piątek, 19 lipca 2019
Najnowsze: Czy bet at home jest legalny w Polsce?

Betfan bonus z kodem promocyjnym|lipiec 2019

Ekskluzywny bonus powitalny 3000 PLN u legalnego polskiego bukmachera online. Nowy bonus Betfan za kod promocyjny - oferta na lipiec 2019.

Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus powitalny Betfan z kodem promocyjnym
 2. Jak założyć konto bukmacherskie i odebrać bonus powitalny w Betfan
 3. Bonus na start Betfan z kodem rejestracyjnym - jak odebrać?
 4. Gdzie wpisać Betfan kod promocyjny na bonus powitalny
 5. Ile trwa rejestracja nowego konta i odbiór bonusu na start Betfan?
 6. Rozkład promocji bukmacherskich w Betfan na 2019
 7. Bonus powitalny BetFan - najczęstsze pytania i odpowiedzi
Betfan bonus
Betfan bonus 3000 zł z kodem promocyjnym

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce zachęcają typerów do rejestracji kont online poprzez ekskluzywne bonusy powitalne o coraz większej wartości. Dla graczy to czysty zysk - bonus 100% od depozytu do kwoty 1000 zł to już dziś niemal standard.

   3000 PLN na start w Betfan   
   Oferta z kodem bonusowym >   
Promocja na lipiec 2019

Dlatego legalny bukmacher Betfan swoją ofertą na start postanowił zdeklasować konkurencję, przygotowując pakiet powitalny 3000 zł! Ta promocja dla nowych graczy zaskakuje nie tylko wysokością (dotychczas pod tym względem najlepiej prezentował się bonus powitalny LV BET, gdzie od dwóch pierwszych depozytów można było zgarnąć do 1500 zł), ale również formą: dodatkowe środki na grę przyznawane są w ramach powiększenia wygranych podczas ich przenoszenia z salda bonusowego na saldo główne. Jak dokładnie działa w Betfan bonus na start? Sprawdzamy!

Bonus powitalny Betfan z kodem promocyjnym

Oferta powitalna legalnego polskiego bukmachera Betfan nosi nazwę "Mega Pakiet 3000 zł na start" i umożliwia zgarnięcie w Betfan 3000 zł za friko. To niespotykana dotąd na polskim rynku zakładów bukmacherskich wysokość bonusu na start - dotychczas standardowa oferta dla nowych graczy oscylowała wokół 1000 zł (taką ofertę 1000 zł na start ma dla graczy Betclic oraz np. STS). Trzeba więc przyznać, że nowy legalny bukmacher Betfan rozpoczął swoją działalność w wielkim stylu, a jego oferta powitalna z pewnością zachęci wielu typerów.

Zwłaszcza, że do zdobycia jest naprawdę konkretna kwota, którą można wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie w Betfan. Jak wspomnieliśmy, unikalny jest również sposób przyznawania bonusu. U legalnego bukmachera Betfan możemy zdobyć bonus od trzech pierwszych depozytów - by je otrzymać, należy spełnić warunki obrotu każdym depozytem. Środki, które będziemy mieli na naszym saldzie bonusowym po spełnieniu warunków obrotu, zostaną następnie przeniesione na saldo główne, przy czym bukmacher Betfan pomnoży je razy 10. Jeśli więc wygrane, uzyskane dzięki obrotowi pierwszego depozytu wyniosą 93 zł, po przeniesieniu ich na konto główne będziemy mieli aż 930 zł! Promocja dotyczy aż trzech pierwszych depozytów, a więc nasz bukmacherski bankroll może zostać zasilony naprawdę solidnymi pieniędzmi.

Mega Pakiet 3000 zł na start w BetFan
+ bonus 10% od pierwszego depozytu
+ bonus 10% od drugiego depozytu
+ bonus 10% od trzeciego depozytu
+ mnożnik 10x wygrane z bonusów przy przenoszeniu na saldo główne!

