Forma w lidze
Sporting San Jose w tabeli
3. miejsce / 20 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
12:4 bramki
2,40 gola/mecz
7 pkt
7:5 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sporting San Jose
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Kostaryka | 32 | pomocnik | 10 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Kostaryka | 36 | bramkarz | 10 | 125 tys. € |
Przewidywany skład Sporting San Jose 4-5-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Sporting San Jose w tabeli Primera Division (Kostaryka)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Saprissa
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:11 | 21 |
2
|
CS Cartagines
|
11 | 7 | 0 | 4 | 22:14 | 21 |
3
|
Sporting San Jose
|
10 | 6 | 2 | 2 | 19:9 | 20 |
4
|
San Carlos
|
11 | 6 | 0 | 5 | 10:11 | 18 |
5
|
Inter San Carlos
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:14 | 18 |
Wyniki Sporting San Jose
Terminarz Sporting San Jose
Ostatnie transfery Sporting San Jose
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Kostaryka |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Kostaryka |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Kostaryka |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kostaryka |
![]() |
za darmo |
Sporting San Jose to klub piłkarski z Kostaryki występujący w Primera Division (Kostaryka). Swoim domowym obiektem jest Estadio Ernesto Rohrmoser Lahmann, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Andres Carevic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting San Jose w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sporting San Jose trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Sporting San Jose w tabeli Primera Division (Kostaryka)?
Sporting San Jose zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Primera Division (Kostaryka) z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Deportivo Saprissa wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Sporting San Jose?
W wyjściowym ustawieniu Sporting San Jose między słupkami staje L. Moreira, a linię obrony najczęściej tworzą R. Bolanos, Y. Salinas, A. Soto oraz K. Espinoza. W środku pola grają Y. Salas, Carlos Enrique Pineda López, A. López, J. Navarro oraz G. Leiva, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Mendez. Trener Andres Carevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Kostaryka) i pucharach.
Kiedy Sporting San Jose gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting San Jose to spotkanie z Deportivo Saprissa, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 04:00 na obiekcie Estadio Ricardo Saprissa Aymá w ramach Primera Division (Kostaryka) (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting San Jose?
Ostatni mecz Sporting San Jose to wygrana z CS Cartagines 3:1 w Primera Division (Kostaryka), 10 października 2026. Bramki zdobyli Leiva, Navarro oraz Colindres. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sporting San Jose w tym sezonie?
Bilans Sporting San Jose w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 19 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 13,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sporting San Jose w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sporting San Jose w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sporting San Jose
Sporting San Jose terminarz
Kiedy Sporting San Jose gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting San Jose to spotkanie z Deportivo Saprissa, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 04:00 na obiekcie Estadio Ricardo Saprissa Aymá w ramach Primera Division (Kostaryka) (11. kolejka).
Wyniki Sporting San Jose w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sporting San Jose w sezonie 2026.
Forma i bramki Sporting San Jose w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sporting San Jose wyniki
Sporting San Jose ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-5-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-5-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Sporting San Jose zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting San Jose?
Ostatni mecz Sporting San Jose to wygrana z CS Cartagines 3:1 w Primera Division (Kostaryka), 10 października 2026. Bramki zdobyli Leiva, Navarro oraz Colindres. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sporting San Jose – tabela Primera Division (Kostaryka)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Kostaryka) zajmuje Sporting San Jose w sezonie 2026.
