niedziela, 11 kwietnia 2021
Najnowsze: Sporty wirtualne - mega wygrana z kursem 940.00

BETFAN bonus powitalny | kwiecień 2021

Ekskluzywny bonus na start 2961 PLN, w tym m.in. 600 zł zakład bez ryzyka. Nowy bonus BETFAN za kod - oferta dla nowych klientów online

Premia 2961 zł na konto Gotówka dostępna jest po rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus powitalny BETFAN z kodem promocyjnym
  1. Trzy premie 777 zł z mnożnikiem x10
  2. Paczka 15 freebetów
  3. Zestaw cashbacków o wartości 600 zł
  4. Jak odebrać nagrody za rejestrację?
  5. Ile gotówki najlepiej wpłacić na konto?
 2. Jak wypłacić bonus na start w BETFAN: warunki regulaminowe
  1. Obrót promocyjną gotówką
  2. Mnożnik x10 przy realizacji wypłaty
 3. Jakie opinie zbiera bonus za rejestrację w BETFAN
  1. Recenzja numer 1: "Kwota bonusu robi wrażenie"
  2. Recenzja numer 2: "To są najlepsze cashbacki na rynku"
  3. Recenzja numer 3: "Cały bonus za założenie konta jest obłędny"
 4. FAQ: Pytania graczy o bonus na start z kodem
Bonus z premiami za rejestrację w BETFAN Zakłady Bukmacherskie za kod: max. 2961 zł
Bonus na start "Pakiet Pudziana" - max. premia to 2961 zł

Bukmacherzy zachęcają typerów do rejestracji poprzez ekskluzywne bonusy powitalne o coraz większej wartości. Dla graczy to czysty zysk: gratyfikacje pieniężne przekraczające 1000 zł to już codzienność!

REJESTRACJA W BETFAN
Po założeniu konta dostaniecie max. bonus 2961 zł

Dlatego legalny polski bukmacher BETFAN swoją ofertą na start postanowił zdeklasować całą konkurencję, przygotowując fantastyczny pakiet powitalny o wartości łącznej 2961 zł! Ta promocja dla nowych graczy zaskakuje nie tylko ostateczną wysokością, ale również mega objętością. W jej ramach można zgarnąć nie tylko premie z mnożnikiem x10, ale również paczki nieocenionych freebetów i cashbacków. A to oznacza, że można zyskać wszystkie rodzaje benefitów za jednym razem!

Wspaniała opcja dla wszystkich graczy, którzy mają w perspektywie długie i zyskowne typowanie na stronie czy aplikacji. Jak odebrać i aktywować wszystkie promocje? To proste, wystarczy zastosować podczas bezpłatnej rejestracji w BETFAN nasz kod promocyjny [ LEGALSPORT ]. Tyle teorii, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że interesują Was konkrety, czyli tak zwane "bukmacherskie mięso". Jakie dokładnie bonusy ma BETFAN?

Bonus powitalny BETFAN z kodem promocyjnym

Standardowa oferta powitalna koncesjonowanego polskiego bukmachera BETFAN nosi nazwę "Mega Pakiet Pudziana" i umożliwia zgarnięcie bonusu w wysokości 2961 zł. To niespotykana dotąd na polskim rynku zakładów bukmacherskich wysokość promocji na start - dotychczas standardowa oferta dla nowych graczy oscylowała wokół 1000 zł. Na marginesie można dodać, że zbliżoną ofertę na start dla graczy mają również takie firmy jak STS, Fortuna czy LVBET, u których również jest aktywny nasz kod LEGALSPORT.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Mega Pakiet Pudziana dla nowych graczy w BETFAN 
+ bonus z mnożnikiem od depozytów: max. 2331 zł (3x777 zł) 
+ paczka freebetów: max. 30 zł
+ zestaw cashbacków: 600 zł
+ nielimitowana gra bez podatku
+ regularne promocje w promocji RADAR365

Przechodzę na www.betfan.pl

Bukmacher BETFAN, który w rankingach online zawsze zajmuje bardzo wysokie miejsce, obdarował nas mnóstwem promocji rejestracyjnych. Dlatego też warto przyjrzeć się każdej opcji z osoba. Dzięki temu każdy rodzaj bonusu na start będziecie mogli wykorzystać w stu procentach. Jakie promocje na powitanie za kod [ LEGALSPORT ] udostępnia wszystkim klientom ten organizatorów zakładów internetowych? Już wszystko krok po kroku tłumaczymy!

