Victor Mudrac
obrońca #15Victor Mudrac jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Victor Mudrac
OcenaProfil gry
Na jakiej pozycji gra Victor Mudrac?
Victor Mudrac najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Victor Mudrac?
Wycena 32-letniego Victor Mudrac według stanu na październik 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Victor Mudrac?
Victor Mudrac urodził się 3 marca 1994 (Mołdawia). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Victor Mudrac – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Victor Mudrac. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach reprezentacyjnych.
Mecze Victor Mudrac
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06 2025 |
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Victor Mudrac – transfery
W trakcie kariery Victor Mudrac zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ordabasy 2025 – 2025
-
Petrocub 2022 – 2025
-
FC Iberia 1999 (Saburtalo) 2021 – 2022
-
Slavia Mozyr 2020 – 2021
-
Alashkert 2020 – 2020
-
Petrocub 2017 – 2020
-
Dacia Chisinau 2017 – 2017

-
Dinamo-Auto 2014 – 2017

-
FC Olimpia Balti 2013 – 2014

-
FC Veris Chisinau 2013 – 2013

-
FC Olimpia Balti do 2013

Victor Mudrac – forma
W ostatnim meczu Victor Mudrac zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Victor Mudrac
Victor Mudrac – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Victor Mudrac wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Victor Mudrac na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Victor Mudrac?
Wycena Victor Mudrac wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Victor Mudrac wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.