Forma w lidze
Bohemians w tabeli
3. miejsce / 59 punktów Awans do Ligi Konferencji UEFA
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
27:19 bramki
1,69 gola/mecz
32 pkt
31:21 bramki
1,82 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Bohemians
Wartość drużyny: 3,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 13 bramek | Irlandia | 26 | napastnik | 33 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Irlandia | 26 | napastnik | 33 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Irlandia | 24 | pomocnik | 31 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2834 minut | USA | 28 | obrońca | 32 | 275 tys. € |
Skład i oceny Bohemians w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 15' A. Mcdonnell → R. Burke
- 60' D. Rooney → D. James-Taylor
- 60' C. Whelan → M. Strods
- 81' R. Burke → S. Diallo
- 81' C. Parsons → H. Vaughan
Bohemians w tabeli Premier Division (Irlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shamrock Rovers
|
33 | 19 | 8 | 6 | 54:33 | 65 |
2
|
St Patrick's Athl.
|
32 | 17 | 8 | 7 | 52:25 | 59 |
3
|
Bohemians
|
33 | 17 | 8 | 8 | 58:40 | 59 |
4
|
Shelbourne
|
33 | 10 | 13 | 10 | 47:46 | 43 |
5
|
Derry City
|
32 | 9 | 14 | 9 | 45:42 | 41 |
Wyniki Bohemians
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Shamrock Rovers
2
Bohemians
1
Premier Division (Irlandia), 30. kolejka
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Dundalk
1
Bohemians
2
Premier Division (Irlandia), 33. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Bohemians
2
Drogheda United
1
Premier Division (Irlandia), 32. kolejka
|
Terminarz Bohemians
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Bohemians
Waterford
Premier Division (Irlandia), 34. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Bohemians
Shelbourne
Premier Division (Irlandia), 35. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
St Patrick's Athl.
Bohemians
Premier Division (Irlandia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Bohemians
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Irlandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
za darmo |
Bohemians to klub piłkarski z Irlandii występujący w Premier Division (Irlandia). Swoim domowym obiektem jest Dalymount Park, który może pomieścić 4 443 widzów. Zespół prowadzi Alan Reynolds. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bohemians?
Klub piłkarski Bohemians zdobył w swojej historii 44 trofea. Najczęściej wygrywał Leinster Senior Cup oraz Mistrzostwo Irlandii. Ponadto triumfował w Puchar Irlandii oraz Puchar Ligi Irlandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bohemians w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Bohemians trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Bohemians w tabeli Premier Division (Irlandia)?
Bohemians zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Premier Division (Irlandia) z dorobkiem 59 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Shamrock Rovers wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 58:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Bohemians?
W wyjściowym ustawieniu Bohemians między słupkami staje P. Walters, a linię obrony najczęściej tworzą D. Power, P. Hickey, S. Todd oraz S. Mullen. W środku pola grają R. Tierney, D. Devoy, H. Vaughan, J. Flores oraz C. Parsons, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Whelan. Trener Alan Reynolds ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Division (Irlandia) i pucharach.
Kiedy Bohemians gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bohemians to spotkanie z Waterford, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Dalymount Park w ramach Premier Division (Irlandia) (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bohemians?
Ostatni mecz Bohemians to porażka z Shamrock Rovers 2:1 w Premier Division (Irlandia), 12 października 2026. Bramki zdobyli Mcgovern, Tierney oraz Watts. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bohemians w tym sezonie?
Bilans Bohemians w tym sezonie to 33 mecze i wynik 17-8-8 przy 58 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bohemians w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Bohemians w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Bohemians
Bohemians terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Premier Division (Irlandia), 34. kolejka
|
Dalymount Park U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 20:45
|
Premier Division (Irlandia), 35. kolejka
|
Dalymount Park U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 20:45
|
Premier Division (Irlandia), 36. kolejka
|
Richmond Park Wyjazd | Trudny |
Kiedy Bohemians gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bohemians to spotkanie z Waterford, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Dalymount Park w ramach Premier Division (Irlandia) (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Bohemians w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Bohemians w sezonie 2026.
Forma i bramki Bohemians w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bohemians wyniki
Bohemians ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 25 z 33 meczów, ze średnią 1,84 punktu. W pozostałych ustawieniach Bohemians zdobywa 1,63 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bohemians?
Ostatni mecz Bohemians to porażka z Shamrock Rovers 2:1 w Premier Division (Irlandia), 12 października 2026. Bramki zdobyli Mcgovern, Tierney oraz Watts. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bohemians – tabela Premier Division (Irlandia)
Jakie miejsce w tabeli Premier Division (Irlandia) zajmuje Bohemians w sezonie 2026.