Betfan online rejestracja

Warto również dodać, że warunki regulaminowe tej promocji powitalnej nie określają, na co należy przeznaczyć nasz bonus bukmacherski, nie ma również żadnych ograniczeń odnośnie sportów, które możemy obstawiać na kuponach, uprawniających do odbioru bonusu. Dzięki temu możemy typować te sporty, w których czujemy się naprawdę mocni, zwiększając jednocześnie naszą szansę na poprawnie wytypowane kupony. A ponieważ oferta bukmacherska Betfan jest bardzo rozbudowana obejmuje niemal 30 dyscyplin, coś dla siebie bez trudu znajdzie zarówno miłośnik piłkarskich rozgrywek ligowych, jak i fan tenisa ziemnego oraz e-sportów.

Jak założyć konto bukmacherskie i odebrać bonus powitalny w Betfan

Pierwszym krokiem do odbioru bonusu powitalnego Betfan jest - podobnie jak u innych legalnych bukmacherów - rejestracja konta online Betfan, które nosi nazwę BetKonta. To bardzo prosty i szybki proces, który składa się zaledwie z dwóch kroków, dzięki czemu założenie konta zajmuje nie więcej niż kilka minut i poradzi sobie z nim nawet początkujący typer.

Oferta powitalna 3000 zł na start z kodem u legalnego bukmachera BetFan - infografika
BetFan kod promocyjny Bonus na start z kodem promocyjnym BetFan

By rozpocząć proces rejestracji, należy wejść na stron internetową legalnego bukmachera BetFan i odszukać guzik "Otwórz konto", znajdujący się w prawym górnym rogu witryny. Możemy również zrobić to prościej - wystarczy kliknąć w poniższy baner, który przekieruje nas bezpośrednio do panelu rejestracyjnego.

Jak założyć konto bukmacherskie w Betfan krok po kroku - infografika
Rejestracja konta typerskiego Betfan online - krok 1

W pierwszym kroku rejestracji gracz musi podać swój adres e-mail i numer telefonu, a także ustanowić hasło do konta (musi się składać z co najmniej ośmiu znaków, w tym co najmniej jednej wielkiej litery i jednej cyfry). By móc przejść do następnego kroku rejestracji, należy również potwierdzić swoją pełnoletniość i wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Betfan. Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól, klikamy guzik "Dalej".

Drugi krok rejestracji konta bukmacherskiego BetFan to również tylko kilka pól: musimy tu podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL (jeśli nie mamy numeru PESEL, alternatywnie możemy podać narodowość oraz datę urodzenia). W tym kroku podajemy również Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - z tym kodem zgarniemy najlepszy bonus powitalny BetFan, czyli nawet 3000 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie! By ukończyć rejestrację należy jeszcze potwierdzić, że chcemy otrzymać od Betfan bonus na start, oraz potwierdzić prawdziwość podanych informacji oraz akceptację regulaminu (oba potwierdzenia wyrażamy, klikając odpowiednie checkboxy).

Wypełnienie wszystkich wymaganych pól oraz aktywacja konta (by to zrobić należy kliknąć w link, znajdujący się w wiadomości przesłanej nam przez Betfan na podany przy rejestracji adres e-mail) uruchamiają tzw. Betfan Konto Tymczasowe, które umożliwia nam obstawianie bez dowodu osobistego - skan dokumentu tożsamości czy pozostałe dane osobowe i adresowe podajemy na późniejszym etapie, przekształcając konto tymczasowe w standardowe konto bukmacherskie BetFan. Tymczasem, dzięki szybkiej rejestracji Betfan, wystarczy minuta by zyskać dostęp do oferty sportowej tego bukmachera, a także ekskluzywnego bonusu powitalnego Betfan!

Bonus na start Betfan z kodem rejestracyjnym - jak odebrać?