Trzy premie 777 zł z mnożnikiem x10

Zaczynamy od najbardziej okazałego elementu całej promocji, a więc od specjalnych bonusów z mnożnikiem x10. Takie innowacyjne prezenty można otrzymać w BETFAN aż trzy razy – po każdym z trzech pierwszych depozytów. Trzeba pamiętać, że minimalna wpłata, która uprawnia do odbioru bonusu, zmienia się wraz z kolejnym depozytem na konto - pierwsza 20 zł, druga 40 zł, trzecia 100 zł. Jak dokładnie działa bonus i co można zyskać? Najlepiej opisze to fragment regulaminu promocji, który standardowo można znaleźć na stronie www.betfan.pl.

Bonus z mnożnikiem w BETFAN Zakłady Bukmacherskie: x3 po 777 zł na konto za darmo

Jeśli gracz kwalifikuje się do promocji, to za każdy z trzech pierwszych depozytów otrzyma dodatkowe 10% wpłaty na konto bonusowe. Po spełnieniu warunków, tj. po obrocie depozytem z kursem kuponu równym 2,00 i trzykrotnym obrocie bonusem, grając kupon AKO z trzema zdarzeniami (kurs ogólny 2,00), mnożymy wszystkie wygrane x10. Czyli, jeśli na saldzie bonusowym gracz miał 77 zł, to przy przenosinach wygrana jest równa 770 zł.

Za każdą wpłatę można maksymalnie zgarnąć bonus o równowartości 777 zł, co oznacza, że w sumie do zdobycia jest aż 2331 zł w postaci bonusowej gotówki. I na koniec jeszcze taka "mała porada". Pamiętajcie, że zakłady z salda bonusowego nie mogą być zawierane na zdarzenia, których data rozliczenia jest późniejsza niż data ważności „bonusu do gry”. Pełny regulamin betfanowskiej promocji z mnożnikiem znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Paczka 15 freebetów

Drugim elementem bonusu powitalnego w BETFAN, który naturalnie odbieracie z naszym kodem [ LEGALSPORT ], jest seria darmowych freebetów o łącznej wartości 30 zł. Na całą kwotę składa się aż 15 zakładów za free po 2 zł. Trzeba dodać, że otrzymane freebety można z powodzeniem wykorzystać na sport, gry wirtualne i e-sport. Dokładną rozpiskę "co i jak typować" znajdziecie poniżej.

Freebety w BETFAN Zakłady Bukmacherskie

Po pierwszej wpłacie dostaniecie 5 zakładów o wartości 2 zł na Gry Wirtualne. Przy nich kurs ogólny kuponu nie może być mniejszy niż 2,50. Po drugim depozycie otrzymacie 5 darmowych zakładów, o tej samej wartości, na e-sport. Wówczas do promocji zaliczane są tylko kupony z co najmniej 3 zdarzeniami po minimalnym kursie pojedynczego wydarzenia równym 1.35 (kurs ogólny kuponu nie mniejszy niż 3,50). Na koniec, po trzeciej wpłacie, załapiecie się na 5 darmowych zakładów na tradycyjny sport. Bukmacher w tym przypadku premiuje kupony z co najmniej 3 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.35 każdego z nich (minimalny kurs kuponu to 5,00).

Zestaw cashbacków o wartości 600 zł

Ostatnia część rejestracyjnej promocji na start z naszym kodem w BETFAN składa się z kolekcji bezpiecznych cashbacków o łącznej wartości 600 zł. Przy pierwszej wpłacie możecie liczyć na ubezpieczenie do max. 100 zł, przy drugiej do 200 zł, a przy trzeciej do aż 300 zł. Jeżeli chodzi o minimalne wpłaty na konto do stawiania, to są one ustawione na takim samym poziomie, co przy wyżej opisanym bonusie z mnożnikiem.

Cashback w BETFAN - bezpieczny bonus bez ryzyka przegranej

Oznacza to, że wpłacając odpowiednią kwotę na konto do betowania, na przykład min. 20 zł za pierwszy depozyt, za jednym razem uruchamiacie sobie wszystkie trzy wyżej opisane premie gotówkowe. Z ważnych zapisów regulaminowych, warto znać warunki zwrotu gotówki za przegrany kupon. Wszystkie zwroty z cashbacków trafiają na konto bonusowe.

Jak odebrać nagrody za rejestrację?