Miejsce Sporting San Jose w tabeli Primera Division (Kostaryka)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Saprissa
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:11 | 9 | 21 | |
2
|
CS Cartagines
|
11 | 7 | 0 | 4 | 22:14 | 8 | 21 | |
3
|
Sporting San Jose
|
10 | 6 | 2 | 2 | 19:9 | 10 | 20 | |
4
|
San Carlos
|
11 | 6 | 0 | 5 | 10:11 | -1 | 18 | |
5
|
Inter San Carlos
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 18 | |
6
|
LD Alajuelense
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:11 | 5 | 15 | |
7
|
Puntarenas FC
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Perez Zeledon
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | |
9
|
Escorpiones Belén
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:15 | -8 | 7 | |
10
|
CS Herediano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Saprissa
|
10 | 7 | 0 | 3 | 20:11 | 9 | 21 | |
2
|
CS Cartagines
|
11 | 7 | 0 | 4 | 22:14 | 8 | 21 | |
3
|
Sporting San Jose
|
10 | 6 | 2 | 2 | 19:9 | 10 | 20 | |
4
|
San Carlos
|
11 | 6 | 0 | 5 | 10:11 | -1 | 18 | |
5
|
Inter San Carlos
|
11 | 5 | 3 | 3 | 12:14 | -2 | 18 | |
6
|
LD Alajuelense
|
10 | 4 | 3 | 3 | 16:11 | 5 | 15 | |
7
|
Puntarenas FC
|
11 | 3 | 4 | 4 | 11:15 | -4 | 13 | |
8
|
Perez Zeledon
|
10 | 2 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 9 | |
9
|
Escorpiones Belén
|
10 | 2 | 1 | 7 | 7:15 | -8 | 7 | |
10
|
CS Herediano
|
10 | 1 | 2 | 7 | 6:16 | -10 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Deportivo Saprissa
|
5 | 5 | 0 | 0 | 14:5 | 9 | 15 | |
| 2 |
CS Cartagines
|
5 | 5 | 0 | 0 | 12:4 | 8 | 15 | |
| 3 |
Sporting San Jose
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 13 | |
| 4 |
San Carlos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 9 | |
| 5 |
Inter San Carlos
|
5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 6 |
LD Alajuelense
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 7 |
Puntarenas FC
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 8 | |
| 8 |
Perez Zeledon
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 4 | |
| 9 |
Escorpiones Belén
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 4 | |
| 10 |
CS Herediano
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:11 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Carlos
|
5 | 3 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 9 | |
| 2 |
Inter San Carlos
|
6 | 3 | 0 | 3 | 6:11 | -5 | 9 | |
| 3 |
Sporting San Jose
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 4 |
Deportivo Saprissa
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 5 |
CS Cartagines
|
6 | 2 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 6 | |
| 6 |
LD Alajuelense
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Puntarenas FC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 8 |
Perez Zeledon
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 5 | |
| 9 |
CS Herediano
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | -2 | 4 | |
| 10 |
Escorpiones Belén
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:7 | -2 | 3 |
Które miejsce zajmuje Sporting San Jose w tabeli Primera Division (Kostaryka)?
Sporting San Jose zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Primera Division (Kostaryka) z dorobkiem 20 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Deportivo Saprissa wynosi 1 punkt, a przewaga nad 4. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Sporting San Jose w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sporting San Jose na tle ligi w sezonie 2026.
Sporting San Jose na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,2
- Strzały celne / mecz 5,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,90
- Czyste konta 30%
Strzelcy Sporting San Jose
-
Gabriel Leiva 5
-
Jose Pinto 2
-
Renzo Carballo 2
-
Joshua Navarro 2
-
Alexander López 2
-
Daniel Colindres 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sporting San Jose i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sporting San Jose to 0–15 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Po przerwie pada 47% bramek Sporting San Jose.Przebieg meczu Sporting San Jose i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Sporting San Jose otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sporting San Jose
95% bramek Sporting San Jose pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sporting San Jose zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Sporting San Jose
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sporting San Jose, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sporting San Jose wygra mecz Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Sporting San Jose nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Sporting San Jose
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Sporting San Jose padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Sporting San Jose.Sporting San Jose – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sporting San Jose, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sporting San Jose zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Sporting San Jose wygra mecz Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Sporting San Jose zdobywa u siebie 87% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Sporting San Jose ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli Sporting San Jose, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
Sporting San Jose wygra drugą połowę meczu Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Drugą połowę Sporting San Jose wygrywał w 4 z 10 meczów.Sporting San Jose – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Sporting San Jose oddaje 13,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Sporting San Jose oddaje 13,2 strzałów na mecz.Sporting San Jose – posiadanie piłki
- U siebie 45,8%
- Na wyjeździe 47,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 10 meczów. Średnio Sporting San Jose utrzymuje przy piłce 46,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Sporting San Jose wygra mecz Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Sporting San Jose utrzymuje średnio 46,7% posiadania piłki.Sporting San Jose – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 0,90
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Sporting San Jose to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Deportivo Saprissa - Sporting San Jose Czyste konto Sporting San Jose zachowuje w 30% meczów.Sporting San Jose – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 70%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Sporting San Jose wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 70% spotkań.
