poniedziałek, 20 marca 2023
Najnowsze: HIGH League 6 kursy, typy

BETFAN bonus na start | marzec 2023

27.10.2020, 19:35
Aktualizacja: 17.03.2023, 07:18
Autor: W. Borecki
Bonus powitalny za użycie kodu: LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Betfan bonus: powitalny pakiet na 2023
  1. Na start w BETFAN gra bez ryzyka
  2. Betfan bonus od depozytu
  3. Jak odebrać bonusy za rejestrację?
  4. Jak otrzymać max bonus
 2. Jak wypłacić bonus BETFAN: warunki
  1. Obrót bonusem
 3. Jakie opinie zbiera bonus BETFAN
  1. Recenzja numer 1: "Kwota bonusu robi wrażenie"
  2. Recenzja numer 2: "To jest najlepszy bonusy typu cashback na rynku"
  3. Recenzja numer 3: "Cały bonus za założenie konta jest obłędny"
 4. FAQ
Pakiet powitalnych promocji w BETFAN

Bukmacherzy zachęcają typerów do rejestracji poprzez ekskluzywne bonusy powitalne o coraz większej wartości. Dlatego legalny operator zakładów internetowych BETFAN w  ofercie na start przygotował fantastyczny pakiet powitalny o wartości 300 zł.

Ta promocja dla nowych graczy zaskakuje nie tylko wysokością bonusu, ale warunkami jego wykorzystania i wypłaty.

Bonus W BETFAN
Odbierz maksymalnie 300 zł

Jak odebrać i aktywować ten startowy pakiet bonusów? Wystarczy zastosować podczas zakładania kona w BETFAN nasz bonusowy kod  LEGALSPORT. Przeczytaj jakie dokładnie bonusy ma i jakie są zasady ich stosowania.

Betfan bonus: powitalny pakiet na 2023

Standardowa oferta powitalna koncesjonowanego polskiego bukmachera BETFAN umożliwia zgarnięcie bonusu w wysokości 300 zł. To niespotykana dotąd na polskim rynku zakładów bukmacherskich wysokość promocji na start - dotychczas standardowa oferta dla nowych graczy oscylowała wokół 1000 zł. Na marginesie można dodać, że zbliżoną ofertę na start dla graczy mają również takie firmy jak STS, Fortuna czy LVBET, u których również jest aktywny nasz kod LEGALSPORT.

Infografika - rekomendacje do aktywacji profilu bukmacherskiego w BETFAN
Dlaczego warto się zarejestrować w BETFAN online?

Bukmacher BETFAN, który w rankingach online zawsze zajmuje bardzo wysokie miejsce, obdarował nas mnóstwem promocji rejestracyjnych. Dlatego też warto przyjrzeć się każdej opcji z osoba. Dzięki temu każdy rodzaj bonusu na start będziecie mogli wykorzystać w stu procentach. Jakie promocje na powitanie za kod LEGALSPORT udostępnia wszystkim klientom ten organizatorów zakładów internetowych? Już wszystko krok po kroku tłumaczymy!

Na start w BETFAN gra bez ryzyka

Pierwsza część rejestracyjnej promocji na start z naszym kodem w BETFAN to powitalny cashback od pierwszego depozytu . Dzięki tej ofercie przy pierwszej wpłacie możecie liczyć na ubezpieczenie swojego kuponu do max. - jest to więc doskonała propozycja dla typerów, którzy lubią grać za wysokie stawki. Przy dobrze przemyślanym kuponie za taką kwotę wygrana może być naprawdę imponująca, a w razie przegranej nic nie tracicie, bo nuk zwróci Wam kasę na saldo bonusowe!

Cashback w BETFAN - bezpieczny bonus bez ryzyka przegranej

Jak odebrać zakład bez ryzyka w BETFAN? To bardzo proste! Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszy z nich to oczywiście aktywacja profilu do obstawiania w BETFAN - można to zrobić w ciągu minuty bez zbędnych formalności. Następnie, po zalogowaniu się na konto, wystarczy dokonać swojego pierwszego depozytu (minimalny depozyt 50 zł - tyle musicie wpłacić, by odebrać bonus, ale my polecamy oczywiście depozyt w wysokości by maksymalnie wykorzystać tę część oferty powitalnej BETFAN), a następnie zagrać dowolny kupon z oferty pre-match lub LIVE (minimalna stawka kuponu 50 zł).