Rejestracja konta bukmacherskiego w BetFan Online to bardzo szybki i intuicyjny proces - nie inaczej jest z odbiorem bonusu powitalnego u tego legalnego polskiego bukmachera z licencją MF. Jeśli jednak nie jesteście do końca pewni, jak odebrać Betfan bonus na start z kodem promocyjnym, przegotowaliśmy dla Was krótką instrukcję.

Dzięki naszemu poradnikowi dowiecie się, jak odebrać Mega Pakiet 3000 zł w BetFan krok po kroku, ale również będziecie mieli pewność, że wszystkie kroki zrealizowaliście poprawnie, a ekskluzywny bonus na start BetFan na pewno zostanie dopisany do Waszego konta.

Dlaczego warto założyć konto gracza z kodem bonusowym BetFan
Konto Betfan online - dlaczego warto Zalety konta typerskiego Betfan z kodem promocyjnym
 • Krok 1: Zarejestruj konto internetowe Betfan online - by rozpocząć proces zakładania konta typerskiego, po prostu kliknij w powyższy baner lub ten ===> link aktywacyjny do konta Betfan <===. Wypełnienie wszystkich pól w dwóch krótkich krokach zajmie Ci minutę - nie zapomnij, by w drugim kroku wpisać BetFan kod bonusowy i zaznaczyć pole "Chcę otrzymać bonus powitalny"!
 • Krok 2: Dokonaj wpłaty trzech pierwszych depozytów. Pamiętaj, że minimalna kwota wpłaty to 20 zł. Po aktywacji bonusu, czyli dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytem (jeden lub więcej kuponów, każdy z całkowitym kursem minimalnym 2.0 - na aktywację mamy 28 dni od przyznania bonusu), otrzymasz od niego bonus 10% (przykładowo, wpłacając 500 zł otrzymasz od Betfan bonus 50 zł; maksymalny bonus od depozytu wynosi 100 zł) - i tak w przypadku każdej z trzech pierwszych wpłat.
 • Krok 3: Dokonaj pięciokrotnego obrotu otrzymanym bonusem (zgodnie z regulaminem, na każdym kuponie bukmacherskim zaliczanym do obrotu muszą się znaleźć co najmniej 3 zdarzenia, przy czym kurs bukmacherski pojedynczego zdarzenia to min. 1.20, , a kurs AKO całego kuponu - min. 2.00) - masz na to 50 dni od daty jego aktywacji.
 • Krok 4: Po spełnieniu powyższych warunków możesz przenieść wygrane środki ze swojego salda bonusowego na saldo główne. Podczas przenoszenia legalny bukmacher Betfan powiększy Twoje wygrane aż 10x!

Choć pozornie odbiór bonusu na start od Betfan może się wydawać skomplikowany, w rzeczywistości warunki regulaminowe promocji powitalnej Betfan są proste, a sam bonus naprawdę imponujący - łącznie możemy otrzymać nawet 3000 zł na zakłady bukmacherskie w Betfan!

Gdzie wpisać Betfan kod promocyjny na bonus powitalny

Dostęp do dodatkowych korzyści z kodem promocyjnym Betfan, który brzmi LEGALSPORT, jest równie proste co rejestracja BetKonta online. Właśnie podczas zakładania konta wykorzystujemy unikalny Betfan kod bonusowy - należy wpisać go w drugim kroku rejestracji, w pole zatytułowane "Kod promocyjny". 

Nasz specjalny, akceptowany przez legalnego polskiego bukmachera Betfan kod promocyjny możecie wpisać ręcznie (wielkość liter nie ma znaczenia), ale możecie go również skopiować i wkleić w odpowiednie miejsce - my polecamy tę opcję, ponieważ będziecie mieli wówczas pewność, że kod do bonusu na start Betfan został wprowadzony poprawnie. Dzięki temu nie musicie się obawiać, że najlepszy bonus powitalny Betfan nie zostanie dopisany do Waszego konta.