Miejsce Bohemians w tabeli Premier Division (Irlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shamrock Rovers
|
33 | 19 | 8 | 6 | 54:33 | 21 | 65 | |
2
|
St Patrick's Athl.
|
32 | 17 | 8 | 7 | 52:25 | 27 | 59 | |
3
|
Bohemians
|
33 | 17 | 8 | 8 | 58:40 | 18 | 59 | |
4
|
Shelbourne
|
33 | 10 | 13 | 10 | 47:46 | 1 | 43 | |
5
|
Derry City
|
32 | 9 | 14 | 9 | 45:42 | 3 | 41 | |
6
|
Dundalk
|
33 | 10 | 11 | 12 | 50:55 | -5 | 41 | |
7
|
Galway United
|
32 | 9 | 11 | 12 | 42:48 | -6 | 38 | |
8
|
Waterford
|
32 | 7 | 13 | 12 | 44:54 | -10 | 34 | |
9
|
Drogheda United
|
33 | 8 | 10 | 15 | 39:54 | -15 | 34 | |
10
|
Sligo Rovers
|
33 | 5 | 8 | 20 | 25:59 | -34 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shamrock Rovers
|
33 | 19 | 8 | 6 | 54:33 | 21 | 65 | |
2
|
St Patrick's Athl.
|
32 | 17 | 8 | 7 | 52:25 | 27 | 59 | |
3
|
Bohemians
|
33 | 17 | 8 | 8 | 58:40 | 18 | 59 | |
4
|
Shelbourne
|
33 | 10 | 13 | 10 | 47:46 | 1 | 43 | |
5
|
Derry City
|
32 | 9 | 14 | 9 | 45:42 | 3 | 41 | |
6
|
Dundalk
|
33 | 10 | 11 | 12 | 50:55 | -5 | 41 | |
7
|
Galway United
|
32 | 9 | 11 | 12 | 42:48 | -6 | 38 | |
8
|
Waterford
|
32 | 7 | 13 | 12 | 44:54 | -10 | 34 | |
9
|
Drogheda United
|
33 | 8 | 10 | 15 | 39:54 | -15 | 34 | |
10
|
Sligo Rovers
|
33 | 5 | 8 | 20 | 25:59 | -34 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shamrock Rovers
|
17 | 13 | 3 | 1 | 33:15 | 18 | 42 | |
| 2 |
St Patrick's Athl.
|
16 | 10 | 3 | 3 | 31:10 | 21 | 33 | |
| 3 |
Bohemians
|
16 | 7 | 6 | 3 | 27:19 | 8 | 27 | |
| 4 |
Derry City
|
16 | 7 | 6 | 3 | 27:19 | 8 | 27 | |
| 5 |
Dundalk
|
17 | 6 | 3 | 8 | 26:27 | -1 | 21 | |
| 6 |
Galway United
|
16 | 5 | 6 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
| 7 |
Waterford
|
16 | 4 | 9 | 3 | 22:19 | 3 | 21 | |
| 8 |
Drogheda United
|
16 | 4 | 6 | 6 | 18:21 | -3 | 18 | |
| 9 |
Shelbourne
|
17 | 4 | 5 | 8 | 25:28 | -3 | 17 | |
| 10 |
Sligo Rovers
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:26 | -11 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bohemians
|
17 | 10 | 2 | 5 | 31:21 | 10 | 32 | |
| 2 |
St Patrick's Athl.
|
16 | 7 | 5 | 4 | 21:15 | 6 | 26 | |
| 3 |
Shelbourne
|
16 | 6 | 8 | 2 | 22:18 | 4 | 26 | |
| 4 |
Shamrock Rovers
|
16 | 6 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 23 | |
| 5 |
Dundalk
|
16 | 4 | 8 | 4 | 24:28 | -4 | 20 | |
| 6 |
Galway United
|
16 | 4 | 5 | 7 | 19:23 | -4 | 17 | |
| 7 |
Drogheda United
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:33 | -12 | 16 | |
| 8 |
Derry City
|
16 | 2 | 8 | 6 | 18:23 | -5 | 14 | |
| 9 |
Waterford
|
16 | 3 | 4 | 9 | 22:35 | -13 | 13 | |
| 10 |
Sligo Rovers
|
17 | 2 | 3 | 12 | 10:33 | -23 | 9 |
Które miejsce zajmuje Bohemians w tabeli Premier Division (Irlandia)?
