Forma w lidze
Drogheda United w tabeli
9. miejsce / 34 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 31 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
18:21 bramki
1,13 gola/mecz
16 pkt
21:33 bramki
1,24 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Drogheda United
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Irlandia | 27 | napastnik | 31 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Irlandia | 26 | pomocnik | 33 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,67 średnia ocena | Irlandia | 27 | napastnik | 31 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2833 minut | Irlandia | 22 | obrońca | 33 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Drogheda United 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Drogheda United w tabeli Premier Division (Irlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shamrock Rovers
|
33 | 19 | 8 | 6 | 54:33 | 65 |
2
|
St Patrick's Athl.
|
32 | 17 | 8 | 7 | 52:25 | 59 |
| ··· | |||||||
8
|
Waterford
|
32 | 7 | 13 | 12 | 44:54 | 34 |
9
|
Drogheda United
|
33 | 8 | 10 | 15 | 39:54 | 34 |
10
|
Sligo Rovers
|
33 | 5 | 8 | 20 | 25:59 | 23 |
Wyniki Drogheda United
Terminarz Drogheda United
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Drogheda United
Derry City
Premier Division (Irlandia), 34. kolejka
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Waterford
Drogheda United
Premier Division (Irlandia), 35. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Drogheda United
Galway United
Premier Division (Irlandia), 36. kolejka
|
Ostatnie transfery Drogheda United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Irlandia |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
|
wypożyczenie |
Drogheda United to klub piłkarski z Irlandii występujący w Premier Division (Irlandia). Swoim domowym obiektem jest Sullivan & Lambe Park, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Kevin Doherty. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Drogheda United?
Klub piłkarski Drogheda United zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii oraz Puchar Ligi Irlandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Irlandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Drogheda United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Drogheda United trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Drogheda United w tabeli Premier Division (Irlandia)?
Drogheda United zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Premier Division (Irlandia) z dorobkiem 34 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Shamrock Rovers wynosi 31 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Drogheda United?
W wyjściowym ustawieniu Drogheda United między słupkami staje L. Dennison, a linię obrony najczęściej tworzą A. Quinn, C. Keeley oraz L. Burney. W środku pola grają E. Agbaje, S. Farrell, B. Kavanagh, A. Bates oraz C. Kane, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Davis, T. Oluwa. Trener Kevin Doherty ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Division (Irlandia) i pucharach.
Kiedy Drogheda United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Drogheda United to spotkanie z Derry City, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Sullivan & Lambe Park w ramach Premier Division (Irlandia) (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Drogheda United?
Ostatni mecz Drogheda United to porażka z Shamrock Rovers 3:1 w Premier Division (Irlandia), 8 października 2026. Bramki zdobyli Burke, Mcgovern, Mcgovern oraz Kavanagh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Drogheda United w tym sezonie?
Bilans Drogheda United w tym sezonie to 33 mecze i wynik 8-10-15 przy 39 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Drogheda United w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Drogheda United w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Drogheda United
Drogheda United terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Premier Division (Irlandia), 34. kolejka
|
Sullivan & Lambe Park U siebie | Trudny | |
|
23 Paź 20:45
|
Premier Division (Irlandia), 35. kolejka
|
Waterford Regional Sports Centre Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Paź 20:45
|
Premier Division (Irlandia), 36. kolejka
|
Sullivan & Lambe Park U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Drogheda United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Drogheda United to spotkanie z Derry City, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Sullivan & Lambe Park w ramach Premier Division (Irlandia) (34. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Drogheda United w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Drogheda United w sezonie 2026.
Forma i bramki Drogheda United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Drogheda United wyniki
Drogheda United ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-3-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-3-2 – w 11 z 33 meczów, ze średnią 0,91 punktu. W pozostałych ustawieniach Drogheda United zdobywa 1,09 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Drogheda United?
Ostatni mecz Drogheda United to porażka z Shamrock Rovers 3:1 w Premier Division (Irlandia), 8 października 2026. Bramki zdobyli Burke, Mcgovern, Mcgovern oraz Kavanagh. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Drogheda United – tabela Premier Division (Irlandia)
Jakie miejsce w tabeli Premier Division (Irlandia) zajmuje Drogheda United w sezonie 2026.