   Extra bonus 3000 zł od trzech wpłat   
  Odbieram kod promocyjny Betfan 
Oferta na lipiec 2019 

Pamiętajcie też, że w BetFan kod za rejestrację możecie wykorzystać tylko podczas zakładania konta - jeśli zapomnicie wpisać lub wkleić kod, nie będziecie już mieli możliwości powrotu do tego kroku! Dlatego przed zakończeniem rejestracji sprawdźcie nie tylko, czy wszystkie dane uzupełniliście poprawnie, ale również, czy na pewno podaliście nasz zyskowny kod promocyjny.

Ile trwa rejestracja nowego konta i odbiór bonusu na start Betfan?

Ponieważ legalny polski bukmacher Betfan udostępnia typerom możliwość rejestracji Szybkiego BetKonta, cały proces jego zakładania nie powinien zająć Wam więcej niż kilka minut (zazwyczaj około minuty). To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ przy zakładaniu BetKonta online nie musicie pamiętać o skanie dowodu czy podawaniu numeru konta bankowego - wszystkie te informacje można uzupełnić później, podczas przekształcania Szybkiego Konta w standardowe konto typerskie (by przekształcić konto, należy po zalogowaniu się na BetKonto wejść w zakładkę (Mój profil").

Już po minucie możecie więc mieć dostęp do pełnej oferty sportowej, jaką dla swoich graczy przygotował legalny bukmacher Betfan. Możecie również dokonywać pierwszych depozytów, a więc przystąpić do odbioru bonusu powitalnego.

Natomiast pytanie o to, ile trwa odbiór bonusu na start w Betfan, zależy przede wszystkim od samego gracza. Zgodnie z zasadami i warunkami regulaminowymi, mamy 28 dni na odblokowanie każdego z trzech bonusów (jednorazowo możemy mieć aktywny tylko jeden bonus) i 50 dni na jego wykorzystanie. W taki sposób bukmacher Betfan określa czas maksymalny, ale oczywiście każdy bonus możemy wykorzystać znacznie szybciej.

Rozkład promocji bukmacherskich w Betfan na 2019

Oferta promocyjna legalnego bukmachera Betfan nie ogranicza się oczywiście tylko do bonusu powitalnego VIP z kodem promocyjnym Betfan. Ten operator pamięta również o stałych graczach, dla których - oprócz promocji stałych, takich jak np. gra bez podatku Betfan - przygotowuje również systematycznie promocje tymczasowe. W Betfan bonusy okazjonalne związane są najczęściej z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, a ponieważ ich liczba jest znaczna, dla ułatwienia przygotowaliśmy zestawienie przykładowych promocji bukmacherskich w Betfan. 

Bonusy i promocje legalnego bukmachera Betfan dla graczy online
Bonusy dla graczy Betfan w ujęciu rocznym Czego dotyczy bonus?
Bonus na styczeń 2019 Super bonus na skoki narciarskie
Bonus na luty 2019 Promocja bukmacherska na sporty zimowe
Bonus na marzec 2019 Oferta bonusowa na Grand Prix Formuły 1
Bonus na kwiecień 2019 Bonus na mistrzostwa świata w tenisie stołowym
Bonus na maj 2019 Promocja na finał Ligi Mistrzów
Bonus na czerwiec 2019 Oferta promocyjna na krajowe ligi
Bonus na lipiec 2019 Bonus bukmacherski na Tour de France
Bonus na sierpień 2019 Extra bonus bukmacherski na US Open
Bonus na wrzesień 2019 Promocja na początek rozgrywek LM i LE
Bonus na październik 2019 Dodatkowa kasa na mecze NBA
Bonus na listopad 2019 Super bonus na hokej na lodzie
Bonus na grudzień 2019 Bonus na sporty zimowe

 

Pamiętajcie, że informacje o wszystkich nowych akcjach bonusowych i promocyjnym Betfan Polska znajdziecie w naszej zakładce ==> Betfan bonusy bukmacherskie. Jeśli natomiast oferta promocyjna Betfan to dla Was za mało, możecie skorzystać z propozycji innych legalnych bukmacherów w Polsce - bardzo solidny system bonusów dla typerów, regularnie obstawiających kupony bukmacherskie, posiada również bukmacher Betclic oraz Fortuna Zakłady Bukmacherskie - nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z oferty każdego z tych buków.

