piątek, 30 września 2022
Najnowsze: Kurs 100.00 na gola Lewandowskiego z Mallorcą

BETFAN bonus powitalny | wrzesień 2022

27.10.2020, 19:35
Aktualizacja: 30.09.2022, 06:18
Autor: W. Borecki
Prezent powitalny rejestracji z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus powitalny BETFAN z kodem promocyjnym
  1. Powitalny cashback o wartości 600 zł
  2. Mega bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł
  3. Jak odebrać nagrody za rejestrację?
  4. Ile gotówki najlepiej wpłacić na konto?
 2. Jak wypłacić bonus na start w BETFAN: warunki regulaminowe
  1. Obrót promocyjną gotówką
 3. Jakie opinie zbiera bonus za rejestrację w BETFAN
  1. Recenzja numer 1: "Kwota bonusu robi wrażenie"
  2. Recenzja numer 2: "To jest najlepszy cashback na rynku"
  3. Recenzja numer 3: "Cały bonus za założenie konta jest obłędny"
 4. FAQ: Pytania graczy o bonus na start z kodem
Pakiet powitalnych promocji w BETFAN

Bukmacherzy zachęcają typerów do rejestracji poprzez ekskluzywne bonusy powitalne o coraz większej wartości. Dla graczy to czysty zysk: gratyfikacje pieniężne przekraczające 1000 zł to już codzienność!

REJESTRACJA W BETFAN
Po założeniu konta dostaniecie max. bonus 1660 zł

Dlatego legalny polski bukmacher BETFAN swoją ofertą na start postanowił zdeklasować całą konkurencję, przygotowując fantastyczny pakiet powitalny o wartości łącznej 1660 zł! Ta promocja dla nowych graczy zaskakuje nie tylko ostateczną wysokością, ale również mega objętością. W jej ramach można zgarnąć nie tylko powitalny cashback od pierwszego depozytu, ale również bonus 100% od drugiej wpłaty.

Trudno zaprzeczyć, że to wspaniała opcja dla wszystkich graczy, którzy mają w perspektywie długie i zyskowne typowanie na stronie czy aplikacji. Jak odebrać i aktywować wszystkie promocje? To proste, wystarczy zastosować podczas bezpłatnej rejestracji w BETFAN nasz kod promocyjny LEGALSPORT. Tyle teorii, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że interesują Was konkrety, czyli tak zwane "bukmacherskie mięso". Jakie dokładnie bonusy ma BETFAN?

Bonus powitalny BETFAN z kodem promocyjnym

Standardowa oferta powitalna koncesjonowanego polskiego bukmachera BETFAN umożliwia zgarnięcie bonusu w wysokości 1660 zł. To niespotykana dotąd na polskim rynku zakładów bukmacherskich wysokość promocji na start - dotychczas standardowa oferta dla nowych graczy oscylowała wokół 1000 zł. Na marginesie można dodać, że zbliżoną ofertę na start dla graczy mają również takie firmy jak STS, Fortuna czy LVBET, u których również jest aktywny nasz kod LEGALSPORT.

Infografika - rekomendacje do aktywacji profilu bukmacherskiego w BETFAN
Dlaczego warto się zarejestrować w BETFAN online?

Bukmacher BETFAN, który w rankingach online zawsze zajmuje bardzo wysokie miejsce, obdarował nas mnóstwem promocji rejestracyjnych. Dlatego też warto przyjrzeć się każdej opcji z osoba. Dzięki temu każdy rodzaj bonusu na start będziecie mogli wykorzystać w stu procentach. Jakie promocje na powitanie za kod LEGALSPORT udostępnia wszystkim klientom ten organizatorów zakładów internetowych? Już wszystko krok po kroku tłumaczymy!

Powitalny cashback o wartości 600 zł

Pierwsza część rejestracyjnej promocji na start z naszym kodem w BETFAN to powitalny cashback od pierwszego depozytu 600 zł. Dzięki tej ofercie przy pierwszej wpłacie możecie liczyć na ubezpieczenie swojego kuponu do max. 600 zł - jest to więc doskonała propozycja dla typerów, którzy lubią grać za wysokie stawki. Przy dobrze przemyślanym kuponie za taką kwotę wygrana może być naprawdę imponująca, a w razie przegranej nic nie tracicie, bo nuk zwróci Wam kasę na saldo bonusowe!