Miejsce Drogheda United w tabeli Premier Division (Irlandia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shamrock Rovers
|
33 | 19 | 8 | 6 | 54:33 | 21 | 65 | |
2
|
St Patrick's Athl.
|
32 | 17 | 8 | 7 | 52:25 | 27 | 59 | |
3
|
Bohemians
|
33 | 17 | 8 | 8 | 58:40 | 18 | 59 | |
4
|
Shelbourne
|
33 | 10 | 13 | 10 | 47:46 | 1 | 43 | |
5
|
Derry City
|
32 | 9 | 14 | 9 | 45:42 | 3 | 41 | |
6
|
Dundalk
|
33 | 10 | 11 | 12 | 50:55 | -5 | 41 | |
7
|
Galway United
|
32 | 9 | 11 | 12 | 42:48 | -6 | 38 | |
8
|
Waterford
|
32 | 7 | 13 | 12 | 44:54 | -10 | 34 | |
9
|
Drogheda United
|
33 | 8 | 10 | 15 | 39:54 | -15 | 34 | |
10
|
Sligo Rovers
|
33 | 5 | 8 | 20 | 25:59 | -34 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shamrock Rovers
|
33 | 19 | 8 | 6 | 54:33 | 21 | 65 | |
2
|
St Patrick's Athl.
|
32 | 17 | 8 | 7 | 52:25 | 27 | 59 | |
3
|
Bohemians
|
33 | 17 | 8 | 8 | 58:40 | 18 | 59 | |
4
|
Shelbourne
|
33 | 10 | 13 | 10 | 47:46 | 1 | 43 | |
5
|
Derry City
|
32 | 9 | 14 | 9 | 45:42 | 3 | 41 | |
6
|
Dundalk
|
33 | 10 | 11 | 12 | 50:55 | -5 | 41 | |
7
|
Galway United
|
32 | 9 | 11 | 12 | 42:48 | -6 | 38 | |
8
|
Waterford
|
32 | 7 | 13 | 12 | 44:54 | -10 | 34 | |
9
|
Drogheda United
|
33 | 8 | 10 | 15 | 39:54 | -15 | 34 | |
10
|
Sligo Rovers
|
33 | 5 | 8 | 20 | 25:59 | -34 | 23 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Shamrock Rovers
|
17 | 13 | 3 | 1 | 33:15 | 18 | 42 | |
| 2 |
St Patrick's Athl.
|
16 | 10 | 3 | 3 | 31:10 | 21 | 33 | |
| 3 |
Bohemians
|
16 | 7 | 6 | 3 | 27:19 | 8 | 27 | |
| 4 |
Derry City
|
16 | 7 | 6 | 3 | 27:19 | 8 | 27 | |
| 5 |
Dundalk
|
17 | 6 | 3 | 8 | 26:27 | -1 | 21 | |
| 6 |
Galway United
|
16 | 5 | 6 | 5 | 23:25 | -2 | 21 | |
| 7 |
Waterford
|
16 | 4 | 9 | 3 | 22:19 | 3 | 21 | |
| 8 |
Drogheda United
|
16 | 4 | 6 | 6 | 18:21 | -3 | 18 | |
| 9 |
Shelbourne
|
17 | 4 | 5 | 8 | 25:28 | -3 | 17 | |
| 10 |
Sligo Rovers
|
16 | 3 | 5 | 8 | 15:26 | -11 | 14 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bohemians
|
17 | 10 | 2 | 5 | 31:21 | 10 | 32 | |
| 2 |
St Patrick's Athl.
|
16 | 7 | 5 | 4 | 21:15 | 6 | 26 | |
| 3 |
Shelbourne
|
16 | 6 | 8 | 2 | 22:18 | 4 | 26 | |
| 4 |
Shamrock Rovers
|
16 | 6 | 5 | 5 | 21:18 | 3 | 23 | |
| 5 |
Dundalk
|
16 | 4 | 8 | 4 | 24:28 | -4 | 20 | |
| 6 |
Galway United
|
16 | 4 | 5 | 7 | 19:23 | -4 | 17 | |
| 7 |
Drogheda United
|
17 | 4 | 4 | 9 | 21:33 | -12 | 16 | |
| 8 |
Derry City
|
16 | 2 | 8 | 6 | 18:23 | -5 | 14 | |
| 9 |
Waterford
|
16 | 3 | 4 | 9 | 22:35 | -13 | 13 | |
| 10 |
Sligo Rovers
|
17 | 2 | 3 | 12 | 10:33 | -23 | 9 |
Które miejsce zajmuje Drogheda United w tabeli Premier Division (Irlandia)?