Pisaliśmy o tym już na początku, ale jeszcze raz wszystko dla jasności powtórzymy, tak abyście utrwalili sobie najważniejszy etap procesu odbioru przydatnych bonusów startowych w BETFAN. Aby aktywować skutecznie na indywidualnym profilu klienta wszystkie premie pieniężne, należy przede wszystkim założyć konto do typowania u tego buka z naszym kodem promocyjnym [ LEGALSPORT ].

Rejestracja w Betfan z kodem promocyjnym LEGALSPORT - infografika
Jak się zarejestrować w BETFAN

Jest to najważniejszy punkt całego procesu rejestracyjnego, ponieważ wszystkie bonusy aktywują się, po wpłacie odpowiednich depozytów, o których pisaliśmy w sekcji wyżej, na koncie automatycznie. Gdzie znajduje się pole, w które należy wpisać kod polecający?

Bukmacher BETFAN ustalił, że "Kod promocyjny" z naszego serwisu na jego formularzu internetowym wpisuje się w drugim kroku, co możecie zobaczyć na fotce z lewej strony (jeżeli korzystacie z telefonów komórkowych, to zdjęcie znajduje się poniżej). Rekomendujemy zapis drukowanymi literami - LEGALSPORT, ale oczywiście inne kombinacje również wchodzą bez problemów.

Jeśli chcecie mieć stu procentową pewność, że nasz kod wpiszecie prawidłowo, to skorzystajcie z tego linku przekierowującego do BETFAN. Będzie on dla Was sporym ułatwieniem, ponieważ automatycznie uzupełni pole z kodem do extra bonusów. Przypominamy, że maksymalne nagrody za użycie naszego hasła u tego operatora mogą wynieść aż 2961 zł. Wszystkie promocje w pełni uzależnione są od depozytów, dlatego też poniżej przygotowaliśmy dla Was drobne symulacje, które wyraźnie pokażą, na jakie kwoty i bonusy możecie liczyć.

Ile gotówki najlepiej wpłacić na konto?

Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, albowiem każdy typer ma swoją strategię gry i na swój sposób dopiera stawki pojedynczego zakładu. Jeden gracz woli wpłacić mniej na saldo główne i grać okazałe AKO, a drugi więcej, bo uważa, że kupony z mniejszą liczbą zdarzeń są okej. Dlatego też poniżej stworzyliśmy, specjalnie dla Was, aż trzy różne warianty z kwotami, które możecie zdeponować w BETFAN.

Wariant do wyboru Kwota konkretnego depozytu Otrzymane bonusy  
Wariant minimalny Pierwsza wpłata: 20 zł
Druga wpłata: 40 zł
Trzecia wpłata: 100 zł
Bonus x10: 2 zł | 4 zł | 10 zł
Freebety:
15 (po 5 za depozyt)
Cashbacki: 20 zł | 40 zł | 100 zł
Rejestracja w BETFAN >>>
Wariant standardowy Pierwsza wpłata: 50 zł 
Druga wpłata:  50 zł

Trzecia wpłata: 50 zł
Bonus x10: 5 zł | 5 zł | 5 zł
Freebety: 15 (po 5 za depozyt)
Cashbacki: 50 zł | 50 zł | 50 zł
Rejestracja w BETFAN >>>
Wariant optymalny Pierwsza wpłata: 100 zł
Druga wpłata: 200 zł
Trzecia wpłata: 300 zł
Bonus x10: 10 zł | 20 zł | 30 zł
Freebety: 15 (po 5 za depozyt)
Cashbacki: 100 zł | 200 zł | 300 zł
Rejestracja w BETFAN >>>

Stworzyliśmy warianty: minimalny, standardowy, który jest najczęściej wykorzystywany przez bukmacherskich graczy, oraz optymalny. Ten ostatni pozwoli Wam odebrać maksymalne cashbacki (łącznie 600 zł) oraz freebety (w sumie 30 zł) w BETFAN, a dodatkowo zapewni 50 zł w postaci bonusu z mnożnikiem x10 przy wypłacie. Tak to wygląda, jeżeli chodzi o odbiór bonusów i wpłatę na profil do gry. Warto więc teraz przyjrzeć się warunkom wypłat. Jak wypłacić bonus w BETFAN na swoje indywidualne konto bankowe? Jaki jest obrót bonusem? Już to sprawdzamy!

Jak wypłacić bonus na start w BETFAN: warunki regulaminowe

Warunki regulaminowe internetowej promocji za darmową rejestrację w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, z naszym polecającym kodem [ LEGALSPORT ], są bardzo proste i przejrzyste. Naszym zdaniem jest to bonus nie tylko dla doświadczonych typerów, ale również na nowych graczy, którzy dopiero wdrażają się w bukmacherkę. Zanim przejdziemy do uzasadnienia, to tylko informujemy, że na poniższej infografice znajdziecie wszystkie najważniejsze zasady betfanowskich premii gotówkowych.

