Perica w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Zadar do Chelsea za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Stipe Perica było przejście z Chelsea do Udinese w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Czy Stipe Perica ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Stipe Perica nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stipe Perica to stłuczenie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 53 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Stipe Perica?
Stipe Perica ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Rijeką — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Stipe Perica?
Stipe Perica najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Stipe Perica?
Wycena 31-letniego Stipe Perica według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stipe Perica?
Stipe Perica urodził się 7 lipca 1995 w Zadar w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Stipe Perica – statystyki
Szczegółowe statystyki Stipe Perica w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Neftchi Fergana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Stipe Perica
Stipe Perica vs. inni
Atak
Obrona
Podania Stipe Perica
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Stipe Perica w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stipe Perica wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.29, a skuteczność strzałów to 0,0%. Stipe Perica oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Stipe Perica – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Stipe Perica w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Stipe Perica
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
![]() AFC Champions League Elite, 2. runda
|
3:1 | 27' | 0 | 0 | – | |||
| 14.09 2026 |
![]() ![]() AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:0 | 72' | 0 | 0 | ||||
| 23.01 2026 |
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
1:2 | 20' | 0 | 0 | – | |||
| 18.01 2026 |
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
1:0 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 20.12 2025 |
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 14.12 2025 |
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
4:0 | 23' | 1 | 0 | – | |||
| 06.12 2025 |
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
0:0 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 03.12 2025 |
Puchar Rumunii, 2. runda
|
0:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 29.11 2025 |
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
1:0 | 22' | 0 | 0 | – | |||
| 24.11 2025 |
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
1:1 | 26' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Stipe Perica w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stipe Perica rozegrał w barwach Neftchi Fergana w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 99 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Stipe Perica – transfery
W trakcie kariery Stipe Perica zmieniał klub 22 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 7,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Neftchi Fergana 2026 – obecnie

-
Dinamo Bucuresti 2025 – 2026
-
Rijeka 2024 – 2025
-
Standard Liege 2022 – 2024
-
Maccabi Tel Awiw 2021 – 2022
-
Watford 2020 – 2021
-
Udinese 2020 – 2020
-
Royal Excel Mouscron 2019 – 2020

-
Udinese 2019 – 2019
-
Kasımpaşa 2019 – 2019
-
Udinese 2018 – 2019
-
Frosinone 2018 – 2018
-
Udinese 2016 – 2018
-
Chelsea 2016 – 2016
-
Udinese 2015 – 2016
-
Chelsea 2015 – 2015
-
NAC Breda 2014 – 2015
-
Chelsea 2014 – 2014
-
NAC Breda 2013 – 2014
-
Chelsea 2013 – 2013
-
Zadar 2012 – 2013

-
HNK Zadar U17 2010 – 2012

-
HNK Zadar Youth do 2010

Historia transferów Stipe Perica
Pierwszy transfer Stipe Perica w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Zadar do Chelsea za 2,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Stipe Perica było przejście z Chelsea do Udinese w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 4,5 miliona euro.
Stipe Perica – forma
W ostatnich 5 meczach Stipe Perica zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Stipe Perica ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38.
W ostatnich 10 meczach Stipe Perica 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.58.
W jakiej formie jest Stipe Perica?
Stipe Perica jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.29). Jego dyspozycja słabnie.
Stipe Perica – zarobki
Stipe Perica gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Stipe Perica – kontuzje
W trakcie kariery Stipe Perica zanotował 12 kontuzji, przez które opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Stipe Perica
-
Uraz
13.06.25 – 14.07.25 (32 dni)
Dinamo Bucuresti opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
14.07.23 – 04.09.23 (53 dni)
Standard Liege opuszczone: 6 meczów
-
Uraz barku
10.02.23 – 28.02.23 (19 dni)
Standard Liege opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
14.01.22 – 27.01.22 (14 dni)
Maccabi Tel Awiw opuszczone: 1 mecz
-
Uraz ramienia
24.10.20 – 24.11.20 (32 dni)
Watford opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.10.18 – 04.11.18 (28 dni)
Frosinone opuszczone: 3 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 11.12.17 – 15.12.17 (5 dni)
-
Uraz
06.09.17 – 30.09.17 (25 dni)
Udinese opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
05.08.17 – 17.08.17 (13 dni)
Udinese opuszczone: 1 mecz
- Uraz 16.05.17 – 20.05.17 (5 dni)
- Uraz 26.02.17 – 04.03.17 (7 dni)
-
Problemy z udem
03.12.14 – 10.12.14 (8 dni)
NAC Breda opuszczone: 2 mecze
Czy Stipe Perica ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Stipe Perica nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stipe Perica to stłuczenie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 53 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Stipe Perica – trofea
W trakcie kariery Stipe Perica zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Stipe Perica?
Stipe Perica zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Rijece — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Uzbekistanu — 1 raz.
Stipe Perica – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stipe Perica wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stipe Perica na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Stipe Perica?
Wycena Stipe Perica wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Stipe Perica wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 300 tys. €.