Rob Lynch

obrońca #9
Wiek / data ur.20 lat (24.04.2006)
Wzrost1,85 m
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączył20.04.2023
Kontrakt do29.11.2026
Wartość rynkowab.d.

Robbie Lynch jest piłkarzem występującym obecnie w Treaty United. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Najbliższy mecz Rob Lynch
Edinburgh City Dumbarton
31.10.2026·15:00

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer20.04.2023
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,85 m
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Rob Lynch w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Rob Lynch wyglądają następująco: 34 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Rob Lynch oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Rob Lynch w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Rob Lynch rozegrał w barwach Edinburgh City w Scottish Challenge Cup 3 mecze, a w barwach Treaty United w Irlandzka First Division 34 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 35 razy i spędził na boisku łącznie 122 minuty. Średnio dawało to 3 minuty gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Rob Lynch?

Rob Lynch najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Kiedy urodził się Rob Lynch?

Rob Lynch urodził się 24 kwietnia 2006 w Limerick w Irlandii. Obecnie piłkarz ma 20 lat.