Kupon okazał się trafiony? Wygrana jest Wasza! A jeśli się Wam nie poszczęściło, odzyskacie kasę na saldo depozytowe - i, co ważne, do przeniesienia jej na saldo główne wymagany jest tylko obrót 1x! Równie proste są pozostałe warunki obrotu: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs kuponu 3.80 i czas na obrót 7 dni. Pamiętajcie, że cashback można aktywować dla pierwszego kuponu SOLO lub AKO z salda depozytowego.

Betfan bonus od depozytu

Drugim elementem pakietu powitalnego BETFAN jest potrojenie depozytu do kwoty 300 zł. Bonus od wpłaty ma równie proste warunki odbioru i obrotu co pierwsza część promocji, więc z jego odbiorem bez trudu poradzą sobie nawet początkujący typerzy. Jak to działa w praktyce? To bardzo proste - wpłacacie na swoje konto dla przykładu 150 zł i w ramach promocji otrzymujecie drugie 400 zł na grę. W sumie macie 450 zł na zakłady bukmacherskie.

Baner z bonusem od wpłaty w BETFAN
Bonus na start BETFAN: potrojenie depozytu 300 zł

By zakwalifikować się do odbioru bonusu należy dokonać depozytu na odpowiednim poziomie (minimalna wpłata 50 zł) - wówczas pieniądze zostaną dodane do naszego salda bonusowego. Oczywiście najbardziej opłaca się wpłata na kwotę 300 zł, by maksymalnie wykorzystać ten bonus.

Betfan bonus 200% od wpłaty 300 zł

1. Wpłać drugi depozyt na saldo gracza (inaczej na BETKONTO). Możesz do tego użyć na przykład przelewu internetowego lub opcji BLIK. Są to szybkie metody płatności, tak więc kasa od razu będzie zaksięgowana na koncie. Minimalna kwota, która uprawnia do odbioru bonusu 100%, to 100 zł. Po wpłacie uzyskasz bonus, który będzie równy depozytowi - max. 300 zł.

2. Odblokuj bonus od depozytu BETFAN dla nowych na profilu typera. Jak aktywować bonus? Bonus jest aktywny po jednokrotnym obrocie depozytem z minimalnym kursem kuponu równym 2.50. Dozwolone są kupony SOLO oraz zakłady AKO.

3. Aktywowałeś bonus na koncie gracza. Brawo! Teraz pozostaje Ci tylko wykonać prosty i nieskomplikowany obrót bonusem bukmacherskim do wypłaty bonusu.

Następnie bonus należy odblokować, obracając jednokrotnie depozytem - do obrotu wliczają się kupony SOLO i AKO z minimalnym kursem 2.50. Kolejny krok to spełnienie warunków obrotowych, by przenieść środki z salda bonusowego na saldo depozytowe, skąd możecie wypłacić je na swój indywidualny rachunek bankowy (lub przeznaczyć na dalsze typowanie - to Wasza decyzja). Warunki obrotu bonusem są bardzo proste:

 • obrót 3x
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs kuponu 2.50
 • czas na obrót 14 dni

Pamiętajcie również, że do obrotu nie wliczają się kupony rozliczone jako zwrot stawki, zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione zdarzenia, kupony systemowe, a także zawierane na zdarzenia z oferty MATCHDAY BOOST oraz z oferty na karcianki.

Jak odebrać bonusy za rejestrację?

Pisaliśmy o tym już na początku, ale jeszcze raz wszystko dla jasności powtórzymy, tak abyście utrwalili sobie najważniejszy etap procesu odbioru przydatnych bonusów startowych w BETFAN. Aby aktywować skutecznie na indywidualnym profilu klienta wszystkie premie pieniężne, należy przede wszystkim założyć konto do typowania u tego buka z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Rejestracja w Betfan z kodem promocyjnym LEGALSPORT - infografika
Jak się zarejestrować w BETFAN

Jest to najważniejszy punkt całego procesu rejestracyjnego, ponieważ wszystkie bonusy aktywują się, po wpłacie odpowiednich depozytów, o których pisaliśmy w sekcji wyżej, na koncie automatycznie. Gdzie znajduje się pole, w które należy wpisać kod polecający?

Bukmacher BETFAN ustalił, że "Kod promocyjny" z naszego serwisu na jego formularzu internetowym wpisuje się w drugim kroku, co możecie zobaczyć na fotce z lewej strony (jeżeli korzystacie z telefonów komórkowych, to zdjęcie znajduje się poniżej). Rekomendujemy zapis drukowanymi literami - LEGALSPORT, ale oczywiście inne kombinacje również wchodzą bez problemów.