Bonus powitalny BetFan - najczęstsze pytania i odpowiedzi

1. Czy warto odebrać bonus powitalny Betfan?

Tak, z całą pewnością warto skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej legalnego bukmachera Betfan. Przede wszystkim dlatego, że w Betfan bonus na start VIP z kodem promocyjnym może powiększyć nasz bukmacherski bankroll nawet o 3000 zł - tyle może wynieść dodatkowa kwota, jaka jest do zgarnięcia od trzech pierwszych depozytów.

Niewątpliwą zaletą oferty powitalnej Betfan z kodem bonusowym są również proste warunki regulaminowe, które określają obrót bonusem, wysokość kursu minimalnego itd. Zgodnie z regulaminem promocji, na aktywację każdego z trzech bonusów mamy 28 dni (jednokrotny obrót), a na jego wykorzystanie - aż 50 dni (pięciokrotny obrót, kupony AKO z łącznym kursem minimalnym 2.0 i kursem każdego zdarzenia 1.20), więc nie musimy się spieszyć.

2. Czy znajdziemy u bukmachera Betfan bonus mobilny?

Legalny bukmacher Betfan nie uruchomił jeszcze dla swoich graczy dedykowanej aplikacji mobilnej, która aktualnie jest w fazie przygotowań. Z tego względu typerzy, którzy lubią obstawiać zakłady wzajemne na smartfonie czy tablecie, mogą korzystać z dobrze rozwiniętej technologicznie oraz intuicyjnej w obsłudze mobilnej wersji strony www betfan. W związku z brakiem aplikacji bukmacherskiej Betfan nie udostępnia na razie graczom bonusu mobilnego, jesteśmy jednak pewni że to się zmieni po starcie aplikacji.

Betfan Zakłady Bukmacherskie - dlaczego warto
Czemu warto stawiać zakłady bukmacherskie w Betfan Zalety legalnego bukmachera Betfan

3. Na czym polega gra bez podatku w Betfan?

W ofercie bonusowej Betfan znajdziemy zakłady bukmacherskie bez podatku 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Co ważne, warunki i zasady tej promocji są bardzo proste i przejrzyste, dzięki czemu każdy gracz może stawiać kupony bukmacherskie w Betfan, nie przejmując się podatkiem! By wziąć udział w promocji wystarczy tylko postawić kupon AKO z co najmniej dwoma zdarzeniami oraz łącznym kursem minimalnym 2.0 - każdy taki kupon kwalifikuje się do bonusu, a w przypadku wygranej Betfan podnosi ją o 14%, co realnie oznacza grę bez podatku!

To jednak nie wszystko - bonus od wygranej w Betfan możemy podnieść nawet o 20%. Jeśli chcemy zgarnąć wygraną podwyższoną o 1/4, na naszym kuponie bukmacherskim muszą się znaleźć co najmniej cztery wydarzenia, a jego minimalny kurs łączny to 4.0.

4. Radar 365 w Betfan - na czym polega promocja?

Operator bukmacherski Betfan codziennie zaskakuje promocjami w ramach akcji Radar 365. Każdego dnia ten legalny bukmacher przygotowuje dla typerów inny bonus bukmacherski - może to być np. darmowy zakład, cashback 100 zł czy podwyższony kurs bukmacherski na wybrane zdarzenie. Kwoty promocji w ramach akcji Radar 365 w Betfan mogą być różne, różne mogą być też warunki i zasady promocji, pamiętajcie więc, by każdorazowo zapoznać się z regulaminem danego bonusu bukmacherskiego w Betfan.