Drogheda United zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Premier Division (Irlandia) z dorobkiem 34 punktów po 33 kolejkach. Strata do prowadzącego Shamrock Rovers wynosi 31 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 39:54, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Drogheda United w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Drogheda United na tle ligi w sezonie 2026.
Drogheda United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,61
- Udane dryblingi / mecz 4,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 14,1
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 35,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,2
Strzelcy Drogheda United
Rozkład bramek w czasie
Bramki Drogheda United i rywali według minuty w ostatnich 33 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Drogheda United to 61–75 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Drogheda United - Derry City Po przerwie pada 56% bramek Drogheda United.Przebieg meczu Drogheda United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 5-1-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 19 | 3-5-11 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 3-1-4 |
| Remis do przerwy | 10 | 3-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 15 | 2-4-9 |
Gdy Drogheda United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Drogheda United
95% bramek Drogheda United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Drogheda United zdobywa w sezonie średnio 1,03 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Drogheda United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Drogheda United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Drogheda United wygra mecz Drogheda United - Derry City Drogheda United przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Drogheda United
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 6%
W 55% meczów Drogheda United padają co najmniej trzy bramki, a w 61% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Drogheda United - Derry City Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów Drogheda United.Drogheda United – faule i karne
- Faule / mecz 9,9
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Drogheda United fauluje średnio 9,9 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Drogheda United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Drogheda United zdobywa 1,13 punktu na mecz wobec 0,94 na wyjeździe.
Drogheda United wygra mecz Drogheda United - Derry City Drogheda United zdobywa u siebie 38% możliwych punktów, na wyjeździe 31%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 33 meczach Drogheda United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Drogheda United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 33 meczów.
Drogheda United wygra drugą połowę meczu Drogheda United - Derry City Drugą połowę Drogheda United wygrywał w 11 z 33 meczów.Drogheda United – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Drogheda United oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Drogheda United - Derry City Drogheda United oddaje 7,7 strzałów na mecz.Drogheda United – posiadanie piłki
- U siebie 40,5%
- Na wyjeździe 37,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 33
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 33
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 33 meczów. Średnio Drogheda United utrzymuje przy piłce 38,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Drogheda United wygra mecz Drogheda United - Derry City Drogheda United utrzymuje średnio 38,7% posiadania piłki.Drogheda United – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 14,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 80
- Celność długich podań 32%
Drogheda United wymienia średnio 282 podań na mecz przy celności 62%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
Drogheda United – czyste konta
- U siebie 7 z 16
- Na wyjeździe 2 z 17
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 39%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 61%
Czyste konto Drogheda United to 27% meczów sezonu (9 z 33), z czego 7 w 16 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Drogheda United - Derry City Czyste konto Drogheda United zachowuje w 27% meczów.Drogheda United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 4,1
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Drogheda United wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Drogheda United – kartki
- Żółte kartki 67
- Pow. 3,5 kartki w meczu 61%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 12%
Drogheda United ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Drogheda United – 2,2.
Drogheda United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 12 | 0-3-9 | 0,25 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (4–7) | 14 | 5-5-4 | 1,43 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (8–10) | 7 | 3-2-2 | 1,57 | 1,71 | 1,29 |
Najwięcej punktów na mecz Drogheda United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (8–10), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Drogheda United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,24 1,25 | 1,53 1,50 | 1,59 1,75 |
|
7.
|
1,31 1,06 | 1,44 1,19 | 1,56 1,44 |
|
8.
|
1,31 0,81 | 1,38 1,38 | 1,19 2,19 |
|
9.
|
1,13 0,94 | 1,13 1,24 | 1,31 1,94 |
|
10.
|
0,88 0,53 | 0,94 0,59 | 1,63 1,94 |
Ciekawe rekordy w meczach Drogheda United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Drogheda United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Drogheda United - Waterford 2:0 Premier Division (Irlandia), 13.02.2026
- Najwyższa porażka St Patrick's Athl. - Drogheda United 4:1 Premier Division (Irlandia), 13.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Shelbourne - Drogheda United 3:4, Premier Division (Irlandia), 24.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Farrell, Drogheda United - Waterford 2:0, Premier Division (Irlandia), 13.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Farrell, Sligo Rovers - Drogheda United 2:2, Premier Division (Irlandia), 25.07.2026
Jakie statystyki ma Drogheda United w tym sezonie?