Warunki bonusu na start w BETFAN Zakłady Bukmacherskie

Dzięki temu nie będziecie musieli przedzierać się przez pełne regulaminy, które oczywiście możecie znaleźć na witrynie online www.betfan.pl. Dlaczego uważamy, że nagrody w ramach powitalnego bonusu są dla wszystkich typerów, bez wyjątku? Już wszystko tłumaczymy krok po kroku.

Obrót promocyjną gotówką

Wpływ na to ma przede wszystkim bukmacherski obrót, który już nieraz przysparzał problemów grającym. A raczej jego brak ;) W BETFAN część promocji nie jest obłożona warunkiem obrotowym. Oznacza to, że od razu po skorzystaniu z nagrody można wypłacić kasę z BETkonta na konto w banku. Które promocje nie są objęte obrotem od kwoty bonusu? Tutaj możemy wyróżnić na przykład wszystkie freebety o łącznej wartości 30 zł - tutaj znajdziecie instrukcję "jak założyć konto w BETFAN".

Mnożnik x10 przy realizacji wypłaty

Kilka razy w tym tekście wspominamy o tym, że bonusy od depozytów w BETFAN występują w formie promocji online z mnożnikiem x10. Nowi gracze mogą nie kojarzyć jeszcze tego rodzaju dochodowych premii, dlatego też teraz chcielibyśmy dokładnie pokazać na prostych przykładach, jak to realnie działa w praktyce. Oczywiście do prezentacji użyjemy znanej już szerszej publiczności tabelki ;)

Numer wpłaty Kwota po obrocie Kwota po zaksięgowaniu  
Pierwsza wpłata 200 zł 2000 zł GRAM ZA BONUS >>>
Druga wpłata 500 zł 5000 zł GRAM ZA BONUS >>>
Trzecia wpłata 300 zł 3000 zł GRAM ZA BONUS >>>
SUMA: 1000 zł 10 000 zł  

Pod mnożnik podchodzą wszystkie kwoty do aż 500 zł. Dzieje się tak, ponieważ maksymalnie za każdym razem można wypłacić 5000 zł (w sumie 15 000 zł). Czas na obrót to w tym przypadku 14 dni - dotyczy wszystkich trzech bonusów z mnożnikiem. Jest to relatywnie sporo, biorąc pod uwagę fakt, że oferta bukmacherska BETFAN jest naprawdę topową w kraju. I to zarówno pod kątem typów, jak i kursów.

Jakie opinie zbiera bonus za rejestrację w BETFAN

Pakiet powitalny dla nowych klientów BETFAN to naprawdę bardzo korzystna propozycja i jednocześnie jeden z najwyższych bonusów na start na polskim rynku bukmacherskich. Ponieważ prezentuje się on bardzo interesująco, sprawdziliśmy, jakie są opinie graczy o bonusie powitalnym tego buka i jak oceniają oni pakiet dla nowych klientów, przygotowany przez tego legalnego polskiego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Nagrody wchodzące w skład bonusu powitalnego zbierają świetne opinie 
Gracze chwalą nie tylko premie z mnożnikiem, ale również freebety i cashbacki
Ogólna ocena promocji rejestracyjnej w BETFAN: 9,2/10

Przechodzę na www.betfan.pl

Jak się okazuje, według typerów przygotowany przez legalnego bukmachera BETFAN bonus dla nowych klientów jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Typerzy doceniają przede wszystkim wysokość bonusu - według ich opinii taka kwota jest naprawdę imponująca, warto podkreślić również fakt, że ten operator premiuje bonusami aż trzy pierwsze wpłaty! Przykładowe recenzje betfanowskich promocji znajdziecie poniżej.

Recenzja numer 1: "Kwota bonusu robi wrażenie"

- Prawie 3000 zł to jest naprawdę spoko promocja, kwota bonusu robi po prostu wrażenie. Do tej pory grałem w PZBuk, więc przeskok mam spory :) Oby udało mi się ograć buka, bo nie chciałbym się zrazić. Ale patrząc na to, jakie są bonusy, to będzie to trudne do zrealizowania - oczywiście zrażenie się, a nie ogranie buka :D Jutro stratuje z pierwszymi bonusami, bo wpłaciłem już pierwszą kasę. Liczę na udany weekend z typami na Premier League! Zdeponowałem sobie w swoim betfanowskim skarbcu 100 zł. | Opinia dodana przez VIPER33.