5. BetFan bonus bez depozytu - czy jest w ofercie?

W stałej ofercie bonusowej dla graczy aktualnie nie występuje Betfan bonus bez depozytu, jesteśmy jednak pewni, że ten legalny bukmacher z licencją MF systematycznie wprowadzi Betfan freebet do swojej oferty promocji tymczasowych. Być może darmowy zakład bukmacherski znajdziemy w Betfan z okazji tenisowych turniejów, może też pojawi się podczas rozgrywek europejskich lig piłkarskich lub Ligi Mistrzów.

Analizując dotychczasowe bonusy i promocje Betfan jesteśmy również przekonani, że warunki i zasady regulaminowe bonusu bez depozytu w Betfan będą proste i przejrzyste, dzięki czemu każdy typer będzie mógł się cieszyć dodatkowymi, darmowymi środkami na zakłady bukmacherskie w Betfan.

6. BetFan rejestracja - czy poradzi sobie z nią początkujący typer?

Tak, rejestracja BetKonta u legalnego bukmachera Betfan jest wyjątkowo prosta i intuicyjna, dlatego bez trudu poradzi sobie z nią każdy gracz, nawet taki który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi i nigdy nie zakładał konta typerskiego. Zakładając konto z kodem promocyjnym Betfan musimy przejść jedynie dwa kroki, w ramach których buk wymaga od nas podania podstawowych danych, co zajmuje średnio minutę.

   Promocje bukmacherskie Betfan   
   Mega pakiet 3000 zł na start | Gra bez podatku | Radar 365   

Pamiętajcie, by podczas rejestracji wykorzystać nasz unikalny Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - z tym kodem nie tylko otrzymacie w Betfan bonus na start w wersji VIP, ale również pełen i nieograniczony dostęp do wszystkich bonusów i promocji bukmacherskich, jakie legalny polski bukmacher Betfan przygotowuje dla swoich graczy.

7. BetFan rejestracja online - czy potrzebna jest fotokopia dowodu?

Nie, podczas zakładania konta internetowego Betfan online nie ma potrzeby przesyłania skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Wynika to z faktu, że w Betfan można zarejestrować tzw. Tymczasowe BetKonto, które wymaga podania tylko najbardziej podstawowych danych - imienia i nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail i numeru telefonu, a także Betfan kodu promocyjnego VIP, który brzmi LEGALSPORT. Dzięki temu rejestracja konta online w Betfan trwa zaledwie minutę - po tym czasie od razu mamy dostęp do pełnej oferty sportowej i bonusowej tego buka, możemy też zasilać depozyt, korzystając z szybkich płatności i innych bezpiecznych metod transferu środków (m.in. BLIK, Przelewy24, VISA).

Skan lub zdjęcie dowodu osobistego musimy natomiast przesłać podczas weryfikacji konta, czyli przekształcania go w BETkonto pełne (musimy to zrobić, by móc stawiać zakłady bukmacherskie w Betfan na kwotę wyższą niż 5000 zł i wypłacać wygrane na nasze konto bankowe) - aby to zrobić, należy zalogować się na swoje BetKonto, a następnie wejść do zakładki "Mój profil" i kliknąć guzik "Dokończ".

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Betfan bonus z kodem promocyjnym|lipiec 2019
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
vipBET
12.06.2019, godz. 07:10
No wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma w betfanie tego no zakladu bez wpłaty? To trochę lipa, bo inni mają, a betfan nie
MagicJJ
17.06.2019, godz. 08:11
Panie, weź wyluzuj. Mają super ofertę i nie ma co narzekać. Jedyny buk, który ma 3000 zł na start, a Ty jeszcze marudzisz. Trochę niepoważne....
Zgłoś uwagi do strony
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.