Jeśli chcecie mieć stu procentową pewność, że nasz kod wpiszecie prawidłowo, to skorzystajcie z tego linku przekierowującego do BETFAN. Będzie on dla Was sporym ułatwieniem, ponieważ automatycznie uzupełni pole z kodem do extra bonusów. Przypominamy, że maksymalne nagrody za użycie naszego hasła u tego operatora mogą wynieść aż 300 zł. Wszystkie promocje w pełni uzależnione są od depozytów, dlatego też poniżej przygotowaliśmy dla Was drobne symulacje, które wyraźnie pokażą, na jakie kwoty i bonusy możecie liczyć.

Jak otrzymać max bonus

Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, albowiem każdy typer ma swoją strategię gry i na swój sposób dopiera stawki pojedynczego zakładu. Jeden gracz woli wpłacić mniej na saldo główne i grać okazałe AKO, a drugi więcej, bo uważa, że kupony z mniejszą liczbą zdarzeń są okej. Dlatego też poniżej stworzyliśmy, specjalnie dla Was, aż trzy różne warianty z kwotami, które możecie zdeponować w BETFAN.

Wariant do wyboru Kwota konkretnego depozytu Otrzymane bonusy  
Wariant minimalny Pierwsza wpłata: 50 zł
Druga wpłata: 100 zł

Cashback: 50 zł
Bonus 100%: 100 zł

Rejestracja w BETFAN >>>
Wariant standardowy Pierwsza wpłata: 300 zł 
Druga wpłata:  500 zł
Cashback: 300 zł
Bonus 100%: 500 zł
Rejestracja w BETFAN >>>
Wariant optymalny Pierwsza wpłata: 600 zł
Druga wpłata: 1000 zł

Cashback: 600 zł
Bonus 100%: 1000 zł

Rejestracja w BETFAN >>>

Stworzyliśmy warianty: minimalny, standardowy, który jest najczęściej wykorzystywany przez bukmacherskich graczy, oraz optymalny. Ten ostatni pozwoli Wam odebrać maksymalne bonusy powitalne w BETFAN. Tak to wygląda, jeżeli chodzi o odbiór bonusów i wpłatę na profil do gry. Warto więc teraz przyjrzeć się warunkom wypłat. Jak wypłacić bonus w BETFAN na swoje indywidualne konto bankowe? Jaki jest obrót bonusem? Już to sprawdzamy!

Jak wypłacić bonus BETFAN: warunki

Warunki regulaminowe internetowej promocji za darmową rejestrację w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, z naszym polecającym kodem LEGALSPORT są bardzo proste i przejrzyste. Naszym zdaniem jest to bonus nie tylko dla doświadczonych typerów, ale również na nowych graczy, którzy dopiero wdrażają się w bukmacherkę. Dlaczego uważamy, że nagrody w ramach powitalnego bonusu są dla wszystkich typerów, bez wyjątku? Już wszystko tłumaczymy krok po kroku.

Obrót bonusem

Wpływ na to ma przede wszystkim bukmacherski obrót, który już nieraz przysparzał problemów grającym. W BETFAN zakład bez ryzyka ma nadzwyczaj proste warunki obrotowe: by wypłacić środki na saldo główne, wystarczy obrót 1x! Do obrotu zaliczają się kupony spełniające następujące warunki: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs kuponu 3.80, czas na obrót 7 dni.

odbieram bonusy w betfan
Wpłacam depozyt i korzystam z promocji powitalnej

Równie proste są warunki obrotowe drugiej promocji w BETFAN, którą jest bonus 200% od wpłaty 300 zł. Tutaj wymagany jest obrót 3x, a pozostałe warunki są następujące: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs kuponu 2.50, czas na obrót 14 dni. Jak widzicie, w tym również nie ma żadnej filozofii, dzięki czemu z dopełnieniem warunków poradzicie sobie bez najmniejszego problemu.

Chcecie odebrać te mega zyskowne i atrakcyjne promocje powitalne w BETFAN? Nic prostszego - wystarczy tylko zarejestrować profil typerski, dokonać dwóch depozytów i cieszyć się dodatkową kasą od legalnego bukmachera? Jeśli nie wiecie jak zacząć, tutaj znajdziecie instrukcję "jak założyć konto w BETFAN".

