Irlandzka First Division
Irlandia (piłka nożna)
Irlandzka First Division - strzelcy
Klasyfikacja najlepszych strzelców, asystentów oraz zestawienie kanadyjskie w Irlandzka First Division w sezonie 2026.
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / gol | Gole / mecz | Gole | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
28 | 19' | 0,64 | 18 | |
| 2 |
|
|
35 | 21' | 0,51 | 18 | |
| 3 |
![]() |
|
35 | 35' | 0,40 | 14 | |
| 4 |
![]() |
|
34 | 52' | 0,41 | 14 | |
| 5 |
|
|
32 | 27' | 0,41 | 13 | |
| 6 |
|
|
31 | 42' | 0,42 | 13 | |
| 7 |
|
|
35 | 77' | 0,31 | 11 | |
| 8 |
|
|
33 | 16' | 0,30 | 10 | |
| 9 |
![]() |
|
32 | 15' | 0,31 | 10 | |
| 10 |
|
|
29 | 200' | 0,31 | 9 | |
| 11 |
![]() |
|
34 | 54' | 0,26 | 9 | |
| 12 |
![]() |
|
34 | 239' | 0,26 | 9 | |
| 13 |
|
|
33 | 25' | 0,27 | 9 | |
| 14 |
![]() |
|
32 | 65' | 0,25 | 8 | |
| 15 |
![]() |
|
23 | 71' | 0,35 | 8 | |
| 16 |
|
|
32 | 75' | 0,25 | 8 | |
| 17 |
![]() |
|
20 | 73' | 0,40 | 8 | |
| 18 |
|
|
33 | 89' | 0,24 | 8 | |
| 19 |
![]() |
|
27 | 66' | 0,30 | 8 | |
| 20 |
![]() |
|
26 | 80' | 0,27 | 7 | |
| 21 |
![]() |
|
31 | 97' | 0,23 | 7 | |
| 22 |
![]() |
|
34 | 121' | 0,21 | 7 | |
| 23 |
![]() |
|
14 | 160' | 0,43 | 6 | |
| 24 |
|
|
30 | 184' | 0,20 | 6 | |
| 25 | Cillian Murphy |
|
– | 400' | – | 6 | |
| 26 |
![]() |
|
33 | 112' | 0,18 | 6 | |
| 27 |
![]() |
|
28 | 46' | 0,18 | 5 | |
| 28 |
|
|
23 | 57' | 0,22 | 5 | |
| 29 |
|
|
33 | 73' | 0,15 | 5 | |
| 30 |
![]() |
|
33 | 112' | 0,15 | 5 |
| # | Zawodnik | Klub | Mecze | Min. / asystę | Asysty / mecz | Asysty | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
35 | 375' | 0,03 | 1 | |
| 2 |
|
|
28 | – | 0,00 | 0 | |
| 3 |
![]() |
|
35 | – | 0,00 | 0 | |
| 4 |
![]() |
|
34 | – | 0,00 | 0 | |
| 5 |
|
|
32 | – | 0,00 | 0 | |
| 6 |
|
|
31 | – | 0,00 | 0 | |
| 7 |
|
|
35 | – | 0,00 | 0 | |
| 8 |
|
|
33 | – | 0,00 | 0 | |
| 9 |
![]() |
|
32 | – | 0,00 | 0 | |
| 10 |
|
|
29 | – | 0,00 | 0 | |
| 11 |
![]() |
|
34 | – | 0,00 | 0 | |
| 12 |
![]() |
|
34 | – | 0,00 | 0 | |
| 13 |
|
|
33 | – | 0,00 | 0 | |
| 14 |
![]() |
|
32 | – | 0,00 | 0 | |
| 15 |
![]() |
|
23 | – | 0,00 | 0 | |
| 16 |
|
|
32 | – | 0,00 | 0 | |
| 17 |
![]() |
|
20 | – | 0,00 | 0 | |
| 18 |
|
|
33 | – | 0,00 | 0 | |
| 19 |
![]() |
|
27 | – | 0,00 | 0 | |
| 20 |
![]() |
|
26 | – | 0,00 | 0 | |
| 21 |
![]() |
|
31 | – | 0,00 | 0 | |
| 22 |
![]() |
|
34 | – | 0,00 | 0 | |
| 23 |
![]() |
|
14 | – | 0,00 | 0 | |
| 24 |
|
|
30 | – | 0,00 | 0 | |
| 25 | Cillian Murphy |
|
– | – | – | 0 | |
| 26 |
![]() |
|
33 | – | 0,00 | 0 | |
| 27 |
![]() |
|
28 | – | 0,00 | 0 | |
| 28 |
|
|
23 | – | 0,00 | 0 | |
| 29 |
|
|
33 | – | 0,00 | 0 | |
| 30 |
![]() |
|
33 | – | 0,00 | 0 |
| # | Zawodnik | Klub | Gole | Asysty | Pkt | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
|
18 | 1 | 19 | |
| 2 |
|
|
18 | 0 | 18 | |
| 3 |
![]() |
|
14 | 0 | 14 | |
| 4 |
![]() |
|
14 | 0 | 14 | |
| 5 |
|
|
13 | 0 | 13 | |
| 6 |
|
|
13 | 0 | 13 | |
| 7 |
|
|
11 | 0 | 11 | |
| 8 |
|
|
10 | 0 | 10 | |
| 9 |
![]() |
|
10 | 0 | 10 | |
| 10 |
|
|
9 | 0 | 9 | |
| 11 |
![]() |
|
9 | 0 | 9 | |
| 12 |
![]() |
|
9 | 0 | 9 | |
| 13 |
|
|
9 | 0 | 9 | |
| 14 |
![]() |
|
8 | 0 | 8 | |
| 15 |
![]() |
|
8 | 0 | 8 | |
| 16 |
|
|
8 | 0 | 8 | |
| 17 |
![]() |
|
8 | 0 | 8 | |
| 18 |
|
|
8 | 0 | 8 | |
| 19 |
![]() |
|
8 | 0 | 8 | |
| 20 |
![]() |
|
7 | 0 | 7 | |
| 21 |
![]() |
|
7 | 0 | 7 | |
| 22 |
![]() |
|
7 | 0 | 7 | |
| 23 |
![]() |
|
6 | 0 | 6 | |
| 24 |
|
|
6 | 0 | 6 | |
| 25 | Cillian Murphy |
|
6 | 0 | 6 | |
| 26 |
![]() |
|
6 | 0 | 6 | |
| 27 |
![]() |
|
5 | 0 | 5 | |
| 28 |
|
|
5 | 0 | 5 | |
| 29 |
|
|
5 | 0 | 5 | |
| 30 |
![]() |
|
5 | 0 | 5 |
Kto jest najlepszym strzelcem Irlandzka First Division?
Klasyfikację strzelców Irlandzka First Division w sezonie 2026 otwiera Sean Maguire (Cork City) z dorobkiem 18 goli. Na kolejnych miejscach plasują się Ruairi Keating i Hans Mpongo. W klasyfikacji asystentów prowadzi Ruairi Keating z 1 asystą.
Kto prowadzi w klasyfikacji kanadyjskiej Irlandzka First Division?
Klasyfikacja kanadyjska sumuje gole i asysty każdego zawodnika. W sezonie 2026 prowadzi w niej Ruairi Keating (Cork City) z dorobkiem 19 punktów (18 goli i 1 asysty). Na kolejnych miejscach plasują się Sean Maguire i Hans Mpongo.