Cashback w BETFAN - bezpieczny bonus bez ryzyka przegranej

Jak odebrać zakład bez ryzyka w BETFAN? To bardzo proste! Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Pierwszy z nich to oczywiście aktywacja profilu do obstawiania w BETFAN - można to zrobić w ciągu minuty bez zbędnych formalności. Następnie, po zalogowaniu się na konto, wystarczy dokonać swojego pierwszego depozytu (minimalny depozyt 50 zł - tyle musicie wpłacić, by odebrać bonus, ale my polecamy oczywiście depozyt w wysokości 600 zł by maksymalnie wykorzystać tę część oferty powitalnej BETFAN), a następnie zagrać dowolny kupon z oferty pre-match lub LIVE (minimalna stawka kuponu 50 zł).

Kupon okazał się trafiony? Wygrana jest Wasza! A jeśli się Wam nie poszczęściło, odzyskacie kasę na saldo depozytowe - i, co ważne, do przeniesienia jej na saldo główne wymagany jest tylko obrót 1x! Równie proste są pozostałe warunki obrotu: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs kuponu 3.80 i czas na obrót 7 dni. Pamiętajcie, że cashback można aktywować dla pierwszego kuponu SOLO lub AKO z salda depozytowego.

Mega bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł

Drugim elementem pakietu powitalnego BETFAN jest podwojenie drugiego depozytu do kwoty 1000 zł. Bonus od wpłaty ma równie proste warunki odbioru i obrotu co pierwsza część promocji, więc z jego odbiorem bez trudu poradzą sobie nawet początkujący typerzy. Jak to działa w praktyce? To bardzo proste - wpłacacie na swoje konto dla przykładu 400 zł i w ramach promocji otrzymujecie drugie 400 zł na grę. W sumie macie aż 800 zł na zakłady bukmacherskie.

By zakwalifikować się do odbioru bonusu należy dokonać depozytu na odpowiednim poziomie (minimalna wpłata 50 zł) - wówczas pieniądze zostaną dodane do naszego salda bonusowego. Oczywiście najbardziej opłaca się wpłata na kwotę 1000 zł, by maksymalnie wykorzystać ten bonus.

Baner z bonusem od wpłaty w BETFAN
Bonus na start BETFAN: podwojenie drugiego depozytu 1000 zł

Następnie bonus należy odblokować, obracając jednokrotnie depozytem - do obrotu wliczają się kupony SOLO i AKO z minimalnym kursem 2.50. Kolejny krok to spełnienie warunków obrotowych, by przenieść środki z salda bonusowego na saldo depozytowe, skąd możecie wypłacić je na swój indywidualny rachunek bankowy (lub przeznaczyć na dalsze typowanie - to Wasza decyzja). Warunki obrotu bonusem są bardzo proste:

 • obrót 3x
 • minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs kuponu 2.50
 • czas na obrót 14 dni

Pamiętajcie również, że do obrotu nie wliczają się kupony rozliczone jako zwrot stawki, zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione zdarzenia, kupony systemowe, a także zawierane na zdarzenia z oferty MATCHDAY BOOST oraz z oferty na karcianki.

Jak odebrać nagrody za rejestrację?

Pisaliśmy o tym już na początku, ale jeszcze raz wszystko dla jasności powtórzymy, tak abyście utrwalili sobie najważniejszy etap procesu odbioru przydatnych bonusów startowych w BETFAN. Aby aktywować skutecznie na indywidualnym profilu klienta wszystkie premie pieniężne, należy przede wszystkim założyć konto do typowania u tego buka z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT.

Rejestracja w Betfan z kodem promocyjnym LEGALSPORT - infografika
Jak się zarejestrować w BETFAN

Jest to najważniejszy punkt całego procesu rejestracyjnego, ponieważ wszystkie bonusy aktywują się, po wpłacie odpowiednich depozytów, o których pisaliśmy w sekcji wyżej, na koncie automatycznie. Gdzie znajduje się pole, w które należy wpisać kod polecający?

Bukmacher BETFAN ustalił, że "Kod promocyjny" z naszego serwisu na jego formularzu internetowym wpisuje się w drugim kroku, co możecie zobaczyć na fotce z lewej strony (jeżeli korzystacie z telefonów komórkowych, to zdjęcie znajduje się poniżej). Rekomendujemy zapis drukowanymi literami - LEGALSPORT, ale oczywiście inne kombinacje również wchodzą bez problemów.

Jeśli chcecie mieć stu procentową pewność, że nasz kod wpiszecie prawidłowo, to skorzystajcie z tego linku przekierowującego do BETFAN. Będzie on dla Was sporym ułatwieniem, ponieważ automatycznie uzupełni pole z kodem do extra bonusów. Przypominamy, że maksymalne nagrody za użycie naszego hasła u tego operatora mogą wynieść aż 1660 zł. Wszystkie promocje w pełni uzależnione są od depozytów, dlatego też poniżej przygotowaliśmy dla Was drobne symulacje, które wyraźnie pokażą, na jakie kwoty i bonusy możecie liczyć.