Recenzja numer 2: "To są najlepsze cashbacki na rynku"

- Czekałem na to, aż ktoś ogarnie w ramach jednej promocji startowej kilka dobrych cashbacków i się doczekałem! Chwila braw - gorących - dla Betfana :D Dobrze, że dodatkowo są też freebety, bo można się wspomóc dodatkową gotówką. Ogólnie to moim zdaniem są to najlepsze cashbacki na rynku, biją na głowę marne 34 zł od STS. Nikt im nie dorównuje i chyba długo będą na pierwszym miejscu. Dobrze też, że są rozbite na 3 wpłaty. Dzięki temu nie muszę wszystkiego na wariata stawiać, tylko spokojnie strategicznie do przodu! | Opinia dodana przez TerminatorZpl

Recenzja numer 3: "Cały bonus za założenie konta jest obłędny"

- Najlepszy bonus dla graczy w Polsce! Może nie jest idealny, ale za to dla każdego gracza. Dla mnie cały bonus za założenie konta jest obłędny i nikt tego nie zmieni. Cała ta premia dostosowuje się jak kameleon do graczy. Jak jesteś świeży i nic nie wiesz o bukmacherce, to znajdziesz coś dla siebie. Jak jesteś starym wyjadaczem, to również jest element dla Ciebie. Jak chcesz po prostu się dobrze bawić i obstawiać kupony, to też znajdziesz coś dla siebie. Połączenie bonusu z mnożnikiem z freebetem i cashbackiem to jest to! No i obczajcie TVBET, bo warto! | Opinia dodana przez Pedro_

FAQ: Pytania graczy o bonus na start z kodem

Legalny polski bukmacher internetowy BETFAN przygotował dla graczy naprawdę atrakcyjny pakiet powitalny, w ramach którego można zyskać nawet 2961 zł, w tym extra zakłady bez ryzyka do max. 600 zł za kod (hasło kodu to LEGALSPORT). Sprawdzamy, jakie pytania na temat betfanowskiego bonusu dla nowych klientów najczęściej pojawiają się na forach bukmacherskich.

1. Jak odebrać bonus na start w BETFAN?

Promocja powitalna w BETFAN Zakłady Bukmacherskie aktywuje się automatycznie na koncie do typowania po rejestracji z naszym promocyjnym kodem [ LEGALSPORT ]. Nasze hasło do maksymalnych bonusów na start wpisuje się na formularzu w polu "Kod promocyjny". Cały proces trwa kilkadziesiąt sekund, ponieważ BETFAN udostępnia rejestrację bez dowodu.

2. Czy warto odebrać bonus powitalny BETFAN?

Tak, z całą pewnością warto skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej legalnego bukmachera BETFAN. Opłaca się to zrobić przede wszystkim dlatego, że do zgarnięcia jest nawet 2961 zł, w tym cashbacki i freebety! Dodatkowo za ugraną kasę można grać bez podatku ;)

3. Czy bonus na start w BETFAN zawiera freebety i cashbacki?

Tak. W ramach powitalnej promocji rejestracyjnej z naszym kodem w BETFAN można zgarnąć freebety oraz cashbacki. Jakie kwoty są do zdobycia? Freebety - 30 zł, cashbacki - max. 600 zł.

4. Co to jest bonus BETFAN z mnożnikiem?

Promocja z mnożnikiem w BETFAN to nic innego, jak bonus, dzięki któremu można sobie 10-krotnie zwiększyć kwotę do wypłaty. Przykładowo, obróciliście premie od depozytu i macie na saldzie bonusowym 200 zł. Oznacza to, że na Waszym saldzie głównym pojawi się 2000 zł - tę kwotę można wypłacić.

5. Czy nagrody za założenie konta łączą się z bonusami RADAR365?

Tak, po darmowej rejestracji z naszym kodem [ LEGALSPORT ] możecie swobodnie łączyć promocje powitalne online z tymi z RADAR365.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

BETFAN bonus powitalny | kwiecień 2021
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
vipBET
skomentowano ponad miesiąc temu
No wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma w betfanie tego no zakladu bez wpłaty? To trochę lipa, bo inni mają, a betfan nie
MagicJJ
skomentowano ponad miesiąc temu
Panie, weź wyluzuj. Mają super ofertę i nie ma co narzekać. Jedyny buk, który ma 3000 zł na start, a Ty jeszcze marudzisz. Trochę niepoważne....
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.