Bohemians zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Premier Division (Irlandia) z dorobkiem 59 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Shamrock Rovers wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 58:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Bohemians w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Bohemians na tle ligi w sezonie 2026.
Bohemians na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,5
- Asysty / mecz 1,18
- Udane dryblingi / mecz 5,8
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,21
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 15,4
- Przechwyty / mecz 6,6
- Wybicia / mecz 28,4
- Zablokowane strzały / mecz 5,2
Strzelcy Bohemians
-
Colm Whelan 13
-
Ross Tierney 11
-
James Taylor 6
-
Patrick Hickey 5
-
Connor Parsons 4
-
Dawson Devoy 4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bohemians i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bohemians to 76–90+ minuta, w której padło 15 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 13 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bohemians - Waterford Po przerwie pada 60% bramek Bohemians.Przebieg meczu Bohemians i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 22 | 14-3-5 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 3-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 13 | 11-1-1 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-5-3 |
| Przegrywał do przerwy | 9 | 3-2-4 |
Gdy Bohemians otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 14 razy na 22 takie mecze.
Jak padają bramki dla Bohemians
84% bramek Bohemians pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bohemians zdobywa w sezonie średnio 1,79 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Bohemians
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bohemians, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bohemians wygra mecz Bohemians - Waterford Bohemians przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Bohemians
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 64%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 6%
W 64% meczów Bohemians padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bohemians - Waterford Powyżej 2,5 bramki padło w 64% meczów Bohemians.Bohemians – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bohemians fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bohemians, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bohemians zdobywa 1,69 punktu na mecz wobec 1,88 na wyjeździe.
Bohemians wygra mecz Bohemians - Waterford Bohemians zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 63%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Bohemians ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Bohemians, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 33 meczów.
Bohemians wygra drugą połowę meczu Bohemians - Waterford Drugą połowę Bohemians wygrywał w 15 z 33 meczów.Bohemians – strzały
- Celne / mecz 5,5
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,3
Bohemians oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bohemians - Waterford Bohemians oddaje 11,0 strzałów na mecz.Bohemians – posiadanie piłki
- U siebie 59,7%
- Na wyjeździe 58,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 14 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 21 z 33
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 21 z 33 meczów. Średnio Bohemians utrzymuje przy piłce 59,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Bohemians wygra mecz Bohemians - Waterford Bohemians utrzymuje średnio 59,1% posiadania piłki.Bohemians – podania
- Kluczowe / mecz 12,2
- Dośrodkowania / mecz 20,6
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 42%
Bohemians wymienia średnio 486 podań na mecz przy celności 81%, z czego 12,2 to podania kluczowe.
Bohemians – czyste konta
- U siebie 4 z 16
- Na wyjeździe 7 z 17
- Stracone / mecz 1,21
- Bez straty do przerwy 58%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 39%
Czyste konto Bohemians to 33% meczów sezonu (11 z 33), z czego 4 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bohemians - Waterford Czyste konto Bohemians zachowuje w 33% meczów.Bohemians – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 6,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,7
Bohemians wykonuje średnio 6,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Bohemians – kartki
- Żółte kartki 53
- Pow. 3,5 kartki w meczu 48%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 39%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 9%
Bohemians ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Bohemians – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Bohemians według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,29 | 1,57 |
| Środka tabeli (4–7) | 15 | 8-5-2 | 1,93 | 1,93 | 1,33 |
| Dołu tabeli (8–10) | 11 | 7-2-2 | 2,09 | 1,82 | 0,82 |
Najwięcej punktów na mecz Bohemians zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Bohemians na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,47 1,44 | 1,94 1,31 | 0,88 1,13 |
|
2.
|
2,06 1,63 | 1,94 1,31 | 0,63 0,94 |
|
3.
|
1,69 1,88 | 1,69 1,82 | 1,19 1,24 |
|
4.
|
1,00 1,63 | 1,47 1,38 | 1,65 1,13 |
|
5.
|
1,69 0,88 | 1,69 1,13 | 1,19 1,44 |
Ciekawe rekordy w meczach Bohemians
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bohemians w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sligo Rovers - Bohemians 0:4 Premier Division (Irlandia), 14.02.2026
- Najwyższa porażka Derry City - Bohemians 4:1 Premier Division (Irlandia), 12.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Bohemians - Derry City 5:3, Premier Division (Irlandia), 21.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Strods, St Patrick's Athl. - Bohemians 3:1, Premier Division (Irlandia), 24.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Dundalk - Bohemians 1:3, Premier Division (Irlandia), 8.05.2026
Jakie statystyki ma Bohemians w tym sezonie?