Ile gotówki najlepiej wpłacić na konto?

Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, albowiem każdy typer ma swoją strategię gry i na swój sposób dopiera stawki pojedynczego zakładu. Jeden gracz woli wpłacić mniej na saldo główne i grać okazałe AKO, a drugi więcej, bo uważa, że kupony z mniejszą liczbą zdarzeń są okej. Dlatego też poniżej stworzyliśmy, specjalnie dla Was, aż trzy różne warianty z kwotami, które możecie zdeponować w BETFAN.

Wariant do wyboru Kwota konkretnego depozytu Otrzymane bonusy  
Wariant minimalny Pierwsza wpłata: 50 zł
Druga wpłata: 100 zł

Cashback: 50 zł
Bonus 100%: 100 zł

Rejestracja w BETFAN >>>
Wariant standardowy Pierwsza wpłata: 300 zł 
Druga wpłata:  500 zł
Cashback: 300 zł
Bonus 100%: 500 zł
Rejestracja w BETFAN >>>
Wariant optymalny Pierwsza wpłata: 600 zł
Druga wpłata: 1000 zł

Cashback: 600 zł
Bonus 100%: 1000 zł

Rejestracja w BETFAN >>>

Stworzyliśmy warianty: minimalny, standardowy, który jest najczęściej wykorzystywany przez bukmacherskich graczy, oraz optymalny. Ten ostatni pozwoli Wam odebrać maksymalne bonusy powitalne w BETFAN. Tak to wygląda, jeżeli chodzi o odbiór bonusów i wpłatę na profil do gry. Warto więc teraz przyjrzeć się warunkom wypłat. Jak wypłacić bonus w BETFAN na swoje indywidualne konto bankowe? Jaki jest obrót bonusem? Już to sprawdzamy!

Jak wypłacić bonus na start w BETFAN: warunki regulaminowe

Warunki regulaminowe internetowej promocji za darmową rejestrację w BETFAN Zakłady Bukmacherskie, z naszym polecającym kodem LEGALSPORT są bardzo proste i przejrzyste. Naszym zdaniem jest to bonus nie tylko dla doświadczonych typerów, ale również na nowych graczy, którzy dopiero wdrażają się w bukmacherkę. Dlaczego uważamy, że nagrody w ramach powitalnego bonusu są dla wszystkich typerów, bez wyjątku? Już wszystko tłumaczymy krok po kroku.

Obrót promocyjną gotówką

Wpływ na to ma przede wszystkim bukmacherski obrót, który już nieraz przysparzał problemów grającym. W BETFAN zakład bez ryzyka 600 zł ma nadzwyczaj proste warunki obrotowe: by wypłacić środki na saldo główne, wystarczy obrót 1x! Do obrotu zaliczają się kupony spełniające następujące warunki: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs kuponu 3.80, czas na obrót 7 dni.

odbieram bonusy w betfan
Wpłacam depozyt i korzystam z promocji powitalnej

Równie proste są warunki obrotowe drugiej promocji w BETFAN, którą jest bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł. Tutaj wymagany jest obrót 3x, a pozostałe warunki są następujące: minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3, minimalny kurs kuponu 2.50, czas na obrót 14 dni. Jak widzicie, w tym również nie ma żadnej filozofii, dzięki czemu z dopełnieniem warunków poradzicie sobie bez najmniejszego problemu.

Chcecie odebrać te mega zyskowne i atrakcyjne promocje powitalne w BETFAN? Nic prostszego - wystarczy tylko zarejestrować profil typerski, dokonać dwóch depozytów i cieszyć się dodatkową kasą od legalnego bukmachera? Jeśli nie wiecie jak zacząć, tutaj znajdziecie instrukcję "jak założyć konto w BETFAN".

Jakie opinie zbiera bonus za rejestrację w BETFAN

Pakiet powitalny dla nowych klientów BETFAN to naprawdę bardzo korzystna propozycja i jednocześnie jeden z najwyższych bonusów na start na polskim rynku bukmacherskich. Ponieważ prezentuje się on bardzo interesująco, sprawdziliśmy, jakie są opinie graczy o bonusie powitalnym tego buka i jak oceniają oni pakiet dla nowych klientów, przygotowany przez tego legalnego polskiego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Nagrody wchodzące w skład bonusu powitalnego zbierają świetne opinie 
Gracze chwalą nie tylko premie z mnożnikiem, ale również freebety i cashbacki
Ogólna ocena promocji rejestracyjnej w BETFAN: 9,2/10

Przechodzę na www.betfan.pl

Jak się okazuje, według typerów przygotowany przez legalnego bukmachera BETFAN bonus dla nowych klientów jest naprawdę bardzo atrakcyjny. Typerzy doceniają przede wszystkim wysokość bonusu - według ich opinii taka kwota jest naprawdę imponująca! Przykładowe recenzje betfanowskich promocji znajdziecie poniżej.

