Porównanie kursów Derry City - St Patrick's Athl.
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Derry City - St Patrick's Athl. dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 2. połowę (1X2), 1. połowę (1X2), zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz na handicap z 19 października 2026 (w ramach 33. kolejki Premier Division (Irlandia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 30 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Derry City po kursie 3,10 w LV BET, remis po kursie 3,25 w eToto oraz wygrana St Patrick's Athl. po kursie 2,27 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Derry City wystawia LV BET - 3,10, w porównaniu do najniższego 2,86 w Fortuna. Daje to 24 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,40 | 1,04 | 3,35 | 1,27 | 1,80 | 1,87 | 1,31 | 3,10 | 1,09 | 5,80 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,90 | 1,05 | 3,40 | 1,28 | 1,82 | 1,88 | 1,32 | 3,10 | 1,11 | 5,75 | 1,03 | 12,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,10 | 1,28 | 1,73 | 1,87 | 1,28 | 3,10 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,50 | 1,05 | 3,30 | 1,27 | 1,80 | 1,86 | 1,30 | 3,05 | 1,10 | 5,50 | 1,03 | 8,50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,30 | 1,28 | 1,82 | 1,88 | 1,30 | 3,15 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,02. To o 6,3% więcej niż najniższy kurs 1,90 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Derry City strzeli
Kurs na St Patrick's Athl. strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Derry City i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo St Patrick's Athl. i liczbę goli
Kursy na Derry City - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na St Patrick's Athl. - handicap
Kursy na Derry City - handicap azjatycki
Kursy na St Patrick's Athl. - handicap azjatycki
Kursy na Derry City - handicap azjatycki pełny
Kursy na St Patrick's Athl. - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
Dla meczu Derry City - St Patrick's Athl. dostępnych jest 357 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 9,7% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 3,40 w STS przewyższa najniższą selekcję 3,10 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Derry City - St Patrick's Athl. ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.