Sporting San Jose – kartki
- Żółte kartki 28
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 10%
Sporting San Jose ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Sporting San Jose – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Sporting San Jose według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Sporting San Jose zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z środka tabeli (4–7).
Sporting San Jose na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,20 | 2,80 1,20 | 1,00 1,20 |
|
2.
|
3,00 1,00 | 2,40 1,67 | 0,80 1,67 |
|
3.
|
2,60 1,40 | 2,40 1,40 | 0,80 1,00 |
|
4.
|
1,50 1,80 | 0,83 1,00 | 1,17 0,80 |
|
5.
|
1,80 1,50 | 1,20 1,00 | 0,60 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Sporting San Jose
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sporting San Jose w tym sezonie
- Najwyższa wygrana CS Herediano - Sporting San Jose 0:3 Primera Division (Kostaryka), 23.08.2026
- Najwyższa porażka CS Cartagines - Sporting San Jose 2:1 Primera Division (Kostaryka), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sporting San Jose - Deportivo Saprissa 4:2, Primera Division (Kostaryka), 14.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Mendez, Sporting San Jose - Escorpiones Belén 2:0, Primera Division (Kostaryka), 18.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Colindres, Sporting San Jose - CS Cartagines 3:1, Primera Division (Kostaryka), 10.10.2026
Jakie statystyki ma Sporting San Jose w tym sezonie?
Bilans Sporting San Jose w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-2-2 przy 19 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 13,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sporting San Jose – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sporting San Jose w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sporting San Jose 4-5-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Sporting San Jose
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Honduras | 375 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 627' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Kostaryka | 250 tys. € | 39 tys. € | 10 | 100% | 1 | 0 | 532' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
41 | Kostaryka | 10 tys. € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 101' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Kostaryka | 275 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 767' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
36 | Kostaryka | 100 tys. € | 250 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 187' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
17 | Kostaryka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
27 | Kostaryka | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 244' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
21 | Kostaryka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
|
-12 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
32 | Kostaryka | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 5 | 0 | 558' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Honduras | 250 tys. € | – | 8 | 80% | 2 | 0 | 436' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
19 | Kostaryka | – | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Kostaryka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
27 | Kostaryka | 200 tys. € | – | 4 | 40% | 0 | 0 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
30 | Kostaryka | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 426' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Kostaryka | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
29 | Honduras | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 854' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
26 | Meksyk | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
28 | Kostaryka | 100 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 641' | 5 | 1 | |||||||
| 3 |
|
29 | Kostaryka | 175 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Kostaryka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
34 | Kostaryka | 150 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
|
36 | Kostaryka | 50 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Kostaryka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Kostaryka | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 59' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
![]() |
28 | Kostaryka | 175 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 89' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 13 |
![]() |
22 | Kostaryka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
36 | Kostaryka | 125 tys. € | 45 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sporting San Jose
3,5 mln €
śr. 122 tys. € / zawodnika
Ile Sporting San Jose wydaje na pensje
334 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Kostaryka (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sporting San Jose w sezonie 2026
Sporting San Jose wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sporting San Jose
Jak wygląda skład Sporting San Jose?
W wyjściowym ustawieniu Sporting San Jose między słupkami staje L. Moreira, a linię obrony najczęściej tworzą R. Bolanos, Y. Salinas, A. Soto oraz K. Espinoza. W środku pola grają Y. Salas, Carlos Enrique Pineda López, A. López, J. Navarro oraz G. Leiva, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Mendez. Trener Andres Carevic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Kostaryka) i pucharach.
Sporting San Jose – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sporting San Jose w sezonie 2026.
Sporting San Jose transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Kostaryka | 38 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Kostaryka | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Kostaryka | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kostaryka | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kostaryka | 41 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Meksyk | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Honduras | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kostaryka | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 26 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting San Jose w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sporting San Jose trafiło 17 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