Bilans Bohemians w tym sezonie to 33 mecze i wynik 17-8-8 przy 58 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bohemians – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bohemians w sezonie 2026.
Skład i oceny Bohemians w ostatnim meczu 4-2-3-1
Zmiany
- 15' A. Mcdonnell → R. Burke
- 60' D. Rooney → D. James-Taylor
- 60' C. Whelan → M. Strods
- 81' R. Burke → S. Diallo
- 81' C. Parsons → H. Vaughan
Kadra Bohemians
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Irlandia | 225 tys. € | – | 33 | 100% | 13 | 6 | 2 079' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Anglia | 175 tys. € | 83 tys. € | 22 | 67% | 6 | 4 | 1 040' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Anglia | 125 tys. € | 44 tys. € | 33 | 100% | 4 | 2 | 1 361' | 1 | 0 | |||||||
| 41 |
|
36 | Irlandia | 25 tys. € | 185 tys. € | 6 | 18% | 0 | 0 | 27' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
24 | Irlandia | 350 tys. € | 137 tys. € | 31 | 94% | 4 | 5 | 2 782' | 11 | 1 | |||||||
| 26 |
|
25 | Irlandia | 350 tys. € | 45 tys. € | 33 | 100% | 11 | 3 | 2 672' | 6 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Irlandia | 200 tys. € | – | 23 | 70% | 3 | 4 | 1 539' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Anglia | 200 tys. € | 36 tys. € | 29 | 88% | 1 | 3 | 2 110' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Irlandia | 400 tys. € | 74 tys. € | 31 | 94% | 3 | 4 | 1 362' | 5 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Łotwa | 150 tys. € | – | 25 | 76% | 2 | 4 | 813' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Irlandia | 125 tys. € | 90 tys. € | 32 | 97% | 1 | 0 | 804' | 4 | 2 | |||||||
| 4 |
|
26 | Irlandia | 150 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 0 | 586' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Anglia | 200 tys. € | – | 29 | 88% | 0 | 1 | 748' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Szkocja | 150 tys. € | 74 tys. € | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
25 | Irlandia | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
21 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
28 | USA | 275 tys. € | – | 32 | 97% | 5 | 1 | 2 834' | 6 | 2 | |||||||
| 22 |
|
28 | Irlandia | 175 tys. € | – | 26 | 79% | 1 | 0 | 2 245' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Irlandia | 175 tys. € | 74 tys. € | 32 | 97% | 0 | 0 | 2 620' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Irlandia | 275 tys. € | – | 25 | 76% | 0 | 1 | 1 630' | 5 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Irlandia | 125 tys. € | – | 32 | 97% | 1 | 0 | 1 407' | 1 | 1 | |||||||
| 3 |
|
25 | Irlandia | 125 tys. € | 33 tys. € | 17 | 52% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Polska | 200 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 0 | 1 800' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | USA | 100 tys. € | 93 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
18 | Irlandia Północna | – | – | 1 | 3% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Bohemians
4,5 mln €
śr. 161 tys. € / zawodnika
Ile Bohemians wydaje na pensje
967 tys. € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Irlandia (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bohemians w sezonie 2026
Bohemians wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bohemians
Jak wygląda skład Bohemians?
W wyjściowym ustawieniu Bohemians między słupkami staje P. Walters, a linię obrony najczęściej tworzą D. Power, P. Hickey, S. Todd oraz S. Mullen. W środku pola grają R. Tierney, D. Devoy, H. Vaughan, J. Flores oraz C. Parsons, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Whelan. Trener Alan Reynolds ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Division (Irlandia) i pucharach.
Bohemians – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bohemians w sezonie 2026.
Bohemians transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Lis 2026 |
![]() |
Irlandia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Irlandia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Irlandia | 36 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
|
Szkocja | 22 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Irlandia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Malawi | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Irlandia | 22 |
|
koniec wypożyczenia |
Bohemians bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- 0 € 2024
- +365 tys. € 2023
- +160 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Bohemians
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bohemians w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Bohemians trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Bohemians – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Bohemians? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bohemians?
Klub piłkarski Bohemians zdobył w swojej historii 44 trofea. Najczęściej wygrywał Leinster Senior Cup oraz Mistrzostwo Irlandii. Ponadto triumfował w Puchar Irlandii oraz Puchar Ligi Irlandii.