Jakie opinie zbiera bonus BETFAN

Pakiet powitalny dla nowych klientów BETFAN to naprawdę bardzo korzystna propozycja i jednocześnie jeden z najwyższych bonusów na start na polskim rynku bukmacherskich. Ponieważ prezentuje się on bardzo interesująco, sprawdziliśmy, jakie są opinie graczy o bonusie powitalnym tego buka i jak oceniają oni pakiet dla nowych klientów, przygotowany przez tego legalnego polskiego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Nagrody wchodzące w skład bonusu powitalnego zbierają świetne opinie 
Gracze chwalą nie tylko premie z mnożnikiem, ale również freebety i cashbacki
Ogólna ocena promocji rejestracyjnej w BETFAN: 9,2/10

Przechodzę na www.betfan.pl

Jak się okazuje, według typerów przygotowany przez legalnego bukmachera BETFAN bonus dla nowych klientów jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Typerzy doceniają przede wszystkim wysokość bonusu - według ich opinii taka kwota jest naprawdę imponująca! Przykładowe recenzje betfanowskich promocji znajdziecie poniżej.

Recenzja numer 1: "Kwota bonusu robi wrażenie"

- 300 zł to jest naprawdę spoko promocja, kwota bonusu robi po prostu wrażenie. Do tej pory grałem w PZBuk, więc przeskok mam spory :) Oby udało mi się ograć buka, bo nie chciałbym się zrazić. Ale patrząc na to, jakie są bonusy, to będzie to trudne do zrealizowania - oczywiście zrażenie się, a nie ogranie buka :D Jutro stratuje z pierwszymi bonusami, bo wpłaciłem już pierwszą kasę. Liczę na udany weekend z typami na Premier League! Zdeponowałem sobie w swoim betfanowskim skarbcu 100 zł. | Opinia dodana przez VIPER33.

Recenzja numer 2: "To jest najlepszy bonusy typu cashback na rynku"

- Czekałem na to, aż ktoś ogarnie w ramach jednej promocji startowej dobry cashback i się doczekałem! Chwila braw - gorących - dla Betfana :D Dobrze, że dodatkowo jest też potrojenie depozytu, bo można się wspomóc dodatkową gotówką. Ogólnie to moim zdaniem są to najlepszy cashback na rynku, bije na głowę 100 zł od STS. Nikt mu nie dorównuje i chyba długo będzie na pierwszym miejscu. | Opinia dodana przez TerminatorZpl

Recenzja numer 3: "Cały bonus za założenie konta jest obłędny"

- Najlepszy bonus dla graczy w Polsce! Może nie jest idealny, ale za to dla każdego gracza. Dla mnie cały bonus za założenie konta jest obłędny i nikt tego nie zmieni. Cała ta premia dostosowuje się jak kameleon do graczy. Jak jesteś świeży i nic nie wiesz o bukmacherce, to znajdziesz coś dla siebie. Jak jesteś starym wyjadaczem, to również jest element dla Ciebie. Jak chcesz po prostu się dobrze bawić i obstawiać kupony, to też znajdziesz coś dla siebie. Połączenie takie że mamy zakład bez ryzyka i bonus 200% od wpłaty to jest to! No i obczajcie TVBET, bo warto! | Opinia dodana przez Pedro_

FAQ

Legalny polski bukmacher internetowy BETFAN przygotował dla graczy naprawdę atrakcyjny pakiet powitalny, w ramach którego można zyskać nawet 300 zł za kod (hasło kodu to LEGALSPORT). Sprawdzamy, jakie pytania na temat betfanowskiego bonusu dla nowych klientów najczęściej pojawiają się na forach bukmacherskich.

1️⃣ Jak odebrać bonus na start w BETFAN?

Promocja powitalna w BETFAN Zakłady Bukmacherskie aktywuje się automatycznie na koncie do typowania po rejestracji z naszym promocyjnym kodem LEGALSPORT. Cały proces trwa kilkadziesiąt sekund, ponieważ BETFAN udostępnia rejestrację bez dowodu. 

2️⃣ Czy opłaca się odebrać bonus powitalny BETFAN?

Tak, z całą pewnością opłacalne jest skorzystanie z ekskluzywnej oferty powitalnej legalnego bukmachera BETFAN. Polecamy to zrobić przede wszystkim dlatego, że do zgarnięcia jest nawet 300 zł! 

3️⃣ Czy na koncie BETFAN na start znajdę cashback?

Tak, już na starcie na pierwsze typowania dostajecie bonus z ubezpieczeniem od przegranej.

Komentarze (2)
BETFAN bonus na start | marzec 2023
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
vipBET
skomentowano ponad miesiąc temu
No wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma w betfanie tego no zakladu bez wpłaty? To trochę lipa, bo inni mają, a betfan nie
MagicJJ
skomentowano ponad miesiąc temu
Panie, weź wyluzuj. Mają super ofertę i nie ma co narzekać. Jedyny buk, który ma 3000 zł na start, a Ty jeszcze marudzisz. Trochę niepoważne....

Przeczytaj również

Może cię zainteresować

Inni czytali również

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.