Recenzja numer 1: "Kwota bonusu robi wrażenie"

- 1660 zł to jest naprawdę spoko promocja, kwota bonusu robi po prostu wrażenie. Do tej pory grałem w PZBuk, więc przeskok mam spory :) Oby udało mi się ograć buka, bo nie chciałbym się zrazić. Ale patrząc na to, jakie są bonusy, to będzie to trudne do zrealizowania - oczywiście zrażenie się, a nie ogranie buka :D Jutro stratuje z pierwszymi bonusami, bo wpłaciłem już pierwszą kasę. Liczę na udany weekend z typami na Premier League! Zdeponowałem sobie w swoim betfanowskim skarbcu 100 zł. | Opinia dodana przez VIPER33.

Recenzja numer 2: "To jest najlepszy cashback na rynku"

- Czekałem na to, aż ktoś ogarnie w ramach jednej promocji startowej dobry cashback i się doczekałem! Chwila braw - gorących - dla Betfana :D Dobrze, że dodatkowo jest też podwojenie drugiego depozytu, bo można się wspomóc dodatkową gotówką. Ogólnie to moim zdaniem są to najlepszy cashback na rynku, bije na głowę 100 zł od STS. Nikt mu nie dorównuje i chyba długo będzie na pierwszym miejscu. | Opinia dodana przez TerminatorZpl

Recenzja numer 3: "Cały bonus za założenie konta jest obłędny"

- Najlepszy bonus dla graczy w Polsce! Może nie jest idealny, ale za to dla każdego gracza. Dla mnie cały bonus za założenie konta jest obłędny i nikt tego nie zmieni. Cała ta premia dostosowuje się jak kameleon do graczy. Jak jesteś świeży i nic nie wiesz o bukmacherce, to znajdziesz coś dla siebie. Jak jesteś starym wyjadaczem, to również jest element dla Ciebie. Jak chcesz po prostu się dobrze bawić i obstawiać kupony, to też znajdziesz coś dla siebie. Połączenie takie że mamy zakład bez ryzyka i bonus 100% od drugiej wpłaty to jest to! No i obczajcie TVBET, bo warto! | Opinia dodana przez Pedro_

FAQ: Pytania graczy o bonus na start z kodem

Legalny polski bukmacher internetowy BETFAN przygotował dla graczy naprawdę atrakcyjny pakiet powitalny, w ramach którego można zyskać nawet 1660 zł za kod (hasło kodu to LEGALSPORT). Sprawdzamy, jakie pytania na temat betfanowskiego bonusu dla nowych klientów najczęściej pojawiają się na forach bukmacherskich.

1. Jak odebrać bonus na start w BETFAN?

Promocja powitalna w BETFAN Zakłady Bukmacherskie aktywuje się automatycznie na koncie do typowania po rejestracji z naszym promocyjnym kodem LEGALSPORT. Cały proces trwa kilkadziesiąt sekund, ponieważ BETFAN udostępnia rejestrację bez dowodu. >> Warunki odbioru promocji powitalnej

2. Czy warto odebrać bonus powitalny BETFAN?

Tak, z całą pewnością warto skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej legalnego bukmachera BETFAN. Opłaca się to zrobić przede wszystkim dlatego, że do zgarnięcia jest nawet 1660 zł! >> Sprawdź pakiet na start w BETFAN

3. Czy bonus na start w BETFAN zawiera cashback?

Tak, już na starcie dostajecie powitalny cashback od pierwszego depozytu 600 zł. >> Jak odebrać cashback w BETFAN?

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

BETFAN bonus powitalny | wrzesień 2022
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
vipBET
skomentowano ponad miesiąc temu
No wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma w betfanie tego no zakladu bez wpłaty? To trochę lipa, bo inni mają, a betfan nie
MagicJJ
skomentowano ponad miesiąc temu
Panie, weź wyluzuj. Mają super ofertę i nie ma co narzekać. Jedyny buk, który ma 3000 zł na start, a Ty jeszcze marudzisz. Trochę niepoważne....
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.