Bilans Drogheda United w tym sezonie to 33 mecze i wynik 8-10-15 przy 39 zdobytych bramkach i 54 straconych. Czyste konto padło w 9 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 39%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Drogheda United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Drogheda United w sezonie 2026.
Przewidywany skład Drogheda United 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Drogheda United
-
James Bolger Obrońca Rana pauzuje od 39 dniopuszczone: 4 mecze

-
Keegan Ancelin Napastnik Uraz pachwiny pauzuje od 40 dniopuszczone: 4 mecze

-
Owen Lambe Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 244 dniopuszczone: 37 meczów
Kadra Drogheda United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
23 | – | – | 4 | 12% | 1 | 1 | 156' | 0 | 0 | ||||||||
| 14 |
|
27 | Irlandia | 225 tys. € | – | 31 | 94% | 9 | 0 | 2 152' | 5 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Irlandia | 150 tys. € | – | 33 | 100% | 4 | 1 | 2 275' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
21 | Irlandia | 200 tys. € | – | 23 | 70% | 5 | 0 | 1 294' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Irlandia | 100 tys. € | – | 30 | 91% | 5 | 1 | 1 962' | 10 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Irlandia | 200 tys. € | – | 33 | 100% | 4 | 6 | 2 428' | 4 | 0 | |||||||
| 15 |
|
25 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | 8 | 24% | 0 | 0 | 552' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
|
34 | Irlandia | 50 tys. € | – | 30 | 91% | 2 | 1 | 1 502' | 9 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
20 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
|
21 | Irlandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
28 | Irlandia | 250 tys. € | – | 31 | 94% | 2 | 1 | 2 720' | 6 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Irlandia | 175 tys. € | – | 33 | 100% | 2 | 2 | 2 833' | 5 | 0 | |||||||
| 3 |
|
27 | Irlandia | 200 tys. € | – | 33 | 100% | 0 | 1 | 2 813' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Irlandia | 175 tys. € | – | 27 | 82% | 1 | 1 | 1 921' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | USA | 100 tys. € | – | 23 | 70% | 0 | 1 | 920' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
24 | USA | 125 tys. € | 72 tys. € | 30 | 91% | 2 | 0 | 1 520' | 6 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Irlandia | 100 tys. € | – | 27 | 82% | 0 | 0 | 1 196' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
|
22 | Irlandia | 100 tys. € | – | 26 | 79% | 0 | 2 | 376' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
26 | USA | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
21 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | USA | 175 tys. € | – | 32 | 97% | 0 | 0 | 1 933' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
24 | Anglia | 175 tys. € | 45 tys. € | 33 | 100% | 0 | 0 | 1 037' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Drogheda United
2,7 mln €
śr. 114 tys. € / zawodnika
Ile Drogheda United wydaje na pensje
161 tys. € rocznie
śr. 7 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Irlandia (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Drogheda United w sezonie 2026
Drogheda United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Drogheda United
Jak wygląda skład Drogheda United?
W wyjściowym ustawieniu Drogheda United między słupkami staje L. Dennison, a linię obrony najczęściej tworzą A. Quinn, C. Keeley oraz L. Burney. W środku pola grają E. Agbaje, S. Farrell, B. Kavanagh, A. Bates oraz C. Kane, a za skuteczność w ataku odpowiadają W. Davis, T. Oluwa. Trener Kevin Doherty ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premier Division (Irlandia) i pucharach.
Drogheda United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Drogheda United w sezonie 2026.
Drogheda United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Irlandia | 20 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
23 |
|
wypożyczenie | ||
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Irlandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sty 2026 |
|
Irlandia | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Sty 2026 |
|
Anglia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 14 Sty 2026 |
|
Szkocja | 25 |
|
za darmo | |
| 10 Sty 2026 |
![]() |
USA | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sty 2026 |
![]() |
USA | 24 |
|
za darmo |
Drogheda United bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +100 tys. € 2024
- +90 tys. € 2023
- +50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Drogheda United
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Drogheda United w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Drogheda United trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Drogheda United – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Drogheda United? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Drogheda United?
Klub piłkarski Drogheda United zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Irlandii oraz Puchar Ligi Irlandii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Irlandii.